
Pod koniec lipca rozpoczną się letnie igrzyska olimpijskie w Paryżu. Jedną z dyscyplin jest również piłka nożna, a rywalizować będzie między sobą 16 reprezentacji narodowych. Jedną z nich będzie Argentyna.
Jak podają argentyńskie media, na czele z Olé, Lautaro Martínez nie znalazł się w kadrze Albiceleste na nadchodzący turniej. Jak wiadomo, na Olimpiadę jadą reprezentacje składające się z zawodników U-23, lecz trenerzy mogą powołać do maksymalnie trzech zawodników powyżej tego limitu wiekowego. Jak podają media, Javier Mascherano, trener młodzieżowej reprezentacji Argentyny zdecydował się na powołanie Juliana Alvareza oraz Nicolasa Otamendiego. Mający na swoim koncie rewelacyjny sezon Lautaro Martínez nie pomoże swojej reprezentacji w Paryżu.
Komentarze (5)
Dziwi mnie tylko ze dostaje powołania do dorosłej reprezentacji.
To jest niezły napastnik ale pilkarz tandetny, jak Robercik.
Jest, gra i nic poza tym. Nikt nie będzie go wspominal tak samo jak Mauro. Nie ma nic co go wyróżnia, zero dryblingu, zero charakterystycznego wyjścia do piłki czy też wejścia w pole karne
... przepraszam, kibice zapamiętają go z wykonywania rzutów karnych.