Pozostałe

Lista płac piłkarzy Interu (46)

Autor:
Źródło: solointer.it
prawie 17 lat temu
2345
46
Skład Interu jest już kompletny, tak więc La Gazzetta dello Sport postanowiła zajrzeć do kieszeni piłkarzom Interu. Publikujemy zatem listę płac zawodników Interu (nie uwzględnia ona ewentualnych premii i bonusów):

1. Samuel Eto'o - 10,5 mln € - kontrakt do 2014
2. Patrick Vieira - 5,5 mln € - kontrakt do 2010
3. Lucio - 4,5 mln € - kontrakt do 2012
4. Maicon - 4,5 mln € - kontrakt do 2013
5. Julio Cesar - 4 mln € - kontrakt do 2013
6. Dejan Stanković - 4 mln € - kontrakt do 2011
7. Wesley Sneijder - 4 mln € - kontrakt do 2013
8. Ivan Cordoba - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
9. Javier Zanetti - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
10. Cristian Chivu - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
11. Walter Samuel - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
12. Ricardo Quaresma - 3,5 mln € - kontrakt do 2013
13. Amantino Mancini - 3,5 mln € - kontrakt do 2013
14. David Suazo - 3,5 mln € - kontrakt do 2012
15. Thiago Motta - 3 mln € - kontrakt do 2013
16. Esteban Cambiasso 3 mln € - kontrakt do 2013
17. Diego Milito - 3 mln € - kontrakt do 2013
18. Sulley Ali Muntari - 2,5 mln € - kontrakt do 2013
19. Marco Materazzi - 2,5 mln € - kontrakt do 2012
20. Francesco Toldo - 1,5 mln € - kontrakt do 2011
21. Mario Balotelli - 1,5 mln € - kontrakt do 2013
22. Paolo Orlandoni - 1 mln € - kontrakt do 2010
23. Davide Santon - 1 mln € - kontrakt do 2014
24. Marco Arnautović - 1 mln € - kontrakt do 2014
25. Rene Krhin - 0,4 mln € - kontrakt do 2014
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.09.2009 o 17:23 przez Bartosh
Bartosh
Rene Krhin - 0,4 mln € <br /> <br /> kurde... co człowiek by dał, żeby zarabiać chociaż 10% z tego <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.09.2009 o 11:31 przez Clud
Clud
niezla przepasc,ale to i tak nic w porownaniu do plac za &quot;Naszych trenerow&quot; na ktorych wydajemy tyle kasy co lacznie pozostale 19 druzyn z serie a
04.09.2009 o 22:44 przez Mate1908
Mate1908
W sumie to nie płacimy aż tak wielkich pieniędzy naszym piłkarzom. Martwi mnie tylko kontrakt Vieiry... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 21:01 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To jest smieszne zeby taki Vieira dostawal wiecej kasy od najlepszych piłkarzy Interu między innymi takich jak: Maicon,J.Cesar,Cambiasso i nie tylko jeszcze od Cuchu Quaresma,Mancini i Suazoo no nie moge!<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 15:30 przez sas111
sas111
jak najszybciej pozbyc sie Vieiry i podwyzszyc pensje Maiconowi i J.Cesarowi
04.09.2009 o 10:38 przez Rysiu1987
Rysiu1987
Krhin 0.4 mln Euro za sezon... a Brozek w Polsce zarabia 0.2 - 0.3 mln :-/
03.09.2009 o 20:48 przez Cny
Cny
TOP2 rządzi od paru sezonów :D :D
03.09.2009 o 20:44 przez tytusek25
tytusek25
Najbogatsi jak najbogatsi ale np taki ostatni podany na liscie 19 letni prawie anonimowy gracz dla ogolu kibicow Rene Krhin ma prawie 140 000 zl miesiecznie wg tych danych<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Niewyobrazalna kasa jak dla mnie dla kogos kto w wielu krajach nie moze kupic browca jesczce i jako pilkarz jest jeszcze praktycznie anonimowy.<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 19:27 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Co chcecie od Vieiry. Jak do nas przychodził był super piłkarzem. W debiucie 2 bramy. Debiut marzenie. Coś takiego jak Obraniak w reprezentacji. Ale jak Vieira do nas przychodził to był takim piłkarzem że każdy klub by go chciał mieć i dostał dużą kase
03.09.2009 o 18:11 przez Adriano EL Imperatore
Adriano EL Imperatore
Szczerze to mało zarabiają ;p jak na piłkarzy.
03.09.2009 o 17:09 przez Czarson
Czarson
zawsze sie dziwilem dlaczego MM podpisal tak wysoki kontrakt z Vieira <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 17:08 przez Kamikaze
Kamikaze
Viera co klasa to kasa ;]
03.09.2009 o 16:56 przez dodo_IM
dodo_IM
Vieira jest też trzeci w całej Serie A pod względem pobieranego wynagrodzenia. Nic dziwnego, że koniecznie chce u nas zostać, my możemy tylko ręce załamywać.
03.09.2009 o 16:21 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Kapitanowi i Maiconowi należy się więcej !! !
03.09.2009 o 16:10 przez Grajas
Grajas
Zarobki Vieiry nie są tak tragiczne,dużo gorzej z Mancinim a tym bardziej Quaresmą.Pomijać pensje francuza i jego przeszłość w juve powiedzmy sobie szczerze jego przydatność jest dość duża,a naszych skrzydłowych?Zerowa.Umiej
ętnościami też ich bije nie wspominając o klasie piłkarza.Kolejne nieporozumienie to 11 mln Mourinho,reszta w miarę ok.
03.09.2009 o 16:06 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Eto'o ciągnie kase...
03.09.2009 o 15:55 przez Pazzesco
Pazzesco
2 miejsce Vieira... wywalić go i jego pensja dla Maicona, bo strasznie mało zarabia a z czasem będzie chciał więcej..
03.09.2009 o 15:20 przez mati1908
mati1908
Vieira-to jest to...
03.09.2009 o 15:09 przez Magiq
Magiq
Trzeba dodac do tego kosmiczne zarobki Mourinho xD
03.09.2009 o 15:04 przez Kermitt
Kermitt
Vieira, Q i Mancini i 12 mln w przód :O
03.09.2009 o 14:48 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Cambiasso zasługuje na więcej. Zarobki Vieiry... ekhm zostawię to. Nie wiedziałem ze Balotelli tak &quot;mało&quot; zarabia <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 14:47 przez 1+8
1+8
Moim zdaniem zdecydowanie za dużo zarabia Cordoba, Rysiek, Mancini no i oczywiście Patrick Eto też w tym towarzystwie trochę dziwnie wyglądał ale gdyby nie ten kontrakt to by go u nas nie było
03.09.2009 o 14:39 przez mikruzzo
mikruzzo
teraz to juz wiem dlaczego vieira nie chce odejsc z Interu<img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 14:20 przez Piekarz
Piekarz
Ech, żeby taki Quaresma czy Mancini zarabiali tyle co Zanetti...
03.09.2009 o 14:19 przez adriano:)
adriano:)
Vieira zarabia prawie najwięcej w Interze. Potem się dziwią że nie mamy kasy za dużo <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 13:21 przez Omen
Omen
Vieira chyba korzysta najbardziej z dobrodziejstwa Morattiego dziwi mnie niska lokata Cambiasso Zanettiego czy Milito.Taki Orlandoni zgarnia sobie''za nic 1 mln Euro'' choć np mi do szczęścia wystarczyła by już stawka Khrina<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 13:07 przez ferdinand55
ferdinand55
Troche to dziwne ale Javier Zanetti dostaje 3 razy niej niz Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
03.09.2009 o 13:04 przez klusek
klusek
najprawdopodobniej netto
03.09.2009 o 13:02 przez EL FENOMENO
EL FENOMENO
jak był Ibra przepaść była jeszcze większa bo on miał 12mln euro rocznie. Mam pytanie te zarobki podane są netto czy brutto<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
03.09.2009 o 12:04 przez Andruś
Andruś
Chcialbym byc vhociaz na miejscu Paolo Orlandoniego <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Chlopak ma juz swoje lata, w Interze jest tylko dla towarzystwa, a zarabia milion co rok.

Shoutbox

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625452

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się