Pozostałe

Kolejny kandydat na następce Ausilio (12)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około rok temu
1198
12
Piero Ausilio

We włoskiej prasie pojawił się kolejny kandydat, który ma zastąpić Piero Ausilio, który prawdopodobnie wraz z końcem obecnego sezonu pożegna się z Interem.

Powodem tego rozstania ma być niezadowolenie Beppe Marotty, z  letnich  transferów przeprowadzonych przez Ausilio. Były dyrektor Juventusu zarzuca swojemu współpracownikowi, że sprowadził on do klubu zawodników, którzy nie spełnili pokładanych w nich nadziei. W związku z tym do Interu ma przyjść ktoś bardziej kompetentny w tym temacie.

Dotychczas jako następcę Ausilio wymieniano obecnego dyrektora generalnego Empoli, a w przeszłości byłego współpracownika Marotty,  Riccardo Peciniego. Według La Republicci pojawił się kolejny kandydat na to stanowisko. Ma nim być obecny dyrektor sportowy Parmy, Daniele Faggiano, który jest uważany za ojca awansu Parmy do Serie A.

W tym samym artykule napisane jest, że jeśli rzeczywiście Piero Ausilio odejdzie z klubu, to może zostać dyrektorem sportowym Sampdorii Genoa, która ma być kolejnym klubem po Romie, który jest zainteresowany zatrudnieniem Włocha.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też

icardi

Inter ma dostać 15mln w przypadku powrotu Icardiego do Serie A (7)

30.05
12:55
Luciano Spalletti

Spalletti chce wrócić na ławkę trenerską (4)

25.05
10:54

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.03.2019 o 19:41 przez DonDawido
DonDawido
Biorąc pod uwagę obostrzenia FFP, to chyba jednak nawet nieźle sobie radził.
Inna sprawa, że dużo tych transferów to niewypały. Na Gabigola wydaliśmy chyba tyle samo hajsu, co Milan na Paquetę? Żeby go należycie rozliczyć trzeba by było mieć dokładny wgląd w warunki, w których pracował i jakie miał realne możliwości.
01.03.2019 o 13:24 przez Kazam
+1
Kazam
Beka :) wiele osób chciało mu pomnik postawić za to jak ogarnął ostatnie okienko transferowe w Interze (spieniężenie młodzików+sprowadzenie kilku ciekawych graczy do 1 składu). Teraz się okazuje że Auzylo już nie ma u nas miejsca? Przykre
01.03.2019 o 13:37 przez KoBa
KoBa
Pomnik to był stawiany jak Vidal lub Modrić mieli wylądować w Mediolanie. No ale też właśnie zabrakło tej kropki nad i.
01.03.2019 o 13:45 przez Kazam
Kazam
KoBa napisał:
Pomnik to był stawiany jak Vidal lub Modrić mieli wylądować w Mediolanie. No ale też właśnie zabrakło tej kropki nad i.
Każdy trzeźwo myślący kibic wiedział że Modryk to wydmuszka. Na zeszłoroczne warunki PA zrobił robotę
01.03.2019 o 12:52 przez Rebelde
+3
Rebelde
Jak dla mnie zwolnienie Ausilio, nie będzie miało nic wspólnego z jakością ostatnich transferów. Po prostu Marotta, tak jak każdy inny CEO w pierwszej kolejności obsadza swoich ludzi. To jest powszechna praktyka.

Ausilio miał lepsze i gorsze transfery( a który dyrektor ich nie ma). Ale serio te ostatnie okienko, było takie słabe? Który transfer krytykowaliście od początku i byliście przeciwko sprowadzeniem danego zawodnika?
01.03.2019 o 12:08 przez SETE
+2
SETE
Nie rozumie do konca wieszania psow na Piero , jeszcze kilka miesiecy temu wychwalanego pod niebiosa tutaj na stronie przez wszystkich , powtorze przez wszystkich :)

Koles na papierze zrobil genialne okno. Na szybko, bez funduszy , z FFP na karku
Podsumowujac:
De Vrij - majstersztyk transferowy - mnie osobiscie szczeka opadla jak przeczytalem potwierdzenie
Asamoah - kolejny za free, ale kto sie spodziewal , ze bedzie gral caly sezon na wysokich obrotach to sorry , ale nie mamy o czym gadac- ten ktos moze byc rozczarowany.
Politano- przeciez wg wielu odkrycie - za dobre pieniadze
Radja - wymysl Spala
Vrsaljko i Keita takze
01.03.2019 o 12:19 przez Guarin
Guarin
To bardzo proste. Liczy się wynik końcowy a w ostatecznym rozrachunku cesarz mercato wydał prawie 400 mln od kiedy jest głównym dyrektorem. Od tego czasu raz weszliśmy do LM a były sezony gdzie nie było nas nawet w LE. Żaden inny człowiek ani Zanetti ani inny trener nie miał takiego wpływy na to jak wygląda Inter aniżeli cesarz mercato. Każde okienko jest przeprowadzone na alibi aby przetrwać 12 miesięcy a potem się zobaczy. Na wypożyczenia Cancelo, Rafinhi itd wydał już grubo ponad 30 mln a żadnego z tych zawodników nawet jak grali dobrze klub nie wykupił i jestem w 80% pewny, że i Politano nie wykupimy bo przypominam Ci, że to nie jest jeszcze nasz zawodnik. Dlatego coraz więcej kibiców dochodzi do logicznych wniosków. Na serio myślisz, że ten sam Ausilio sprowadziłby np De Vrija czy Asamoah do np Romy bo ma taki dar przekonywania? Ci gracze wybrali Inter bo cesarz mercato mógł im zaoferować duże kontrakty których w Romie czy Napoli by nie mógł.
01.03.2019 o 18:58 przez AveCaesar
AveCaesar
"Żaden inny człowiek ani Zanetti ani inny trener nie miał takiego wpływy na to jak wygląda Inter aniżeli cesarz mercato." czyli twierdzisz, że Piero sobie jeździł oglądał zawodników, a później organizował zebranie z zarządem oraz trenerem gdzie informował ich jak będzie wyglądał skład na następny sezon, a następnie robił okienko ? Fajnie wiedzieć, że to właśnie On rządzi w klubie, a nie wykonuje polecenia ;)
01.03.2019 o 19:09 przez Xavros
Xavros
Moim zdaniem Piero się nie sprawdził. Nie zrobiliśmy żadnych dobrych DEFINITYWNYCH transferów. W przeszłości kupiliśmy za grubą kasę takich zawodników jak Kondogbia, Joao Mario, Gabigol i Dalbert a nie mamy jej żeby wykupić tych, którzy się sprawdzili a byli z opcją wykupu jak Cancelo i Rafinha.
01.03.2019 o 19:10 przez Xavros
Xavros
Wypromowaliśmy gracza , który zasilił naszego rywala. Jedynie ten De Vrij wypalił, Reszta gotówkowych transferów pod znakiem zapytania. Co do Radji też mnie jeszcze nie przekonał ale jest na dobrej drodze.
01.03.2019 o 11:52 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
Szczęśliwej drogi już czas, taka prawda niestety masakra jakaś
01.03.2019 o 11:50 przez broda4991
+1
broda4991
Temu Panu już dziękujemy

Shoutbox

Kredence 31.05.2020 14:58

to mocne nawet jak na piotrka

Kredence 31.05.2020 14:58

walczak Rafinha :D

Klinsi64 31.05.2020 14:51

który kocha Inter

Klinsi64 31.05.2020 14:50

i walczak rafinha

Klinsi64 31.05.2020 14:50

castro marzeniem

Endru 31.05.2020 14:16

Gosc ma mental dalberta

Endru 31.05.2020 14:15

Ostatnio ogladalem tego palmeriego z arsenalem to lampard byl zmuszony zmienic amatora w pierwszej polowie

Lopez 31.05.2020 14:00

no taka prawda

CzarodziejCzasu 31.05.2020 13:57

Won

CzarodziejCzasu 31.05.2020 13:56

No to jak emerson sie w cwelsi nie miescibto jak on ma byc tu wzmocnieniem

Lopez 31.05.2020 13:55

palmieri na pewno na wylocie, bo go wystawili na listę trasnferowa

jaszczomb 31.05.2020 13:49

nie Interesuje mnie to

Endru 31.05.2020 13:48

nasir specjalnie to napisal zeby lyska myslal, ze ma atencjusza ;d

jaszczomb 31.05.2020 13:47

ahh jak dobrze wejś w newsa i ać nasirowi minusa

Vancore 31.05.2020 13:44

ojezu on jest niezwykly

Vancore 31.05.2020 13:43

castrovilli marzeniem piotrka ef ce i

Nasir 31.05.2020 13:22

No ja Piter miałem górę i dół od dresu, muszę raz w tygodniu tak się spocić całe zło ze mnie schodzi

broda4991 31.05.2020 13:19

Siema. Orientuje się ktoś czy istnieje jakaś stacja radiowa w Polsce, która transmituje mecze ligi włoskiej np?

Endru 31.05.2020 13:17

czyli podobnie jak my za Lazaro :D

Endru 31.05.2020 13:16

23 mln funtow chelsea zaplaci

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 36645