Pozostałe

Koniec sezonu dla Samuela (48)

Autor:
ponad 15 lat temu
783
48

Potwierdziły się najbardziej pesymistyczne prognozy dotyczące stanu zdrowia Waltera Samuela: zawodnik zerwał więzadła krzyżowe przednie i boczne prawego kolana, co oznacza, że w sezonie 2010/2011 nie zobaczymy go już na piłkarskich boiskach.

 

Argentyńczyk w najbliższych dniach przejdzie operację, podczas której dojdzie do rekonstrukcji zerwanych więzadeł. Dzisiaj razem z Samuelem w szpitalu w Pavii pojawili się również Maicon oraz Thiago Motta. Brazylijski obrońca, który także z powodu kontuzji opuścił plac gry podczas meczu z Brescią, naciągnął mięsień lewego uda. Na razie nie ma oficjalnych potwierdzeń, co do długości jego rozbratu z piłką, ale wiele wskazuje na to, że przerwa ta potrwa kilka tygodni.

 

Motta z kolei udał się na wcześniej zaplanowaną kontrolę operowanego w sierpniu kolana, aby potwierdzić, czy stosowana obecnie rehabilitacja przynosi oczekiwane efekty. W jego przypadku także nie ustalono jeszcze konkretnej daty powrotu na boisko.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.11.2010 o 17:21 przez Chuchu
Chuchu
a po co nam ten nurek Alves?
11.11.2010 o 16:06 przez popo120
popo120
Alves nie chce grać w Barcy to nasza szansa!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.11.2010 o 09:28 przez mati1908
mati1908
poprostu fantastycznie...
08.11.2010 o 22:51 przez MiRas.
MiRas.
Powiem tyle.. ponad 32 - letni zawodnik z zerwanymi wiązadłami krzyżowymi... musiałbym być niepoprawnym optymistą by sądzić, że wróci do dyspozycji sprzed kontuzji. To bardzo przykre, bo jest to jeden z tych, którzy nie schodzą w Interze poniżej pewnego poziomu, zawsze gotowy i wkładający całe serce do gry...
08.11.2010 o 20:25 przez intermilito
intermilito
żal<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.11.2010 o 20:04 przez Nerazzurrich
Nerazzurrich
Jest tyle graczy nieobecnych że pasuje kogoś nowego ściągnąc ,zwłaszcza że ta ławka też nie za dobrze wygląda .<br />
<br />
A Walter z tego wyjdzie...jak Gabriel Milito w barcelonie powrócił po długiej kontuzji to on też da rade.
08.11.2010 o 20:01 przez mAlEc7
mAlEc7
Nasza sytuacja robi się coraz gorsza...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
08.11.2010 o 19:38 przez Gajdzik
Gajdzik
Ajaj, trzeba będzie kogoś sprowadzić w styczniu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.11.2010 o 18:02 przez Rufus
Rufus
Jest to duża strata dla Interu...
08.11.2010 o 15:39 przez Biabiany
Biabiany
No nie walter kontuzja a niema zmiennika bo cordoba się nie nadaję<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
08.11.2010 o 15:02 przez Piotr1996
Piotr1996
Wierzymy, że wyjdziesz z tego <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
08.11.2010 o 14:57 przez MarcinPL
MarcinPL
Boże! nie wierze, nie wierze ;-(
08.11.2010 o 13:53 przez dodo_IM
dodo_IM
Mam nadzieję, że to nie będzie początek końca jego kariery. Trzymaj się Wally.
08.11.2010 o 12:48 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Czekają nas trudne chwile. Potrzeba nam cierpliwości i nadzieji na lepszą grę.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.11.2010 o 12:47 przez keloo08
keloo08
Jesteśmy z Tobą Wally!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.11.2010 o 12:16 przez Peppino
Peppino
Szkoda...<br />
Kontuzja wyglądała groźnie, gdy zobaczyłem jego reakcje i płacz od razu przypomniał mi się Ronaldo w meczu z Lazio.<br />
<br />
Wracaj do zdrowia, mam nadzieję że operacja oraz rehabilitacja przebiegną jak najpomyślniej.<br />
<br />
Jesteśmy z Tobą <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.11.2010 o 06:38 przez 1+8
1+8
No i koniec mistrzostw dla nas niech Ranocchia szybko przychodzi bo zaraz kim grać nie będziemy mieli aha i Benitez niech się ogarnie bo Primavera będzie już musiała w Grudniu grać bo to nie jest kwestia że odporność piłkarzy się zmieniła tylko trener pewnie zamiast trenować jak Mou z piłką to się w jakieś aerobiki bawi
07.11.2010 o 23:45 przez Mateusz17
Mateusz17
najelpszy obronca ,w najlepszej formie eh jak krew w piach
07.11.2010 o 23:44 przez MatiInter
MatiInter
Walter zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia pozostaje nam Ci zyczyc <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.11.2010 o 22:53 przez rosjan
rosjan
W końcu wróci MATRIX <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
07.11.2010 o 22:13 przez Chuchu
Chuchu
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4KHchNBxVig">http://www.youtube.com/watch?v=4KHchNBxV&shy;ig</a>; <br />
<br />
w razie jakby ktoś nie widział sytuacji, jak ja to zobaczyłem to mnie aż noga zabolała :/
07.11.2010 o 22:07 przez pomiot
pomiot
Bardzo nieciekawa sytuacja Interu:/
07.11.2010 o 22:05 przez Chuchu
Chuchu
jak to jest? w 2007 se rozwalił więzadła w lewym a teraz w prawym kolanie czy dwa razy w prawym? bo jak ta druga opcja to faktycznie to może być dla niego koniec kariery, a już na pewno gra na poziomie Ligi Mistrzów już nie dla niego.
07.11.2010 o 21:55 przez microsoft666
microsoft666
&quot;Jest to dla nas największy cios, który może przynieść tragiczne skutki w naszej dalszej grze&quot;B E N E K<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.11.2010 o 20:30 przez Kamikaze
Kamikaze
bloow niestesty ale mozesz miec racje. :(
07.11.2010 o 20:19 przez bloow
bloow
obawaim sie, ze to koniec kariery dla niego.... w tym wieku po tak ciezkiej kontuzji juz nie wroci do gry na zadowalajcym poziomie, poza tym jego kolano moze juz byc nie zdolne do regenracji, albo moze miec kontuzje co tydzien
07.11.2010 o 20:16 przez Ajk
Ajk
Bez Samuela o zwycięstwa będzie jeszcze gorzej. To jeden z kluczowych graczy tworzących kręgosłup Interu i ciężko widzę naszą linię obrony bez niego. Nic gorszego chyba nam się już nie mogło przytrafić.
07.11.2010 o 20:05 przez Aliicja
Aliicja
Walter, trzymaj się, jesteśmy z tobą. A co do kontuzji i wpuszczania szmat powyżej, to mam nadzieję, ze Cesar będzie grać w najbliższym spotkaniu, a jak jeszcze nasza obrona się wyleczy, to ujdzie. Byleby tylko czasu starczyło...<br />
<br />
Walter trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
07.11.2010 o 19:52 przez Dominho
Dominho
MASAKRA <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
07.11.2010 o 19:51 przez Chuchu
Chuchu
czyli w derbach bez Samuela i Maicona, być może bez Cesara, Cuchu, Dekiego, Marigi no to jak nie stracimy bramki to będzie cud.

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625462

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się