
Łączony z Interem bramkarz Udinese, Juan Musso, udzielił wywiadu, w którym odniósł się do zbliżającego się starcia z drużyną Conte oraz o swoich odczuciach na temat Nerazzurrich.
- Cieszy mnie spotkanie z Lautaro, mieliśmy dobry kontakt za czasów gry w Racingu. Teraz gra dla najlepszej drużyny we Włoszech, która ma niesamowitą historię. Wciąż utrzymujemy stały kontakt z Lautaro, widujemy się podczas zgrupowań reprezentacji. Znamy się od bardzo dawna, razem zaczynaliśmy w drużynie juniorskiej, potem awansowaliśmy do dorosłego Racingu i w tym samym roku trafiliśmy do Europy. Wiele nas łączy.
- Plotki o transferze do Interu? Z natury unikam jakichkolwiek plotek. Nauczyłem się tego jeszcze w Argentynie, kiedy bywały noce, że nie mogłem zasnąć myśląc o tym, co napisała prasa. Teraz jestem spokojny.
- Moim marzeniem jest gra w Lidze Mistrzów i tylko takie kluby będę brał pod uwagę przy ewentualnych przenosinach. Chciałbym, aby na moim transferze skorzystało także Udinese, bo naprawdę dużo zawdzięczam temu klubowi.
- Spotkanie z Interem? Tak jak mówiłem, dla mnie to najlepszy klub w Serie A. Jednak nie przestraszymy się ich i już nie mogę doczekać się niedzielnego spotkania. W pierwszym meczu było 0-0 i teraz też postawimy im trudne warunki.
Komentarze (2)