Wywiady z piłkarzami

Konferencja prasowa przed meczem z OM (16)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 14 lat temu
323
16

W przeddzień rewanżowego spotkania w ramach 1/8 Ligi Mistrzów, w którym Inter Mediolan zmierzy się u siebie z Marsylią, trener Nerazzurri tradycyjnie wziął udział w konferencji prasowej. Oto co miał do powiedzenia:

 

W meczu z OM nie możecie sobie pozwolić na stratę bramki, gdyż w takim wypadku będziecie musieli strzelić aż trzy gole by awansować.
Postaramy się uniknąć straty gola. Marsylia przeprowadza szybkie kontrataki, wiemy o nich wszystko. Na wyjazdach spisują się dobrze, ale mają też wady. Nie będzie to mecz podobny do poprzednich, będziemy skoncentrowani i zdeterminowani.

 

[hide]

 

Remy wraca do składu Marsylii. Czy zmieni to oblicze tego klubu?
Tak, zdecydowanie. To zupełnie inny typ napastnika niż Brandao, ma inny styl gry, a jego koledzy wiedzą jak to wykorzystać. Mam jednak stoperów należących do najlepszych na świecie, kórzy wiedzą jak sobie z nim poradzić.

 

Jaka jest różnica między Pazzinim a Forlanem?
Są to zupełnie inni gracze, obaj są dobrzy. Jutro rano zadecyduję, który z nich zagra w pierwszym składzie.

 

Myślisz, że sytuacja w porównaniu z pierwszym meczem uległa zmianie? Teraz to OM jest w kryzysie.
Oczywiście, że tak. W Marsylii gospodarze mieli świetny moment, ale teraz wróciliśmy do normalności. Jesteśmy zdeterminowani, aby przejść dalej. Mam nadzieję, że stadion będzie pełen, kibice nie mogą się teraz od nas odwrócić.

 

W europejskich pucharach zawsze odpadasz w starciach z Deschampsem.
Prędzej czy później los się odwraca.

 

Stankovic powiedział, że to będzie wojna. Jak ustosunkujesz się do tych słów?
Stankovic jest świadectwem powrotu wiary i determinacji. Nie jest łatwo, gdy przez miesiąc dajesz z siebie wszystko, a i tak przegrywasz, mimo, że stwarzasz sobie dużo sytuacji. Nie mogę powiedzieć, że składamy ziarko do ziarka, bo ci faceci zawsze dają z siebie wszystko. W Weronie przyniosło to zamierzony efekt, walczyliśmy przez cały mecz, aby odnaleźć światło w tunelu.

 

Czego oczekujesz od Sneijdera, biorąc pod uwagę to jak zagrał w piątek?
Wesley jest wszędzie, na całej szerokości boiska, co pokazuje jak wielkie pragnienie gry w nim drzemie. Miałem rację, kiedy mówiłem, że nie oglądaliśmy wcześniej prawdziwego  Wesleya. To zawodnik, który potrafi zmienić oblicze każdego zespołu, w którym gra. Gra blisko bramki przeciwnika, przesuwa grę całego zespołu, uderza. Wcześniej nie było tego widać, mimo, że bardzo się starał.

 

On nie lubi łez..
W szatni są uczucia, emocje. Mam nadzieje, że przeżyje ich jeszcze wiele i będę one pozytywne.

 

W piątek Maicon grał od pierwszej minuty, jak będzie jutro?
Kluczową kwestią są bramki, będziemy starać się atakować inteligentnie. Maicon odczuwał lekki ból podczas ostatniego spotkania, ale już jest w porządku. Jutro zagra.

 

Czujesz teraz presję?
Nigdy jej nie czułem. Jestem częścią Interu i moja przyszłość nie ma w tej chwili znaczenia.

 

Ale jeżeli jutro wygrasz, to znowu się popłaczesz?
Takie pytania możesz mo zadawać poprzez SMS (śmiech). Nie jest ono warte odpowiedzi.

 

Czujecie atmosferę jutrzejszego meczu?
Atmosfera jest pozytywna, taka jaka powinna być.

 

Co się stało z Nagatomo, który nie gra na takim poziomie jak wcześniej?
Yuto gra dobrze, z determinacją.

 

Poli dostanie swoją szansę?
Być może.

 

O co prosisz fanów?
Potrzebujemy ich w każdej sekundzie. Mając za sobą wsparcie naszych fanów czujemy się pewniej i będziemy bardziej zdeterminowani, aby odnieść sukces. Wiem, że wiele biletów zostało sprzedanych, ale liczę na to, że jeszcze więcej kibiców zdecyduje się przyjść na stadion.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.03.2012 o 17:46 przez el_loco
el_loco
Forlan obowiązkowo musi zagrać
13.03.2012 o 10:59 przez UncleAdolf
UncleAdolf
jak pazucha zagra za diego (a widać kto w lepszej formie mimo różnych czasów spędzonych na boisku) to siwy wyląduje w piecyku <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
13.03.2012 o 01:20 przez Jedrula
Jedrula
Następna runda to obowiązkowo Inter - Basel, Milan - Benfica i Napoli - Apoel.
13.03.2012 o 01:03 przez blue1908
blue1908
chyba nikt nie ma watpliwosci w awans Interu latwe przyjemne zwyciestwo moze byc nawet 1:0 i w dogrywce wygramy Forza nastepna runda Napoli prosze ;]<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.03.2012 o 22:16 przez DrInternista
DrInternista
Mamy stoperów najlepszych na świecie. Stracili tylko 2x więcej goli od stoperów juventusu ;d
12.03.2012 o 22:15 przez Kusy
Kusy
jak zawsze Ranieri spokojny<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.03.2012 o 22:09 przez kamil13216
kamil13216
ciekawi mn czy jak chodził doszkoły i dostał kape, rodzice sie na niego darli a on wmawiał i m z trzeba zachowac spokój, jak go policja złapie to tez im mówi że trzeba zachowac spokój?
12.03.2012 o 20:48 przez domi
domi
Ja ciebie Ranieri proszę tylko o jedno: wygrajcie z OM<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.03.2012 o 20:05 przez Kebo
Kebo
Nie ma co ja też nie czytam ten koleś ma spokój zamiast mózgu...
12.03.2012 o 19:51 przez Woo-cash
Woo-cash
Znów Siwy ma gówno i nic do powiedzenia. Więc standardowo nie czytałem. Panowie tylko &quot;spokój &quot; nas ratuje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
12.03.2012 o 18:59 przez kachol
kachol
Jak jutro pokonamy OM i przejdziemy do 1/4 to siwy dostanie chwilę wytchnienia. Wywiad nie napawa wielkim optymizmem, bo mam takie wrażenie, że Ranieri jest na etapie, wszystko zawsze robiłem dobrze i przez tyle meczy nam nic nie wychodziło, a teraz udało się z Chievo, to pewnie znowu czas na passę zwycięstw jakby przyznaną z automatu...
12.03.2012 o 17:42 przez BAGGIO1
BAGGIO1
obym się mylił, ale mam wrażenie, że siwy jutro pośle &quot;doświadczonych, spokojnych i zdeterminowanych&quot; graczy.
12.03.2012 o 17:13 przez siemanko94
siemanko94
``Postaramy się uniknąć straty gola`` - dalej już mi się nie chce czytać. Nie możecie stracić gola <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> bo prędko 3 goli nie strzelicie w jednym meczu...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
12.03.2012 o 16:52 przez DJCJPJ
DJCJPJ
&quot;Yuto gra dobrze, z determinacją&quot; - on chyba mówi o grze na konsoli
12.03.2012 o 16:40 przez Gajdzik
Gajdzik
&quot;Stankovic jest świadectwem powrotu wiary i determinacji.&quot;<br />
Ok <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.03.2012 o 16:25 przez Yascarr
Yascarr
Szkoda słów, ten człowiek jest ślepy i niesprawiedliwy dla piłkarzy. Nienawidzę go, won z Interu!

Shoutbox

El_Imprezatore 28.06.2026 21:49

Już mam

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625753

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się