Inter 3:1 Sheriff | Komplet punktów zostaje w Mediolanie! (55)

Źródło: inf. własna
ponad 2 lata temu
4830
55

O 21:00 na stadionie w Mediolanie rozpoczęło się kolejne spotkanie Ligi Mistrzów. Inter walczy o punkty z sensacyjnym liderem grupy D - drużyną FC Sheriff.

Inter zaczął mecz od wysokiego tempa, w pierwszych 3 minutach atakując i oddając pierwszy strzał na bramkę mistrza Mołdawi. Drużyna Sheriff nie zamierzała jednak oddawać pola gry i kolejne dwie minuty spędziła w rejonach bramki Handanovica, szybko rozgrywając piłkę i stosując wysoki, intensywny pressing. W 6 minucie blisko okazji strzeleckiej byli goście, kiedy do dobrego dośrodkowania doszedł napastnik przeciwników. Nie oddał on jednak groźnego strzału. Do 10. minuty ataki przeprowadzał podobnie Inter, a bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mógł zdobyć Stefan De Vrij, jednak uderzenie głową przeszło ponad bramką rywali. W 12. minucie piłką przy polu karnym Sheriff stracił Lautaro Martinez, co uruchomiło kontrę, po której rzut rożny mieli goście. Kilka kolejnych akcji to ataki lidera grupy, jednak to Inter miał najlepszą okazję na otwarcie wyniku, kiedy to Edin Dzeko świetnie uruchomił wychodzącego na wolne pole Dumfriesa. Holender nie zdołał jednak pokonać bramkarza drużyny z Macedonii, pomimo wyjścia z nim na sytuację sam na sam. Dosłownie chwilę później to Dzeko miał okazję strzelecką, jednak trafił prosto w bramkarza, który przytomnie skrócił pole gry w okolicach 13-14 metra pola bramkowego. Na boisku cały czas dominował Inter, jednak nie miało to przełożenia na tablicę wyników. Brakowało w tym czasie też szczególnie groźnych akcji, chociaż to Nerazzurri dyktowali tempo gry. W 28. minucie ponownie Dumfries znalazł się w groźnej sytuacji, jednak jego silny strzał z 7 metrów trafił w boczną siatkę bramki. Parę chwil później ponownie błąd Martineza pozwolił drużynie z Macedonii ruszyć z groźną kontrą, jednak strzał napastnika w ostatniej chwili został zablokowany i jedynym skutkiem tej akcji był rzut rożny. W 34. minucie bardzo dobrze rzut wolny wykonał Dimarco. Uderzał z ostrego kąta na długi słupek bramki, jednak jego strzał końcami palców obronił Celeadric. Piłka wypadła na rzut rożny, z którego dośrodkowywał bardzo aktywny dziś Dimarco, a podanie przedłużał Arturo Vidal. Kilku piłkarzy minęło się z piłką w polu karnym, aż trafiła ona na lewą nogę Edina Dzeko, który pewnym strzałem otworzył wynik na 1:0 dla Interu! W 41. minucie czujność Handanovica testował Cristiano oddając mocny strzał ze skraju pola karnego. Na szczęście Słoweniec był na posterunku i sparował strzał daleko od bramki. Parę minut później dobrą akcję poprowadzili kolejny raz gospodarze, jednak Perisic nie zamienił dobrego podania Barelli na bramkę, a jedynie na rzut rożny. Do szatni piłkarze schodzili przy stanie 1:0 dla Interu.

Początek drugiej połowy to 6 minut, w których obie drużyny prowadziły akcję za akcję. Niestety, to Sheriff pierwszy strzelił bramkę i w 51. minucie wyrównał stan meczu na 1:1. Uderzenie z rzutu wolnego na gola zamienił Thill. Zaraz po tej sytuacji aktywnego i dobrze prezentującego się Dimarco na boisku zastąpił Bastoni. Inter zdecydowanie nie chciał odpuszczać tego meczu przeprowadzając kolejne ataki, w tym jeden zakończony strzałem w słupek. W 58. minucie kibice Interu cieszyli się z dobrej odpowiedzi swoich ulubienców, kiedy to strzałem z ostrego kąta bramkarza Sheriff pokonał Arturo Vidal. Inter 2:1 Sheriff! Przy bramce asystował dobrze dysponowany dziś Edin Dzeko. Akcja ta widocznie obudziła chilijskiego pomocnika, który chwilę później dobrym podaniem uruchomił Lautaro Martineza, jednak nie znalazł się on w odpowiedniej sytuacji do oddania strzału. Obie drużyny nie zwalniały tempa meczu i w 64. minucie to Sheriff przeprowadził groźną akcję na bramkę Interu, na szczęście nie zmuszając Handanovica do wyciągania piłki z siatki. Chwilę później przenieśliśmy się w pole karne drużyny gości. Najpierw strzał głową Martineza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego został sparowany na kolejny stały fragment gry. Tym razem Inter zdołał zamienić go na bramkę, za sprawą udanego strzału wolejem Stefana De Vrija, dzięki czemu Inter prowadził już 3:1! Podopieczni Simone Inzaghiego nie chcieli jednak odpuszczać i atakowali dalej. W 70. minucie Perisic próbował miękkim strzałem z okolic pola karnego zaskoczyć bramkarza mistrza Macedonii, jednak bez zamierzonego skutku. Kolejne uderzenie parę chwil później oddał Lautaro Martinez, który nie mógł jednak wciąż znaleźć drogi do wpisania się na listę strzelców w tym spotkaniu. W 75. minucie na boisku pojawili się Alexis Sanchez oraz Roberto Gagliardini, zmieniając odpowiednio Edina Dzeko oraz Arturo Vidala. Chilijski napastnik już chwilę później popisał się bardzo dobrym podaniem do wychodzącego na wolne pole Dumfriesa, jednak Holender był na minimalnym spalonym. Kolejne minuty prowadzone były w nieco spokojniejszym tempie, jednak wciąż pod dyktando i kontrolą Interu. W 83. minucie mogliśmy być świadkami czwartej bramki Nerazzurrich. Strzał Ivana Perisica trafił w poprzeczkę, co spowodowało gremialne westchnięcie kibiców na San Siro. W 85 minucie Simone Inzaghi na boisko delegował Stefano Sensiego oraz Aleksandra Kolarova, dając odpocząc Brozovicowi oraz Perisicowi. Włoski pomocnik mógł wpisać się na listę strzelców pod koniec regulaminowego czasu gry, lecz piłka po jego uderzeniu minęła okno bramki drużyny gości. W 92. minucie jeszcze raz pokonać bramkarza próbował Lautaro Martinez. Jego strzał dobrze obronił bramkarz Sheriff. Parę chwil później sędzia zakończył spotkanie. Tym samym Inter wygrał 3:1, notując pierwsze zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów.

Drużyny mecz rozpoczęły w składach:

Inter (3-5-2)

Handanovic - Skriniar, De Vrij, Dimarco - Dumfries, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic - Dzeko, Martinez

Rezerwowi: Cordaz, Radu, Gagliardini, Alexis Sanchez, Vecino, Kolarov, Sensi, Ranocchia, Correa, D'Ambrosio, Darmian, Bastoni

FC Sheriff:

Celeadric - Fernando Costanza, Dulanto, Arboleda, Cristiano - Thill, Kolovos, Addo - Traore, Bruno, Castaneda

Rezerwowi: Pascenco, Radeljic, Julien, Kyabou, Cojocari, Nikolov, Cojocaru, Yansane

Inter zdominował rywala i wygrywa 1-0 na Meazza! (111)

20.02
19:55

Jesus karci Inter, Nerazzurri wypuszczają prowadzenie i kończą wspaniałą serię | Inter 1:1 Napoli (81)

17.03
19:44

Komentarze (55)

20.10.2021 o 21:54 przez Michu1988
Michu1988
Zobaczcie czarna mamba LUKAKU już się spala 7lub 8 mecz z rzędu bez gola 🤣😂🤣💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

Jeszcze niech spełni się sen Z PIF i znów Nas będzie kochał.

Pie.. Ony Afrykanski najemnik 🤣😂
21.10.2021 o 23:42 przez smerf1600
smerf1600
Stary miej trochu więcej szacunku do Lukaku, my pozwoliliśmy się mu odbudować a on dał nam z siebie co najlepsze i dał nam jeszcze troche na sobie zarobić. Chelsea to teraz top w Europie, w dodatku na mocnych fundamentach finansowych, u nas nie ma ani jednego ani drugiego. Niesmak po jego zachowaniu z odejściem pozostał ale nie przesadzajmy z wyzwiskami. Szczyt swojej formy wg mnie już osiągnął u nas, lepszy raczej już nie będzie
20.10.2021 o 20:52 przez wojtas22
wojtas22
Wiekszosc tych komentarzy to porazka jezdzicie po tym Dumfriesie dajcie mu czas a bedzie dobrze w obronie napewno jest lepszy niz hakimi w ofensywie sie wyrobi a tym juve tak sie podniecacie to im zacznijcie kibicowac przyszedł ALLEGRI tak mieli pieknie grac haha parodia totalna.
20.10.2021 o 14:39 przez embiakowsky
+2
embiakowsky
mecz meczem ale ktoś może mi wyjaśnić dlaczego graliśmy w trzecim komplecie grając u siebie? przecież nasze stroje nie zlewałyby się ze strojami Sheriffa
20.10.2021 o 13:56 przez Waldini
+2
Waldini
Po dwóch kolejkach, mimo naszego mizernego dorobku, ułożyło się tak, że ogrywając niżej notowanych rywali pojedziemy do Madrytu walcząc o 1 miejsce w grupie.
20.10.2021 o 10:07 przez Jacenty
+3
Jacenty
No i udało się, zagraliśmy naprawdę dobry mecz, choć jak zwykle byliśmy nieskuteczni.

Co do gry zespołu:
- kolejny raz trzeba docenić pomysł Inzaghiego z rolą Dimarco, który z pozycji lewego środkowego obrońcy gra ultraofensywnie i albo podwaja Perisicia na skrzydle, albo schodzi do środka (dodatkowo trzeba zaznaczyć, że Bastoni po tym jak zmienil Dimaro również starał sięto robić, widać u niego kolejne postępy w grze ofensywnej)
- Brozovic w kolejnym meczu z rzędu wygląda fantastycznie, co mnie nie dziwi, bo przecież Inzaghi na pozycji registy wskrzesił Biglię a następnie Leivę, i obydwaj zbierali pochwały. w każdym razie Brozo wydaje się być w szczytowej formie i świetnie byłoby go zatrzymać.
- wahadłowi u Inzaghiego nie tylko ustawiają się bardzo szeroko, przy liniach (co jest wykorzystywane poprzez przerzuty na drugą flankę w momentach, gdy następuje zbytnie skupienie gry po jednej ze stron) lae są też ustawieni bardzo wysoko, niczym napastnicy - i tutaj mam wątpliwości, wydaje mi się, że miałoby to sens, gdyby na wahadłach grali piłkarze o charakterystyce Marcelo, czyli dobrze dryblujący i potrafiący zrobić przewagę w grze 1 na jednego. Piłkarzem takim nie jest ani Dumfries ani Perisic, a już na pewno nie Darmian czy Dimarco. Ci piłkarze potrzebują miejsca, żeby "zostać uruchomionym" dobrym podaniem na dobiegnięcie. Dostając piłkę do nogi, w ataku pozycyjnym, zawodnicy ci są w zasadzie "bezzębni". I przypominam sobie, że ten sam problem mieliśmy z Hakimim, który w pierwszych meczach nie pokazywał swoich walorów szybkościowych, dopiero sam piłkarz i zespół musieli się nauczyć, jak go wykorzystywać. I z Dumfiresem mam wrażenie, że dzieje się to samo, lecz na większą skalę, co jest spowodowane systemem Inzaghiego polegającym na grze atakiem pozycyjnym (gdzie Conte nastawiał się na kontry i wówczas przyspieszenie i szybkość Hakimiego można było z łatwością wykorzystywać). Dumfries i Perisic mają pod tym względem pod górkę, bo zazwyczaj dostają piłki do nogi, i muszą się mierzyć zazwyczaj z podwojonym kryciem.
- wczoraj odniosłem też wrażenie, że Barella wyjątkowo rzadko podawał do Dumfriesa, w zasadzie tylko wtedy kiedy musiał, posyłając mu krótkie podania, z których Holender nie był w stanie nic zrobić, kilkukrotnie nie skorzystał z okazji uruchomienia Holendra (co Alexis zrobił w zasadzie od razu po wejściu na boisko)
- tak samo jak za Conte (zanim udało się wpasować Eriskena), brakuje w środku pola piłkarza kreatywnego, który umiałby posłać to ostatnie podanie. Nie wiem jaki jest powód chwilowego (?) odstawienia Hakana, ale tego typu piłkarza wyraźnie brakuje. Liczę, że Turek zacznie spełniać oczekiwania Inzaghiego, bo Sensi to w zasadzie już tylko maskotka.
Seba
Wstrzymałbym się z wieszaniem psów na Dumfriesie. Według mnie zżera go trema i potrzebuje po prostu czasu. Zmiana PSV na Inter, to jednak duży przeskok. Nie mówiąc już o zmianie ligi. Na pewno podoba mi się w jego grze odwaga ofensywna. Nie wszystko mu wychodzi, ale prze do przodu i co najważniejsze piłka szuka go w tym polu karnym. W pierwszej połowie miał dwie okazje do strzelenia gola, a w drugiej zaliczył asystę. Milan rok czasu czekał, aż Kessie odpalił. Kibice już nie mogli na niego patrzeć. Cancelo oraz Eriksen także nie mieli dobrego początku. Cierpliwość, spokój, zaufanie trenera i będzie dobrze. Wiem, że statystyki często bywają złudne i liczba 2 nie jest wielkim osiągnięciem, ale tylko Dzeko i Barella mają więcej asyst. Uważam, że z Darmianem fajnie będą się uzupełniać. Włoch będzie grał w spotkaniach bardziej wyważonych i trudniejszych w defensywie (zapewne szykowany na Juve), a Holender w meczach ofensywnych.
20.10.2021 o 06:31 przez Majlo1908
Majlo1908
Jaki mistrz Macedonii? Co wy odpierda.....?
20.10.2021 o 07:28 przez SETE
SETE
Tez na M :)
20.10.2021 o 00:12 przez Gaspare
+4
Gaspare
Dumfries zmienił ligę, nie zna języka jeszcze dobrze, a wy już oczekujecie Bóg wie czego. Hakimi miał łatwiej z Włoskim, bo zna hiszpański, więc dla niego to bułka z masłem. Z Dumfriesem będzie jak z Eriksenem i zajmie mu trochę ogranie się i poznanie języka. Wierzę, że szybko zapomnimy o Hakimim
smerf1600
Nie jeździjcie jeszcze tak po tym Dumfriesie. Fakt, dziś tragiczny ale przypomnijcie sobie pierwsze pół roku Cancelo u nas i też pierwsze pół roku Hakima poza kilkoma pierwszymi meczami które miał dobre, potem dość długi kryzys aż usiadł na ławie miał i porządnie odpalił po kilu miesiącach. Dumfries musi pograć kilka meczy pod rząd. Z transferów Dzeko, Correa, Dumfries, Hakan tylko Dzeko trzyma poziom,bo choć sporo marnuje to jednak załadował już chyba z 7 czy 8 bramek a i ma kilka asyst, reszta pojedyncze przebłyski a tak to lipa albo wielka lipa.
19.10.2021 o 23:44 przez jacodj
jacodj
PAZZA INTER ⚫🔵
19.10.2021 o 23:32 przez SETE
+4
SETE
Bardzo ważne 3 pkt utrzymujące nas w grze . Za 2 tygodnie wyjazd do moldawii i będzie to mecz o awans z grupy. Dzisiaj gdyby nie strzał życia gracza szerifa byłoby przyjemnie , jednak widać ze ustawienie Inzaghiego powoduje ze każda strata w fazie ataku równa się groźna kontra przeciwnika. Tutaj jest pole do poprawy.
Dzisiaj dobre mecze Dzeko , Vidala , Perisica oraz w 1 połowie Dymanko.
Fatalna zmiana Sancheza , wyglądał jak amator
19.10.2021 o 23:48 przez Omen
+3
Omen
A za Conte było nam źle z jego zasadami taktycznymi bo zabijał piękna grę ofensywną... Ogólnie gdybyśmy wygrali 6:0 to też byśmy narzekali. Trzeba wygrać najbliższe dwa mecze i tyle.
20.10.2021 o 07:30 przez SETE
SETE
Bez dwóch zdań Omen , mecz w Tieraspolu to dla nas mecz o awans z grupy
19.10.2021 o 23:24 przez nazional
+2
nazional
"dziadek" Edin znów pokazał że przykrywa czapka pozostałych napastników, Lautaro bez jakości, Alexis to niech lepiej siedzi tam gdzie siedzi większość czasu, Joaqiun po za błyskiem w pierwszym swoim meczu nic specjalnego, ale Denzel to narazie gra jakby liczył na wypożyczenie :D Mecz wygrany i tyle, nie widzę podstaw ani do hurra optymizmu ani pesymizmu, mogło być lepiej, mogło gorzej, jedno jest pewne że zostaliśmy dalej w grze!
19.10.2021 o 23:16 przez Endru
+1
Endru
bardzo slaba gra, sheriff latwo dochodzil do sytuacji strzeleckich na mecz z juve trzeba sie poprawic
19.10.2021 o 23:16 przez kadrian89
+2
kadrian89
Dumfries miał niezle mistrzostwa , ale tez nikt poważny się o niego nie starał w Europie.
Nasze oczekiwania były oderwane od rzeczywistości niestety. Chaos w nogach
19.10.2021 o 23:08 przez Omen
+3
Omen
Ogólnie to strata Lukaku nie jest tak odczuwalna jak strata Hakimiego ( chociaż gdyby nikt z nich nie odszedł moglibyśmy namieszać w tej edycji LM). Nie mogę patrzeć już na Dumfriesa. Kolejny mecz a on jakby zestresowany... Słabe mam odczucia co do tego piłkarza. Co do Dimarco... Niby coś miesza pod bramką rywala ale znowu zawalił bramkę tak naprawdę tym faulem. Bastoni od razu to uspokoił. W kazdym razie po trzeciej bramce powinniśmy ich rozbić ale mam nadzieję, że tak się stanie w rewanżu bo nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Mimo wszystko szacunek dla Szerifa.
Snake

Mecz był w obronie i w asekuracji słaby.

Największą nasza strata to hakimi. Gdyby on grał za dumfriesa bylibyśmy w innym miejscu.

LicYlem na dumfriesa ale Naprawdę jest słaby. Brak koordynacji brak techniki brak strzału brak przeglądu pola.

Boję się że Juve pokaże nam że wraca 😪 obym się mylił.!
19.10.2021 o 22:57 przez Snake86
Snake86
Dobry mecz, praktycznie cały czas pod kontrolą. Na plus cała obrona, Vidal, Perisic, Dzeko i Lautaro, nawet Gagliardini mi się podobał ;) Na minus Dumfries - chłop chce się wepchnąć z piłką do bramki, praktycznie żadnych atutów z tytułu jego dośrodkowań, masy czy szybkości. Słabo.
19.10.2021 o 22:57 przez kadrian89
+3
kadrian89
Szeryf dziś nie postawił trudnych warunków, aczkolwiek kontry maja mocne póki maja siły. Za to ich środek pola słabiutki, było miejsca tam jak w okręgówce. Dzeko znów udowadnia, ze atak mamy oparty na 35latku.

Wyjazd będzie dużo trudniejszy i to będzie kolejna bitwa o wszystko.

Dzisiejszy mecz za wiele nie mówi, szkoda, ze znów tracimy bramkę.

Mecz z Juve będzie bardzo trudny.
19.10.2021 o 22:56 przez Gajdzik
+2
No i gitara 🎸 ⚫🔵
19.10.2021 o 22:56 przez Piotrekfci
+4
Wierzę, że po tym meczu koniec złego fatum nad nami! Strzał życia tego cudaka thilla zdraznil niemiłosiernie ale graliśmy konsekwentnie pokazując kto tu jest lepszy. Taki sam wynik w rewanżu plus wygrana z Ukraińcami i lecimy do następnej rundy, innej opcji nie ma. FORZA!
19.10.2021 o 23:03 przez nazional
+1
nazional
Thill oddał drugi z rzędu strzał życia kolego, fatum też tu nie widzę tylko pewne braki, w Mołdawii to już tak łatwo nie przyjdzie zwyciestwo, trzeba zachować chłodna głowe
19.10.2021 o 22:40 przez Dyl87
+8
Dyl87
Vidal jak Ty mi chłopie Zaimponowałeś
19.10.2021 o 22:57 przez Piotrekfci
+1
Jeden dobry mecz gwiazdki nie czyni. Tak naprawdę to obudził się dopiero po przerwie zresztą jak większość naszych. Szkoda że z Lazio tj nie było. No ale jedziemy z judami!
20.10.2021 o 05:31 przez Dyl87
+1
Dyl87
Ważne że pomógł i że jest zwycięstwo w tamtym roku tez dał zwycięstwo z jude, najważniejsze że jest ożywienie i idziemy do Przodu pora na judaszy
19.10.2021 o 22:36 przez Dyl87
+6
Dyl87
Piękny wieczór Inter wygrywa milan przegrywa mogło by tak być zawsze Ahhh ;;-)
20.10.2021 o 04:07 przez ciechan
ciechan
Nie wiem czy to powód do radości. Po pierwsze punkty do rankigu Uefa, po drugie koniec europejskich pucharów dla Milanu oznacza, że sąsiedzi będą mieli mniej meczów w rundzie rewanżowej. Moim zdaniem, najlepiej dla nas, z punktu widzenia rywala w lidze, aby Milan dostał się do Ligi Europy, a do tego potrzebuje 4-5 pkt na ten moment. Milan w lidze jest mocny, a mając mniej meczy, będzie jeszcze mocniejszy.
Dyl87
Mniej meczy to znaczy ile 2 może max 4 to tez nie jest Taka duża różnica w Tych czasach kasa się liczy i awans tylko
20.10.2021 o 05:28 przez Dyl87
+2
Dyl87
W tamtym roku z nas syczeli a teraz po 3 kolejkach 0 punktów hehe jak kur… przegrywają to micha zawsze się cieszy ;-)
20.10.2021 o 07:16 przez ciechan
+1
ciechan
Też w to nie wierzyłem, ale jak patrzę jaka liga włoska stała się słaba, to zaczynam mieć wątpliwości
20.10.2021 o 09:50 przez Dyl87
+2
Dyl87
Poziom spadł strasznie to wszystko przez tą infrastrukturę i przywiązanie do zabytków ( nie chęć na zmiany ) i południowy Charakter. Najgorsze jest to że nic pewnie się nie zmieni, widać to po tym jak miasto Mediolan pomaga swoim klubą w budowie nowego obiektu rzucając co chwile kłody pod nogi i przeciągając negocjacje, Fiorentina ma podobnie i inne kluby zapewne też, bez własnego stadiony nie ma rozwoju.
19.10.2021 o 22:12 przez Michu1988
+3
Michu1988
No dumfries masakra. Zero przyjęcia zero techniki
19.10.2021 o 22:02 przez tytusek25
tytusek25
Obrona jak zwykle bardzo gościnna w kroku.Kazda kontra śmierdzi bramką i pewnie raz damy się wyru***ć.
Dumfries -co ten kolo tu robi w ogole ?Mam wrażenie że ten klient to jakiś cywil który wygrał strój meczowy Interu w pakiecie z występem. Katastrofa.

Slabo to wyglada ogólnie. Nie ma mocy.
19.10.2021 o 21:55 przez armin22
+1
armin22
ten cały Dumfriens niech zmieni nazwisko na RASIAK, mamy w składzie żonatana 2.0 ale czego się spodziewać za 12 mln
19.10.2021 o 21:59 przez nazional
+2
nazional
Wyjąłeś mi to z ust kolego, a raczej spod klawiatury, Denzel to się o nogi swe potyka. Gra nasza nie imponuje a kontry są groźne, jeżeli szybko nie podwyższymy to będzie bardzo gorąco.
Słabo bronimy.

Z Juve nie mamy myślę czego szukać z taką gra z przechodzenia z ataku do obrony.tiraspol mógł strzelić z 2 lub 3 bramki
19.10.2021 o 21:19 przez greg-madyowski
greg-madyowski
MA KTOŚ LINK DO STREAMA KTÓRY NIE RWIE ?

No to chyba szkoda 🤔

Stefano Pioli przestanie pełnić funkcję trenera Milanu wraz z zakończeniem aktualnego sezonu. 📰 Fabrizio Romano

HB 19.04.2024 23:10

coco trzymam kciuki za Twoją transakcję, byczq

HB 19.04.2024 23:09

coco 19.04.2024 16:46 Czas, aby Suning sprzedał Inter. Nie mogą już tego odkładać. Złożyłem bardzo poważną i kompletną ofertę zakupu 100% Interu zaprezentowanego na Suning w lutym. Byliśmy bardzo blisko zawarcia umowy

pluto11 19.04.2024 21:56

Czyli wychodzi na to że to Cagliari nie takie cienkie jak właśnie oklepuje Juve 2-0

acmilanowek 19.04.2024 21:38