Relacje

Podział punktów na Olimpico | Lazio 1-1 Inter (77)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad 5 lat temu
7443
77

Remis na Stadio Olimpico. Spotkanie Lazio z Interem zakończyło się wynikiem 1-1. Bramkę dla Nerazzurrich zdobył Lautaro Martinez.

Zespół Antonio Conte zaczął dość niepewnie. W defensywie gracze Interu wydawali się zaspani. Na szczęście, po około dziesięciu minutach Nerazzurri rozbudzili się i zaczęli stwarzać zagrożenie dla bramki Lazio. Najgroźniejszą sytuacją Biancochelestich w pierwszej odsłonię meczu był strzał Luisa Alberto, który świetnie obronił Samir Handanovic. W 30. minucie spotkania, Lautaro zdobył gola na 0-1 wykorzystując błąd obrońców po podaniu Perisicia. Piłka przeszła jeszcze po rękach Strakoshy, ale finalnie wpadła do siatki. Ten wynik utrzymał się do przerwy.

Druga połowa zaczęła się dobrze dla Interu. Swoje okazje mieli zarówno Lukaku, jak i Lautaro. W 55. minucie Acerbi wrzucił piłkę z lewej strony do będącego na dalszym słupku Milinkovicia-Savicia, który wykorzystując czystą pozycję strzelecką, spowodowaną błędem Perisicia, skierował piłkę w dolny róg bramki. Ten gol dodał skrzydeł ekipie Simone Inzaghiego. Bardzo dobre okazje marnował Luis Alberto. W 69. minucie powstało zamieszanie. Vidal zrobił wślizg, nie faulując przy tym Ciro Immobile, ten jednak pomimo tego, „zanurkował”. Poirytowany Chilijczyk zaczepił leżącego Włocha, który zamaszystym ruchem ręki uderzył go w twarz. Immobile zobaczył czerwony kartonik, a Vidal żółty. Gra w przewadze nie przynosiła bramki, ani nawet lepszych okazji. Najbliższy trafienia wydawał się Marcelo Brozovic, który po strzale z woleja trafił w stojącego przed nim zawodnika Lazio, przez co piłka kompletnie zmieniła tor lotu. Zmyliło to Strakoshę, ale nic to nie dało bo futbolówka uderzyła w słupek. W 87. minucie Patric przeszkadzał Sensiemu w wykonaniu rzutu z autu. Pomocnik Nerazzurrich odepchnął go. Trafił on jednak w okolice twarzy przeciwnika co ten wykorzystał kładąc się na murawie. Stefano otrzymał czerwoną kartkę, a Patric żółtą. Inter naciskał na Lazio, jednak nie zdołał odmienić losów meczu w końcówce.

LAZIO (3-5-2): 1 Strakosha; 4 Patric, 33 Acerbi, 26 Radu; 29 Lazzari, 21 Milinkovic-Savic, 6 Leiva, 10 Luis Alberto, 77 Marusic; 10 Correa, 17 Immobile

Rezerwowi: 25 Reina, 71 Alia, 8 Anderson, 13 Armini, 15 Bastos, 16 Parolo, 18 Escalante, 20 Caicedo, 32 Cataldi, 92 Akpa-Akpro, 96 Fares

Trener: Simone Inzaghi

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 23 Barella, 22 Vidal, 5 Gagliardini, 14 Perisic; 9 Lukaku, 10 Lautaro 

Rezerwowi: 27 Padelli, 97 Radu, 7 Sanchez, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 15 Young, 24 Eriksen, 31 Pirola, 33 D'Ambrosio, 77 Brozovic, 99 Pinamonti

Trener: Antonio Conte

Tagi: Lazio
udostępnij

Zobacz też

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Komentarze (77)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.10.2020 o 17:03 przez radekksm
+3
radekksm
Takie pytanie czemu ten gość z 5 na plecach co ma porażenie kończyn dolnych gra w pierwszym składzie?
04.10.2020 o 17:01 przez zanetti22
+1
zanetti22
Co za gó*no! Mecz na stojąco. Czemu Conte zabronił im biegać? Z reguły Inter wygląda tak w styczniu/lutym a mamy dopiero październik !! ! Okropność, takiej piłki nie da się oglądać :(
04.10.2020 o 17:01 przez danielinter
+2
danielinter
1.Widac ze chcielismy wygrac ten mecz na pol gwizdka.Przy prowadzeniu 1 0 nie bylo za wszelka cene szukania 2 gola i przez to pilkarze zaspali i remis.
2.Conte swoja upartoscia jest nie do zatrzymania Eriksen jest pilkarzem o klase lepszym niz Brozovic , Sensi i Gagliardini a i tak nie gra bo oczekuje sie od niego cudow , a wyzej wymieniona 3 nic nie gra , a i tak beda dalej grac przez debilizm trenera.
3. Perisic nie ma prawa grac w takich meczach tylko co najwyzej do rotacji na kluby typu Benevento bo typ nie ogarnia obrony.
4.Kolejny sezon i stary "dobry" Inter nie potrafiacy zamknac meczu.Za duzo razy juz to widzialem i nie widze powodow zeby to sie zmienilo
04.10.2020 o 17:00 przez KNP
+1
KNP
Macie geniusza taktyki 'krula konciaka' i jego Gagilow,Perisikow czy innych Brzozowkiow którzy do tej taktyki pasują :D :D :D
04.10.2020 o 17:00 przez Seba
+2
Seba
Mental Conte szybko zweryfikowany. Tradycyjnie obsrał zbroje przed mocniejszym rywalem.
04.10.2020 o 16:59 przez Rafał 1976
Rafał 1976
A jaki trener taką grą 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Macie swojego wodzą niech dalej nas prowadzi 😂😂😂😂😂😂😂😂
04.10.2020 o 16:58 przez Orrin
+1
Orrin
brawo conte wystawiać dziada gagliardiniego zamiast sensi/eriksena
Handa to ręcznik na następnym meczu powinien zagrać radu
04.10.2020 o 16:58 przez nazional
+4
nazional
Miał być hit a wyszła antyreklama włoskiej piłki pod każdym względem, aż mnie strzepało na myśl o tym co widziałem...i to z obu stron
04.10.2020 o 16:57 przez radekksm
radekksm
Brawo emeryci chociaż dziś skład Ala juniorzy młodsi,tak jak pisałem wcześniej taki wynik bralbym w ciemno
04.10.2020 o 16:57 przez Rafał 1976
Rafał 1976
😂😂😂😂 pośmiewisko i tyle w temacie 😂😂😂
04.10.2020 o 16:52 przez darek666sz
+1
darek666sz
A i pora kupić bramkarza.
04.10.2020 o 16:51 przez darek666sz
+1
darek666sz
Za dobrze było w dwoch meczach to musiał kur.wa kombinować,mecz nie do oglądania.
04.10.2020 o 16:40 przez nazional
+1
nazional
Ta druga połowa to jest jakaś tragedia
04.10.2020 o 16:37 przez loki69
+1
loki69
Widać, że Vidal trenował w Barcelonie, hue hue :-p
04.10.2020 o 16:13 przez armin22
+3
armin22
ciekawostka z minut 45-50: 3 kontakty z piłką Gagliardiniego i 3 straty
04.10.2020 o 15:58 przez Orrin
Orrin
dobra gra jeszcze strzelić 2 bramki żeby juz lazio nie wstało z kolan
04.10.2020 o 15:54 przez fcii
fcii
Bardzo dobra pierwsza połowa Skrinara, Vidala oraz Hakimiego. Początek do 20 min był trochę niepokojący ale po bramce nasi się ożywili
04.10.2020 o 15:54 przez armin22
armin22
Może mecz nie jest piękny ale widać dzisiaj kulturę gry, wygrywamy, gramy spokojnie (nie jak kiedyś pod własną bramką) pod bramką Lazio, a rzymianie biegają tylko za piłką no i Skriniar dzisiaj bawi się z Immobile, oby tak dalej i wcisnąć jeszcze z bramkę, dwie FORZA
04.10.2020 o 14:58 przez Gajdzik
Gajdzik
Walczymy Panowie !! 👊🏻 ⚫🔵
04.10.2020 o 14:47 przez timon
+1
timon
Gramy 2 ofensywnymi bocznymi, których trzeba asekurować. Wyjście z ofensywnym pomocnikiem(szczególnie Eriksenem) spowodowałoby wielka luke w środku pola i wiele groźnych kontr Lazio. Później byłby tu placz, ze gowniana obrone mamy 😂
04.10.2020 o 14:40 przez Pjerun
Pjerun
Dobry skład. Myślę, że podobnie bym to ułożył.
Martwi jedynie obsada lewego wahadła u nas.
04.10.2020 o 14:30 przez Jaszczu91
-1
Jaszczu91
Może to dlatego, że ostatnio Gagliardini gra po prostu dobrze a w poprzednich spotkaniach Eriksen i później Sensi byli najsłabszymi zawodnikami Interu...
04.10.2020 o 14:29 przez SETE
+1
SETE
Mnie nie interesuja personalia tylko 3 pkt.
04.10.2020 o 14:19 przez nazional
+2
nazional
Gagliardini to ewenement na skalę światową:d posadził na ławce nie tylko odpowiednika Brozo ale i ofensywnych Sensiego i Eriksena, hehe Antonio jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...
04.10.2020 o 14:21 przez pluto11
+1
pluto11
To to jest już ewenement na skalę światową mieć takich pomocników a wystawiać Gagliardiniego
04.10.2020 o 14:17 przez Damianos
-3
Damianos
Ja to widzę tak bo piszecie ze na słabszych Rywali wychodzimy mocniejszym hmm ja to widzę tak ze jak gra nie będzie się układała to ma kogo w Puścić z ławko na zmęczone Lazio, bo jak byśmy zagrali najmocniejszym i gra by była słaba to kto by wszedł? Ranocchia? Gaga? to byście narzekali ze chu...we zmiany, bo jakości by nie dali, Wyobraźnia koledzy nie kosztuję Conte wie co Robić
04.10.2020 o 15:10 przez KNP
KNP
Ta...Perisic tez wie co robic pokazal ostatnio :D
04.10.2020 o 14:17 przez Bloom99
+1
Bloom99
Dobre ze jest 5 zmian a jeszcze lepiej ze ławkę mamy mocną Sanchez, Sensi, Eriksen,Brozovic oby Conte zrobił z niej użytek i nie czekał do 80 min w razie niekorzystnego wyniku...
04.10.2020 o 14:15 przez ANIOL
+1
ANIOL
Beton betonem na wieki wieków amen... Zamiast lecieć na pełnej to trzepie portkami standardowo....
04.10.2020 o 14:15 przez cuba
cuba
bez wymówek 3pkt bo a skład pozostawia niesmak
04.10.2020 o 14:14 przez pluto11
-1
pluto11
Jak Gali można zrozumieć po meczu z Benevento chociaż to żaden wyznacznik bo nadal jest cienki to Perisicia to już tragedia
04.10.2020 o 14:10 przez inter30
+1
inter30
Czyli teraz z każdym mocniejszym rywalem będziemy grać do bólu asekuracyjnie zamiast ich stłamsić, brak 10 - tki to błąd a Perisic to nieporozumienie, jeszcze tylko brakuje Darmiana za Hakimiego

Shoutbox

Adriano_forever 23.06.2026 20:23

gol

Adriano_forever 23.06.2026 20:23

a nie, żyje

Adriano_forever 23.06.2026 20:22

cyba zabili ronaldo

Claudio 23.06.2026 20:17

Dokładnie rchemik

rchemik 23.06.2026 20:15

z resztą, patrzysz dzisiaj na tych top zawodników, którzy mają po 20-27 lat i tam nie widać regularności rok w rok. Jedne sezon Haland, póxniej dembele, raz mampampe czy vinicjus, ale żeby orać 10-15 lat z rzedu, chyba długo takich nie będzie

rchemik 23.06.2026 20:12

Jeszcze z nich wszystkich jamala broni wiek, ale tam głowa nie dojedzie i w pewnym momencie będzie mentalny zjazd i braknie pary aby gonic tą dwójkę

rchemik 23.06.2026 20:11

jeden bez drugiego nie osiągnąłby tyle. Jeden nakręcał drugiego, a wraz z nimi drużyny rywalizujące. Halandy, Mampampe vinicjusy czy dembele czy nawet jamal, nie maja ani pól talentu co Ci dwaj. O statystykach nawet nie warto wspominać.

Piotrek85 23.06.2026 19:57

Messi i tak lepszy

Claudio 23.06.2026 19:49

słabo się zestarzało

Claudio 23.06.2026 19:49

Cny 22.06.2026 22:09 CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się