Plotki transferowe

Kolejny kandydat – Jordan Veretout (18)

Autor:
Źródło: football-italia.net
prawie 2 lata temu
1252
18
Jordan Veretout

Podczas dzisiejszego meczu z Fiorentiną dyrektor sportowy Interu, Piero Ausilio będzie miał okazję bacznie przyjrzeć się zawodnikowi, którym interesuje się już od jakiegoś czasu i którego planuje sprowadzić na Giuseppe Meazza. Nie chodzi tutaj bynajmniej o Federico Chiese, a Jordana Veretouta o czym donosi portal Calciomercato.com.

Środkowy pomocnik Violi jest postrzegany jako jeden z kandydatów do wzmocnienia środka pola drużyny Luciano Spallettiego. Francuz miał już w czasie letniego okienka transferowego trafić do Interu, jednak transfer upadł, a włodarze mediolańczyków zwrócili się w stronę Moussy Dembele czy Luki Modricia. Jednak zainteresowanie piłkarzem ze strony Nerazzurrich nie wygasło i dalej 25-latek postrzegany jest jako idealny partner dla Marcelo Brozovicia.

Jordan Veretout wyceniany jest na 18 mln euro. W tym sezonie wystąpił w 3 spotkaniach i zanotował w nich jedną asystę.

W ostatnim sezonie wystąpił w 36 spotkaniach Fiorentiny w Serie A zanotował 8 trafień i 2 asysty.

 

 

 

Zobacz też

Victor Moses

Moses zostaje w Interze do końca sezonu (1)

29.06
11:38
Dzeko

Nowa rola Edina Dzeko (7)

28.06
16:06

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.09.2018 o 17:21 przez Claudio
+3
Claudio
Jakoś nie jestem przekonany do pomocników Violi ;)
25.09.2018 o 14:34 przez KRS
KRS
@WirtuozTaktyki niestety tak, ale przy taktyce będę się upierał - jeden za 60 baniek niż dwa z potencjałem po 30 :) zobaczymy, a może zrobimy takie wrażenie na innych w LM że mu się odwidzi? :)
25.09.2018 o 13:45 przez WTC
WTC
@KRS Problem z Fekirem jest taki, że on sam wielokrotnie się wypowiadał o chęci przejścia do BPL lub La Ligii
25.09.2018 o 13:12 przez ciechan
ciechan
Osobiście wolałbym jakiegoś B2B (Vidala już straciliśmy), ale poza barellą(nie do końca b2b) , nie widzę podobnego kandydata. Kolejny czołg bez koncepcji do przodu jest niepotrzebny. Mamy problem z kreatywnością, a ostatnimi czasy ten młody Włoch gra jak nasze brakujące ogniwo (przecina linie pomocy, uruchamia szybko skrzydła, gra blisko obrońców)
25.09.2018 o 12:51 przez KoBa
KoBa
Przede wszystkim on operuje za napastnikami, to nie profil zawodnika na partnera Brozovica, tutaj już bardziej Benassi pasowałby.
25.09.2018 o 12:51 przez KRS
KRS
mi to się marzy Fekir - jak dla mnie nie ma co szukać wynalazków tylko wybulić raz a porządnie - 60 baniek i J. Mario, kto jest za? @PieroAusilio :)
25.09.2018 o 12:36 przez Granat105
Granat105
Pamiętam go z czasów gry w Aston Villi. Zawodnik ciekawy ale bardzo chimeryczny, a na tle naszych pomocników nie wyróżnia się niczym szczególnym. Zbędny wydatek, tak jak przedmówcy my potrzebujemy kogoś z topki kto zapewni większy komfort Brozoviciowi.
25.09.2018 o 12:06 przez Kondzik
+1
Kondzik
Żadnych wynalazków, szkoda kasy i czasu. Tu musi być kreator gry na topie bez zbędnego myślenia. Tu nie Sass aby ogrywać zawodników.
25.09.2018 o 11:23 przez Dyl87
Dyl87
z Fiorentiny tylko Chiesa :)
25.09.2018 o 11:03 przez AveCaesar
AveCaesar
No i jeszcze Dalberta chociaż na Darmiana :)
25.09.2018 o 10:59 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Paredes, Tousart, Veretout bardzo ciekawe nazwiska. Fajnych pomocników szukamy. W tym okienku udało się zbudować atak i obronę teraz czas na pomoc bo z Valero, Gaglią i JM to my daleko nie zajedziemy. Jakby tak wymienić ich 3 na tych 3 to msakra. Działaj Piero !! ;)
25.09.2018 o 10:55 przez Lopez
Lopez
Dla nich to jest jeden z kluczowych zawodników co widać po tym ile grał w tamtym sezonie. I nie będą go chcieli sprzedać za 20 mln skoro wyceniany jest na 18. Będą chcieli tyle,żeby Interowi albo się odechciało albo żeby grubo na nim zarobić. Jak krzykną ponad 30 mln to wcale mnie to nie zaskoczy. Też bym wolał, żeby kupować mniej zawodników czasem jednego, ale konkretnego kozaka, a nie średniaka ligowego. Bez względu na to czy go Spall chce czy nie.
25.09.2018 o 10:51 przez Kazam
Kazam
Dokładnie. Czas na półśrodki się skończył. Gość nie wyróżnia się na tyle żeby za niego taki hajs płacić (Fiora pewnie będzie chciała +20 mln za niego).
25.09.2018 o 10:45 przez IlCapitano
+8
IlCapitano
No i w czym on jest lepszy od Vecino czy Gagliardiniego? Mu musimy do pary z Brozo kupić prawdziwego topa, gwaranta jakości z miejsca, a nie kolejnego "wypali albo nie wypali".
25.09.2018 o 11:28 przez maniekfci
+4
maniekfci
WYJĄTKOWO się z Tobą zgadzam, bo zazwyczaj masz urojenia i pleciesz bzdury bez opamiętania
25.09.2018 o 11:43 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Dokladnie, swiete slowa i amen i w ogóle.
25.09.2018 o 13:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Od Gagli ? We wszystkim :D To samo od Valero czy JM. Jasne, że powinniśmy szukać top jak się tylko da ale no właśnie to okienko pokazało, że jednak jeszcze ten top do nas się nie garnie (czy. Vidal, Modrić) więc może kontynuujmy politykę sprowadzania dobrych ligowców (Politano, Balde, De Vrij, Asamoah, Skriniar, Ninja, Martinez, Vrsaljko) co by już nigdy więcej ta LM nam nie uciekła, a później mierzmy w ten top mając już dobrą, waleczną, szeroką kadrę na poziomie gotową do walki z najlepszymi.
25.09.2018 o 13:58 przez AveCaesar
AveCaesar
Perisic czy Icardi też nie przychodzili do nas jako "gwiazdy".

Shoutbox

mroowa111 02.07.2020 19:48

:hahaha:

mroowa111 02.07.2020 19:43

dzięki

Vancore 02.07.2020 19:40

na kanale YT

Vancore 02.07.2020 19:40

na weszlo .tv

mroowa111 02.07.2020 19:39

jaka zakładka?

mroowa111 02.07.2020 19:39

gdzie to dokładnie znaleźć ten quiz?

Vancore 02.07.2020 19:37

co tydzien jest

mroowa111 02.07.2020 19:36

aaa spoko dzięki

Vancore 02.07.2020 19:36

quiz wiedzy o ekstraklasie na weszlo

mroowa111 02.07.2020 19:35

jaki quiz vancore?

mroowa111 02.07.2020 19:35

var xdd

mroowa111 02.07.2020 19:35

nie magola żozę przeklina xdd

Vancore 02.07.2020 19:34

mial byc wczoraj

Vancore 02.07.2020 19:34

oooo o 20 quiz o starych slowakach

mroowa111 02.07.2020 19:33

ale szczur

mroowa111 02.07.2020 19:33

totki 1 1

mroowa111 02.07.2020 19:33

dwa gole w ciągu 80 sekundxdd

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w meczu Inter 6:0 Brescia?

Polls answer

Wyniki Serie A

Czwartek, 02 lipca

  • 39'

    Atalanta

    0 - 0

    Napoli

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Udinese

Wtorek, 30 czerwca

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Juventus

Środa, 01 lipca

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    6 - 0

    Brescia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 3

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Milan

Sobota, 04 lipca

  • 17:15

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 19:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Lecce

  • 21:45

    Lazio

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • 17:15

    Inter

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Atalanta

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    29

    72

  • 2

    Lazio

    Lazio

    29

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    29

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    29

    46

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    24

  • 3

    Romelu Lukaku

    19

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27035

Liczba newsów: 36907