Pozostałe

Inter w grupie H - znamy rywali (45)

Autor:
Źródło: uefa.com
prawie 14 lat temu
773
45

Dzisiaj w Monako odbyło się losowanie grup Ligi Europejskiej. Znajdujący się w pierwszym koszyku Inter Mediolan trafił do grupy H. Przeciwnikami Interu będą Rubin Kazan, Partizan Belgrad i Neftci PFK.

 

1. Inter Mediolan

2. Rubin Kazan

3. FK Partizan

4. Neftci PFK

 

Terminarz spotkań prezentuje się następująco:

20 września: Inter - Rubin Kazan (godz: 21.05) oraz Partizan - Neftci Baku;

4 października: Neftci Baku - Inter (godz: 19.00) oraz Rubin Kazan - Partizan Belgrad;

25 października: Inter - Partizan Belgrad (godz: 19.00) oraz Rubin Kazan - Neftci Baku;

8 listopada: Partizan Belgrad - Inter (godz: 21.05) oraz Neftci Baku - Rubin Kazan;

22 listopada: Rubin Kazan - Inter (godz: 19.00) oraz Neftci Baku - Partizan Belgrad;

6 grudnia: Inter - Neftci Baku (godzi: 21.05) oraz Partizan Belgrad - Rubin Kazan.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Komentarze (45)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.09.2012 o 12:27 przez empeczek
empeczek
<a href="http://allegro.pl/bluza-z-kapturem-nike-inter-mediolan-roz-m-i2601250661.html">http://allegro.pl/bluza-z-kapturem-nike-&shy;inter-mediolan-roz-m-i2601250661.html</a>
01.09.2012 o 18:40 przez Piotr1996
Piotr1996
W tej grupie mamy bardzo duże szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, tylko trzeba wierzyć w swoje siły. <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
31.08.2012 o 22:42 przez scudetto
scudetto
no dobre to losowanie dla nas nie było dalekie wyjazdy możemy przez te mecz zawalić sobie ligę
31.08.2012 o 21:55 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Jedziemy na wycieczkę po Europie<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.08.2012 o 20:40 przez XQV
XQV
Nie ma co się oszukiwać , 2 murowani faworyci ( Inter i Rubin ).
31.08.2012 o 19:30 przez interowiec123456
interowiec123456
<a href="http://allegro.pl/show_item.php?item=2601250661">http://allegro.pl/show_item.php?item=260&shy;1250661</a><br />
<br />
Zapraszam !
31.08.2012 o 18:34 przez litvinlavidaloca
litvinlavidaloca
#23 mocno trzymam kciuki aby właśnie tak było. Forza Inter
31.08.2012 o 18:18 przez Piter
Piter
Ultrasi Nerazzurrich znów oklep od ruskich dostaną :(, chciałem żebyśmy nie trafili na żaden ruski klub a w szczególności na Machaczkałę oraz na PSV i Hannover
31.08.2012 o 17:43 przez Michal_fci
Michal_fci
#29 ale my tego nie traktujemy powaznie
31.08.2012 o 16:59 przez Omen
Omen
Bez przesady.Powinniśmy wyjść z tej grupy z kompletem zwycięstw.
31.08.2012 o 16:47 przez Gajdzik
Gajdzik
Zwiedzimy całą Europę <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.08.2012 o 16:41 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Bardzo równa grupa. Z Neftçi będą bardzo wyrównane mecze<br />
31.08.2012 o 16:39 przez sowik
sowik
wgl. to zniszczył mnie jeden klub... Videoton hahaha sikałem z tego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
31.08.2012 o 16:35 przez dawid26411
dawid26411
uu Cienko nas widze z Ruskimi
31.08.2012 o 16:09 przez Mudingayi
Mudingayi
Ale grupa , jak nie wyjdziemy to wstyd <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
31.08.2012 o 16:05 przez MarcoPolo
MarcoPolo
skoro zarabiają miliony euro to raz na dłuższy czas przelecieć się luksusowym samolotem nie zaszkodzi
31.08.2012 o 15:56 przez SlimShady
SlimShady
Całkiem fajnie, ale dużo jeżdzenia
31.08.2012 o 15:51 przez Chuchu
Chuchu
Znowu jedziemy do Rosji? Chyba wiemy jak zwykle tam gramy <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> Jeśli potraktujemy rozgrywki poważnie to bez problemu awansujemy.
31.08.2012 o 14:53 przez sowik
sowik
takie... nijakie te drużyny... szału ni ma... ale zobaczymy jak Inter rozkręci towarzystwo to nawet mecze z takimi nijakimi teamami będą arcy ciekawe <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
31.08.2012 o 14:46 przez PazzaMorte
PazzaMorte
Inter zwiedza świat ;P<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
31.08.2012 o 14:41 przez Zzzz
Zzzz
15 lat temu Widzew wygrał z Neftci w dwumeczu 10-0<br />
Ciekawe jak Inter sobie poradzi <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
31.08.2012 o 14:41 przez r9internazionale
r9internazionale
daleko trzeba jeździć ale powinniśmy spokojnie wyjść. Liczę że LE nie będzie zlekceważona, mamy szeroki skład i spokojnie możemy powalczyć o Scudetto i LE, ale priorytetem oczywiście 19 tytuł<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.08.2012 o 14:34 przez Remi91
Remi91
Łatwa grupa tylko dalekie podróże samolotem
31.08.2012 o 14:29 przez pakiter
pakiter
# 19. I Znowu krytykujesz.W Poście o mercato zrobiłeś to samo.Złe transfery złe to i tamto.Zobaczymy po sezonie.Złe transfery hm ? Kto chce iść grać do LE ? Inter wejdzie do LM i spokojny jestem,że i będą nowi lepsi gracze.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
31.08.2012 o 14:28 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Łatwo być powinno, chociaż nie spodziewajmy się pierwszego miejsca w grupie, gdyż zapewne w tej fazie LE będzie grał rezerwowy skład, a podstawowy powinien się skupić na lidze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
31.08.2012 o 14:23 przez Kusy
Kusy
powinno być dobrze
31.08.2012 o 14:11 przez hQ
hQ
Na papierze powinniśmy wygrać grupę, ale jak znam Inter to pewnie będą jakieś wpadki.
31.08.2012 o 14:09 przez litvinlavidaloca
litvinlavidaloca
Grupa, w której znaleźli się Nerazzuri wygląda na łatwą. Zwycięstwa, a następnie wyjście z grupy to powinien być spacerek dla podpiecznych Stramaccioniego. Problem w tym, że nowy Inter to nie jest ta sama drużyna co 2 sezony temu i właściwie to zupełnie niewiadomo czego można się po niej spodziewać. Czy należy się cieszyć. Tak! Myślę, że losowanie było pomyślne, ale trzeba też pamiętać, że dziś Inter jest 6ą drużyną ligi włoskiej, która z trudem remisuje na swoim boisku, z posiadającą jedynie 10 lat tradycji, trzecią drużyną ligi rumuńskiej. Czyżby Inter powoli przestawał być drużyną, w której chcą grać światowej klasy piłkarze, a jedyne transfery jakich dokonać może zarząd klubu to zbieranie ligowego planktonu? Miejmy nadzieję, że nie... czas pokaże
31.08.2012 o 14:06 przez Kebo
Kebo
Lajtowo
31.08.2012 o 14:05 przez Yascarr
Yascarr
Jedyne słowa które tu pasują - ironia losu.<br />
Trafiło się najgorzej jak mogło.<br />
Partizan - Mam już dość tych drużyn z bałkanów w tym sezonie<br />
Kazań - super, będzie można ulepić bałwana na murawie.<br />
Azerbaejdżan - już mogli do mnie na wieś przyjechać...<br />
<br />
Olać to w cholerę, bo przez te wycieczki to w lidze będzie powtórka z poprzedniego sezonu. Najlepiej wystawić całkowicie zmieniony skład na te wyjazdy.

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625127

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się