Wywiady z piłkarzami

Keita: Chcę zostawić ślad po sobie (8)

Autor:
Źródło: inter.it
11 miesięcy temu
953
8
Keita Balde

Przed zbliżającym się spotkaniem z Parmą, wywiadu dla Sky udzielił letni nabytek Interu, Balde Keita. Senegalczykowi ekipa Gialloblu kojarzy się dobrze, ponieważ to w meczu z nimi zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A.

- Wciąż dobrze pamiętam ten moment. To był mecz Lazio z Parmą. Okiwałem Antonio Mirante i strzeliłem. Chciałbym powtórzyć to w sobotę, ale najważniejsze będzie zwycięstwo, a nie to, kto strzeli. 

- Skrzydło jest moją naturalną pozycją, patrząc na moje cechy. Grałem także jako środkowy napastnik oraz drugi napastnik. Rola na boisku nie stanowi dla mnie problemu, to trener decyduje gdzie zagram, jestem elastyczny. 

- Być członkiem tej grupy to od samego początku przyjemność. Jest tutaj wielu wspaniałych ludzi, w tym nowych zawodników. Musimy znaleźć odpowiednią chemię, ale jesteśmy naprawdę silną ekipą. Inter jest klubem, do którego pragniesz dołączyć. Teraz chcę tutaj zostawić ślad po sobie. Mam nadzieję, że kibice kiedyś będą pamiętać o mnie.

- Liga Mistrzów to wyjątkowe rozgrywki, które pozwalają mierzyć się z najmocniejszymi drużynami. Doświadczyłem tego w Monaco. Czekają nas spektakularne pojedynki. 

Zobacz też

Samir Handanovic

Handanovic na konferencji: Widzę motywację i zaangażowanie w drużynie (0)

13.07
15:30
Nicolo Barella

Barella: Inter chciał mnie, ja chciałem do Interu (1)

24.07
16:27

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.09.2018 o 22:15 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Umiejętności ma nieprzeciętne, co pokazał już w Lazio i jedyne co mu pozostało, to pokazać to na boisku w naszej koszulce, a wtedy nikt go prędko nie zapomni
12.09.2018 o 22:10 przez IlCapitano
+9
IlCapitano
To jest niesamowite, że jeszcze rok temu prawie każdy tutaj by się dał pokroić za tego gościa, a teraz on wchodzi do składu albo za Icardiego, albo za Politano. To pokazuje ofensywną jakość naszej kadry i pole manewru Pana Spallettiego. Nie będzie wymówek.
12.09.2018 o 21:58 przez Kondzik
+3
Kondzik
Różnie można odebrać jego słowa. Są zawodnicy którzy już grają u nas rok dwa czy trzy i zapewne też chcą aby kibice ich zapamiętali. Kwota wykupu spora, lecz jeśli naprawdę mocno nam pomoże i awansujemy do następnych rozgrywek LM, to sądzę, że wykup bd jak najbardziej możliwy. Tym bardziej iż ponieważ aczkolwiek chyba za rok żegnamy smroda w postaci FFP.
12.09.2018 o 21:25 przez Ibra1908
Ibra1908
Pokaż co potrafisz, to na pewno nikt nie zapomni!
12.09.2018 o 18:13 przez Kazam
Kazam
Trochę mówi tak jakby już wiedział, że nie zostanie wykupiony. Bardzo bym chciał żeby wypalił i żebyśmy z przyjemnością go wykupili jako sprawdzoną, pewną inwestycję, jeden z symboli odradzającego się Interu. Ma wszystko żeby dobrze wprowadzić się do zespołu.
12.09.2018 o 19:07 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Mi też tak się wydaje że myśli o tym że to nie wykupią.
" Teraz chcę tutaj zostawić ślad po sobie. Mam nadzieję, że kibice kiedyś będą pamiętać o mnie "
13.09.2018 o 09:48 przez KoBa
KoBa
Tylko od niego zależy, czy go wykupimy.
12.09.2018 o 18:08 przez domin98
+1
domin98
Powodzenia Balde! Zawsze mi się podobała jego gra w Lazio i chciałem żeby do nas dołączył. Gaz ma niesamowity, oby był z tego pożytek

Shoutbox

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

i gdzie te nasze wielkie talenty z tej wybitnej szkolki?

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

destro tez juz byl okrzykniety "mega kozakiem" i sprzedanym "wielkim graczem"

Ojciec SB 19.08.2019 01:39

spokojnie, typ jeszcze bedzie sie kopal po glowie

maverik 19.08.2019 01:38

https://streamable.com/t4n4x PUSZKASZ

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

przeciez to nawet nie ma o czym dyskutowac

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

jakie ku*** monaco?

Xucatlan 19.08.2019 00:48

Icardi w Monaco, to jakieś Himalaje absurdu.

zemaria 19.08.2019 00:45

już to widze jak Icardi który odpulił Romę chce walczyc o utrzymanie w tak podrzędnej lidze

Claudio 19.08.2019 00:41

Vidal postanowił zostać w Barcelonie.

Claudio 19.08.2019 00:41

Monaco może zaoferować za Icardeigo 60mln + 5 bonusów. Inter jest w stanie zaakceptować tą ofertę.

Endru 19.08.2019 00:35

Skonczysz tam jak niewolnik neymar

Endru 19.08.2019 00:34

I co dybala i po co ci te psg

zemaria 19.08.2019 00:28

a wlasnie czy ten kryminalista avizzo czy jak on sie tam zwał zakonczyl juz kariere?

zemaria 19.08.2019 00:28

ostatnio tez nam zasadzil ale nie uznali

kibix 19.08.2019 00:23

To bardzo miarodajna opinia. Ale faktycznie, nieźle to wygląda, żal będzie tylko ewentualnego odejścia Politano. Tak czy siak, kogo lubicie lub nie,tutaj liczy się tylko Inter, a nie pojedyncze jednostki jak my czy piłkarze, albo menedżery. Dobranoc, C'e solo L'Inter

VVujek 19.08.2019 00:14

Cervusius ostatnio aktywny: 2 godziny temu18 sierpnia 2019, 15:25 Jak porównuję okienko Interu i na nasze to czuję się jak dziecko, które patrzy przez okno na to, jak ten sam kolega, który pobił je niedawno w szkole, dostaje od rodziców skutera (i może jeszcze kastet, żeby następnym razem jeszcze bardziej bolało).

Piekarz 19.08.2019 00:02

taką petardę niedawno zasadził City

Piekarz 19.08.2019 00:01

Biraghi jest niesamowity

WirtuozTaktyki 18.08.2019 23:54

kojarzy*

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28027

Liczba newsów: 34484