Pozostałe

Pazza Inter! Wygrana z Tottenhamem 2:1! (81)

Autor:
Źródło: en.inter.it
3 miesiące temu
5696
81
Icardi gol z Tottenhamem

Inter po niesamowitej końcówce wygrywa z Tottenhamem 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mauro Icardi i Matias Vecino, z kolei dla gości Eriksen. Dzisiejszego wieczoru Nerazzurri zdobyli pierwsze, niezwykle ważne 3 punkty w walce o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Inter rozpoczął spotkanie ambitnie, chcąc od początu walczyć o najwyższą stawkę, jednak w poczynaniach podopiecznych Luciano Spallettiego było sporo nerwów i niedokładności. Tottenham w pierwszej części meczu oddał pole Interowi, próbując swoich sił w pojedynczych strzałach z daleka lub z kontr. Pressing mediolańczyków mógł przynieść efekt w 37 minucie, gdy Radja Nainggolan agresywnie odebrał piłkę obrońcy Spurs, jednak jego podanie do Icardiego zostało zablokowane. Blisko zemsty Anglicy byli chwilę później, gdy Eriksen posłał świetne podanie za plecy obrońców Interu, jednak Kane'owi zabrakło zimnej krwi i nie wykorzystał sytuacji 1 vs 1 z Handanoviciem. W pierwszej połowie swoich sił próbował jeszcze Politano z rzutu wolnego, jednak zdecydowanie przestrzelił.

Od mocnego wejścia w drugiej połowie chciał zacząć Inter, gdy Nainggolan wykazał się świetną grą ciałem i dokładnym podaniem obsłużył Politano, który strzałem ze skrzydła próbował pokonać Vorma, ale chybił. Pierwsza bramka spotkania przyszła w 53 minucie, niestety strzelona przez gości. Coraz pewniej poczynający goście przeprowadzili akcję, która zakończyła się strzałem, jednak Handanović był na posterunku, parując piłkę przed siebie. Na linii pola karnego doszedł do niej Eriksen i posłał silne uderzenie z woleja, które po rykoszecie przelobowało słoweńskiego bramkarza. 1:0 dla gości. 18-krotny Mistrz Włoch próbował odpowiedzieć po ładnej akcji rozegranej między Brozoviciem, Politano i Perisiciem, którą ten ostatni zakończył strzałem głową. Anglicy coraz pewniej czuli się na boisku, dochodzili do kolejnych okazji, a Inter wyglądał coraz gorzej. Gospodarze oddawali piłkę przeciwnikom przez niedokładne podania. Sporo zamieszania na lewym skrzydle robił Lucas, który wszedł za Sona. Brazylijczyk z łatwością wchodził w pole karne Interu, mijając Skriniara jak juniora. Wtedy jednak chyba najlepszy wśród czarnoniebieskich Asamoah popędził lewą stroną, skąd wrzucił piłkę przed pole karne, gdzie czekał Mauro Icardi. Il Capitano wykorzystał podanie Ghańczyka i cudownym wolejem pokonał słabego dziś Vorma. Nerazzurri poczuli krew i zaczęli coraz śmielej atakować. Efektem pressingu był rożny z 92 minuty. Candreva dogrywa piłkę na głowę de Vrija, ten inteligentnie zgrywa ją do Matiasa Vecino i Urugwajczyk z najbliższej odległości pokonuje bramkarza Anglików. 

Prawdziwy, szalony Inter. Wydawało się, że mediolańczycy stracą punkty w kolejnym meczu, jednak znowu, w końcówce, przyprawiają swoich fanów o problemy sercowe. Gra ekipy Spallettiego nie powalała, jednak wynik końcowy daje satysfakcję i nadzieję, że czarnoniebieska machina zaczyna funkcjonować i wchodzi na odpowiedni, zwycięski tor. Piękne przywitanie z Ligą Mistrzów po długiej przerwie. Mediolan wita się z Europą. Forza Inter!

Inter: Handanovič; 37 Škriniar, De Vrij,  23 Miranda, 18 Asamoah; Vecino, 77 Brozović; 16 Politano 14 Nainggolan 44 Perišić; Icardi (C)

Tottenham: 13 Vorm; 24 Aurier, Vertonghen Sánchez, 33 Davies; 19 Dembélé, 15 Dier, 23 Eriksen; 11 Lamela; Son, 10 Kane

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Luciano Spalletti Liga Mistrzów

Różne warianty na PSV wobec problemów w pomocy (3)

11.12
08:01
Zawieszenia

Zawieszeni na Ligę Europy (1)

12.12
18:47

Komentarze (81)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.09.2018 o 02:21 przez Interista_97
Interista_97
Uff, udało się - taki powrót do Ligi Mistrzów to rozumiem. Chłopaki w pierwszej połowie dużo dali z siebie, szczególnie jeśli chodzi o pressing, co w drugiej połowie było widoczne, bo sił brakowało. Bramka na 1:1, jednak tchneła w nich nowe siły i to Nasz Inter zszedł z placu boju zwycięsko. Cieszmy się z tego zwycięstwa i pora zacząć punktować regularnie w lidze. PAZZA Inter AMALA!
19.09.2018 o 22:16 przez interista1987
interista1987
Jesli wywalczymy w tym sezonie awans do LM ponownie to naplety I romy moga sie pakowac z podium we Wloszech.
Juz niedlugo zasila nasze szeregi pilkarze jak Modric.
19.09.2018 o 20:55 przez MK92
+1
MK92
Jako Milanista serdecznie gratuluję Wam wspaniałego powrotu do Ligi Mistrzów. Aż zazdroszczę tych emocji. Dodam jednak łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Interowi przez długi czas brakowało pomysłu w ofensywie, mimo bardzo ambitnego pressingu. Dopiero geniusz Icardiego odmienił losy tego pojedynku.
19.09.2018 o 20:20 przez Claudio
+2
Claudio
Pozytywnie zaskoczyli. Oby to nie był tylko "wypadek przy pracy". Bo jak narazie wyniki są zdecydowanie poniżej oczekiwań i potencjału tej drużyny.
19.09.2018 o 17:19 przez VVujek
+1
VVujek
@Endru Nie wiem czy spaletti byłby jeszcze trenerem Interu gdyby nie Vecino który po raz kolejny ratuje mu dupe w trudnej sytuacji
19.09.2018 o 17:43 przez Endru
+1
Endru
Bez watpienia Vecino ma zmysl do strzelania waznych bramek. Jestem w stanie go przetrawic chociaz uwazam, ze ta pozycje nalezy wzmocnic natomiast Gagliardiniego bym juz spakowal i wyslal do Atalanty badz Fiorentiny to jest dla niego max.
19.09.2018 o 18:24 przez VVujek
+1
VVujek
Zgadzam się z tobą Endru,
19.09.2018 o 17:10 przez Kebo
Kebo
Gra nadal wygląda bez pomysłu, Vecino i Brozović niestety nie mają odpowiedniej jakości abyśmy grali 4-2-3-1. Wynik bardzo cieszy, ale czeka nas dużo pracy. Brawa dla kibiców, piękna oprawa.
19.09.2018 o 16:39 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Tylko Inter potrafi dostarczyć tylu emocji przez 95 minut.
19.09.2018 o 13:49 przez bobogol
+1
bobogol
ochłonąłem to sapnę
KOCHAM TEN CHORY KLUB, NIEWYTLUMACZALNE ZRYWY, KOCHAM MAURO, WIEM ZE SPELNIL MARZENIA. LZY W OCZACH PRZY RADOSCI JAVIERA, 3 pkt PRZY POWROCIE DO LM !! !! !! !!
ale....
1) Milan Skriniar bardzo słabo - wiem pozycja od czapy, jednak aż takiego zagubienia się nie spodziewałem. Pominę już, że od meczu z Lazio mówiłem wszystkim ziomkom, że "Czekajcie chu*ki na słowacką perłę" a wyszło to bardzo nieciekawie. Nie wiem czy paniczne zatrzymywanie się przed linią środkową to było założenie taktyczne czy obawa przed niedogonieniem Sona, ale Milan wypadł bardzo bardzo blado. Chwała mu jedynie za chłodną głowę bo grał z 70 minut z kartką.
2) Luciano Spalletti - bratku... nie przemawiasz do mnie jakoś ostatnio. bardzo się cieszę, że wygraliśmy ale gdyby nie Vecino to miałbyś poważny kłopot żeby się wytłumaczyć z kilku kwestii
3) NASTAWIENIE - my zagralismy dobrze 30 minut i to po kwadrans na poczatku i koncu meczu. Czy ktos widzial frajde, radosc, gnanie do porzygania bo spelniamy marzenia? Czy raczej Brozo z fochem bo Politano bije stale fragmenty? Czy Icardiego ze zwieszoną głową? Mauro, gdybyś nie zapakował tej turbo dzidy to to by był kolejny występ kryminał.
4) Radja - no ja go po prostu nie lubie, ale staram sie to trzymac na wodzy. Jak z Heinenem w rep. Polski w siatkowce. Oddaje szacunek umiejetnoscia i osiagniecia, ale nawet w "naszym" dresie nie umiem się utożsamić. Do tego był po prostu kiepski. Nie wiem na jakiej gral pozycji tak naprawde. Nie zmienil tempa ani razu, zadnego niekonwencjonalnego zagrania... i do tego ta ociężałóść. Jakby wyszedł z mokrej sauny w 10 minucie meczu.
5) Antonio Candreva - temu to chyba monstars przed meczem talent podpierdo**ły. TO BYŁ KOSZMAR. A ruleta w aut bramkowy to była wisienka. DRAMAT GOŚCIU. Patrz się stracić
6) Ivan Perisic - ja to stary rozumiem, tez mi sie w fifie zdarzaja mecze ze gram na dobieg podanie po czym odbierajacy je stoi jak ciul zanim go nie wyprzedzi obronca. I tak 15 razy.

ps. bardzo dobry Miranda, de Vrij podobno dopiero w autobusie sie zorientowal ze ciagle ma Kanea w kieszeni
19.09.2018 o 13:55 przez Orzeu
+1
Orzeu
+ za tekst o de Vriju ;) , ale do Radji się nie zgodzę - moim zdaniem całkiem dobry występ (wygrywał pojedynków duzo bark w bark, miał kilka odbiorów)
19.09.2018 o 13:58 przez bobogol
bobogol
niedosap1
Samir Handanovic - ryju nie ma wytłumaczenia dla Twojego ustawienia. nikt Cie nie zaslonil, nie trzymal, nie faulowal. byles po prostu ustawiony jak frajer albo inny Szczęsny. Tylko i wyłacznie Twoja brama jak dla mnie
niedosap2
TEMPO GRY - jestesmy pol tempa wolniejsi. ZAWSZE. Z KAZDYM ZAGRANIEM. ZE WSZYSTKIM. a to na tle Spurs ktorzy raczej nie dokrecili zadnej sruby ani przez chwile.
to chyba te 6 lat nieobecnosci bylo po prostu bylo widac
19.09.2018 o 10:16 przez Dynia...
+1
Dynia...
Asamoah kolejny bardzo dobry mecz, twardy i pewny w obronie , dokladny przy podaniach.
Inter po wyrownaniu poszedl po swoje tak jak ostatnio w Rzymie. Spal tez pomógł , wiedzial , że rywal traci sporo po strzalach głową i dlatego przeciętny Vecino gral do konca. Styl stylem , wazne co w sieci.
19.09.2018 o 10:01 przez kwapi45
kwapi45
Mamy to! Utarlismy nosa niedowiarką. Mecz w naszym wykonaniu powinien być lepszy ale cieszy zwycięstwo i wierzę w przełamanie. Icardi nie widoczny ale taki już jest nasz kapitan. Brozo dobry występ to samo Vecino. Obrona ok. Słabo Perišić i Nainggolan. Candreva to oferma. Czas na dobry występ w Holandii!
19.09.2018 o 09:26 przez Jacenty
Jacenty
Poziom naszego cynizmu w tym meczu osiągnął 101% Juventusu. Wolę takie zwycięstwa, aniżeli przegrane po pięknej grze. Problem chyba tkwi w głowach, bo 2/3 meczu gramy bojaźliwie, jakbyśmy się bali klasy przeciwnika, zostawiamy mnóstwo miejsca w środku, a później potrafimy go zdominować. Bardzo dobry mecz Vecino (pomijając nawet bramkę) oraz Asamoaha, słabiutki 9ggolana. Znów brakowało kreatywności w środku.
19.09.2018 o 08:28 przez Drakan83
Drakan83
Wynik bardzo cieszy, Asamoah znakomity, Man Of The Match, Icardi...niewidoczny, ale pozycję w świecie buduje się własnie takimi bramkami...
...Ale...wkurza mnie, że staramy się grać bezmózgimi długimi górnymi podaniami na nie wiadomo kogo...robili, i robią, to tak często, że to nie może być przypadek...Spal każe im tak grać...wkurza mnie z meczu na mecz, że nasze dośrodkowania są bezproduktywne w każdym meczu...
Podsumowując, gra przez większość meczu do zapomnienia, wynik cieszy...zauważyłem, że gra zaczęła wyglądać ładnie po golu 1:1...chłopaki w przypływie emocji porzucili zadania taktyczne Spala i zaczęli grać serce m...i na prawdę dobrze to wyglądało...wychodziły im krótkie klepki, itd, itp, grali "wolni" a nie zablokowani założeniami tak...utwierdziło mnie to tylko w tym, że to Spal narzuca im taką gre, jaką my oglądamy...zobaczymy co z tego wyjdzie i gdzie będziemy w połowie sezonu
19.09.2018 o 08:27 przez rekin
rekin
Wynik cieszy, ale to że Icardi napaścior oddaje pierwszy strzał w 85 minucie, po tym jak w poprzednim ligowym też nie był zbyt aktywny jakoś mi nie pozwala popadać w huraoptymizm... Mam nadzieję, że to przełamanie ;) FORZA Inter!
19.09.2018 o 07:42 przez Kazam
+4
Kazam
Wynik bardzo cieszy, pewnie z przebiegu gry niewielu wierzyło w taki scenariusz. Piękne otwarcie w LM po ta długiej przerwie, i to jeszcze na GM. Przed ekipą Spalla ogrom pracy do wykonania, trzeba ten pozytywny wynik jak najszybciej przełożyć na odpowiednie nastawienie w lidze. Inter jak zwykle, szalony :D
19.09.2018 o 07:36 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
To jest coś niebywałego, absolutnie wyjątkowego, ja to już nie wiem.
19.09.2018 o 07:08 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Fart bo fart ale 3 pkty się licza. Zazwyczaj to my mamy pecha. Oby teraz królewny się obudziły i dostały pozytywny impuls do prawdziwego grania.
19.09.2018 o 06:42 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
No Brzoza pokazał że potrafi grać mega piłkę.
19.09.2018 o 01:07 przez Giu Meazza
Giu Meazza
PO BRAMCE WIERZYŁEM Z CAŁEGO SERCA, ŻE JESZCZE UDA SIE DOŁOŻYĆ! Cudowny wieczór, cudowna noc!

Najmocniej pozdrawiam wszystkich Interistów
19.09.2018 o 00:49 przez SejusFCI
+1
SejusFCI
Dziękuję naszym z całego serca za ten mecz! :)
19.09.2018 o 00:27 przez Endru
Endru
Kocham Inter dziekuje za to zwyciestwo kiedy wszyscy mysleli, ze jestesmy niczym i dziekuje Icardi byles jak prawdziwy kapitan i dziekuje VVujek za wiare w Vecino.
19.09.2018 o 17:16 przez VVujek
VVujek
Nie wiem czy spaletti byłby jeszcze trenerem Interu gdyby nie Vecino który po raz kolejny ratuje mu dupe w trudnej sytuacji
19.09.2018 o 00:22 przez maverik
+2
maverik
i po raz trzeci, zmiana napastnika na lewego obrońce (Rose za Kane'a) sprawiła, że drużyna przegrała :D
19.09.2018 o 00:20 przez cyrkiel
+1
cyrkiel
Co tu dużo pisać, Pazza Inter Amala!
18.09.2018 o 22:35 przez danielinter
danielinter
Inter to najbardziej nieprzewidywalny zespol w Europie. Teraz do roboty i zmazac slaby początek sezonu.
18.09.2018 o 22:33 przez domin98
+2
domin98
Po prostu to zrobili. Teraz trzeba zacząć wygrywać w lidze, ale myślę, że po takiej wygranej drużyna nabierze rozpędu. Masakra jakaś po prostu i tyle
18.09.2018 o 22:26 przez lrogas83
lrogas83
Liczy się wynik! Mentalność pójdzie w górę! Takie zwycięstwo scali ten zespół! Tego potrzebował Inter, tego potrzebował Icardi. Handanovica nie winię, bo to co zrobili Perisic i Brozovic przy straconej bramce woła o pomstę do nieba. FORZA Inter
18.09.2018 o 22:18 przez Kondzik
+2
Kondzik
Po wygranym meczu winnych się nie ocenia. Liczą sie 3pkt czy po samobojach czy z metra, nie ważne. To jest LM tu za każdy win jest spora kasa i te 3pkt mogą być mega cenne. Totki strzelili po farcie-rykoszet. Ich obrona to dno. Bez Eriksena nie ma drużyny. U nas Radja wyplul płuca, Icar pod murawa cały mecz, nagle strzela wtedy kiedy MUSI. Dobicie na 2 to jest majatersztyk. Jak mozecie krytykować mecz wygrany po tylu latach bez LM i to z takim zespołem... Forza Inter !!
18.09.2018 o 22:13 przez cristian08
cristian08
Pjerun napisał:
Widać, że fizycznie jesteśmy kiepsko przygotowani. O ile pierwsze 30 minut, świetny pressing i spore problemy Tottenhamu, to potem zaczęliśmy zostawiać zbyt dużo miejsca i było widać po niektórych piłkarzach lekką zadyszkę.
Podobała mi się bardzo Vecnio w destrukcji, Brozovic również dobre zawody.
Bardzo dobrze też nasze darmowe transfery De Vrij i Kwadwo.
Handanovica przemilczę. Icardi bramka, która dała nadzieję, ale poza tym nie wiem czy miał chociaż 5 kontaktów z piłką.
Dużo jest jeszcze do poprawy, ale ważne są w tej chwili 3 punkty.

Haha chyba nie sądzisz ze taki pressing mogliby przez całe 90 min utrzymać
18.09.2018 o 22:27 przez Pjerun
Pjerun
Nie, ale sądzę, że możemy inaczej dobrać strategię i rozkładać siły.
18.09.2018 o 22:03 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Magia, magia i jeszcze raz MAGIA.
18.09.2018 o 22:01 przez vth
+4
vth
Bardzo się cieszę, że jestem kibicem Interu. Nikt mi nie odbierze tych emocji, które mogłem przeżywać przez cały mecz. Piłka nożna jest chyba najwspanialszą dyscypliną sportową, gdzie nie jest ważny styl, posiadanie piłki czy piękna gra, tylko wynik końcowy. Wspaniała wygrana (jak to Spal i piłkarze mówią musieli cierpieć). Takich emocji mogą nam zazdrościć kibice takich tuzów piłki nożnej jak Real, Barca i inni... W 70 minucie pomimo, że przegrywaliśmy byłem mimo wszystko zadowolony z naszych piłkarzy, że zostawili wiele zdrowia. Nikt nie może naszym odebrać chęci i zaangażowania. Bo widać, że chłopakom zależy. To, że mamy takie problemy, to myślę dlatego, że nie mamy kogoś kto potrafi przytrzymać piłkę, pokiwać lub podać piłkę dokładnie i w tempo (skupić na sobie 2-3 piłkarzy) Jeśli dostanę minusy za wspomnienie o Rafinhii to trudno. Zmiana Valero pokazała czego nam brakuje... Takiego piłkarza, który potrafi przytrzymać piłkę, rozprowadzić czy podać w tempo. Teraz trochę obiektywnie. Obronę mamy super, gdzie chłopaki ogarniają. Skrzydła i nasza bomba Icardi bez prostopadłych w tempo piłek to są niewidoczni. Po raz ostatni wracając do tematu Rafinhii myślę z Brozovicem i Naingollanem stworzyli by świetny środek. Brozo w odbiorze a Rafinha z Radją na wymienności pozycji stworzyli szybką i kombinacyjną grę. Perisic, Brozovic to niech się obudzą i się skupią na teraźniejszości, bo to oni powinni być naszą główną siłą. Antek (moim zdaniem) niestety na minus. Zamiast niego powinien wejść Balde. Dziś jest nasz wieczór. Cieszmy się bo jest z czego! PAZZA Inter!
18.09.2018 o 22:53 przez vth
+5
vth
Wy tak poważnie z minusami? To, że wspomniałem o Rafinhii i o minusach to jest dla was wyznacznikiem do dawania minusa? Trochę beka by dostawać minus za to, że jestem dumny z bycia kibicem Interu. Ale każdy mierzy swoją miarą. Pozdrawiam.
18.09.2018 o 21:58 przez Lovato
-3
Lovato
Słaby Inter pokonuje słaby Tottenham. Więcej nic o tym "widowisku" nie można powiedzieć. Może na wyjście z grupy wystarczy taka gra ale nic po za tym. Natomiast w lidze to można się pożegnać z miejscami premiowanymi udziałem w LM na następny rok chyba że coś się zmieni, prawdopodobnie taka zmianą może być jedynie zmiana trenera.

Shoutbox

Nitrogen 12.12.2018 20:50

Tylko że wtedy Monczi ma wysapać a tego nie chcemy

Nitrogen 12.12.2018 20:50

Albo po Genoi albo po Juve

intermed1 12.12.2018 20:49

Do Francesco to niedługo poleci

Wujo97 12.12.2018 20:46

xDDDD i tak by nie grał pewnie

Nitrogen 12.12.2018 20:46

Ten co wyleciał to rezerwowy

Nitrogen 12.12.2018 20:45

To nie ten Pellegrini

Endru 12.12.2018 20:44

kolejna kompromitacja Di Francesco

Endru 12.12.2018 20:44

oslabil ich na 1/8

Endru 12.12.2018 20:44

co za glupek

Endru 12.12.2018 20:44

Pellegrini czerwona

Klinsi64 12.12.2018 20:41

nie pierwszy raz taką główke spjerdolił

Klinsi64 12.12.2018 20:41

żeby trafił do bramki?

Dzonyy 12.12.2018 20:40

czego wy od niego oczekujecie ?

Dzonyy 12.12.2018 20:40

Martinec to łeb

Klinsi64 12.12.2018 20:35

ciekawe kiedy jego stary znowu wysapie że synus nie gra?

Klinsi64 12.12.2018 20:35

i to z :cenzor: wyjscie z Keita i Icardim

Chuchu 12.12.2018 20:31

Piłka meczowa, 7 metrów od bramki, środkowy napastnik wali nad bramką, nie zdzierżę :(((((

Nitrogen 12.12.2018 20:31

Real myślami na KMŚ bo tylko to mogą wygrać w tym roku a CSKA walczy o LE wiec mimo wszystko wygrana ruskich nie może dziwić, ale jej rozmiary już tak

Chuchu 12.12.2018 20:30

Lautaro pokemonie, czemu żeś tego nie trafił!

intermed1 12.12.2018 20:29

Mimo wszystko, takiemu klubowi nie wypada na własnym boisku takie lanie zbierać

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 07 grudnia

  • FT

    Juventus

    1 - 0

    Inter

Sobota, 08 grudnia

  • FT

    Napoli

    4 - 0

    Frosinone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Roma

  • FT

    Lazio

    2 - 2

    Sampdoria

Niedziela, 09 grudnia

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Bologna

  • FT

    Parma

    1 - 1

    Chievo

  • FT

    Udinese

    1 - 3

    Atalanta

  • FT

    Genoa

    1 - 1

    SPAL

  • FT

    Milan

    0 - 0

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19683

Liczba newsów: 32280