Plotki transferowe

Juventus czeka, aż Inter będzie pod ścianą (17)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
3 miesiące temu
2216
17
Mauro Icardi

Nie ma przyszłości dla Icardiego w Interze i zawodnik w ciągu najbliższych tygodni ma opuścić klub. Zawodnikiem interesuje się wiele klubów, ale tylko do jednego z nich może trafić Argentyńczyk.

Inter chce sprzedać snajpera, ale za określoną kwotę i nie do Juventusu. Sam zawodnik chce zostać we Włoszech. Jednak Napoli, nie stać na snajpera, a do Juventusu nie chce go oddać Inter. Portal FcInter1908.it pisze, że działacze Juventusu czekają, aż Icardi odrzuci wszystkie oferty z zagranicy i jedyną opcją pozostanie Juve. Wtedy działacze Interu nie będą mieli wyboru i będą wtedy musieli sprzedać do Turynu napastnika. Oczywiście za cenę, która najbardziej będzie satysfakcjonowała Starą Damę.

 

 

Zobacz też

Bruno Guimaraes

Inter obserwuje pomocnika Athletico Paranaense (10)

13.09
14:12
Mario Gotze

Gotze przyjdzie już w styczniu?! (7)

06.09
06:47

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2019 o 17:37 przez djguclo87
djguclo87
Icardi zostanie zobaczycie :) Wanda przestanie być agentką tak to sie skonczy cos czuje :)
10.06.2019 o 14:51 przez interistaa1908
interistaa1908
Moim zdaniem troszkę za szybko jest przekreślony ponieważ odkąd gra w Interze zawsze wnosił dużo do zespołu (określoną liczbę bramek i asyst) nie zapominajmy o tym i sprzedawanie go jude za 50 mln to absurd , powinien odpokutować ale zostać w drużynie bo moim zdaniem jest lepszym napastnikiem od Dzeko oczywiście nikogo nie obrażając :) , problemem jest Wanda Icardi i jeśli ona odejdzie to i Ikar będzie grał , a Conte w zimie będzie płakał że Ikara nie ma a Dzeko będzie miał dwie bramki . Conte za bardzo chce robić czystki a może się to szybko zemścić na nas :(. Forza Inter !!
10.06.2019 o 14:42 przez ciechan
ciechan
Jak odejdzie za granicę nie będę za nim płakał. Do Juve odejść nie może. Wizerunkowo zrównamy się wtedy z Milanem, które dało opaskę Bonucciemu. Juve nie dość, że sportowo lepsze, to jeszcze skompromituje nas na rynku transferowym. To się nie może odbyć, gdyż ja już nie mogę patrzeć na buńczucznych kibiców Juve, jak odnoszą się do nas. A najgorsze w tym wszystkim jest, że sami dajemy im argumenty
10.06.2019 o 13:51 przez Dyl87
+2
Dyl87
jude zawsze chcą nas wydymać nie dziwi mnie to
10.06.2019 o 13:50 przez inter30
+1
inter30
Od początku pisałem że transfer za granice albo trybuny, oddanie go tym gnidom za śmieszne 50 baniek to będzie niebywała kompromitacja-wzmacniamy znienawidzonego konkurenta za psie pieniądze którego niby chcemy gonić(w sumie to nie wiem jak chcą to robić jak słyszę to żałosne plotki transferowe i porównam je z potencjalnymi wzmocnieniami tych gnid, ale mniejsza o to), dla mnie byłoby to jak splunięcie w twarz i tyle, postawić ultimatum że koniar odchodzi albo trybuny i tyle. Oczywiście jeżeli to jeszcze możliwe to wolałbym żeby został bo to dla klubu będzie najbardziej opłacalne
10.06.2019 o 13:02 przez Stachoo
+2
Stachoo
DonDawido napisał:
Z Mauro to taki Interista, jak i przyjaciel. Sytuacja z Maxi Lopezem dała zapowiedź o jego poczuciu lojalności.
No kiepsko to wygląda, kiepsko.


Przytaczanie przykładu z Maxi Lopezem pokazuje, że albo żyjesz stereotypami jakie pokazują Ci takie fanpage jak Typowa Serie A, albo nie wiem co jeszcze. Poczytaj może więcej o tym, a później porównuj lojalność przyjaciela do lojalności jako Interisty.
10.06.2019 o 11:45 przez DonDawido
DonDawido
Z Mauro to taki Interista, jak i przyjaciel. Sytuacja z Maxi Lopezem dała zapowiedź o jego poczuciu lojalności.
No kiepsko to wygląda, kiepsko.
10.06.2019 o 10:59 przez Kazam
Kazam
LukeInter napisał:
Komentarze pod Icardim prezentują dwa obozy, tych którzy bronią Icara, i tych którzy już go definitywnie nie chcą. Są też ludzie po środku, którzy chcą go karać, przeczekać i inne takie.

Dlaczego o tym piszę choć sam należę do obozu obrońców Icardiego?

Ponieważ obiektywnie patrząc, to że kibice są tak podzieleni w jego sprawie, nie jest dobre dla klubu, podejrzewam, że taka sama sytuacja jest w szatni, a to wpłynie bez względu na nazwisko trenera, na jakość zespołu, choćby nie wiem jak Icar się starał.

Dlatego jako obrońca tego zawodnika niestety napiszę, że Icar musi odejść, albo muszą odejść wszyscy zawodnicy, którzy Icara nie chcą, a to zapewne trudniejsze niż pozbycie się choćby ze stratą samego Icara.

Żal, ale fakty są niezaprzeczalne, niestety.
Odpowiedzialność zbiorowa? :D
10.06.2019 o 11:25 przez LukeInter
LukeInter
hehe, nie do końca, bo odpowiedzialność zbiorowa kojarzy mi się bardziej z tym, że wszyscy biorą odpowiedzialność, czyli że w tym przypadku wylatują wszyscy a zostaje tylko Icar.

Kuriozalne oczywiście.

Mi chodzi o rozwalenie tak zwanej grupy psującej krew, w każdej społeczności, może trafić się kilka takich osób, które buntują całą resztę, lub działają w inny sposób na szkodę tej społeczności, wtedy takie osoby się wydala, dla dobra większej grupy (społeczności).

Bardziej chodziło mi takie rozwiązanie.
10.06.2019 o 10:55 przez _DANI_
+1
_DANI_
Niech dają 40 mln (potrzebne do wypełnienia FFP) + Cancelo i niech biorą Icardiego
Dołożyć trochę kasy do tych 40 mln i kupić Lukaku
10.06.2019 o 11:22 przez Lopez
Lopez
50 mln euro dostaną za Cancelo od City + 40 mln euro = 90. Oni chcą dać koło 60 mln za niego max
10.06.2019 o 10:52 przez LukeInter
-1
LukeInter
Komentarze pod Icardim prezentują dwa obozy, tych którzy bronią Icara, i tych którzy już go definitywnie nie chcą. Są też ludzie po środku, którzy chcą go karać, przeczekać i inne takie.

Dlaczego o tym piszę choć sam należę do obozu obrońców Icardiego?

Ponieważ obiektywnie patrząc, to że kibice są tak podzieleni w jego sprawie, nie jest dobre dla klubu, podejrzewam, że taka sama sytuacja jest w szatni, a to wpłynie bez względu na nazwisko trenera, na jakość zespołu, choćby nie wiem jak Icar się starał.

Dlatego jako obrońca tego zawodnika niestety napiszę, że Icar musi odejść, albo muszą odejść wszyscy zawodnicy, którzy Icara nie chcą, a to zapewne trudniejsze niż pozbycie się choćby ze stratą samego Icara.

Żal, ale fakty są niezaprzeczalne, niestety.
10.06.2019 o 10:33 przez IlCapitano
+6
IlCapitano
"Wtedy działacze Interu nie będą mieli wyboru i będą wtedy musieli sprzedać do Turynu napastnika. Oczywiście za cenę, która najbardziej będzie satysfakcjonowała Starą Damę."

Nie, wtedy to wyląduje na rok na trybunach z zakazem wstępu do Appiano
10.06.2019 o 10:34 przez coalmeluck
coalmeluck
Jeszcze sie Panie IlCapitano zdziwisz :)
10.06.2019 o 10:37 przez Lopez
+2
Lopez
Capitano! Konkurs się już skończył, nie musisz pisać takich komentarzy, żeby dużo plusików załapać! XD

Nie po to mu dali teraz szansę, żeby go teraz nie sprzedać. Lepiej teraz go sprzedać, bo jak go na rok posadzisz na ławce to nikt już nie bedzie go chciał.
10.06.2019 o 18:42 przez łuki
łuki
czyli wychodzi na to, że wanda po to przeciąga, żeby tanio załatwić męża dla juve. Im mniej weźmie Inter, tym oni dostaną więcej za podpis.
11.06.2019 o 08:25 przez piper
piper
jasne capitanku gdyż Inter jest potężnym klubem i stać go na trzymanie tak drogiego w utrzymaniu zawodnika na ławce :)

Shoutbox

maverik 22.09.2019 02:06

3 miejsce w tabeli :D

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:04

zwłaszcza, że na ten moment Bologna to bardzo ciekawy przeciwnik dla takiej Romy

maverik 22.09.2019 02:04

moze tez tak zrobie

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:04

to zmieniam kanał

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:04

jak Napoli obejmie prowadzenie i wizualnie będzie gnieść Lecce

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:03

no właśnie

maverik 22.09.2019 02:03

generalnie bardziej mnie interesuje Napoli niz Roma, ale Napoli pewnie wyjasni szybko a Roma fajnie ofensywnie gra

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:03

no tam będzie masakra w obronie

maverik 22.09.2019 02:01

tam obrony nie bedzie wcale

maverik 22.09.2019 02:01

a w tygodniu Roma-Atalanta :D

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:00

znając Calcio skończy się 0-0 xD

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:00

dwie gówniane defensywy z potencjałem w ofensywie

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:00

Atalanta z Fiorentiną będzie ciekawym spotkaniem

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:00

jeśli zaczną prowadzić to zmieniam na Romę

WirtuozTaktyki 22.09.2019 02:00

ja zacznę od Napoli

maverik 22.09.2019 01:59

zastanawiam sie co o 15 lepsze w calcio

maverik 22.09.2019 01:58

Lopetegi bedzie chcial sie pokazac

WirtuozTaktyki 22.09.2019 01:57

czy kompromitacji ciąg dalszy

WirtuozTaktyki 22.09.2019 01:57

ciekawe jak dzisiaj Real z Sevillą

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    4

    12

  • 2

    Juventus

    Juventus

    4

    10

  • 3

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Milan

    0 - 2

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28549

Liczba newsów: 34749