Informacje z klubu

Inter z projektem remontu San Siro, Milan blokuje (15)

Źródło: fcinternews.it
prawie 4 lata temu
235
15
fcinter serwisowe

Po tym, jak Milan zaniechał planów wybudowania nowego stadionu w Portello Inter będzie musiał decydować odnośnie San Siro wspólnie z rywalami zza miedzy. Co ciekawe - Inter niezrażony słabym partnerem do interesów przedstawił swój projekt remontu stadionu.

Według doniesień La Repubblica Silvio Berlusconi wyraził swoje obawy odnośnie kosztów przemodelowania obiektu. Według projektu wykonanego przez angielską firmę architektoniczną koszt takiego działania wyniósłby ok. 300 milionów euro. Prezydent Rossonerrich stwierdził, że za takie pieniądze będą w stanie wybudować nowy obiekt.

Zobacz też

Nicolo Barella

Barella przejdzie operację, miesiąc bez pomocnika (11)

24.11
15:56
Nicolo Barella

Inter wydał oświadczenie ws. stanu zdrowia Barelli (3)

24.11
02:14

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.12.2015 o 18:52 przez Tihi
Tihi
poza tym stadion jufków ma lekko ponad 30 tysięcy miejsc więc jest to mały stadion, zobacz co się dzieje w tym sezonie już ze 2 albo 3 razy był komplet na SS (czytaj ponad 70 tysięcy ludzi) więc nie ma możliwości takiej żeby Inter budował stadion na mniej niż 55-60 tysięcy. Jeśli chcą remontować SS to niech Milan się wynosi i stadion wykupujemy od miasta (tylko że to są duże koszta) a jak tacy niezdecydowani to my musimy zacząć planować budowę nowego stadionu i tyle, szkoda trochę bo nasza historia jest mocno związana z SS ale jeśli ten klub chce funkcjonować na porządnym poziomie to musimy mieć własny stadion.
16.12.2015 o 18:48 przez maestro177
maestro177
Ta juve dzierżawi ziemię, no ale tak też można, to i tak większy zysk niż kiedy cały stadion jest w rękach miasta
16.12.2015 o 18:12 przez Ibra1908
Ibra1908
maestro177 - to pewnie kwota za sam stadion, a jescze trzeba ziemię kupić...
16.12.2015 o 17:46 przez maestro177
maestro177
Z tego co wyczytałem juventus na stadion wydał 122 mln euro, prawda to? Jeśli tak to pomijając różne czynniki (np. może Mediolan jest droższy od Turynu) to chyba lepiej postawić własny stadion i nie użerać się z... kto w ogóle lubi czerwony kolor.
16.12.2015 o 17:19 przez turel
turel
Cyrk i tyle. Powinniśmy budować nowy i mielibyśmy w dupie gamoni z Milanu. NIe musielibyśmy się na nich oglądać, a tak nie dość że remont trupa, który się nie opłaca, to jeszcze musimy czekać aż oni się ogarną. CO jest z tymi ludźmi i modernizacją, to samo jest u mnie w Szczecinie. Swoją drogą to ja jestem ciekaw gdzie się szybciej doczekam nowego stadionu...
16.12.2015 o 17:14 przez Claudio
Claudio
300mln za remont? To już lepiej za to wybudować nowy stadion przystosowany do teraźniejszych realiów.
16.12.2015 o 16:15 przez kamil13216
kamil13216
Mam nadizjeje że Berlusconi jak nadłużej będzie trzymał te swoje akcje i stoczy ten klub na dno.
16.12.2015 o 16:12 przez Rebelde
Rebelde
Nie ma głupszej opcji niż remont SS razem z Milan. I co potem? Zyski na pół? Nikomu to się nie opłaca. Już sam remont trupa, oznacza że nie będzie tyle sklepów/opcji zarobienia jak na nowym stadionie, to jeszcze trzeba było by się dzielić zyskami, poroniony pomysł.
16.12.2015 o 13:34 przez Ibra1908
Ibra1908
Nowy stadion nie, remont nie, niech się BungaBunga w końcu na coś zdecyduje!
16.12.2015 o 12:17 przez inter_21
inter_21
Wolałbym pozostanie na SS i wyniesienie się milanu, z drugiej strony oni są niepoważni, mogą jeszcze zmienić zdanie 1500 razy i to może się ciągnąć
16.12.2015 o 12:03 przez broda4991
broda4991
A po drugie koszty powinny być dzielone na trzy. Inter - medry i miasto.
16.12.2015 o 12:01 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Sam nie wiem. Budowa nowego stadionu to spory koszt, ale patrząc przyszłościowo to chyba jednak wolałbym żeby powstał nowy obiekt, a nie reanimować obecny.
16.12.2015 o 11:51 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
@Wojtala
Dobrze rozumiesz. :)
16.12.2015 o 11:44 przez Wojtala
Wojtala
Tyle, że tutaj jest 300 mln na pół o ile dobrze rozumiem to ciekawe jak bung bunga chce wybudować nowy stadion za 150 mln :)
16.12.2015 o 11:40 przez broda4991
broda4991
To niech budują i poszli w pizdu !! Patałachy !! Nawet działkę pod stadion potrafią spiehdolić a co dopiero budowe stadionu :)

Shoutbox

Alfa 07.12.2019 17:44

dokl

Piter 07.12.2019 17:44

z wyjątkiem tych ulanych które metodą selekcji zostały zdyskwalifikowane

Alfa 07.12.2019 17:44

chyba ze dzwoniles z zastrzezonego

Alfa 07.12.2019 17:44

no przeciez sie nie zmowily zeby nie odbierac od ciebie tel :D

Piter 07.12.2019 17:43

wszystkie?

Alfa 07.12.2019 17:42

poznym wieczorem w weekend to one raczej zajete, nie sadzisz?

Piter 07.12.2019 17:41

ta roksa to chyba ściema jakaś

Piter 07.12.2019 17:41

znów ta roksa piotrkowska zawiodła gdzie do żadnej się dodzwonić nie dało późnym wieczorem bez jaj

ragnar 07.12.2019 17:24

Thuram niezle śmiga

ragnar 07.12.2019 17:24

szybka

Klinsi64 07.12.2019 17:24

nawet liderem ligi nie sa

ragnar 07.12.2019 17:24

dobra 2 polowa

Klinsi64 07.12.2019 17:24

i za co ten lewy chcial zp?

SETE 07.12.2019 17:23

Gladbach 7 pkt nad Bayernem

SETE 07.12.2019 17:22

Hehhe

SETE 07.12.2019 17:22

Tu tu tu tururtytu

Klinsi64 07.12.2019 17:21

jak na meazza

Nitrogen 07.12.2019 17:21

Zrzucili?

SETE 07.12.2019 17:21

I scooter na trybunach hehehe

SETE 07.12.2019 17:20

2:1

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Luis Muriel

    9

  • 4

    Joao Pedro

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29000

Liczba newsów: 35352