Plotki transferowe

Inter uzgodnił 3-letni kontrakt z Candrevą (13)

Źródło: różne
ponad 4 lata temu
217
13
fcinter serwisowe

Według Corriere della Sera, a także popularnego włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio, Inter doszedł do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu z Antonio Candrevą. 

Włoscy żurnaliści informują, że przedstawiciele Nerazzurrich spotkali się z agentem zawodnika Lazio. Podczas rozmów doszli do porozumienia w sprawie kontraktu Candrevy, na mocy którego Włoch miałby zakotwiczyć w Mediolanie na trzy lata. Póki co, źródła nie informują ile Włoch miałby zarabiać w Interze.

Problemem są w dalszym ciągu rozbieżności pomiędzy Interem, a Claudio Lotito. Prezydent Lazio twardo obstaje przy kwocie 25 milionów €. Natomiast Nerazzurri nie chcą płacić więcej niż 18 milionów €, wliczając w to bonusy.

CdS twierdzi, że agent zawodnika Federico Pastorello podjął się misji negocjacji obniżenia ceny za włoskiego internacjonała. 

Zobacz też

de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04
Christian Eriksen

Wymiana na linii Inter - Juventus?! (8)

30.11
15:16

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.06.2016 o 23:54 przez interista1987
interista1987
Candreva z Perisiciem to bylyby najlepsze skrzydla w Serie A. Nie mam co do tego zadnych watpliwosci.
Niech dadza 15 baniek plus Jesusa ;)
22.06.2016 o 21:55 przez Jovetic10
Jovetic10
Top 3 skrzydłowych serie A, zdecydowanie brać. Przy Perisiku też był płacz, że za dużo.
22.06.2016 o 21:42 przez Czarson
Czarson
Lotito nie sprzeda go za mniej niż 20mln i nie dziwie mu się, postępowałbym na jego miejscu tak samo.
22.06.2016 o 20:12 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Bardzo dobry piłkarz ale jakoś specjalnie go nie chce
22.06.2016 o 19:03 przez Lovato
Lovato
Tak oczywiście bilans transferowy będzie na koniec wynosić -200 mln
22.06.2016 o 18:54 przez piotrekninter
piotrekninter
a moze zosatawia Icara i Ivana, a reszta out ( Jojo Adem Palcio Eder) i kupia i Berrardiego i Canderevce :P
22.06.2016 o 18:21 przez Kondzik
Kondzik
Lepiej powalczyć o Berardiego ale cienko to widzę dlatego pewnie skupia się na Candrevie. Jeśli oferta Chelsea jest prawdziwa to możemy zapomnieć ... Ale więcej jak 20mln nie ma co rzucać.
22.06.2016 o 18:16 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
wątpię że trafi do nas, Lolito wyczuł zainteresowanie innych zespołów i będzie podbijał cenę za Candreve
22.06.2016 o 18:10 przez Jacenty
Jacenty
Jeżeli prawdą jest oferta Chelsea opiewająca na 32 mln euro, to nie ma o czym rozmawiać. 20 baniek za prawie 30-letniego skrzydłowego to naprawdę dużo.
22.06.2016 o 17:44 przez Kebo
Kebo
Niech mu wcisną jakiś szrot i zbiją tym cenę, u nas i tak wielu zbędnych graczy może Lotito by to łyknął. Osobiście wolę Berardiego, ale transfer Antonio wydaje mi się bardziej prawdopodobny.
22.06.2016 o 17:18 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Tutaj sa tez czasem sprzeczne informacje. Wg innych zrodel Auslio zakomunikowal Lotito, ze nie ma zamiaru placic wiecej niz 15 mln za prawie 30 letniego gracza.
22.06.2016 o 17:02 przez maverik
maverik
Inter podniósł z 16+2 na 16+4
22.06.2016 o 16:15 przez interpolska12
interpolska12
Miesiac max dwa miesiace negocjacji i jest nasz xD

Shoutbox

maniekfci 02.12.2020 07:29

pjerun witam

Pjerun 02.12.2020 07:27

co jak co, ale Gagliardini w dwóch ostatnich meczach zagrał na poziomie

Pjerun 02.12.2020 07:26

witam

maniekfci 02.12.2020 07:15

jak jeszcze Vecino wróci, to chyba i Vidal się nie podniesie, obłęd i kosmos

maniekfci 02.12.2020 07:15

czytam, że Gaglia fajnie zagrał, co mnie podnieca, bo oznacza mniej gry duńskiego kukolda, sensiego

maniekfci 02.12.2020 07:12

witam opiszcie coś ciekawego

HB 02.12.2020 02:01

mądry Romelu

HB 02.12.2020 02:01

Crediting the former Brazilian striker as his major influence as a kid, Lukaku added, "He changed the dimension of a striker. He was fast, he can dribble like a winger, run like a sprinter, he was as strong as an ox". His devotion to Ronaldo is such that he finds the time to search YouTube for videos of him. When mentioned that he shares certain characteristics with the Brazilian, Lukaku responded, "Be like Ronaldo? There is only one Ronaldo".

HB 02.12.2020 02:00

"Ronaldo changed football. He was the one you would look at. You would see him doing step-overs and you were thinking: 'Who does this?' You would see defenders falling over and you were like: 'Wow.' The goals that he scored, and at crucial times. He scored goals where you were like: 'Oh man, this is not serious.'" — Lukaku speaking to ESPN on his idol, Ronaldo.

HB 02.12.2020 01:35

wreszcie barelka odpocznie 1 mecz

pablo77 02.12.2020 00:58

to byloby calkiem sprawiedliwe Ci graja w europie a Ci sobie puchar ligi graja :D

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:58

chyba grupy były tam

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:58

ale to było ścierwo xddd

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:58

Puchar Ekstraklasy co

pablo77 02.12.2020 00:57

tak na dobrą sprawę, taki puchar ligi byłby dobry gdyby pominęli drużyny grające w europejskich pucharach

pablo77 02.12.2020 00:56

w sumie we Francji chyba cos takiego maja :D

Nitrogen 02.12.2020 00:56

To by było typowe dla tych idiotów

pablo77 02.12.2020 00:56

xDDD

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27061

Liczba newsów: 38043