Informacje z klubu

Jedna z lepszych serii Antonio Conte (4)

Źródło: fcinternews.it
3 miesiące temu
967
4
Antonio Conte

53. punkty zdobyte po 23. kolejkach to drugi najlepszy wynik Antonio Conte w historii jego kariery. Włoch lepszy wynik osiągnął tylko z Juventusem w sezonie 2012/13, kiedy to jego zespół zdobył aż 102 punkty.

Wtedy po 23. kolejkach na koncie swojej drużyny miał 60. punktów. W swoim pierwszym mistrzowskim sezonie u sterów Juventusu (2011/12) uzbierał 49. punktów, sezon później było to już 52. 

Czy Antonio będzie w stanie utrzymać rozpędzony Inter i doprowadzić do zdobycia tak wyczekiwanego Scudetto?

 

udostępnij

Zobacz też

Stefan de Vrij

De Vrij wkrótce podpisze nowy kontrakt (3)

05.05
07:25
Steven Zhang 19. mistrzostwo Appiano

Zhang poprosił o cięcie kosztów (5)

07.05
06:09

Komentarze (4)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2021 o 14:09 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Muszę bić Conte jak na razie wielkie 👏👏👏Nie myślałem że to kiedyś napiszę
22.02.2021 o 20:42 przez ANIOL
+1
ANIOL
Wkoncu przejrzał na oczy zobaczył jaki ma skarb w druzynie i wreszcie dogadał się z Eriksenem...nie wiem co skruszyło ten beton ale była to jak do tej pory najlepsza decyzja ...
22.02.2021 o 10:57 przez SETE
+5
SETE
Mozemy wiele rzeczy Conte zarzucic, ale fakty sa takie ze lepszego trenera nie mielismy od lat 10 i ciezko mi sobie na dzisiaj wyobrazic, ze moglby nas prowadzic trener z wyzszej półki.
22.02.2021 o 19:02 przez Mirek11
Mirek11
Również tak uważam. Moim zdaniem Conte jest jednym z najlepszych trenerów na świecie. Allegri nie ma tego potencjału mimo że osiągnięte wyniki go oczywiście bronią ale był trenerem bez barwnym . Lubie takich trenerów jak Simeone, Klopp, Mourinho, Guardiola, są to trenerzy którzy żyją meczem, wiedza jaką mają koncepcję gry, i cały czas motywują zespół przy lini. Ale prawda jest taka że Ci trenerzy zarabiają jeszcze więcej od Conte.

Cały czas bede powtarzał, w Interze potrzebna jest stabilizacja, nie można co sezon czy dwa zmieniać trenera bo to jest zbyt drogie w utrzymaniu. Jeden trener sprowadzi piłkarzy pod siebie A za rok czy dwa przychodzi drugi trener i już nie chce tych piłkarzy i trzeba ich sprzedać. Druzyna jest w ciągłej budowie ktorej nie można skończyć od września 2010 roku.

Shoutbox

taboret 09.05.2021 16:35

45 minut (Handanovic) - stracona bramka, 45 minut (Radu) - czyste konto. Wnioski wyciągnijcie sami.

CzarodziejCzasu 09.05.2021 15:04

ale brama Lykogiannis ;oooooo

nicolas80 09.05.2021 14:51

Po szczepieniu czy przed ?

nicolas80 09.05.2021 14:49

milan czy juve juve czy milan?

nicolas80 09.05.2021 14:47

Witam cuba Ty juz po szczepieniu?

nicolas80 09.05.2021 14:41

Witam

VVujek 09.05.2021 14:27

Na koniach i pałami rozganiali ludzi

VVujek 09.05.2021 14:26

Widziałem jeszcze filmik jak policja grała w ludzkie polo w parku

VVujek 09.05.2021 14:23

Holandia

VVujek 09.05.2021 14:22

Napier dal a ja ludzi pałami i jeszcze psy gryzą xd

Endru 09.05.2021 14:21

gdzies tam jestem zapisany ale nie wiem kiedy beda dzwonic i pfajzera nie bede chcial tylko johnsona wiec nie wiadomo kiedy to nastapi

VVujek 09.05.2021 14:20

Naprawcie ten cenzor ...

VVujek 09.05.2021 14:20

https://www.youtube.com/watch?v=HY-nDuVFPas&ab_channel=MentalityReality%5B BAN NAKONCIE%5D W holandi to się odpie rd ala ...

VVujek 09.05.2021 14:06

Ale zapisałeś się ?

Endru 09.05.2021 13:49

Juz jeden wspanialy trener nie dal rady z sunning byl to Roberto Mancini

Endru 09.05.2021 13:48

witam VVujek jeszcze nie ma zadnej daty nie spiesze sie

VVujek 09.05.2021 13:23

Takie zamartwianie się zawczasu jest bez sensu.

CzarodziejCzasu 09.05.2021 13:20

Trzeba bylo brać oferte bc partners, ustabilizowaliby sytuacje przez 2 sezony, sprzedali tylko drogich graczy i zwiększyli wartość klubu.....

CzarodziejCzasu 09.05.2021 13:18

Co z niego za prezydent

Archiwum shoutboxa

Sonda

MVP demolki z Sampdorią to:

Polls answer

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    35

    85

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    35

    72

  • 3

    Napoli

    Napoli

    35

    70

  • 4

    Juventus

    Juventus

    34

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    34

    69

  • 6

    Lazio

    Lazio

    34

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Dusan Vlahovic

    21

  • 4

    Luis Muriel

    20

  • 5

    Ciro Immobile

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27172

Liczba newsów: 39561