Wywiady z piłkarzami

Leonardo: "Wierzymy w awans do półfinału" (26)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
287
26

Brazylijski trener Interu Mediolan Leonardo Araujo, jest zadowolony z gry jego podopiecznych przeciwko Chievo. Szkoleniowiec Nerazzurri zapowiada, iż w kolejnym spotkaniu – w Gelsenkirchen, on i jego drużyna powalczą o niemożliwe.

 

-Mieliśmy pewne cele przed dwiema porażkami i mamy je i teraz, tym bardziej, że wygraliśmy dzisiejszy mecz z Chievo, który był trudny z wielu powodów. Czy bałem się porażki? Takie myśli staram się odganiać czym prędzej. Mamy do wygrania jeszcze sporo meczów, nie możemy myśleć o porażkach. Chłopcy i prezydent wykazali się wielką odwagą. Moje relacje z piłkarzami? Musimy zachować spokój – to nasz priorytet. Nawet jeśli dzisiaj nie podbiegli do mnie się przytulić, to nie zmienia to faktu, że łączą nas świetne stosunki. Nie zawsze pokazuje się to publicznie. Muszą czerpać radość z gry. Nasze cele się nie zmieniły, również te w Lidze Mistrzów.

 

-Co powiedziałem Eto’o przy linii bocznej? O najlepszej pozycji, którą powinien zająć by przebić się przez obronę przeciwnika. Dzisiaj udało się nam świetnie wykorzystać nasze skrzydła. Czy to dobry prognostyk przed meczem z Schalke? Trzeba skupiać się na każdym meczu osobno. Dziś myśleliśmy tylko o pokonaniu Chievo, teraz skupiamy się na Schalke. Czy mamy szanse na awans? Zawsze jest szansa. Ja wierzę i gracze również wierzą. Tym, który wierzy najbardziej jest Eto’o. – powiedział Leonardo, gdy tylko Kameruńczyk pojawił się przy kamerze.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.04.2011 o 23:31 przez mati1908
mati1908
trzeba wierzyc do konca
10.04.2011 o 21:03 przez Piotrek97
Piotrek97
Wierze w potrójną <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.04.2011 o 20:26 przez Helton
Helton
Leo idz juz sobie prosze
10.04.2011 o 19:04 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Leo ufam tobie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.04.2011 o 17:08 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Kończ waść wstydu oszczędz...
10.04.2011 o 16:59 przez dichu
dichu
wyjśc tak<br />
<br />
JC<br />
Maicon Ranochia Lucio Zanetti<br />
Motta Cambiasso <br />
Snajder <br />
Pandev Milito Eto<br />
<br />
Zmainy Cou za Pandeva. Stanko za Cambiasso.
10.04.2011 o 16:00 przez bobek
bobek
Skład moim zdaniem powinien wyglądać tak:<br />
Cesar<br />
Maicon Lucio Ranocchia Nagatomo<br />
Zanetti/Motta Cambiasso Coutinho<br />
Sneijder<br />
Eto'o Milito
10.04.2011 o 15:44 przez bloow
bloow
Gihu... no właśnie na tym polega problem, że nie TRZEBA. Zanetti to świetny piłkarz, ale ma mniej walorów ofensywnych jak Motta czy Nagatomo. Gdybym był trenerem, na pewo ne wystawił bym takiego składu jak napisałem, bardziej chodziło mi o to, żeby przekzać, że musimy wyjsc bardzo ofenyswnie, bo szczerze watpie, ze Coutinho pojawi się w ogole na boisku w srode.
10.04.2011 o 15:30 przez polak666
polak666
Tak jasne,a ty jesteś dobrym trenerem.
10.04.2011 o 15:06 przez kadrian89
kadrian89
Niemcy wyjda tak defensywnie nastawieni, ze naprawde ciezko o cud ; ). Cofna sie gleboko, beda grac blisko siebie i pozamiatane. Zadanie wykonalne chyba tylko dla druzyny miliona podan<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . No ale zobaczymy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> . Ja sie na nic wielkiego nie nastawiam<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.04.2011 o 14:32 przez Kusy
Kusy
musimy wierzyć )
10.04.2011 o 14:20 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Przecież sie przytulił Capitano chyba?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.04.2011 o 14:01 przez Michal_fci
Michal_fci
wygrac musimy wygrac ale awansu raczej nie bd
10.04.2011 o 13:52 przez Gihu
Gihu
@bloow zamonialeś że trzeba gdzieś wystawić Zanettiego
10.04.2011 o 13:51 przez Gihu
Gihu
ja bym powiedzial że wyjdziemy w ustawieniu: J. Cesar, Maicon, Lucio, Rano, Nagatomo, Motta, Cambiasso, Zanetti, Snajder, Milito, Eto
10.04.2011 o 13:46 przez miczel192
miczel192
Yes we can !
10.04.2011 o 13:45 przez bloow
bloow
Cesar<br />
Lucio Ranochcia<br />
Maicon Nagatomo<br />
Motta <br />
Sniejder Coutinho<br />
Pandev Eto'o<br />
Milito<br />
<br />
w takim ustawieniu jak wyjdziemy, to uwierzę, że chcą strzelić te 4-5 bramek
10.04.2011 o 13:44 przez Raffal
Raffal
tchórz ...
10.04.2011 o 13:42 przez Il Colosso
Il Colosso
Wiara może zdziałać cuda, sam mocno wierzę, że się uda, ale nie napalajmy się aż tak mocno bo jak nie wejdziemy do 1/2 to będzie większe zawiedzenie;/ FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.04.2011 o 13:23 przez Francisco
Francisco
Real Wygrał 4:0, Barca 5:1, Inter 6:2 <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.04.2011 o 13:11 przez xeneen
xeneen
Real Wygrał 4:0, Barca 5:1 to i my wygramy xD spoko loko
10.04.2011 o 13:10 przez Gihu
Gihu
a co powiedział Eto przy tej kamerze?
10.04.2011 o 13:08 przez Szociq
Szociq
&quot;...nie podbiegli się przytulić...&quot; - biedny Leoś, jak oni mogli <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
10.04.2011 o 13:05 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Wiara jest ważna, ale ważniejsza jest taktyka. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.04.2011 o 13:05 przez Kebo
Kebo
Po wygraną to nie wątpie tylko czy starczy na awans
10.04.2011 o 13:04 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
Do Niemiec Po WYGRANĄ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się