Pozostałe

Koniec sezonu dla Samuela (48)

Autor:
ponad 15 lat temu
780
48

Potwierdziły się najbardziej pesymistyczne prognozy dotyczące stanu zdrowia Waltera Samuela: zawodnik zerwał więzadła krzyżowe przednie i boczne prawego kolana, co oznacza, że w sezonie 2010/2011 nie zobaczymy go już na piłkarskich boiskach.

 

Argentyńczyk w najbliższych dniach przejdzie operację, podczas której dojdzie do rekonstrukcji zerwanych więzadeł. Dzisiaj razem z Samuelem w szpitalu w Pavii pojawili się również Maicon oraz Thiago Motta. Brazylijski obrońca, który także z powodu kontuzji opuścił plac gry podczas meczu z Brescią, naciągnął mięsień lewego uda. Na razie nie ma oficjalnych potwierdzeń, co do długości jego rozbratu z piłką, ale wiele wskazuje na to, że przerwa ta potrwa kilka tygodni.

 

Motta z kolei udał się na wcześniej zaplanowaną kontrolę operowanego w sierpniu kolana, aby potwierdzić, czy stosowana obecnie rehabilitacja przynosi oczekiwane efekty. W jego przypadku także nie ustalono jeszcze konkretnej daty powrotu na boisko.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.11.2010 o 17:21 przez Chuchu
Chuchu
a po co nam ten nurek Alves?
11.11.2010 o 16:06 przez popo120
popo120
Alves nie chce grać w Barcy to nasza szansa!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.11.2010 o 09:28 przez mati1908
mati1908
poprostu fantastycznie...
08.11.2010 o 22:51 przez MiRas.
MiRas.
Powiem tyle.. ponad 32 - letni zawodnik z zerwanymi wiązadłami krzyżowymi... musiałbym być niepoprawnym optymistą by sądzić, że wróci do dyspozycji sprzed kontuzji. To bardzo przykre, bo jest to jeden z tych, którzy nie schodzą w Interze poniżej pewnego poziomu, zawsze gotowy i wkładający całe serce do gry...
08.11.2010 o 20:25 przez intermilito
intermilito
żal<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.11.2010 o 20:04 przez Nerazzurrich
Nerazzurrich
Jest tyle graczy nieobecnych że pasuje kogoś nowego ściągnąc ,zwłaszcza że ta ławka też nie za dobrze wygląda .<br />
<br />
A Walter z tego wyjdzie...jak Gabriel Milito w barcelonie powrócił po długiej kontuzji to on też da rade.
08.11.2010 o 20:01 przez mAlEc7
mAlEc7
Nasza sytuacja robi się coraz gorsza...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
08.11.2010 o 19:38 przez Gajdzik
Gajdzik
Ajaj, trzeba będzie kogoś sprowadzić w styczniu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.11.2010 o 18:02 przez Rufus
Rufus
Jest to duża strata dla Interu...
08.11.2010 o 15:39 przez Biabiany
Biabiany
No nie walter kontuzja a niema zmiennika bo cordoba się nie nadaję<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
08.11.2010 o 15:02 przez Piotr1996
Piotr1996
Wierzymy, że wyjdziesz z tego <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
08.11.2010 o 14:57 przez MarcinPL
MarcinPL
Boże! nie wierze, nie wierze ;-(
08.11.2010 o 13:53 przez dodo_IM
dodo_IM
Mam nadzieję, że to nie będzie początek końca jego kariery. Trzymaj się Wally.
08.11.2010 o 12:48 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Czekają nas trudne chwile. Potrzeba nam cierpliwości i nadzieji na lepszą grę.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.11.2010 o 12:47 przez keloo08
keloo08
Jesteśmy z Tobą Wally!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.11.2010 o 12:16 przez Peppino
Peppino
Szkoda...<br />
Kontuzja wyglądała groźnie, gdy zobaczyłem jego reakcje i płacz od razu przypomniał mi się Ronaldo w meczu z Lazio.<br />
<br />
Wracaj do zdrowia, mam nadzieję że operacja oraz rehabilitacja przebiegną jak najpomyślniej.<br />
<br />
Jesteśmy z Tobą <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.11.2010 o 06:38 przez 1+8
1+8
No i koniec mistrzostw dla nas niech Ranocchia szybko przychodzi bo zaraz kim grać nie będziemy mieli aha i Benitez niech się ogarnie bo Primavera będzie już musiała w Grudniu grać bo to nie jest kwestia że odporność piłkarzy się zmieniła tylko trener pewnie zamiast trenować jak Mou z piłką to się w jakieś aerobiki bawi
07.11.2010 o 23:45 przez Mateusz17
Mateusz17
najelpszy obronca ,w najlepszej formie eh jak krew w piach
07.11.2010 o 23:44 przez MatiInter
MatiInter
Walter zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia pozostaje nam Ci zyczyc <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.11.2010 o 22:53 przez rosjan
rosjan
W końcu wróci MATRIX <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
07.11.2010 o 22:13 przez Chuchu
Chuchu
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4KHchNBxVig">http://www.youtube.com/watch?v=4KHchNBxV&shy;ig</a>; <br />
<br />
w razie jakby ktoś nie widział sytuacji, jak ja to zobaczyłem to mnie aż noga zabolała :/
07.11.2010 o 22:07 przez pomiot
pomiot
Bardzo nieciekawa sytuacja Interu:/
07.11.2010 o 22:05 przez Chuchu
Chuchu
jak to jest? w 2007 se rozwalił więzadła w lewym a teraz w prawym kolanie czy dwa razy w prawym? bo jak ta druga opcja to faktycznie to może być dla niego koniec kariery, a już na pewno gra na poziomie Ligi Mistrzów już nie dla niego.
07.11.2010 o 21:55 przez microsoft666
microsoft666
&quot;Jest to dla nas największy cios, który może przynieść tragiczne skutki w naszej dalszej grze&quot;B E N E K<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.11.2010 o 20:30 przez Kamikaze
Kamikaze
bloow niestesty ale mozesz miec racje. :(
07.11.2010 o 20:19 przez bloow
bloow
obawaim sie, ze to koniec kariery dla niego.... w tym wieku po tak ciezkiej kontuzji juz nie wroci do gry na zadowalajcym poziomie, poza tym jego kolano moze juz byc nie zdolne do regenracji, albo moze miec kontuzje co tydzien
07.11.2010 o 20:16 przez Ajk
Ajk
Bez Samuela o zwycięstwa będzie jeszcze gorzej. To jeden z kluczowych graczy tworzących kręgosłup Interu i ciężko widzę naszą linię obrony bez niego. Nic gorszego chyba nam się już nie mogło przytrafić.
07.11.2010 o 20:05 przez Aliicja
Aliicja
Walter, trzymaj się, jesteśmy z tobą. A co do kontuzji i wpuszczania szmat powyżej, to mam nadzieję, ze Cesar będzie grać w najbliższym spotkaniu, a jak jeszcze nasza obrona się wyleczy, to ujdzie. Byleby tylko czasu starczyło...<br />
<br />
Walter trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
07.11.2010 o 19:52 przez Dominho
Dominho
MASAKRA <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
07.11.2010 o 19:51 przez Chuchu
Chuchu
czyli w derbach bez Samuela i Maicona, być może bez Cesara, Cuchu, Dekiego, Marigi no to jak nie stracimy bramki to będzie cud.

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się