Pozostałe

Lista płac piłkarzy Interu (46)

Autor:
Źródło: solointer.it
prawie 17 lat temu
2344
46
Skład Interu jest już kompletny, tak więc La Gazzetta dello Sport postanowiła zajrzeć do kieszeni piłkarzom Interu. Publikujemy zatem listę płac zawodników Interu (nie uwzględnia ona ewentualnych premii i bonusów):

1. Samuel Eto'o - 10,5 mln € - kontrakt do 2014
2. Patrick Vieira - 5,5 mln € - kontrakt do 2010
3. Lucio - 4,5 mln € - kontrakt do 2012
4. Maicon - 4,5 mln € - kontrakt do 2013
5. Julio Cesar - 4 mln € - kontrakt do 2013
6. Dejan Stanković - 4 mln € - kontrakt do 2011
7. Wesley Sneijder - 4 mln € - kontrakt do 2013
8. Ivan Cordoba - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
9. Javier Zanetti - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
10. Cristian Chivu - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
11. Walter Samuel - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
12. Ricardo Quaresma - 3,5 mln € - kontrakt do 2013
13. Amantino Mancini - 3,5 mln € - kontrakt do 2013
14. David Suazo - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
15. Thiago Motta - 3 mln € - kontrakt do 2013
16. Esteban Cambiasso 3 mln € - kontrakt do 2013
17. Diego Milito - 3 mln € - kontrakt do 2013
18. Sulley Ali Muntari - 2,5 mln € - kontrakt do 2013
19. Marco Materazzi - 2,5 mln € - kontrakt do 2012
20. Francesco Toldo - 1,5 mln € - kontrakt do 2011
21. Mario Balotelli - 1,5 mln € - kontrakt do 2013
22. Paolo Orlandoni - 1 mln € - kontrakt do 2010
23. Davide Santon - 1 mln € - kontrakt do 2014
24. Marco Arnautović - 1 mln € - kontrakt do 2014
25. Rene Krhin - 0,4 mln € - kontrakt do 2014
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.09.2009 o 11:55 przez rdr3
rdr3
hahahaha Vieira ja sie mu nie dziwie ze woli u nas siedzieć na ławce niż iść do innego klubu
03.09.2009 o 11:50 przez LoveFist18
LoveFist18
móglby ktos z redakcji zajac sie w koncu zakladka KADRA? <br /> jest nie uaktualniona i moim zdaniem nieczytelnie zrobiona, powinni byc pilkarze podzieleni na bramkarzy, obroncow itd. <br /> To taka prosba moja
03.09.2009 o 11:45 przez Nicola Berti
Nicola Berti
W sumie za ,,suche'' pensje wychodzi cos ponad 80 baniek na sezon<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:44 przez Kruq
Kruq
80 mln oiro co roku na płace piłkarzy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> spoko xD
03.09.2009 o 11:42 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Dokladnie mysle ze z bonusow za ilosc wystepow w 11 jedenastce plus zwyciestwa kasa jest znacznie wieksza dla takich zawodnikow jak Zanetti czy Cambiasso.Ale za siedzenie na ławce lub sporadyczne wystepy 3,5 mln euro<img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" /> (Suazo,Mancini)
03.09.2009 o 11:31 przez dichu
dichu
Etoo moim zdaniem też powinien mniej zarabiać albo wszyscy inni więcej bo 10, 5 miliona to przesada owszem Etoo jest świetnym napastnikiem ale Milito tez nie jest wiele od niego gorszy! komu się nie należą takie pieniądze jakie dostają moim zdaniem przede wszystkim Vieira Cordoba Stanković Quaresma Mancini Suazo ale przecież kontrakty negocjują zawodnicy jeżeli nasi podstawowi gracze je akceptują to trudno należy to akceptować <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> Nie wiadomo przecież jakie premie mają i bonusy do tego także do końca też nie wiemy ile w sumie mogą zarobić mam nadzieje że to lepiej wygląda wówczas! <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:18 przez wielki mancio
wielki mancio
esteban nastepny w kolejce do podwyzki z tego co wdze mu sie nalezy
03.09.2009 o 11:17 przez Biały
Biały
podpisując umowę z Vieirą jak mogli przewidziec, że będzie z niego taki &quot;pożytek&quot;? równie dobrze mógłby grać świetnie, więc nie widze tu żadnej &quot;paranoji&quot; <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:11 przez Hush
Hush
No Vieira i Jego zarobki, to przesada... Już więcej mógłby mieć Esteban, Diego, Mario i inni, którzy kopią więcej i efektywniej. <br /> A Nasz Kapitan? Co tak mało za tyle lat gry dla Klubu?!<img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" /> <br /> Ci, którzy nie grają często i są bez formy, bądź nie spełniają ocekiwń powinni zarabiać zdecydowanie mniej <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:07 przez snuffy
snuffy
+i do ostatniego postu<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> Już chyba jasne czemu pan Vieira został u nas <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:05 przez Mora
Mora
Paranoja...Wiecznie poszukujący formy Vieira zarabia więcej,niż Balotelli i Cambiasso razem wzięci <img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:04 przez snuffy
snuffy
Biedny Santon<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Suazo+Mancini+Quaresma+Vi
era = 16 mln ech...
03.09.2009 o 11:04 przez SlimShady
SlimShady
Nie wiedziałem, ze Lucio jest trzecim najbardziej zarabiającym zawodnikiem u nas, no chyba Maicon z Cesarem jakoś ostatnio dostali podwyżkę, bo chyba z 3 mln mieli. Stanko też o dziwo nie wiedziałem, ze ma 4mln tyle co nasz Sneijder. Dziwi mnie, że tak mało Cuchu i Milito wyciągają, obecnie podstawowi gracze Interu.
03.09.2009 o 11:03 przez coco
coco
juz wiem czemu Maicon tak śmiga <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> wkoncu dostał kontrakt na jaki zasługiwał <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 11:02 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Vieira <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 10:56 przez Raffal
Raffal
Rene nawet banki nie zarabia <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" /> Jak mu sie chce <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />

Shoutbox

Klinsi64 25.06.2026 10:29

wczułeś sie w rolę za bardzo

Klinsi64 25.06.2026 10:28

a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?

Klinsi64 25.06.2026 10:28

Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625410

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się