Pozostałe

LGdS - Niewiele trzeba, abyś był nazywany 'Nowym Gabigolem' (6)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
3 miesiące temu
1281
6
Lautaro Martinez

Mediolańska gazeta, La Gazzetta dello Sport podkreśla obecną niejasną sytuację argentyńskiego napastnika Interu, Lautaro Martineza.

Lautaro musi sobie poradzić w Interze. Jak dotąd wszystko jest w porządku, ale musi przede wszystkim ciężko pracować na przyszłość. Lautaro musi być w stanie pokazać, że ma odpowiednią jakość aby grać dla zespołu z bardzo dużymi ambicjami. Musi pokazać, że potrafi grać w taki sposób  aby nie było żadnych wątpliwości co do jego jakości. Jak dotąd pokazał tylko przebłyski tego, na co tak naprawdę go stać.

Lautaro zawsze udowodniał, że ma bardzo dobre wyczucie pozycji w polu karnym - jest zawodnikiem, którego piłka sama szuka. Problemem, jest jednak jego brak umiejętności wykańczania. Musi nad tym popracować, aby wszelkie wątpliwości dotyczące jego osoby zostały rozwiane.

W takich sytuacjach, gdy napastnik zaczyna słabiej grać, nie trzeba wiele, aby ludzie zaczęli ponownie nazywać Cię "Nowym Gabigolem".

To niesprawiedliwe porównanie i gracz musi umieć sobie poradzić z takimi przeszkodami. Z drugiej strony, Inter postąpił bardzo słusznie, gdy nie chciał wypożyczyć swojego młodego napastnika do Betisu - to tylko pokazuje, jak wielkim zaufaniem zarząd Nerazzurrich darzy Argentyńczyka. 

Zobacz też

Kasa

Ile Inter wydaje na prowizje dla agentów? (3)

23.04
18:48
Marcelo Brozović Juventus Pjanić

Paganin: Z Juventusem Inter musi wzbić się na wyżyny (1)

21.04
08:53

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.02.2019 o 07:48 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
779 rozegranych minut, 6 bramek i 1 asysta. Rzeczywiście, drugi Gabigol facepalm Chyba dla jakichś debili
09.02.2019 o 22:08 przez Roni86
+1
Roni86
Brawo Lautaro zamknął mo.....y specjalistom :)
09.02.2019 o 17:59 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Czemu wyzywaja się tylko na młodych, którzy dostają raz na parę meczy szansę lub na ostatnie 15 min? Może tak zaczną wieszać psy i żartować z gości bardziej doświadczonych, tych którzy mieli być naszymi FILARAMI a od przeszło pół roku grają totalny piach a jeden to już grubo od dwóch lat. Założę się że gdyby Martinez był drugim ederem to byłoby wszystko w porządku, pięknie cacy. W końcu tak jak Martinez wchodzi na końcówki i strzelal 3~5 goli w sezonie. Do Barbosy ich nawet nie porownuje bo tego to już ukrzyzowali po ok 180 minutach meczu i treningach których nie widzieli a oceniali. Żałosne i śmieszne!
09.02.2019 o 11:56 przez Adi03
Adi03
śmieszne teksty.. dostaje szansę raz na jakiś czas a tu go oceniać ktoś chce.. niech gra jako cofnięty albo niech Icar odpocznie bo też tego potrzebuje
09.02.2019 o 11:10 przez danielinter
+1
danielinter
Musi ponosic wieksza odpowiedzialnosc za gre bo na razie to jezdziec bez glowy.Traci duzo pilek , daje sie odpychac jak piorko i co najgorsze marnuje duzo sytuacji.Talent ma , ale jeszcze musi sie przestawic ze obroncy w serie a to nie sa pacholki jak w lidze Argentynskiej.
09.02.2019 o 10:58 przez Endru
-2
Endru
Lautaro dostaje u nas szanse i niestety pudluje w kluczowych momentach, Gabigol to jednak byl przyspawany do ławy na amen pewnie chodzilo o charakter, obydwaj dla mnie sa pokemonami i stracona kasa. Przy tak fatalnej formie Icardiego powinnismy miec napastnika ktory moglby posadzic naszego kapitana, a Lautaro kims takim nie jest.

Shoutbox

Speaker 25.04.2019 23:01

ale to w samej ekstraklasie?

Alfa 25.04.2019 22:45

chyba 9,4

Klinsi64 25.04.2019 22:43

94

Klinsi64 25.04.2019 22:43

nie wiecie

Klinsi64 25.04.2019 22:43

zgadnijcie ile goli strzelili hiszpanie w obecnym sezonie ekstraklasy?

kusy 25.04.2019 22:37

Strzał chiesy określa jego dzisiejszy występ całościowy

Chuchu 25.04.2019 22:33

ale silny skurczybyk jest

Chuchu 25.04.2019 22:33

Zapata mógł fajną brameczkę strzelić ale się machnął przy strzale 1 na 1 :D

kusy 25.04.2019 22:32

o zbyt wiele pytasz

Klinsi64 25.04.2019 22:30

jak czesto go ogladasz?

kusy 25.04.2019 22:30

Często gra słabo

Klinsi64 25.04.2019 22:30

jak Perisrak czy inny Karamoh

Klinsi64 25.04.2019 22:29

powinien w kazdym meczu wymiatać

Fanatyczny 25.04.2019 22:25

Chiesa przehajpowany strasznie zawodnik.

Chuchu 25.04.2019 22:21

Chiesa dziś gówno gra

miniu86 25.04.2019 22:17

chyba laBłąd

miniu86 25.04.2019 22:16

Atalanto masz oje.bac w finale bande Lotito

Chuchu 25.04.2019 22:16

Lafont, a były ploty, że nam Samira zastąpi

Chuchu 25.04.2019 22:16

ten bramkarz to nieporozumienie :D

Klinsi64 25.04.2019 22:15

witamy atalante w finale

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    33

    87

  • 2

    Napoli

    Napoli

    33

    67

  • 3

    Inter

    Inter

    33

    61

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    33

    56

  • 5

    Milan

    Milan

    33

    56

  • 6

    Roma

    Roma

    33

    55

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    22

  • 2

    Duvan Zapata

    21

  • 3

    Krzysztof Piatek

    21

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 27 kwietnia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Empoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 kwietnia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Chievo

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 29 kwietnia

  • 19:00

    Atalanta

    ? - ?

    Udinese

  • 21:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 23511

Liczba newsów: 33564