Plotki transferowe

Kolejny kandydat – Jordan Veretout (18)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około rok temu
1142
18
Jordan Veretout

Podczas dzisiejszego meczu z Fiorentiną dyrektor sportowy Interu, Piero Ausilio będzie miał okazję bacznie przyjrzeć się zawodnikowi, którym interesuje się już od jakiegoś czasu i którego planuje sprowadzić na Giuseppe Meazza. Nie chodzi tutaj bynajmniej o Federico Chiese, a Jordana Veretouta o czym donosi portal Calciomercato.com.

Środkowy pomocnik Violi jest postrzegany jako jeden z kandydatów do wzmocnienia środka pola drużyny Luciano Spallettiego. Francuz miał już w czasie letniego okienka transferowego trafić do Interu, jednak transfer upadł, a włodarze mediolańczyków zwrócili się w stronę Moussy Dembele czy Luki Modricia. Jednak zainteresowanie piłkarzem ze strony Nerazzurrich nie wygasło i dalej 25-latek postrzegany jest jako idealny partner dla Marcelo Brozovicia.

Jordan Veretout wyceniany jest na 18 mln euro. W tym sezonie wystąpił w 3 spotkaniach i zanotował w nich jedną asystę.

W ostatnim sezonie wystąpił w 36 spotkaniach Fiorentiny w Serie A zanotował 8 trafień i 2 asysty.

 

 

 

Zobacz też

Federico Chiesa

Transferowa bomba już w styczniu? (16)

08.12
18:15
Milan Skriniar

Barcelona chce nie tylko Lautaro (14)

08.12
11:35

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.09.2018 o 17:21 przez Claudio
+3
Claudio
Jakoś nie jestem przekonany do pomocników Violi ;)
25.09.2018 o 14:34 przez KRS
KRS
@WirtuozTaktyki niestety tak, ale przy taktyce będę się upierał - jeden za 60 baniek niż dwa z potencjałem po 30 :) zobaczymy, a może zrobimy takie wrażenie na innych w LM że mu się odwidzi? :)
25.09.2018 o 13:45 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
@KRS Problem z Fekirem jest taki, że on sam wielokrotnie się wypowiadał o chęci przejścia do BPL lub La Ligii
25.09.2018 o 13:12 przez ciechan
ciechan
Osobiście wolałbym jakiegoś B2B (Vidala już straciliśmy), ale poza barellą(nie do końca b2b) , nie widzę podobnego kandydata. Kolejny czołg bez koncepcji do przodu jest niepotrzebny. Mamy problem z kreatywnością, a ostatnimi czasy ten młody Włoch gra jak nasze brakujące ogniwo (przecina linie pomocy, uruchamia szybko skrzydła, gra blisko obrońców)
25.09.2018 o 12:51 przez KoBa
KoBa
Przede wszystkim on operuje za napastnikami, to nie profil zawodnika na partnera Brozovica, tutaj już bardziej Benassi pasowałby.
25.09.2018 o 12:51 przez KRS
KRS
mi to się marzy Fekir - jak dla mnie nie ma co szukać wynalazków tylko wybulić raz a porządnie - 60 baniek i J. Mario, kto jest za? @PieroAusilio :)
25.09.2018 o 12:36 przez Granat105
Granat105
Pamiętam go z czasów gry w Aston Villi. Zawodnik ciekawy ale bardzo chimeryczny, a na tle naszych pomocników nie wyróżnia się niczym szczególnym. Zbędny wydatek, tak jak przedmówcy my potrzebujemy kogoś z topki kto zapewni większy komfort Brozoviciowi.
25.09.2018 o 12:06 przez Kondzik
+1
Kondzik
Żadnych wynalazków, szkoda kasy i czasu. Tu musi być kreator gry na topie bez zbędnego myślenia. Tu nie Sass aby ogrywać zawodników.
25.09.2018 o 11:23 przez Dyl87
Dyl87
z Fiorentiny tylko Chiesa :)
25.09.2018 o 11:03 przez AveCaesar
AveCaesar
No i jeszcze Dalberta chociaż na Darmiana :)
25.09.2018 o 10:59 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Paredes, Tousart, Veretout bardzo ciekawe nazwiska. Fajnych pomocników szukamy. W tym okienku udało się zbudować atak i obronę teraz czas na pomoc bo z Valero, Gaglią i JM to my daleko nie zajedziemy. Jakby tak wymienić ich 3 na tych 3 to msakra. Działaj Piero !! ;)
25.09.2018 o 10:55 przez Lopez
Lopez
Dla nich to jest jeden z kluczowych zawodników co widać po tym ile grał w tamtym sezonie. I nie będą go chcieli sprzedać za 20 mln skoro wyceniany jest na 18. Będą chcieli tyle,żeby Interowi albo się odechciało albo żeby grubo na nim zarobić. Jak krzykną ponad 30 mln to wcale mnie to nie zaskoczy. Też bym wolał, żeby kupować mniej zawodników czasem jednego, ale konkretnego kozaka, a nie średniaka ligowego. Bez względu na to czy go Spall chce czy nie.
25.09.2018 o 10:51 przez Kazam
Kazam
Dokładnie. Czas na półśrodki się skończył. Gość nie wyróżnia się na tyle żeby za niego taki hajs płacić (Fiora pewnie będzie chciała +20 mln za niego).
25.09.2018 o 10:45 przez IlCapitano
+8
IlCapitano
No i w czym on jest lepszy od Vecino czy Gagliardiniego? Mu musimy do pary z Brozo kupić prawdziwego topa, gwaranta jakości z miejsca, a nie kolejnego "wypali albo nie wypali".
25.09.2018 o 11:28 przez maniekfci
+4
maniekfci
WYJĄTKOWO się z Tobą zgadzam, bo zazwyczaj masz urojenia i pleciesz bzdury bez opamiętania
25.09.2018 o 11:43 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Dokladnie, swiete slowa i amen i w ogóle.
25.09.2018 o 13:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Od Gagli ? We wszystkim :D To samo od Valero czy JM. Jasne, że powinniśmy szukać top jak się tylko da ale no właśnie to okienko pokazało, że jednak jeszcze ten top do nas się nie garnie (czy. Vidal, Modrić) więc może kontynuujmy politykę sprowadzania dobrych ligowców (Politano, Balde, De Vrij, Asamoah, Skriniar, Ninja, Martinez, Vrsaljko) co by już nigdy więcej ta LM nam nie uciekła, a później mierzmy w ten top mając już dobrą, waleczną, szeroką kadrę na poziomie gotową do walki z najlepszymi.
25.09.2018 o 13:58 przez AveCaesar
AveCaesar
Perisic czy Icardi też nie przychodzili do nas jako "gwiazdy".

Shoutbox

Piter 12.12.2019 11:13

Orzeu co sądzisz o temacie "Typy bukmacherskie" znajdującym się tutaj na forum

inter30 12.12.2019 11:12

ponoć według analizy jakiegoś dziennika nie był

Orzeu 12.12.2019 11:11

tak

ZnawcaCalcio 12.12.2019 11:04

Gol Martineza z Barcelona byl ze spalonego?

Piter 12.12.2019 10:34

Ich piłkarz i mogą żądać ile chcą, to jest biznes i ja to rozumiem

Luki165 12.12.2019 10:16

Jak widzę ile Chelsea chce za Alonso to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 30 mln za kogoś kto od 2 lat jest cieniem siebie i głównie siedzi na ławie? Masakra

KoBa 12.12.2019 10:10

Ale na 2 koszyk to trzeba zająć wysoko w LE nie wiem, czy nie najwyżej

KoBa 12.12.2019 10:09

Dostaniemy w 1/16 jakiś Bolków i ich klwpnieny na lekko i oddalimy się tym samym od 4 koszyka

miniu86 12.12.2019 09:46

Tak dokladnie, przeszkadza ci to moE?

Nasir 12.12.2019 09:44

widze frustracja niezmiennie silna wsrod kibicow, wyzywac atalante bo naszym kopaczom sie nie udalo

kusy 12.12.2019 09:41

Za wyjście z grupy dostaje się sporo punktów

miniu86 12.12.2019 09:39

Kurvy z Bergamo, co za fart, najpierw ta banalna grupa grajac pierwszy raz w.zyciu w LM i jeszcze awans z 7 pkt

miniu86 12.12.2019 09:38

Ale jakin cudem oni sa miejsce za nami?

kusy 12.12.2019 09:35

Jesteśmy na granicy 4 koszyka LM :D trzeba grać na maksa w LE, albo wygrać Serie A, inaczej znowu czeka nas grupa śmierci

kusy 12.12.2019 09:31

Po wczorajszym sukcesie Atalanta awansowała w rankingu klubowym na 56 miejsce. Inter zajmuje 55 miejsce

kusy 12.12.2019 09:28

Ale punktów do rankingu Serie A wpadło dużo za LM💪

Kredence 12.12.2019 09:23

co za zenada

Kredence 12.12.2019 09:23

wysraniec dalej probuje zwrocic uwage na siebie

KoBa 12.12.2019 09:20

Nie ma co już rozstrzasac tego - czas na Viole

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29033

Liczba newsów: 35394