Pozostałe

Legenda Interu kończy karierę (52)

Autor:
ponad 16 lat temu
1380
52
Christian Vieri definitywnie zakończył karierę zawodowego piłkarza.

Popularny Bobo grał w Interze w latach 1999-2005. Na boisko wybiegał 144 razy strzelając 103 gole. Dzięki temu bilansowi uznawany jest za legendę Mediolańskiego klubu.

Oprócz Interu grał w takich klubach jak Atletico Madryt, Juventus Turyn, AC Milan czy AFC Fiorentina. Ostatnim klubem 49-krotnego reprezentanta Włoch była Atalanta Bergamo, która po zakończeniu sezonu 2008/2009 nie zdecydowała się przedłużyć umowy z 36-letnim zawodnikiem.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.10.2009 o 16:37 przez mvieri
mvieri
Żegnaj mistrzu! <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> Nigdy już nie będę kibicował tak bardzo jednemu piłkarzowi jak tobie <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> Inter też pokochałem dzięki Vieriemu. Żałuje tylko że nigdy nie byłem na meczu żeby na żywo obejrzeć go w akcji. Chyba to jeden z największych błędów w moim życiu. Ale mam ze 150 jego bramek ściągniętych z neta. Musi mi to wystarczyć <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
24.10.2009 o 19:06 przez pietro32
pietro32
Genialny piłkarz, niewielu może się z nim równać. Dzięki niemu zacząłem kibicować Interowi, a moją ulubioną liczbą jest 32 <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
24.10.2009 o 12:12 przez Recoba
Recoba
Recoba-Vieri-Ronaldo najlepszy atak świata <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
24.10.2009 o 10:04 przez SlimShady
SlimShady
Wielki piłkarz, mój idol, ulubiony napastnik !! ! <br /> Życzę Interowi jego następcy w najbliższym czasie. <br /> Wszystkiego najlepszego Christina nowej drodze życia, może jakaś posada u Marattiego <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 20:49 przez hunter1908
hunter1908
Bobo 32...łezka się w oku kręci,super byłoby jeśli odbyłby się jakiś mecz pożegnalny na San Siro<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> Dzięki za Wszystko Mistrzu
23.10.2009 o 17:49 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Dzieki za wszystko mistrzu zycze wszystkiego najlepszego na sportowej emeryturze !! <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 15:06 przez Matixinski
Matixinski
Wielki pilkarz ! tylko mu dziekowac ze te najlepsze lata w jego karierze ;&gt;<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 14:56 przez adriano:)
adriano:)
Świetny piłkarz, szkoda że żegna się z futbolem.
23.10.2009 o 14:15 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Takiego kogoś nam teraz brakuje !! ! <br /> Mocna lewa noga, perfekcujny balans ciałą i dobra gra głową <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 14:08 przez Imrahil
Imrahil
dawne czasy
23.10.2009 o 13:04 przez 1+8
1+8
Forza Bobo Vieri super snajper wielki piłkarz od jego koszulki zacząłem kibicować Interowi<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 09:44 przez mati1908
mati1908
była*
23.10.2009 o 09:44 przez mati1908
mati1908
dzieko Bobo,forza VIERI !! ! ps.moja pierwsza koszulka Interu buła z nazwiskiem Ronaldo <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 01:25 przez AromaticArt
AromaticArt
fcikuc moze i masz racje, ale przyznaj tez racje jak wiele dla interu zrobil. Byl fantastyczny i dlateg mam dla niego szacunek. Tak samo jak dla Ibry pomimo tego co mowil i w ogole <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chcialbym znow takiego vieriego w zespole (a koszulke mialem rowniez :D jednak moja pierwsza byla w '97 kiedy inter juz zagoscil w moim sercu, bodajze zamorano)
23.10.2009 o 01:16 przez fcikuc
fcikuc
wszyscy mówicie o szacunku dla tego najemnika. Tylko kto z was pamięta jak Moratti poszedł mu na ręke rozwiązując kontrakt by mógł grać reguralnie i zagrać w MŚ 2006, a ten się odpłacił tym, że spośród tylu zainteresowanych klubów wybrał akurat Milan
22.10.2009 o 23:32 przez Seba
Seba
o rzekome podsłuchiwanie go przez Inter.
22.10.2009 o 23:12 przez Czarson
Czarson
Dlaczego on sie z Interem procesuje? Jakies pieniadze zalegle pewnie , a tak dokladniej wie moze ktos?
22.10.2009 o 22:54 przez Michal_fci
Michal_fci
Groch to samo <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> pierwsza koszulka to z Vieri, moj ulubiony pilkarz i bardzo dobry szkoda ze nie gral u nas do konca kariery bo skoro trzymalismy Cruza tak dlugo to Vieri mogl spokojnie zostac! Oby pracowal dla Interu ( nie wierze w to ). Dzieki za wszystko ! <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 22:48 przez Van Dall
Van Dall
O kilka lat za późno. Mógł odejść w chwale, ale całą swoją legendę rozmienił na drobne. Dzisiaj więcej szacunku mam nawet dla Del Piero.
22.10.2009 o 22:41 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Szkoda ze nie zakonczyl kariery w Interze <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Zawodnik z niego byl fantastyczny istna maszynka do zdobywania goli<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 22:39 przez keler1S
keler1S
dudek.ed ja to samo Vieri to Legenda.Piłkarz doskonały bez wad zawsze na 100% formy! Szkoda że nic nie zdobył z Interem ale Inter za Jego czasów gral piękny futbol i to sie liczy. <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 22:25 przez duesouth
duesouth
<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <br /> DZIĘKI ZA WSZYSTKO!
22.10.2009 o 22:11 przez mocny_ful
mocny_ful
szacun<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 22:11 przez mocny_ful
mocny_ful
szacun<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 21:54 przez Odet
Odet
wielki gracz, wielka szkoda<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> <br /> pozdr.
22.10.2009 o 21:40 przez dudek.ed
dudek.ed
A ja mam koszulkę Interu z jego nazwiskiem i numerem 32, zawsze w niej gram na boisku <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> VIERI jesteś WIELKI <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 21:37 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Forza <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
22.10.2009 o 21:36 przez Seba
Seba
kielongang ale zazwyczaj jak jeden był zdrowy, to drugi był kontuzjowany. Często dlatego mówiono najlepszy atak świata &quot;na papierze&quot;, bo na boisku rzadko mogli razem wystąpić.
22.10.2009 o 21:24 przez tytusek25
tytusek25
Ostatni Wielki wloski Napastnik.Tego co dla nas zrobil nie pzekreslil jak dla mnie nawet tym Milanem.
22.10.2009 o 21:20 przez kielongang
kielongang
dokładnie razem z Ronaldo tworzyl najlepszy atak świata. Jak dzisiaj sobie pomysle ze mogli by grac w tych czasach razem to az mnie ciarki przechodza po plecach. Tylko czemu wtedy nie moglismy wygrac CL...

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625462

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się