Zapowiedzi

Kolejna ofiara na drodze Nerazzurrich | Zapowiedź meczu ze SPAL (10)

Autor:
Źródło: różne
8 miesięcy temu
1055
10
Giuseppe Meazza Stadion San Siro

Przed nami 14. kolejka Serie A. W tej rundzie spotkań Inter podejmie na Stadio Giuseppe Meazza ekipę SPAL. Wyścig o Scudetto pomiędzy drużyną Nerazzurrich, a Juventusem nabiera rumieńców. Margines błędu dla obu stron jest niewielki. Inter w jutrzejszym starciu będzie zdecydowanym faworytem. Dla mediolańskiego klubu trzy punkty to obowiązek.

Skazywane na pożarcie SPAL liczy na niespodziankę

Już przed sezonem wielu prognozowało, że ekipę SPAL może czekać walka o utrzymanie. Jak na razie przewidywania się sprawdzają. Drużyna z Ferrary w rozegranych dotychczas spotkaniach zdobyła zaledwie 9 punktów. W ligowej tabeli zajmuje przedostatnie, 19. miejsce i wyprzedza jedynie Brescię. Zespół dowodzony przez trenera Leonardo Sempliciego ma problemy przede wszystkim ze zdobywaniem bramek. 8 strzelonych goli to najgorszy wynik w całej stawce. Źle wygląda również statystyka wyjazdowych spotkań Biancazzurrich. Na sześć takich pojedynków, SPAL przegrało aż pięć, tylko raz remisując. Patrząc na statystyki, jutrzejsi goście skazani są na porażkę. Liczby jednak nie grają i na boisku wiele może się zdarzyć. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Semplici stwierdził, że jego podopieczni nie mają nic do stracenia i tylko od ich nastawienia zależy, czy zdołają wywieźć z Mediolanu korzystny rezultat. 

 

Rozpędzony Inter czeka na kolejną ofiarę

Inter w środku tygodnia wygrał bardzo ważne spotkanie. Nerazzurri po zabójczej końcówce pokonali w Lidze Mistrzów Slavię Praga i sprawili, że cały czas liczą się w walce o wyjście z grupy do dalszej fazy gier. Znakomite ostatnie minuty meczu w Czechach mogą dać drużynie Antonio Conte pozytywny impuls na ostatni miesiąc roku. Jedynym problemem i zmartwieniem włoskiego trenera są zawodnicy zmagający się z urazami, których cały czas nie ubywa. Przedłuża się powrót do gry Stefano Sensiego, gotowy nie jest jeszcze Kwadwo Asamoah, a Nicolo Barellę i Alexisa Sancheza zobaczymy zapewne dopiero w nowym roku. Wąska kadra nie jest jednak dla mediolańskiego klubu przeszkodą. Nerazzurri niesieni serią bardzo dobrych wyników w lidze, znajdują się tuż za plecami Juventusu. Nikt nie spodziewa się w tym meczu straty punktów Interu, który w tym starciu będzie zdecydowanym faworytem. Dopingowani przez ponad 60 tys. kibiców zawodnicy w czarno-niebieskich koszulkach zrobią wszystko, aby po raz kolejny w tym sezonie dopisać do swojego dorobku trzy punkty. 

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 15. Głównym arbitrem tego pojedynku będzie Massimiliano Irrati.

 

Przewidywane składy:

TUTAJ

 

Transmisja:

Spotkanie transmitowane będzie za pośrednictwem kanału Eleven Sports 3.

 

Ostatnie spotkania:

10/03/19 Inter 2-0 SPAL (Politano, Gagliardini)

07/10/18 SPAL 1-2 Inter (Paloschi - Icardi x2)

28/01/18 SPAL 1-1 Inter (Paloschi - Vicari sam.)

10/09/17 Inter 2-0 SPAL (Icardi, Perisic)

 

Ostatnie spotkania Interu:

Slavia 1-3 Inter

Torino 0-3 Inter

Inter 2-1 Hellas

Borussia 3-2 Inter

Bologna 1-2 Inter

 

Ostatnie spotkania SPAL:

SPAL 1-1 Genoa

Udinese 0-0 SPAL

SPAL 0-1 Sampdoria

Milan 1-0 SPAL

SPAL 1-1 Napoli

 

 

 

 

Zobacz też

Hellas vs Inter

Trzeba iść dalej | Hellas Verona - Inter (11)

08.07
15:45
Inter - Napoli

Pozostawić dobre wrażenie | Inter-Napoli, zapowiedź (9)

27.07
20:49

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.12.2019 o 14:31 przez Diaby_10
+2
Diaby_10
Merdy na remis ... Nie spierd*lmy tego !! FORZA
01.12.2019 o 15:02 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Dokładnie jest szansa na fotel lidera !! Walczyć Panowie !! ⚫🔵
01.12.2019 o 11:10 przez Czarson
Czarson
Czemu taki zarozumiały tytuł? Przecież my nie gramy łatwych meczy.
01.12.2019 o 11:17 przez domin98
domin98
Ponieważ musimy być pewni siebie jak drużyna Pana Conte
01.12.2019 o 11:41 przez Czarson
Czarson
UWAGA! NADCHODZĄ MISTRZOWIE?!
01.12.2019 o 10:17 przez Dyl87
Dyl87
Tylko Trzy punkty a jude już miesza w prasie dzisiaj czytałem artykuł że Lautaro nie może się z nami dogadać co do kontraktu i farca ściągnie go do siebie w styczniu akurat przed meczem taki fake news ! Przypadek ? Nie sądzę ! 🧐
01.12.2019 o 00:44 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Lukak jutro Cionka wkręci w ziemię 💪😁
30.11.2019 o 21:19 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą, ale trzeba wywalczyć kolejny komplet!
30.11.2019 o 19:47 przez mroowa111
mroowa111
przycisnąć od początku mocno i zadusić, takie mecze trzeba wygrywać, tylko bez lekceważenia
30.11.2019 o 19:04 przez Avtvv
+5
Avtvv
Kierując się tytułem, apeluję o nielekceważenie SPAL - się będzie trzeba namęczyć zanim 3 pkt. dopiszemy, nie podłożą nam się... :)

Shoutbox

pablo77 11.08.2020 15:35

to o jakiej taktyce mówimy jak co drugie zagranie to strata piłki a w odbiorze też się odbija od przeciwników i nie widziałem, żeby miał jakieś odbiory super.

pablo77 11.08.2020 15:33

Albo zagrał taki zapalnik do bastoniego, że cud że się katastrofą nie skończyło

jaszczomb 11.08.2020 15:33

ma inne zadania na boisku, zadania ktorych erykcyn przy swojej charakterystyce nie jest w stanie wykonac

pablo77 11.08.2020 15:33

poszły dwie groźne kontry które mogły się źle skończyć. miał szarzę gzie mu się messi włączył i wszedł w 3 piłkarzy i stracił piłkę.

jaszczomb 11.08.2020 15:33

tu nie chodzi o to, ze gags jest lepszym pilkarzem bo nei jest

pablo77 11.08.2020 15:32

wczoraj liczyłem w pierwszej połowie gags 11 kontaktów z piłką gdzie 6 z nich zakończył stratą piłki.

IlCapitano 11.08.2020 15:32

A jednak wygrywamy pewnie i wyjaśniamy

IlCapitano 11.08.2020 15:32

I w każdym z tych meczów wg frakcji psychopatów na sb mieliśmy dostać w ryj

jaszczomb 11.08.2020 15:32

no albo erykcyn sie przystosuje do gry w 3-5-2 albo robi won

IlCapitano 11.08.2020 15:32

Nie wiem czy głupot, patrzę na wyniki 4 ostatnich meczów i widzę

pablo77 11.08.2020 15:31

IlCapitano proszę Cię nie pisz takich głupot nawet...

jaszczomb 11.08.2020 15:31

no i ament

IlCapitano 11.08.2020 15:31

Nie, po prostu lepiej pasuje do taktyki od Eriksena

pablo77 11.08.2020 15:31

może on ma jakieś taśmy na Conte :D

pablo77 11.08.2020 15:30

haha :D

IlCapitano 11.08.2020 15:30

Pewno jakby miał Vidala do gry to też wystawiałby Gaglie, obłęd

IlCapitano 11.08.2020 15:30

Masakra Pablo a ja myślałem, że Gaglia gra bo Conte go kocha

jaszczomb 11.08.2020 15:29

ju dont sej pablo

pablo77 11.08.2020 15:29

gra Galia teraz bo nie mamy ani Tonaliego, ani Ndombele a Sensi kontuzjowany więc gra

IlCapitano 11.08.2020 15:29

Ale to się nie wydarzy

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26901

Liczba newsów: 37231