Kontuzje

Lautaro Martinez nie zagra z Lazio i Genoą (akt.) (24)

Autor:
Źródło: inter.it
około rok temu
3031
24
Lautaro Martinez

Potwierdziły się poranne doniesienia, o których pisaliśmy. Lautaro Martinez wrócił ze zgrupowania reprezentacji z urazem i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na Lazio.

Oficjalny portal Interu zakomunikował, że dzisiejsze badanie rezonansem magnetycznym wykazało problem z mięśniem prostym w prawym udzie Argentyńczyka. 21-letni napastnik zostanie teraz poddany spersonalizowanemu planowi treningów, a postępy w jego leczeniu zostaną poddane ocenie w przyszłym tygodniu. Po urazie Stefana de Vrija, Lautaro jest kolejnym zawodnikiem z pierwszego składu, który wypada z powodu kontuzji po przerwie reprezentacyjnej. 

Aktualizacja 15:29

Według informacji Sky Sport, Lautaro opuści nie tylko spotkanie z Lazio, ale również mecz z Genoą. Sztab szkoleniowy ma nadzieję, że zawodnik wróci na pojedynek z Atalantą, ale istnieje niestety prawdopodobieństwo, że również na Derby Lombardii nie będzie jeszcze gotowy. 

Zobacz też

Stefano Sensi

Stefano Sensi nie pojedzie na Euro 2020? (4)

22.02
14:59
juventus

Higuain będzie dostępny na mecz z Interem (8)

25.02
07:22

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.03.2019 o 16:00 przez sneijderos
+1
sneijderos
Ten Icardi to biedny :( Lautaro ma problem z mięśniem to od razu wolne mu dali a ten biedny Icardi ma przecież straszną kontuzję kolana nie pozwalają mu na operacje i jeszcze musi biegać... zero szacunku dla zawodnika xD
29.03.2019 o 09:27 przez Piekarz
Piekarz
No i może dobrze... przynajmniej zagra napastnik dużo lepszy a nie "fajniejszy"... #MuremZaMaurem
29.03.2019 o 09:53 przez DonDawido
DonDawido
Nie byłbym taki pewien czy w tym sezonie jest lepszy. A tym bardziej teraz, kiedy od kilku miesięcy ma kontuzję głowy.
29.03.2019 o 05:04 przez maestro177
maestro177
Mauro jaka ma osobowość to ma, ale o to co zrobi na boisku nie powinniśmy się martwić.
29.03.2019 o 00:32 przez cristian08
cristian08
A co ten Lautaro taki na tym avatarze z tej sytuacji zadowolony? ;D
28.03.2019 o 20:44 przez jacodj
jacodj
Jak to się życie układa. Jestem Ciekawy reakcji kibiców jak wyjdzie Icardi.
28.03.2019 o 17:26 przez Rebelde
+3
Rebelde
Szkoda, ale jestem pewny że Icardi będzie gryźć trawę na boisku. Napięta sytuacja wokół niego, nie raz go mocno motywowała do udowodnienia swojej wartości.
28.03.2019 o 17:22 przez Gajdzik
Gajdzik
Formę załapał, Icar cholera wie w jakiej dyspozycji i kontuzja, jak pech to pech... :/
28.03.2019 o 16:59 przez DonDawido
+4
DonDawido
Dlaczego podskórnie wyczuwam, że to jakaś konspiracja mająca na celu wepchnięcie Mauro do pierwszego składu bez straty na wizerunku Lautaro i samego Interu?
Tak czy inaczej - w tym meczu wolę Politano na fałszywej 9 lub Balde czy nawet Colidio niż Icardiego.
28.03.2019 o 16:51 przez maverik
maverik
Nie może być przerwy reprezentacyjnej bez kontuzji.
28.03.2019 o 16:27 przez cyrkiel
cyrkiel
No to mamy problem.
28.03.2019 o 16:19 przez Chuchu
Chuchu
Tradycja przerw na reprezentacje.
28.03.2019 o 16:13 przez IlCapitano
IlCapitano
Te kontuzje to jakiś obłęd w tym sezonie, całkowite przeciwieństwo poprzedniego
28.03.2019 o 16:13 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
PS. Ktoś tu chyba przygotowania przedsezonowe spier dolił, ciekawe kto co
28.03.2019 o 17:06 przez SETE
SETE
moim zdaniem 2 rzeczy sie nalozyly, przygotowanie to jedno a waska kadra to 2
28.03.2019 o 17:53 przez IlCapitano
IlCapitano
To zobacz na naszą kadrę w poprzednim sezonie, szczególnie na środek obrony i ilość kontuzji. Teraz jest znacznie szersza a łamie się co chwila ktoś
28.03.2019 o 16:06 przez Kondzik
Kondzik
To wszystko po to aby Mauro odplacil się kibicom xD Ciekawe co bd jak Lautaro wróci.
28.03.2019 o 15:44 przez SETE
SETE
Przy wąskiej kadrze każda kontuzja to jest bardzo duży problem , a ze mamy kadrę właśnie skromna to jest jak jest
28.03.2019 o 15:28 przez marcinek91081
+2
marcinek91081
I to jest jeden z powodów dlaczego mam w dupie mecze reprezentacyjne
28.03.2019 o 15:15 przez Dyl87
+3
Dyl87
Nieźle go wyrzeźbiliśmy i jeszcze na reprezentacji dali mu w kość , Icardi pokaż jaja w meczu z Lazio i ucisz trybuny jakimś dubletem :) !! !! !! Tylko zwycięstwo się liczy ! :) powodzenia ! :) LM i ciekawe mercato o tym po cichu marze :)
28.03.2019 o 15:27 przez InteristaNagato
InteristaNagato
Jak ma uciszyć :D On to robi out w lato
28.03.2019 o 15:35 przez Dyl87
+2
Dyl87
Bo na pewno będą na niego gwizdać :) już jeden skandal ma za sobą :) wierze po Cichu że wszystko się ułoży "_ i że jeszcze będziemy go chwalić :) a w przyszłym sezonie przyjdzie trener co będzie grał Lautaro i Icadim z Przodu niczym kiedyś Adriano i Martins :)
28.03.2019 o 15:47 przez ksiazewi
ksiazewi
A wiadomo czy zostanie w ogóle powołany na ten mecz? Przewiduję Keite Balde na środku ataku.
28.03.2019 o 15:12 przez Kazam
+1
Kazam
Najgorsze obawy niestety okazały się prawdziwe. Czyżby ulubieniec publiczności w podstawie? :)

Shoutbox

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:17

No to jak nowy Pirlo to lepiej nie sciagac go.

mroowa111 31.05.2020 15:17

noewy pirlo będzie

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:09

Wiec Tonali nie przyjdzie

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:09

Przecież Gaglia zostaje

Klinsi64 31.05.2020 15:08

badzmy powazni

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:06

Pulgar i Castrovili tez nie najgorsza

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:05

Czy ja wiem

Klinsi64 31.05.2020 15:05

brozo barella tonali to i tak super pomoc na serie a

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:05

Takze kto bedzie gral wiadomo

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:04

Sensi bedzie lezal w szpitalu, Nainggolan na odwyku, a Eriksen nie vedzie pasoewl to taktyki

Klinsi64 31.05.2020 15:04

bo on sie na treningu połamie

Klinsi64 31.05.2020 15:04

sensiego bedzie mozna oszczedzac chociaz nie wiadomo czy to pomoze

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:04

Powiem ci jak bedzie

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:04

Bez przesady klinsi

Klinsi64 31.05.2020 15:03

jasne że ktos bedzie musiał siedzieć ale na tym polega poważna piłka

CzarodziejCzasu 31.05.2020 15:03

Jak all in to moze nie w tonaliego

Klinsi64 31.05.2020 15:03

po co sobie pod górę robic

jaszczomb 31.05.2020 15:03

no i ament

Klinsi64 31.05.2020 15:02

rzucić wszystko na Tonaliego,zostawić tego Radka i pomoc kompletna

Endru 31.05.2020 15:00

lubie rafinhe ale jest zbedny a ten castro to nie przekonuje

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 36645