Wywiady z piłkarzami

Kondogbia: Żadnych błędów przeciwko Juve! (5)

Autor:
Źródło: football-italia.net
prawie 3 lata temu
116
5
fcinter serwisowe

Geo Kondogbia w wywiadzie dla Inter Channel powiedział kilka zdań na temat nadchodzącego spotkania z Juventusem.

Francuz ostrzegł przed popełnianiem pomyłek w meczu z Juventusem, ponieważ w tego typu spotkaniach za pomyłki trzeba zapłacić. Mecz z Juve już w niedzielę. Spotkanie to może być przełomowe dla każdego z zespołów.

Mecz trwa 90 minut i nigdy nie wiadomo co się wydarzy. W ostatnich spotkaniach pokazaliśmy, że jesteśmy wystarczająco dobrzy, więc jedźmy do Turynu trzymając nasze głowy wysoko, spróbujmy wywalczyć tam dobry rezultat. Oba zespoły mają jakość, wygra ten który popełni mniej błędów, ponieważ w tego typu spotkaniach płacisz za popełnione błędy. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi zawodników po meczu z Romą (3)

07.12
07:44
Lorenzo Pellegrini

Pellegrini: Postaram się strzelić bramkę Interowi (4)

05.12
07:40

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.02.2017 o 09:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Gabi wraz z Kondo - oby zagrali razem i potwierdzili, że w tym ustawieniu Inter ma środek pola w garści ;)
Liczę, że z juwentusem wstąpią w nich dodatkowe pokłady sił i umiejętności
02.02.2017 o 08:28 przez AveCaesar
AveCaesar
Przyznam, że Gagliardini pozytywnie mnie zaskoczył bo Kondogbia zawsze pokazywał, że ma potencjał. Środek Kondo - Gaglia wydaję się mega mocny dlatego chciałbym ich zobaczyć z Juve. Jakoś tak z Brozo gorzej to trybi, szczególnie w obronie, a Włoch z Francuzem ładnie wszystko czyszczą w środku. Przed nimi Joao Mario. To będzie prawdziwy test dla nich :D
02.02.2017 o 06:30 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Kondogbia pokazuje pomalu swoja wartosc, widac ze u Stefano Pioli sie rozwina. Srodek Kondo-Gaglia jest mocny.
01.02.2017 o 19:31 przez cuba
cuba
Na taki mecz trener nie musi ani nakręcać ani mówić przeciwko komu gramy więc idealny mecz dla "głowy" każdego z zawodników,tzn kto nie wyjdzie to koncentrcja na 100%,skupienie się na swoich zadaniach itd i 3pkt
01.02.2017 o 18:16 przez Drago194
Drago194
Gdyby boki obrony byłyby na poziomie reszty formacji to byłbym o wiele bardziej spokojny o ten mecz. Inter ma za to ten komfort że podchodzi do tego meczu jako słabszy zespół a to oznacza mniejszą presję i możliwość jeszcze większego spięcia się na Juve. Wiele pisze się o tym że ten mecz pokaże czy Inter ma szansę na grę w LM, ale prawda jest taka że to mecz o taką samą stawkę jak w poprzedni weekend z Pescarą i ewentualna porażka nie będzie miała aż tak wielkiego znaczenia jak niektórzy sądzą.

Shoutbox

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Ojciec SB 13.12.2019 15:02

ewentualnie do laski "e no auto na wode nie jezdzi"

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29037

Liczba newsów: 35409