Pozostałe

Lista płac piłkarzy Interu (46)

Autor:
Źródło: solointer.it
prawie 17 lat temu
2342
46
Skład Interu jest już kompletny, tak więc La Gazzetta dello Sport postanowiła zajrzeć do kieszeni piłkarzom Interu. Publikujemy zatem listę płac zawodników Interu (nie uwzględnia ona ewentualnych premii i bonusów):

1. Samuel Eto'o - 10,5 mln € - kontrakt do 2014
2. Patrick Vieira - 5,5 mln € - kontrakt do 2010
3. Lucio - 4,5 mln € - kontrakt do 2012
4. Maicon - 4,5 mln € - kontrakt do 2013
5. Julio Cesar - 4 mln € - kontrakt do 2013
6. Dejan Stanković - 4 mln € - kontrakt do 2011
7. Wesley Sneijder - 4 mln € - kontrakt do 2013
8. Ivan Cordoba - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
9. Javier Zanetti - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
10. Cristian Chivu - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
11. Walter Samuel - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
12. Ricardo Quaresma - 3,5 mln € - kontrakt do 2013
13. Amantino Mancini - 3,5 mln € - kontrakt do 2013
14. David Suazo - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
15. Thiago Motta - 3 mln € - kontrakt do 2013
16. Esteban Cambiasso 3 mln € - kontrakt do 2013
17. Diego Milito - 3 mln € - kontrakt do 2013
18. Sulley Ali Muntari - 2,5 mln € - kontrakt do 2013
19. Marco Materazzi - 2,5 mln € - kontrakt do 2012
20. Francesco Toldo - 1,5 mln € - kontrakt do 2011
21. Mario Balotelli - 1,5 mln € - kontrakt do 2013
22. Paolo Orlandoni - 1 mln € - kontrakt do 2010
23. Davide Santon - 1 mln € - kontrakt do 2014
24. Marco Arnautović - 1 mln € - kontrakt do 2014
25. Rene Krhin - 0,4 mln € - kontrakt do 2014
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.09.2009 o 17:23 przez Bartosh
Bartosh
Rene Krhin - 0,4 mln € <br /> <br /> kurde... co człowiek by dał, żeby zarabiać chociaż 10% z tego <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.09.2009 o 11:31 przez Clud
Clud
niezla przepasc,ale to i tak nic w porownaniu do plac za &quot;Naszych trenerow&quot; na ktorych wydajemy tyle kasy co lacznie pozostale 19 druzyn z serie a
04.09.2009 o 22:44 przez Mate1908
Mate1908
W sumie to nie płacimy aż tak wielkich pieniędzy naszym piłkarzom. Martwi mnie tylko kontrakt Vieiry... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 21:01 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To jest smieszne zeby taki Vieira dostawal wiecej kasy od najlepszych piłkarzy Interu między innymi takich jak: Maicon,J.Cesar,Cambiasso i nie tylko jeszcze od Cuchu Quaresma,Mancini i Suazoo no nie moge!<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 15:30 przez sas111
sas111
jak najszybciej pozbyc sie Vieiry i podwyzszyc pensje Maiconowi i J.Cesarowi
04.09.2009 o 10:38 przez Rysiu1987
Rysiu1987
Krhin 0.4 mln Euro za sezon... a Brozek w Polsce zarabia 0.2 - 0.3 mln :-/
03.09.2009 o 20:48 przez Cny
Cny
TOP2 rządzi od paru sezonów :D :D
03.09.2009 o 20:44 przez tytusek25
tytusek25
Najbogatsi jak najbogatsi ale np taki ostatni podany na liscie 19 letni prawie anonimowy gracz dla ogolu kibicow Rene Krhin ma prawie 140 000 zl miesiecznie wg tych danych<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Niewyobrazalna kasa jak dla mnie dla kogos kto w wielu krajach nie moze kupic browca jesczce i jako pilkarz jest jeszcze praktycznie anonimowy.<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 19:27 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Co chcecie od Vieiry. Jak do nas przychodził był super piłkarzem. W debiucie 2 bramy. Debiut marzenie. Coś takiego jak Obraniak w reprezentacji. Ale jak Vieira do nas przychodził to był takim piłkarzem że każdy klub by go chciał mieć i dostał dużą kase
03.09.2009 o 18:11 przez Adriano EL Imperatore
Adriano EL Imperatore
Szczerze to mało zarabiają ;p jak na piłkarzy.
03.09.2009 o 17:09 przez Czarson
Czarson
zawsze sie dziwilem dlaczego MM podpisal tak wysoki kontrakt z Vieira <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 17:08 przez Kamikaze
Kamikaze
Viera co klasa to kasa ;]
03.09.2009 o 16:56 przez dodo_IM
dodo_IM
Vieira jest też trzeci w całej Serie A pod względem pobieranego wynagrodzenia. Nic dziwnego, że koniecznie chce u nas zostać, my możemy tylko ręce załamywać.
03.09.2009 o 16:21 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Kapitanowi i Maiconowi należy się więcej !! !
03.09.2009 o 16:10 przez Grajas
Grajas
Zarobki Vieiry nie są tak tragiczne,dużo gorzej z Mancinim a tym bardziej Quaresmą.Pomijać pensje francuza i jego przeszłość w juve powiedzmy sobie szczerze jego przydatność jest dość duża,a naszych skrzydłowych?Zerowa.Umiej
ętnościami też ich bije nie wspominając o klasie piłkarza.Kolejne nieporozumienie to 11 mln Mourinho,reszta w miarę ok.
03.09.2009 o 16:06 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Eto'o ciągnie kase...
03.09.2009 o 15:55 przez Pazzesco
Pazzesco
2 miejsce Vieira... wywalić go i jego pensja dla Maicona, bo strasznie mało zarabia a z czasem będzie chciał więcej..
03.09.2009 o 15:20 przez mati1908
mati1908
Vieira-to jest to...
03.09.2009 o 15:09 przez Magiq
Magiq
Trzeba dodac do tego kosmiczne zarobki Mourinho xD
03.09.2009 o 15:04 przez Kermitt
Kermitt
Vieira, Q i Mancini i 12 mln w przód :O
03.09.2009 o 14:48 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Cambiasso zasługuje na więcej. Zarobki Vieiry... ekhm zostawię to. Nie wiedziałem ze Balotelli tak &quot;mało&quot; zarabia <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 14:47 przez 1+8
1+8
Moim zdaniem zdecydowanie za dużo zarabia Cordoba, Rysiek, Mancini no i oczywiście Patrick Eto też w tym towarzystwie trochę dziwnie wyglądał ale gdyby nie ten kontrakt to by go u nas nie było
03.09.2009 o 14:39 przez mikruzzo
mikruzzo
teraz to juz wiem dlaczego vieira nie chce odejsc z Interu<img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 14:20 przez Piekarz
Piekarz
Ech, żeby taki Quaresma czy Mancini zarabiali tyle co Zanetti...
03.09.2009 o 14:19 przez adriano:)
adriano:)
Vieira zarabia prawie najwięcej w Interze. Potem się dziwią że nie mamy kasy za dużo <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 13:21 przez Omen
Omen
Vieira chyba korzysta najbardziej z dobrodziejstwa Morattiego dziwi mnie niska lokata Cambiasso Zanettiego czy Milito.Taki Orlandoni zgarnia sobie''za nic 1 mln Euro'' choć np mi do szczęścia wystarczyła by już stawka Khrina<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 13:07 przez ferdinand55
ferdinand55
Troche to dziwne ale Javier Zanetti dostaje 3 razy niej niz Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 13:04 przez klusek
klusek
najprawdopodobniej netto
03.09.2009 o 13:02 przez EL FENOMENO
EL FENOMENO
jak był Ibra przepaść była jeszcze większa bo on miał 12mln euro rocznie. Mam pytanie te zarobki podane są netto czy brutto<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
03.09.2009 o 12:04 przez Andruś
Andruś
Chcialbym byc vhociaz na miejscu Paolo Orlandoniego <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Chlopak ma juz swoje lata, w Interze jest tylko dla towarzystwa, a zarabia milion co rok.

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625386

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się