Plotki transferowe

Kogo sprowadzi zimą Ausilio? (16)

Źródło: football-italia.net
ponad 10 lat temu
982
16

Dyrektor sportowy Interu Piero Auslio widziany był dzisiaj w Anglii, gdzie przyglądał się grze kilku zawodników, którymi interesują się Nerazzurri. Ponoć potencjalna lista zimowych wzmocnień skróciła się do ośmiu nazwisk. Kto się na niej znalazł?

Według doniesień Tuttosport działacz Interu obserwował Branislava Ivanovicia, któremu wkrótce kończy się kontrakt. Innymi potencjalnymi wzmocnieniami linii defensywnej są dwaj zawodnicy Dinamo Kijów Aleksandar Dragović oraz Domagoj Vida. Na tym jednak nie kończy się zainteresowanie zawodnikami tego ukraińskiego klubu, bowiem w kręgu zainteresowań nadal pozostaje Andriy Yarmolenko, który nie może jednak trafić do Interu zimą, ponieważ limit zawodników bez paszportu europejskiego został już wyczerpany.

Podczas wizyty w Anglii Ausilio miał przyjrzeć się również grze Erika Lameli oraz Jana Vertonghena, dwóch zawodników Tottenhamu Hotspur. Przy okazji spotkania Tottenhamu z Anderlechtem scout Interu przyjrzał się również poczynaniom dwóch zawodników belgijskiego klubu - Youri Tielemansowi oraz Leanderowi Dendonckerowi.

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.11.2015 o 23:47 przez davi23
davi23
Lamela! dla mnie transfer nr 1 w okienku, misja trudna ale można się postarać.

Dawać PATO do uzupełnienia składu
07.11.2015 o 08:51 przez Kondzik
Kondzik
Daleko nie daleko czesto jest tak ze okienko sie otwiera i nie ma juz co zbierac...sadze ze w styczniu bedzie rownie ciekawie co latem
06.11.2015 o 21:09 przez Mauro69
Mauro69
Do zimy jeszcze daleko...
06.11.2015 o 17:34 przez piotrekninter
piotrekninter
Brawo ze dziala a nie grzeje sie w rio...ale nazwiska nie powalaja bronek gra piach mija go z latwoscia kazdy skrzydlowy.lamela droga opcja kilku nie znam
moze z dynama ktorys by sie nadal
06.11.2015 o 17:34 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Teraz i wyłącznie powinni zakontraktować ofensywnych szybkich dobrze wyszkolonych pomocników a nie kolejnych defensywnych pomocników czy obrońców bo w tej chwili obrona gra wręcz idealnie a rozgrywanie akcji to aż żal patrzeć beton beton beton !!
06.11.2015 o 16:40 przez erebos
erebos
Warto dodać, że Tielemans to nie jedyny młody talent, którym się Interesujemy. Nasi skauci mają podobno na oku Mammanę i Driussiego z River, Calleriego z Boca Juniors, Anwar El Ghaziego, Dennisa Praeta z Anderlechtu czy masę młodzieży z Bałkanów - Serbów (Marko Grujic i Andrija Zivković) i Chorwatów (Pjaca i Coric z Dinama + Balic i Vlasic z Hajduka). Wiadomo, że na razie potrzeba kogoś klasowego, ale chciałbym zobaczyć Inter, który nie boi się inwestować w młodych. Tym bardziej, że Kovacica kupiliśmy za ok. 15 mln, a sprzedaliśmy z ogromnym zyskiem. Oczywiście trzeba jeszcze znaleźć dla nich miejsce w składzie, ale gorsi od naszych rezerw z pewnością nie będą. Fajnie byłoby też, gdyby Mancini naprawdę dawał szansę naszym ulatentowanym graczom z Primavery (Matias Antonini Lui, Mel Taufer, Delgado, DiMarco czy Baldini). Włączał częściej do kadry meczowej, z obietnicą rozegrania kilku minut przy dobrym wyniku. Każdy byłby pewnie bardziej zaangażowany niż Guarin czy Icardi (to samo, co zrobił do tej pory Icar, zrobiłby pewnie wypożyczony do Bari Puscas ;)
06.11.2015 o 13:46 przez pusiek
pusiek
Już kiedyś to pisałem, ale napisze jeszcze raz Lamela to moje marzenie! Problem jest taki,że teoretycznie łatwiej było go ściągnąć w letnim okienku niż teraz. Rok temu Lamela wychodził głównie z ławki a teraz gra własciwie cały czas w pierwszym składzie. Koguty nie chetnie sie go pozbędą.
06.11.2015 o 13:21 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Tielemans i Lamela z tej listy, zwłaszcza Tielemans. Przeogromny talent, a Lamela myśle, że we włoszech wróciłby do swojej dawnej formy.
06.11.2015 o 12:44 przez Edi092
Edi092
Ivanović tamten sezon miał kozacki, w tym gra słabo tak jak i cala Chelsea. Może zmiana trenera by mu pomogła, ale wątpie żeby u nas stałby sie jakimś kocurem. Tielemans+Yarmolenko to koszt około 60mln
06.11.2015 o 12:34 przez interooo
interooo
Ivanović jak najbardziej na nie. Wyjdzie tak samo, jak z Vidiciem. Zamiast wzmocnienia zaczną się babole i szukanie zamienników. On w Chelsea gra teraz bardzo słabo, to dlaczego u Nas miałby odzyskać formę?
06.11.2015 o 12:08 przez adilbn
adilbn
Ivanović zjada wszystkich naszych prawych obrońców i mega by się przydał, do tego Tielemans we dwójkę w zimie i latem Yarmolenko i jest konkret :D
06.11.2015 o 12:01 przez broda4991
broda4991
Ja bym chciał kogoś z tych: Bellarabi, "Feguli", Lamela, Hulka (choć nie realny).
06.11.2015 o 11:53 przez slawkomir11
slawkomir11
Tielemans! <3 w fifie 15 i 16 miał potencjał około 90 więc warto :D
06.11.2015 o 11:32 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Lamela,Verthongen i Tielemans (na prawde OGROMNY talent) to jedyne nazwiska warte uwagi w tej liscie. Kandydature Ivanovicia skwituje tylko burknięciem zażenowania.
06.11.2015 o 11:13 przez Edi092
Edi092
Dla mnie Dragović i Lamela warci uwagi, reszta albo nie przydatna albo ciężka do wyciągnięcia i to za spory hajs.
06.11.2015 o 11:05 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Nazwiska jakbyśmy grali regularnie w LM

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się