Informacje z klubu

Inter z projektem remontu San Siro, Milan blokuje (15)

Źródło: fcinternews.it
ponad 4 lata temu
389
15
fcinter serwisowe

Po tym, jak Milan zaniechał planów wybudowania nowego stadionu w Portello Inter będzie musiał decydować odnośnie San Siro wspólnie z rywalami zza miedzy. Co ciekawe - Inter niezrażony słabym partnerem do interesów przedstawił swój projekt remontu stadionu.

Według doniesień La Repubblica Silvio Berlusconi wyraził swoje obawy odnośnie kosztów przemodelowania obiektu. Według projektu wykonanego przez angielską firmę architektoniczną koszt takiego działania wyniósłby ok. 300 milionów euro. Prezydent Rossonerrich stwierdził, że za takie pieniądze będą w stanie wybudować nowy obiekt.

Zobacz też

Milan Skriniar Marcelo Brozovic

Skriniar i Brozovic: zmiana statusu w klubie (6)

11.07
17:35
Luca Pairetto

Inter - Bologna: Obsada sędziowska (1)

04.07
15:42

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.12.2015 o 18:52 przez Tihi
Tihi
poza tym stadion jufków ma lekko ponad 30 tysięcy miejsc więc jest to mały stadion, zobacz co się dzieje w tym sezonie już ze 2 albo 3 razy był komplet na SS (czytaj ponad 70 tysięcy ludzi) więc nie ma możliwości takiej żeby Inter budował stadion na mniej niż 55-60 tysięcy. Jeśli chcą remontować SS to niech Milan się wynosi i stadion wykupujemy od miasta (tylko że to są duże koszta) a jak tacy niezdecydowani to my musimy zacząć planować budowę nowego stadionu i tyle, szkoda trochę bo nasza historia jest mocno związana z SS ale jeśli ten klub chce funkcjonować na porządnym poziomie to musimy mieć własny stadion.
16.12.2015 o 18:48 przez maestro177
maestro177
Ta juve dzierżawi ziemię, no ale tak też można, to i tak większy zysk niż kiedy cały stadion jest w rękach miasta
16.12.2015 o 18:12 przez Ibra1908
Ibra1908
maestro177 - to pewnie kwota za sam stadion, a jescze trzeba ziemię kupić...
16.12.2015 o 17:46 przez maestro177
maestro177
Z tego co wyczytałem juventus na stadion wydał 122 mln euro, prawda to? Jeśli tak to pomijając różne czynniki (np. może Mediolan jest droższy od Turynu) to chyba lepiej postawić własny stadion i nie użerać się z... kto w ogóle lubi czerwony kolor.
16.12.2015 o 17:19 przez turel
turel
Cyrk i tyle. Powinniśmy budować nowy i mielibyśmy w dupie gamoni z Milanu. NIe musielibyśmy się na nich oglądać, a tak nie dość że remont trupa, który się nie opłaca, to jeszcze musimy czekać aż oni się ogarną. CO jest z tymi ludźmi i modernizacją, to samo jest u mnie w Szczecinie. Swoją drogą to ja jestem ciekaw gdzie się szybciej doczekam nowego stadionu...
16.12.2015 o 17:14 przez Claudio
Claudio
300mln za remont? To już lepiej za to wybudować nowy stadion przystosowany do teraźniejszych realiów.
16.12.2015 o 16:15 przez kamil13216
kamil13216
Mam nadizjeje że Berlusconi jak nadłużej będzie trzymał te swoje akcje i stoczy ten klub na dno.
16.12.2015 o 16:12 przez Rebelde
Rebelde
Nie ma głupszej opcji niż remont SS razem z Milan. I co potem? Zyski na pół? Nikomu to się nie opłaca. Już sam remont trupa, oznacza że nie będzie tyle sklepów/opcji zarobienia jak na nowym stadionie, to jeszcze trzeba było by się dzielić zyskami, poroniony pomysł.
16.12.2015 o 13:34 przez Ibra1908
Ibra1908
Nowy stadion nie, remont nie, niech się BungaBunga w końcu na coś zdecyduje!
16.12.2015 o 12:17 przez inter_21
inter_21
Wolałbym pozostanie na SS i wyniesienie się milanu, z drugiej strony oni są niepoważni, mogą jeszcze zmienić zdanie 1500 razy i to może się ciągnąć
16.12.2015 o 12:03 przez broda4991
broda4991
A po drugie koszty powinny być dzielone na trzy. Inter - medry i miasto.
16.12.2015 o 12:01 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Sam nie wiem. Budowa nowego stadionu to spory koszt, ale patrząc przyszłościowo to chyba jednak wolałbym żeby powstał nowy obiekt, a nie reanimować obecny.
16.12.2015 o 11:51 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
@Wojtala
Dobrze rozumiesz. :)
16.12.2015 o 11:44 przez Wojtala
Wojtala
Tyle, że tutaj jest 300 mln na pół o ile dobrze rozumiem to ciekawe jak bung bunga chce wybudować nowy stadion za 150 mln :)
16.12.2015 o 11:40 przez broda4991
broda4991
To niech budują i poszli w pizdu !! Patałachy !! Nawet działkę pod stadion potrafią spiehdolić a co dopiero budowe stadionu :)

Shoutbox

ZnawcaCalcio 12.07.2020 01:17

przesadzacie

ZnawcaCalcio 12.07.2020 01:17

czemu znowu wałek? :D

ManOnFire 12.07.2020 01:12

Dzuma zawsze na farcie

ManOnFire 12.07.2020 01:12

Skrót obejrzałem , masakra jakaś

Endru 12.07.2020 01:10

Karne

ManOnFire 12.07.2020 00:56

Drugiej połowy nie oglądałem, musiałem wyjść, karne były, czy znowu wałek?

KibicInteru 12.07.2020 00:29

no de roon zwiększył więc dzisiaj karny prawidłowy

ZnawcaCalcio 12.07.2020 00:26

ale w polu karnym chyba to tak nie działa jeżeli zawodnik, który zagrał piłkę zwiększył objętość ciała

Claudio 12.07.2020 00:03

przepis jest tak ustawiony by sedzia mogl sam sobie zadecydowac co mu bardziej na reke

Claudio 12.07.2020 00:02

ale w przeciagu tygodnia byl ten mecz i bylem zaskoczony ze takie cos gwizdza jak dopiero co slyszalem ze jak sie odbije o jednej czesci ciala a pozniej od reki to niby nie ma karnego. Patologia z tymi rekami

Claudio 12.07.2020 00:01

chyba to byl karny dla plocka w meczu z gornikiem co furman nie strzelil

Alfa 12.07.2020 00:00

ale ogolnie chyba nie powinni dawac za takie cos

Alfa 11.07.2020 23:59

i chyba nawet nawiazywali do tego meczu z torino komentatorzy

Alfa 11.07.2020 23:59

co sedzia to inaczej interpretuje

Alfa 11.07.2020 23:59

tez ogladalem ten mecz

Alfa 11.07.2020 23:59

no wiem

Claudio 11.07.2020 23:59

zaraz poszukam co to ogladalem

Claudio 11.07.2020 23:58

ostatnio tez byl mecz w tym tygodniu to tez ktos dostal w noge a pozniej w reke i byl karny

miniu86 11.07.2020 23:58

No przyfarciło Juve dzisiaj konkretnie. Sędzia doliczył tylko 3 minuty chyba dlatego, żeby czasem 3 bramki nie stracili. Agnelli chyba dawno taki zesrany na trybunach nie siedział

Alfa 11.07.2020 23:58

bo najpierw trafilo w noge a potem w reke

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Hellasem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Bologna

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • FT

    SPAL

    0 - 3

    Udinese

  • FT

    Verona

    2 - 2

    Inter

Sobota, 11 lipca

  • FT

    Lazio

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Brescia

    0 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 2

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • 17:15

    Genoa

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Lecce

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • 21:45

    Inter

    ? - ?

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    32

    76

  • 2

    Lazio

    Lazio

    32

    68

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    32

    67

  • 4

    Inter

    Inter

    31

    65

  • 5

    Roma

    Roma

    32

    54

  • 6

    Napoli

    Napoli

    31

    51

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    28

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26767

Liczba newsów: 36982