Plotki transferowe

Inter zrobi wszystko, by pozyskać Kulusevskiego jeszcze zimą (8)

Źródło: sempreinter.com
30 dni temu
1339
8
kulusevski

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Inter bardzo poważnie pracuje nad pozyskaniem jeszcze zimą Dejana Kulusevsikiego.

Inter jest jednym z wielu klubów, na których gra zawodnika wypożyczonego z Atalanty do Parmy zrobiła ogromne wrażenie. 

Nerazzurri są gotowi zrobić wszystko, aby sprowadzić Szweda do Mediolanu. Antonio Conte miał już w tej kwestii odbyć wstępne spotkanie z zarządem. Kulusevski kosztowałby Inter najprawdopodobniej około 30 mln euro.

Sternicy Interu uważają, że 19-latek mógłby w zespole Conte odgrywać rolę mezzali, mimo że w Parmie jest ustawiany nieco wyżej.

Zdaniem mediolańskiej gazety, Inter stać będzie na wydanie wspomnianych 30 mln euro na Kulusevskiego po tym, jak odpuszczony został temat powrotu do Serie A Arturo Vidala.

W przypadku niepowodzenia transferu gracza Atalanty w odwodzie pozostają min. Rodrigo de Paul, Rolando Mandragora czy Granit Xhaka.

 

 

 

Zobacz też

Kulusevski

Inter w zaawansowanych rozmowach ws. Kulusevskiego (9)

12.12
16:03
de paul

De Paul alternatywą dla Vidala i Kulusevskiego (7)

10.12
11:03

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.11.2019 o 16:52 przez SlimShady
SlimShady
Rakitic zdecydowanie najlepsza opcja na pomoc, ten Kulusevski u nas sobie nie poradzi.
13.11.2019 o 21:32 przez Czarson
Czarson
po co ten pośpiech?
13.11.2019 o 16:52 przez interista1987
interista1987
Nie mam zdania na temat tego transferu ale skoro Marotta i Conte go chca to ja tez.
13.11.2019 o 16:23 przez Rebelde
+1
Rebelde
Jak faktycznie będą go chcieli, to go kupią już zimą. Bo dogadanie z Atalantą nie powinno być trudne, oni często godzą się na jakieś dziwne formuły typu 2 lata wypożyczenia a potem wykup. Tylko pytanie czy warto, bo takich jedno sezonowych "wonder kidów" pełno było i będzie.
13.11.2019 o 15:47 przez DonDawido
DonDawido
Dziwne alternatywy.
Kulusevski jest kreatywny, kręci z przodu, a za nim w kolejce jest Xhaka? Coś tu nie gra.
Natomiast dobrze, że bierzemy go na celownik, bo chłopak ma papiery na konkretne granie.
13.11.2019 o 16:11 przez coalmeluck
coalmeluck
Kulusevski to swietny zawodnik, z jeszcze lepszymi rokowaniami. Moze nie zepsuje sie przechodzac do Interu jak masa innych zawodnikow. Xhaka? Z tego co czytalem to ma przejsc do Milanu - i dobrze. Jesli Szwajcar pojawi sie u nas po Ninjy i Icardim to bedzie juz kompletna kopromitacja zarzadu. Polecam poczytac co od :cenzor: la i dlaczego zegna sie z Londynem.
13.11.2019 o 15:38 przez SETE
+1
SETE
Ktos przyjść musi, to chyba jest jasne dla wszystkich. Kwestia tylko jakiego kalibru gracz.
13.11.2019 o 15:16 przez Gloin1989
Gloin1989
Dużo informacji o zimowym marcato pytanie ile w tym prawdy

Shoutbox

Skepta 12.12.2019 23:27

z meneli robiłem slupy, bylo na qrwy i buty

Piter 12.12.2019 23:23

Byleby nie niemiecki zespół. Każdy nam może nastukać 😂

maverik 12.12.2019 23:22

gorzej ze mamy rewanz przed meczem z juvkami

Chuchu 12.12.2019 23:16

W sumie też nikt straszny, generalnie jak potraktujemy te rozgrywki poważnie to jesteśmy faworytami z każdym właściwie

Chuchu 12.12.2019 23:15

Leverkusen, Szachtar, Olympiakos, Brugge

maverik 12.12.2019 23:14

mozemy trafic na wszystkie nierozstawione za wyjatkiem Romy

Chuchu 12.12.2019 23:14

czy jest tylko podział rozstawieni/nierozstawieni ?

Chuchu 12.12.2019 23:13

My możemy trafić na kogoś z nierozstawionych "spadkowiczów" z Ligi Mistrzów?

Chuchu 12.12.2019 23:13

Generalnie odpadnięcie z którąkolwiek z drużyn z 2. miejsc to będzie kompromitacja :D

wesley87 12.12.2019 23:12

Chciałbym Rangersow

Czarson 12.12.2019 23:00

okk

Czarson 12.12.2019 23:00

aaa mowisz o 1/16

Chuchu 12.12.2019 23:00

A my rozstawieni jesteśmy

Chuchu 12.12.2019 23:00

United z 1. miejsca wyszli przecież

Czarson 12.12.2019 22:59

MU?

Chuchu 12.12.2019 22:58

Eintracht i Wolfsburg straszą tylko tym, że to Niemcy

Chuchu 12.12.2019 22:58

Najmocniejsi rywale na jakich możemy w 1/16 trafić to chyba Wolverhampton

sparzak30 12.12.2019 22:55

Taki futbol haha

Nitrogen 12.12.2019 22:55

Ale z Hajty oczywiście beka

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29036

Liczba newsów: 35398