Pozostałe

Jedna wątpliwość w składzie przed wieczornymi derbami (7)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 3 lata temu
1666
7

Przed dzisiejszym meczem Interu z Milanem w półfinale Ligi Mistrzów Simone Inzaghi ma jedną wątpliwość dotyczącą wyjściowej jedenastki, którą wystawi w wieczornym spotkaniu. Trener gospodarzy zastanawia się czy od początku starcia powinien postawić na Mkhitaryana, czy może na Brozovicia.

Na ten moment faworytem jest Ormianin, ale szkoleniowiec z Piacenzy wciąż zastanawia się czy korzystniejsze dla drużyny nie byłoby bardziej wystawienie Marcelo Brozovicia. Inzaghi ostateczną decyzję podejmie wieczorem. Pewni występu w środku pola są natomiast Nicolò Barella i Hakan Çalhanoğlu.

Tak według dziennikarzy La Gazzetty dello Sport będzie prezentować się wyjściowe zestawienie Interu na dzisiejszy rewanżowy mecz z Milanem:

INTER (3-5-2): Onana; Darmian, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Çalhanoğlu, Mkhitaryan, Dimarco; Džeko, Lautaro.

 

Zobacz też

Aleksandar Stankovic

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.05.2023 o 19:54 przez Adi03
Adi03
Mihi w pierwszym i rotacja w drugiej Brozo za kogoś może wskoczyć jak będzie dym. A jak spokojny mecz to dać szansę Asllaniemu.
16.05.2023 o 18:58 przez Chytrus
Chytrus
Heniek w pierwszym meczu ładnie zasuwał, ja bym nic nie zmieniał. Od pierwszych minut trzeba ich pilnować.
16.05.2023 o 17:43 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Ja bym wystawił Brozo,dla mnie nasz środek podstawowy powinien wyglądać tak. Barella,Brozovic,Hakan. I rotować Mikim. Chociaż i Mikiego gra, bardzo mi się podoba. Dużo serca i walki zostawia na boisku
16.05.2023 o 13:57 przez mroowa111
mroowa111
Dawac brozo niech dyryguje druga linia musi mieć pilke przez długi czas
16.05.2023 o 13:27 przez AveCaesar
AveCaesar
Oby w przyszłym sezonie miał więcej takich bólów głowy Inzaghi.
16.05.2023 o 13:16 przez kibol123
+1
kibol123
Ewidentnie dałbym Brozo który zabierze przyjemność z gry Milanowi, będą biegać i ganiac piłkę jak moj pies.
16.05.2023 o 14:00 przez darek666sz
+1
darek666sz
Hehe fajne porównanie :) ale jednak nie zmienialbym zwycięskiego składu (poza Lukaku oczywiście ale to wiadome).Miki zapieprza po tym boisku z piłką jak mój pies 😂

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 11:00

Poza tym nie chodzi mi tutaj o to żeby się wykłócać co dla Eriksena najlepsze, bo nie mam na ten temat wiedzy ani danych, ale podopbnie nikt tutaj nie ma wiedzy ani danych ku temu, by sugerować, że zakończenie kariery będzie dla Duńczyka najlepszym rozwiązaniem i na to właśnie chciałem zwrócić uwagę.

Claudio 08.06.2026 11:00

Ale jak Xuc wcześniej wspomniał oni sami nie znają przyczyny. Ciekawe czy po aktualnych badaniach coś znajdą. Dziwny przypadek.

Xucatlan 08.06.2026 10:54

Cyrax, z tą decyzją finalnie należącą do piłkarza, to nie do końca. Wola piłkarza nie nadpisuje werdyktu sztabu medycznego.

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29452

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624444

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się