Plotki transferowe

Juve rozpoczęło rozmowy ws. Icardiego. 85 mln euro dla Interu (37)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około miesiąca temu
2838
37
Icardi Paris Saint Germain

Juve rozpoczęło negocjacje w sprawie Icardiego - donosi CorSport.

Rzymski dziennik donosi, że w ostatnich godzinach doszło do kontaktu między Fabio Paraticim a Leonardo, by omówić sytuację Icardiego. PSG wykupi Argentyńczyka za 70 mln euro, poniesie także konsekwencje w postaci 15 mln euro dodatkowych kosztów z powodu sprzedaży zawodnika do innego klubu z Włoch. Łącznie Inter ma zarobić na Icardim 85 mln euro. 

Juventus z kolei przekonać ma PSG ofertą kilku zawodników, którzy mają wejść w transakcję. PSG będzie mogło wybierać z takich piłkarzy jak: Miralem Pjanic, Douglas Costa, De Sciglio i Alex Sandro. Dziennikarze CorSport są pewni: droga Icardiego wiedzie do Turynu. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Giuseppe Beppe Marotta

Inter obserwuje gracza Atletico Madryt (5)

30.05
16:21
Lautaro Martinez

Dzisiejsza prasa o transferze Martineza do Barcelony (8)

29.05
20:03

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.04.2020 o 09:38 przez Ibra1908
Ibra1908
Z jednej strony cieszę się, że już nie trzeba bawić się w gierki z "Menedżerką" Icara i fajnie byłoby na nim zarobić, bo przyszłości raczej u nas nie ma, ale z drugiej strony nie chciałbym go widzieć w koszulce Juve, co prawda głupi z niego pantofel, ale w piłkę też potrafi grać...
26.04.2020 o 21:31 przez szmaloo
szmaloo
Miałeś chamie złoty róg...
26.04.2020 o 12:17 przez Odro
Odro
NIE MA SZANS :D ICARDI MA BARDZO CIĘŻKĄ SYTUACJE :) PRZEWIDUJĘ ŻE PSG JEDNAK GO ZOSTAWII.... DLACZEGO ? JUVE PLANUJE ZAKUP MILIKA I TO MOCNO POTWIERDZONE INFO, Inter MA MARTINEZA BTW. TO SAMO W KADRZE ARGENTYNY. NIE MA MIEJSCE DLA ICARA ANI W KADRZE, ANI W InterZE, ANI W JUVE. JEŚLI WYLĄDUJE W JUVE TO ZROBI SOBIE NA ZŁOŚĆ BO NIE ZAGRA TAM ZA DUŻO :) ALBO PSG W OSTATECZNOŚCI NAPOLI. TO SĄ ŚCIEŻKI PISANE ICARDIEMU I JESTEM O TYM MOCNO PRZEKONANY :D
26.04.2020 o 11:05 przez Kebo
Kebo
Byłby to potężny zastrzyk gotówki, natomiast do tego błazna zero szacunku, mam nadzieję, że zagra w tym "klubie" i będzie oglądał mistrzowski sezon Interu Pana Conte z bliska.
26.04.2020 o 09:13 przez Ploretariusz
Ploretariusz
Panowie, błagam was,
1. nikt nie da dzisiaj 85 mln za Icardiego. 2 lata temu nikt w Interze by takiej oferty nie przyjął, ale dziś jest ona za wysoka.
2. Nie wiadomo czy kara 15 mln uwzględnia procent od sprzedaży czy nie, w takim razie PSG musi zapłacić jeszcze więcej.
Myślicie że Juve aż tak chcę Icardiego, że wyda na niego około 90 mln lub piłkarzy o takiej wartości? Z resztą PSG raczej będzie chciało ns tym jeszcze zarobić. Juve im tyle nie da. Gdyby jednak dało, to te 85 mln. to skarb.
25.04.2020 o 23:22 przez wrobel1908
+1
wrobel1908
W Interze jest skończony nawet jeśli nie odejdzie to i tak nie będzie u nas grał więc te 85 mln to jest świetny Interes.
25.04.2020 o 19:47 przez Pjerun
Pjerun
Rynek transferowy zmieni się zdecydowanie i można raczej pomarzyć o sumach typu 85 milionów.
Kluby poniosły spore straty. Myślę, że 40-50 milionów to bedzie dobra suma.
25.04.2020 o 17:54 przez Dybuk
-1
Dybuk
Szkoda, że z Nami nie chcą się dogadać...
25.04.2020 o 17:36 przez Woo-cash
Woo-cash
Najwyższy czas powiedzieć sobie do widzenia panie Icardi.
25.04.2020 o 17:22 przez interista1987
+1
interista1987
Jesli Ronaldo nas nie obija to tym bardziej icar nie bedzie.
W Juve jednak zawsze znajdzie sie ktos kto nas zalatwi a w ostatnich latach najczesciej byl to Cuadrado
25.04.2020 o 17:23 przez AveCaesar
AveCaesar
I Dybala :)
25.04.2020 o 17:43 przez ragnar
ragnar
Jak się nie mylę ostatnie 4 spotkania
Mandzukic, Cr, 2xDybala, Higuain

Dlatego nas odbijają, nawet jak odetniemy CR to strzela nam wspomniany Cuardado czy Ramsey...on w ogóle strzelił poza nami
Mają szeroką równa kadrę, każdy niemal piłkarz może zmienić oblicze spotkania
25.04.2020 o 16:04 przez Endru
+1
Endru
Bardzo mnie to cieszy bo droga Interu to scudetto 2021 i wielki placz Icardiego w koszulce juve.
25.04.2020 o 15:31 przez SETE
+1
SETE
Nie on to inny będzie te bramki lądował jak to miało miejsce w ostatnich 10 latach.

Jeśli dobrze te pieniądze Zhang wykorzysta to napewno będzie to lepsze rozwiązanie niż kolejny rok bez wpływu pieniądza i ze skonfliktowanym piłkarzem
25.04.2020 o 15:11 przez Alaraz28
+1
Alaraz28
Cieszcie się z 85mln, ale jeśli to dojdzie do skutku to chciałbym zobaczyć wasze miny jak będzie nam bramy ładował
25.04.2020 o 17:21 przez AveCaesar
AveCaesar
Będzie u nas w składzie, czy w Juve, czy w ogóle w innej lidze i tak nie mamy polotu do Juventusu ani w bezpośrednich starciach ani w całym sezonie. Obudziłeś się gościu. Lepiej mieć 85 mln na koncie i wzmocnić drużynę niż sfrustrowanego piłkarza, z którego nie ma pożytku, a pensje trzeba mu płacić.
26.04.2020 o 11:08 przez Alaraz28
Alaraz28
Nie mamy podejścia do Juve? To najlepiej jeszcze je wzmacniać i nie robić kroków by wyjść z ich cienia. Pozdro
26.04.2020 o 16:31 przez AveCaesar
AveCaesar
Tylko, ze za te pieniadze my tez sie wzmocnimy i to powaznie co bez nich raczej nie bedzie az w takim stopniu mozliwe. 85 mln to kupa kasy dla nas. Pozdro.
25.04.2020 o 14:59 przez kibol123
+1
kibol123
Btw wywaliliśmy ponad 100 baniek na Lukaku&rest, nie sorzedlausmy nikogo nic nie zarobiliśmy i wy myślicie, że te pieniążki z Icara też odrazu wydamy w całości? Te pieniądze chyba zostaną przeznaczone na spłatę tych zobowiązań a nie na zaciaganie nowych, ale być może się mylę.
25.04.2020 o 16:37 przez SETE
+1
SETE
No dokładnie tak będzie.
25.04.2020 o 14:56 przez kibol123
kibol123
Jednego możemy być pewni o jakiekolwiek pkt z Juventusem będzie jeszcze trudniej (już jest niemożliwie bo my ich nie zdobywamy). Jak tak sobie pomyślę to strasznie jest to frustrujące i upokarzające, przeciez to jakiś dramat, że my niby taki ich rywal i nie ugraliśmy z nimi nic od paru lat... Mam nadzieję tylko że Icar nie będzie nas tak obijał jak obijał Juventus w naszych barwach bo to już będzie całkowity dramat.
25.04.2020 o 16:41 przez SETE
+1
SETE
Od 10 lat już dla Juventusu to my rywalem nie jesteśmy. Popatrz na statystyki pojedynków bezpośrednich. Dla Juve nie ma znaczenia czy gra z Interem , Bologna czy Sampdoria, po prostu punktuje bardzo pewnie. Dlatego mocno dziwią mnie opinie wielu , ze odrabiamy dystans do Juve :) no jak ch.. odrabiamy
25.04.2020 o 13:56 przez pluto11
pluto11
85mln to dla nas super niech idzie nawet do Juve, my za to kupimy Cheiese i kogoś na lewe wahadło
25.04.2020 o 13:44 przez Claudio
+1
Claudio
85mln za Ikara to byłby zaskakująco dobry deal.
25.04.2020 o 13:36 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
85 mln to byłoby mistrzostwo.
25.04.2020 o 13:10 przez boniunio
+1
boniunio
Dawać te 85mln i żegnam tego pana :brawo: Nie powiem bo żałuje że tak wyszło bo myślałem że Icardi zostanie naszą następną legendą ale niestety został marionetką blond glonojada
25.04.2020 o 13:08 przez inter30
inter30
Patrząc na realia tego cyrku to Inter wyjdzie z tego chyba najlepiej jak tylko można, 85 baniek podczas kryzysie za gościa który jawnie szczy na klub to naprawdę dobry deal, generalnie dla mnie i tak już od jakiegoś czasu jest zwykłą szmatą podobnie jak jego żonka, dwie szmaty będą świetnie pasować do tych łajz, oby narobili jak najwięcej syfu
25.04.2020 o 13:07 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
85 baniek. Oj mimo że obawiam się Icara w judach to ta kasa przekonuje tym bardziej że przy odmowie psq nikt inny nie dałby nam tyle za niego szczególnie teraz.
25.04.2020 o 13:05 przez Orzeu
Orzeu
trzymam kciuki
25.04.2020 o 12:46 przez Pader88
+3
Pader88
85 Milionów z tego mentalnego kmiota to byla by bajka
25.04.2020 o 11:47 przez Rebelde
+1
Rebelde
Jeśli to prawda, to Marotta koncertowo rozwiązał problem Icardiego. A ta dodatkowa klauzula +15mln, to mistrzostwo świata.
25.04.2020 o 11:47 przez Drakan83
+1
Drakan83
Rachunek będzie się zgadzał i może iść nawet do Juventusu, niech tam sieje ferment razem z Wandą. Płakał po nim i jego żoną nie będą. Napastnikiem jest znakomitym, ale to nie wszystko.
25.04.2020 o 11:39 przez timon
+2
timon
Przestało mi to przeszkadzać, za 85mln będzie można kupić dwóch kozaków do grania
25.04.2020 o 11:38 przez Guarin
+2
Guarin
Za takie pieniądze to sam go mogę podwieźć.
25.04.2020 o 11:31 przez Piter
+4
Piter
Jego kariera jego życie i jego wybór, a piłkarzem jest genialnym więc chce zdobywać trofea i ja to rozumiem
25.04.2020 o 11:27 przez Jacenty
Jacenty
Gdzie by nie poszedł, zawsze mógłby liczyć na gwizdy kibiców Nerazzurrich, a nie oszukujmy się, w jakiej koszulce przyjmowałoby mu się te gwizdy lepiej niż w tej pasiastej.
25.04.2020 o 11:21 przez interista1987
+1
interista1987
A niech s :cenzor: la ;)

Shoutbox

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:10

Marta lezy obok mnie i smieje sie z cb

ManOnFire 31.05.2020 08:09

Jesteś jak Stanowski hejtujesz Inter będąc kibicem tego klubu, żeby zabłysnąć. Mega żałosne

ManOnFire 31.05.2020 08:07

Nie wiem z czym sie czujesz źle, a z czym dobrze, Twoje życie.

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:03

Z jednej strony zabawne z drugiej mega przykre. Musisz sie zle czuc z tym

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:02

Ogladalismy sobie ten filmik codziennie

ManOnFire 31.05.2020 08:02

Trenuj realnie, nie na sb, zgubisz brzuch :)

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:01

Spalem z ta twoja marta i opowiadala mi o tobie. Smialismy sie z ciebie. Nasir tez ja posuwal

ManOnFire 31.05.2020 07:59

Trening, basen, bieganie, rower i Cypr brzuch wielki, alteta Czarodziej :)

CzarodziejCzasu 31.05.2020 07:59

Karma wraca co

CzarodziejCzasu 31.05.2020 07:59

Ladnie cie tyraja

ManOnFire 31.05.2020 07:58

Twoja głupotę juz nie można :) pozdro :)

CzarodziejCzasu 31.05.2020 07:57

Schizofremia. Mozesz to wyleczyć

ManOnFire 31.05.2020 07:53

Cienka lina :)

ManOnFire 31.05.2020 07:52

Poje kawe i rozmawiam z Martą Ha. To co Nasir wysyła, znaczy jego siostra. Pozdrawiam

Woo-cash 31.05.2020 02:14

Odpowiem troche enigmatycznie. Jestem niby ze Śląska ale historycznie z Małopolski 😜

Endru 31.05.2020 02:10

Lecimy mroowa jak 14tego jest mecz ale moze 17 final co ty na to

Endru 31.05.2020 02:10

Ty woocash

Woo-cash 31.05.2020 01:38

Słyszał kto o tym?

Woo-cash 31.05.2020 01:38

LBRY jest zdecentralizowanym protokołem z otwartym kodem źródłowym, kontrolowanym przez jego użytkowników. LBRY umożliwia korzystanie z podobnych usług, do których mamy dostęp przy pomocy YouTube, Netflix i Apple TV. W przeciwieństwie do wymienionych platform, LBRY jest całkowicie zdecentralizowany! Usługi takie jak YouTube to scentralizowane platformy kontrolowane przez jedną firmę lub grupę ludzi. Firmy te mogą zmieniać zasady i regulaminy, a także cenzurować treści, aby uspokoić autorytarne rządy lub partnerów korporacyjnych. LBRY nigdy nie może jednostronnie zmienić zasad dotyczących wydawców lub konsumentów.

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638