Pozostałe

Jaka przyszłość czeka Barbosę? (18)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
2 miesiące temu
1352
18
Gabriel Barbosa Gabigol

Jaka przyszłość czeka Barbosę? Nad tym tematem rozpisuje się ostatnie CorSport.

Wypożyczenie zawodnika kończy się wraz z końcem grudnia i wszystkie strony muszą znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Powrót do klubu raczej nie wchodzi w grę, Santos z kolei chciałby zatrzymać zawodnika u siebie, płacąc jednak tylko część jego pensji na co niechętny jest Inter. Zawodnikiem interesują się inne kluby z Brazylii, m.in. Flamengo i Sao Paolo, które chętnie widziałyby lider klasyfikacji strzelców ligi u siebie. Jaka jest wola Interu? Sprowadzić Gabigola do Europy i wysłać na wypożyczenie, a następnie latem sprzedać. 

Barbosa zawiódł w swojej przygodzie w Interze, nie przekonał do siebie kilku kolejnych trenerów i wystąpił w małej ilości spotkań. Nie wydaje się, aby zawodnik miał dostać kolejną szansę w klubie z Mediolanu, nawet mimo swoich bardzo dobrych występów w Santosie. 

 

Zobacz też

Inter-Benevento

Wypowiedzi pomeczowe zawodników Interu (1)

14.01
07:55
Radja Nainggolan

LGdS - Radja najprawdopodobniej w pierwszym składzie na Benevento (2)

09.01
13:40

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.11.2018 o 17:00 przez AveCaesar
AveCaesar
Myślę, że jakby zasługiwał na szansę to by ją dostał tak jak dostali ją inni. Z resztą miał szansę i to nie jedną czy to u nas czy na wypożyczeniach czy znowu u nas po powrocie już u Spala więc nie rozumiem tego płaczu po nim i na siłę robienie z niego :cenzor: wie jakiego piłkarza. Jedyne czego szkoda to hajsu wydanego na niego, na jego pensje i na jego wspaniałego agenta "przyjaciela Suning"
08.11.2018 o 11:40 przez Mateusz17
Mateusz17
Najlepsza opcja byłoby wypożyczenie go do serie a i żeby chłop grał,jestem pewny że pokazał by swoje umiejętności.U nas nie dostał szansy poprostu.
08.11.2018 o 09:10 przez Endru
Endru
Ten amator nie jest wart waszych 14 komentarzy won z nim jak najdalej od Interu zeby chociaz z 10 mln ktos oddal za tego lenia. Pamietajcie, ze ta miernota przepracowala caly okres przygotowawczy u Spalettiego, a on i tak uznal, ze woli Edera.
08.11.2018 o 09:17 przez minus09
+1
minus09
Amen
08.11.2018 o 09:04 przez Gambit
Gambit
Koleś daję radę w Santosie, ale: po pierwsze to tylko liga brazylijska, po drugie jako środkowy napastnik. Tych mamy w kadrze dwóch i trzeci wart 30 mln nie jest potrzebny. A jeśli wróci i przesunie y go na skrzydło to dalej mamy zero pewności czy podoła. Trzeba gościa sprzedać póki jest coś wart. Szanse to można dawać Karamohowi bo przyszedł do nas za grosze.
07.11.2018 o 23:12 przez ciechan
ciechan
Let bygones be bygones.

Zasługuje na szansę, to na pewno, ale jeżeli na stole będzie odpowiednia kwota, to w ramach FFP trzeba go opitolić i się nie pieścić...
07.11.2018 o 20:43 przez Dzyl
-1
Dzyl
No akurat co do Candrevy to nie obraziłbym się gdyby Gabi wskoczył na jego miejsce :D też może pograć na skrzydle, a gorzej od Candrevy zagrać się chyba nie da? tym bardziej, że teraz jakby wrócił to miałby mega motywację i nie odwalalłby cyrków i fochów bo nie gra
07.11.2018 o 20:25 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Inter 30 bo tu nie ma logiki. Spisano go na straty zanim jeszcze do nas przyszedł. Po co więc w ogóle go brali!? I jakie to jest porównanie chociażby z candreva ??
Czemu I on nie dostanie tyle samo szans co Włoch na od budowanie się? Myślę że będąc kulawy na jedną nogę grał by o wiele lepiej od przereklamowanego Włocha :)
07.11.2018 o 18:11 przez inter30
+5
inter30
"Barbosa zawiódł w swojej przygodzie w Interze nawet mimo małej ilości gry. " nie widzę logiki w tym zdaniu
07.11.2018 o 18:41 przez Orzeu
Orzeu
poprawione
07.11.2018 o 18:07 przez Drago194
-1
Drago194
Jest zwykłą arogancką panienką i boiskowym pozerem, niech sobie siedzi w tej półamatorskiej lidze brazylijskiej, bo tylko tam potrafi coś pokazać. Krótko mówiąc won z amatorem.
07.11.2018 o 17:55 przez Orzeu
-2
Orzeu
on nie wróci do Interu, co niektorzy się muszą z tym pogodzić
07.11.2018 o 18:07 przez Dzonyy
+5
Dzonyy
Jakbym mógł to byś dostał 100000000 minusów. GabiBóg wróci i udowodni swoją wartość.
07.11.2018 o 17:50 przez kibix
kibix
on jest chyba środkowym napastnikiem(?), więc gdzie by grał. Mamy Martineza, może jemu dajmy szanse, Gabriel już swoją miał.
07.11.2018 o 20:33 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Mistrzu litości! Słynne 180 minut podczas których strzelił gola i od tego czasu olano go. Nie wiem chyba bali się aby czasem nie strzeli więcej... :) a Ty tu pierd. o jakimś śmiesznym dawaniu mu szans. Szanse to co chwilę ma ten pożal się Boże candreva bo już o gagdze i Mario nie będę wspominał bo coś chociaż na chwile u nich drgnelo.
07.11.2018 o 17:17 przez freaky
freaky
Straszny błąd bo powinien dostać porządną szansę a nóż by odpalił A trio barbosa Icardi Martinez wyglądałoby całkiem ok O ILE mogłoby to wypalic
07.11.2018 o 20:37 przez VVujek
+2
VVujek
Taa 3 srodkowych napastnikow w 1 skladzie :D
07.11.2018 o 23:17 przez freaky
freaky
Może w tym sęk ze icar i barbosa A za nimi lautaro

Shoutbox

NOVY 16.01.2019 00:21

Wyjazd czy dom ?? ??

NOVY 16.01.2019 00:21

Pytanko. Jak losowaa.iez lazio. ??

NOVY 16.01.2019 00:20

Pytano

cristian08 15.01.2019 23:58

to chyba tylko swiadczy o slabszym okresie zespolu

cristian08 15.01.2019 23:58

i byl on naszym podstawowym ogniwem w ataku

cristian08 15.01.2019 23:58

ze mielismy grajka z taka fizycznoscia

cristian08 15.01.2019 23:58

palacjusz

Michellaga 15.01.2019 23:57

nawet w gównianym okresie Palacio strzelał te 15 bramek

Adriano_forever 15.01.2019 23:56

mhym

cristian08 15.01.2019 23:50

i ostatnio nawet srodek pomocy

cristian08 15.01.2019 23:49

tylko zawsze te skrzydla xd

cristian08 15.01.2019 23:49

aj my to chyba mamy szczescie na tej pozycji?

Michellaga 15.01.2019 23:47

toniezły wynik

Michellaga 15.01.2019 23:47

bacca w pierwszym sezonie 18 bramek w lidze

Adriano_forever 15.01.2019 23:47

Ibrahimović

Chuchu 15.01.2019 23:47

Kiedy ostatnio jakiś napastnik sprawdził się w Milanie?

cristian08 15.01.2019 23:42

moze taa

Adriano_forever 15.01.2019 23:38

trzeba iśc sadistica przejrzeć na hardzie może coś już jest

Adriano_forever 15.01.2019 23:36

ja nie wiem czy to nie jakiś fejk z tą śmiercią w sumie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 29 grudnia

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Chievo

    1 - 0

    Frosinone

  • FT

    Empoli

    0 - 1

    Inter

  • FT

    Genoa

    0 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Roma

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    2 - 6

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Napoli

    3 - 2

    Bologna

  • FT

    Milan

    2 - 1

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Luciano Spalletti

Rok 2018 z czarno-niebieskiej perspektywy (5)

02.01
23:26
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21517

Liczba newsów: 32518