Plotki transferowe

Liverpool zaoferuje 30 mln euro za Kondogbię?! (21)

Autor:
Źródło: dailystar.co.uk
prawie 4 lata temu
149
21
fcinter serwisowe

Jak donosi Daily Star, Liverpool z Jurgenem Kloppem na czele jest gotowy wyłożyć na stół 30 mln euro za Geoffreya Kondogbię!

Mimo pochwał i porównań do Pogby w ostatnich wywiadach wydaje się, że Frank de Boer nie miał by nic przeciwko sprzedaży Francuza, ponieważ taki ruch byłby okazją do stabilizacji ekonomicznej w klubie i nowych wzmocnień. 

Co sądzicie o tym? Sprzedalibyście popularnego Kondo? 

udostępnij

Zobacz też

Stefano Sensi Udinese

Pirola częścią zapłaty za Sensiego? (1)

04.08
19:24
Tanguy Ndombele

Wymiana Skriniar - Ndombele? (12)

01.08
10:13

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.10.2016 o 08:52 przez oster
oster
Za taką kase to Inter jeszcze powinien dodać im Melo w pakiecie...
14.10.2016 o 07:50 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Pójdzie do Anglii i w rok zrobią z niego zajebistego zawodnika.
14.10.2016 o 07:49 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Ja mam wrażenie, że Kondogbia jest za wysoko wystawiany. To nie jest rozgrywający tylko typowy DM: odebrać, zastawić się i wyprowadzić szybko piłkę do najbliższego, albo na skrzydło. Czasami błysnąć jakimś rajdem. To wszystko. Odbior - podanie, odbior - podanie. On powinien grać przed obrońcami. W Interze gra zazwyczaj prawie że na "10" i chłop nie wie co się dzieje, bo jak ma wiedzieć? Tak jakby Medel grał registę.
14.10.2016 o 06:44 przez SOLO_INTER
SOLO_INTER
A chyba o ile wiadomo to Inter Interesuje się młodym zawodnikiem Atalanty. Kessie bo o niego chodzi. Pochodzenie ma jak Gnou i mogli by może kiedyś razem środek pola ogrywać.
14.10.2016 o 06:37 przez SOLO_INTER
SOLO_INTER
Z tą formą to niestety ale trzeba sprzedać, trzeba wyjść na plus z transferami a kasa się przyda. Nie może kolejny sezon zrywać się z zespołem. Mamy Gnoukuri-ego trzeba go ogrywać.
13.10.2016 o 22:03 przez Lovato
Lovato
Sprzedaż Kovacicia była dobrych ruchem więc i sprzedaż Kondogbi też będzie, jeśli chce się walczyć o LM to potrzebni są zawodnicy którzy mogą coś wnieść w danym momencie a nie "talenty" na które trzeba wiecznie czekać aż coś pokażą.
13.10.2016 o 21:37 przez interista1987
interista1987
Nie ma sensu juzw niego wierzyc. On moze byc dobry ale nie tutaj.
Jestem za jego odejsciem ale pod warunkiem, ze ktos w miare dobry za niego przyjdzie.
13.10.2016 o 21:09 przez Kebo
Kebo
nawet 25 baniek za niego to dobry deal
13.10.2016 o 21:04 przez TomHardy
TomHardy
Dorzucić ranochie i z pocalowaniem reki. On sie nie nadaje do serie a.
13.10.2016 o 20:48 przez ksiazewi
ksiazewi
Nie nadaje się gość raczej. Chyba, że mnie zaskoczy w najbliższych meczach, ale patrząc na Banege czy Mario to widać jaka przepaść dzieli ich i Kondona. Jeśli faktycznie ktoś daję 30 to nie ma się chyba co zastanawiać. Okazja.
13.10.2016 o 19:00 przez Tomo
Tomo
Sytuacja podobna do Kovacicia, trudno jednoznacznie stwierdzic czy sprzedaz to dobry ruch
13.10.2016 o 18:22 przez piotrekninter
piotrekninter
to był przykład wartosci gracza bo Witselowi sie konczy kontrakt :P kolejny Matuidi czy najlepsza opcja Nainngolan ( ale roma bedzie chciała 45-50 mln)
13.10.2016 o 18:18 przez piotrekninter
piotrekninter
jak najbardziej
szczerze,może czeka mnie lincz,ale za 30 mln to w pakiecie i Brozo bym oddal.....tak tak wiem, Brozo jest swietny....a prawda jest taka że zadna Chelsea czy Arsenal oferty nie złożyla, a w 20 mln od juvkow tez nie wierze
teraz realna cena GF to 18-20 mln, Brozo po tych szopkach max 12 mln
a za 30 mln mozna kupic fajnego pomocnika
np Witsel
Witsel Banega Mario ławka Gnoukuri, moze jakis Baselli i jeszcze jakis mlodzik i tralala
ale jedno jest pewne, pomoc potrzebuje wzmocnienia
13.10.2016 o 17:32 przez IlCapitano
IlCapitano
Za 30 mln to niech się wynosi nawet dzisiaj.
13.10.2016 o 17:02 przez Chuchu
Chuchu
Na Kondogbię się w Interze stawia od początku, ale to on nie jest w stanie spełnić oczekiwań. Miał kilka udanych meczów, ale bardzo nielicznych w porównaniu z tymi nieudanymi. Nawet jeśli w Liverpoolu się rozwinie to co z tego? To przecież nie oznacza, że u nas rozwinie się tak samo. Jak się ma w zespole zawodnika, który na rynku jest wart sporą kasę, a gra słabo i trener nie chce na niego stawiać, to jedyna słuszna opcja to sprzedaż.
13.10.2016 o 16:47 przez Vancore
Vancore
Niech idzie nawet i za 20
13.10.2016 o 16:31 przez kroter32
kroter32
No nic nie pokazal i nie zanosi sie na to by to zrobil. Jestem na tak.
13.10.2016 o 16:24 przez crysisRP
crysisRP
bez sensu tak sięskładu nie zbuduje sprzedamy go on pójdzie do Liverpoolu tam się ogarnie rozwinie i bedzie wart 60 mln albo więcej na pogbe tż nikt w man utd nie stawiał i na wielu innych piłkarzy którzy nie dostawali czasu szans itp a potem przechodzili do innych klubów i byli pierwszoplanowymi postaciami a w dodatku on jest wciąż młody bo jakby miał 28 lat to by mi nie zależało...
13.10.2016 o 16:24 przez broda4991
broda4991
25 i idź chłopie :D a za parę lat wart z 50 jak COUTINHO :D
13.10.2016 o 15:56 przez Dejwid
Dejwid
Kondo out Kessie&Darmian in
13.10.2016 o 15:11 przez Granat105
Granat105
Za 30 na pewno. Tyle że Liverpool zaoferuje nam max 20.

Shoutbox

Guarin 05.08.2020 10:13

te przepychanki oto kto ma być w 11 która już została wybrana to niezła beka

IlCapitano 05.08.2020 09:57

Ale zasadniczo mam to w dupie

IlCapitano 05.08.2020 09:57

Barella powinien być

Ploretariusz 05.08.2020 09:51

Ale nasz młody wilk obecny

InterMistrzKamil 05.08.2020 09:49

Jakaś słaba ta 11 nie ma Gagli..

maniekfci 05.08.2020 09:42

także zakup nasira oceniam 10/10

maniekfci 05.08.2020 09:41

kupię sobie taką, byle tylko wspomóc finansowo trenera2703

maniekfci 05.08.2020 09:41

dobra koszulka

Imrahil 05.08.2020 09:40

xD

Nasir 05.08.2020 09:40

bardzo fajna koszulka

Nasir 05.08.2020 09:40

cicho dzony

Nasir 05.08.2020 09:39

no jak to kto proste ze conte przeciez on po nocach marzy o juve

Dzonyy 05.08.2020 09:39

To juz bym wolal glowe randamy na koszulce nosic

Dzonyy 05.08.2020 09:39

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nasir 05.08.2020 09:38

wlasnie zamowienie poszlo

Nasir 05.08.2020 09:38

witam maniek

Imrahil 05.08.2020 09:35

guardiola? xD

Imrahil 05.08.2020 09:34

i kto zamiast Peta?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26879

Liczba newsów: 37177