Plotki transferowe

Lorenzo Pellegrini w Interze? To najbardziej prawdopodobny kierunek (24)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
2387
24

Jak donosi CorSera i P. Guarro, Inter zainteresowany jest ściągnięciem Lorenzo Pellegriniego. 

28-latek najprawdopodobniej pożegna się z Romą. Jeszcze nie w styczniu, lecz po sezonie, a Inter wydaje się być najbardziej prawdopodobnym kierunkiem. Jak sugeruje Guarro sprawa Pellegriniego stała się w Interze bardzo poważna, lecz i bardzo trudna. Guarro zauważa też, że Roma interesuje się Frattesim, który chciałby grać więcej. 

Frattesi rozmawiał ze swoim agentem o możliwości odejścia w styczniu, jednak obaj panowie uznali, że przełożą te rozmowy na koniec sezonu, kiedy to będzie łatwiej znaleźć bardziej ambitny i ciekawszy projekt. Inter wycenia Frattesiego na 30-35 mln euro. 

Pellegrini ma 28 lat i zarabia dużo, ponieważ aż 6 mln euro. Operacja ściągnięcia go do Interu byłaby bardzo kompleksowa, a zawodnik musiałby obniżyć wymagania płacowe. 

 
 

Zobacz też

Denzel Dumfries

Dumfries: Mój pobyt w Interze napawa mnie dumą. Real? Bez komentarza (8)

04.06
12:13
mercato live 2026

Mercato Live 02.06 (19:35) Pedulla - Atalanta wyceniła Palestrę na 55 mln euro (59)

02.06
08:56

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.12.2024 o 15:34 przez Piotrek85
Piotrek85
Bardzo lubię Fratessiego,ale jeśli za niego i Asllaniego przyszliby Pellegrini i Ricci to chyba ta zmiana byłaby na plus. Finansowo też by to się chyba spięło. Pellegrini 15 mln podobno i Ricci 30-35 mln. Latem więcej nie wezmą z rocznym kontraktem. Fratessi 30-35 mln mln i za Asllaniego z 15 mln też by wpadło
31.12.2024 o 15:17 przez Paolo87
+1
Paolo87
Mnie osobiście ten gość nie przekonuje totalnie. Frattesiego można zrozumieć, jest w klubie od dłuższego czasu i ciągle jest rezerwowym, logiczne jest że chce grać regularnie a Mkhitarian nie chce spuścić z tonu i zrobić mu miejsca. Inna sprawa że to inny typ pomocnika, mniej rozgrywa, bardziej pasuje jako podwieszony za napastnikiem.
31.12.2024 o 10:56 przez Szociq
Szociq
Totalny słabiak na dzisiaj - nie dziękuje.
30.12.2024 o 21:38 przez Chuchu
+1
Chuchu
Kiedyś kozak, ostatnio podobno jest słaby. Ma dopiero 28 lat, więc jeszcze ma szansę się odbudować.
30.12.2024 o 19:21 przez Orzeu
+6
Orzeu
Piotrek85 napisał:
36 letni Mkhitaryan w przyszłym sezonie dalej naszym podstawowym pomocnikiem. W złym kierunku to by chyba szło.


jak bedzie gral tak jak teraz to jestem za
30.12.2024 o 19:34 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Poza tym dopiero po letnim mercato się dowiemy w jakim kierunku to faktycznie idzie. Na chwilę obecną wynika, że w połowie czerwca 2026 odejdzie Miki, Darmian, Acerbi, Sommer i w zależności od kontraktu De Vrij i nie zdziwiłbym się jakby mimo wszystko Correa dostał do 2026 jeśli poszedłby na pewne ustępstwa. To w sumie aż 5-6 ważnych dla nas zawodników. Bardzo mnie ciekawi ilu potencjalnych następców sprowadzimy do Interu, bo szczerzę to poza Correą myślę, że każdy z tych piłkarzy zostanie na jeszcze kolejny sezon i kto wie czy nie będziemy budować Palaciosa czy Bertole żeby zastąpili De Vrija i Acerbiego
30.12.2024 o 19:45 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Nie wyobrażam sobie że w podstawowym składzie będzie w przyszłym sezonie grał 36 letni Mkhitaryan i 37 Acerbi. Pożyjemy, zobaczymy.
30.12.2024 o 18:14 przez Piotrek85
+2
Piotrek85
Jako uzupełnienie pomocy mógłby być,wiadomo nie z pensja 6 mln. Mimo wszystko trochę szkoda mi tego Fratessiego jeśli miałby odejść do tej zapyziałej Romy
30.12.2024 o 18:12 przez Nerazzurx10
Nerazzurx10
Dawać go tutaj
30.12.2024 o 18:12 przez Onana90
+3
Onana90
Gość obecnie to poziom Lecce a nie Interu. W Romie jak gra to jest najgorszy na boisku tak samo w reprezentacji. Pachnie Gagliardinim 2.0
30.12.2024 o 17:37 przez ZnawcaCalcio
+2
ZnawcaCalcio
Chłop spokojnie jest do odbudowania. Poszedłbym nawet na układ Pelle+kasa za Frattesiego
30.12.2024 o 16:59 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Kurła to w przyszłym sezonie Miki (Pelle) - Hakan (Ricci) - Bare (Zielu) ?
30.12.2024 o 17:05 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Chyba jednak troszkę szkoda gdyby miał przyjść kosztem 5 lat młodszego Samuele.
30.12.2024 o 17:14 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Może w przyszłym sezonie Miki (Pelle) - Hakan (Aslla) - Bare (Zielu), a za dwa lata Pelle (Ricci) - Hakan (Aslla) - Bare (Zielu) :marotta:
30.12.2024 o 18:25 przez Piotrek85
Piotrek85
36 letni Mkhitaryan w przyszłym sezonie dalej naszym podstawowym pomocnikiem. W złym kierunku to by chyba szło.
30.12.2024 o 16:09 przez danielinter
+3
danielinter
Za stary dla Jankesów
30.12.2024 o 15:23 przez Claudio
+8
Claudio
Zawsze go wysoko ceniłem i jestem zaskoczony, że ma taki zjazd. Może to przez brak motywacji już do chimerycznej Romy.
W buty Mikiego wszedłby pięknie pod okiem Simone.
30.12.2024 o 16:00 przez Xucatlan
+4
Xucatlan
On chyba nie dźwignął roli kapitana w klubie, w którym panuje bajzel i ogólne rozczarowanie. Przytłoczyło go to. Bardzo dobry zawodnik, ale nie facet, na którym można oprzeć grę zespołu. W Interze gdzie zostałby 'zdegradowany' do roli po prostu jednego z elementów w układance miałby szanse odżyć.
30.12.2024 o 18:21 przez ragnar
+1
ragnar
Może myslał, że będzie drugim Tottim czy De rossim...ale nie udźwignął
30.12.2024 o 18:53 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Kibice Romy też mu nie pomogli, bo odkąd został kapitanem, to cała masa hejtu zaczęła skupiać się właśnie na nim. Zawodnicy przychodzili i odchodzili, a ten Pellegrini był i zbierał wszystkie pomyje wylewane na Romę.
Tottim czy De Rossim i tak zostać nie mógł, bo przecież został swojego czasu sprzedany do Sassuolo, skąd Roma go po dwóch sezonach odkupiła.
30.12.2024 o 15:14 przez Piotrekfci
-3
Piotrekfci
Fratta za Inzaghiego niestety ale blednie a wręcz gaśnie ://. Jak można nie dawać więcej grać takiemu gosciowi :/ tym bardziej, że Mhita ma coraz większe wzloty i upadki bo zdążają mu się mecze też i takie w których bardziej przeszkadza anizeli pomaga. Fratta chyba po to przyszedł aby odciążyć starszego kolegę a Inzaghi gdyby mógł to trójcą święta grałby co mecz od deski do deski. Więcej zaufania do Włocha panie trenerz bo nawet w oczach Fratty już nie widać takiej boiskowej złości i zapału jak jeszcze rok temu. Ehh
30.12.2024 o 15:55 przez lord-gs
+9
lord-gs
Chciałbym żeby było inaczej ale Frattesi średnio pasuje do Interu. Sprawdza się tylko jako dżoker. Jak trzeba grać od początku to wygląda to po prostu słabo.
30.12.2024 o 23:23 przez Cny
Cny
Ostatni mecz jaki zagrał w lidze w pierwsyzm skłądzie to skończył z MoM i dwoma golami ;)

Nie patrzmy na LM, tam po prostu Inter gra słabo, bo taki pomysł na te rozgrywki ma Inzaghi w tym sezonie.

Ciężko powiedzieć, że Frattesi gra słabo od pierwszych minut jak tych meczów w tym sezonie dostał tylko 5, gdzie strzelił w nich 3 bramki. Miki ma tych bramek dokładnie: 1, a minut nieporównywalnie więcej. Nie jest to piłkarz, któryw pojedynkę wygra mecz albo błyśnie jak Barella. Bramki strzelił z Udine i Empoli. Grał jeszcze z Monzą i Romą, ale tam cała drużyna wyglądała słabo. Z torino Marcus miał dzień konia, więc to taki mecz do zapomnienia.

Wiem, że bardziej chodzi o ejgo umiejętność operowania piłką, rozgrywania i dla mnie też chłopak nie pasuje do koncepcji trenera, ale kilka ważnych bramek dla nas strzelił. Dla niego na pewno lepiej jak pójdzie gdzieś grać po 90 minut, to pewnie ok 10 bramek na luzie ustrzeli, ale czy my na tym zyskamy? Zależy kto by przyszedł, ale Pellegrini raczej lepszy by nie był.
31.12.2024 o 01:06 przez darek666sz
+2
darek666sz
Do momentu strzelenia pierwszej bramki był najgorszy na boisku.bardzo dobrze Mu życzę ale chyba powinien odejść póki ma szansę gdzieś być ważniejszą postacią i Inter na nim zarobi.

Shoutbox

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

FENDI_SOSA 07.06.2026 23:22

lol Eri. co za gosc

Claudio 07.06.2026 21:20

Ten Turek co obiecał Hakana w Fenerbahce przegrał wybory na prezydenta klubu....szybko poszło.

ZnawcaCalcio 07.06.2026 21:14

Eriksen niech już sobie lepiej odpuści

ragnar 07.06.2026 20:45

34 lata, piękna kariera, niech już kończy

broda4991 07.06.2026 20:25

Słyszeliście o Eriksenie? Znów dziś upadł na boisko i stracił przytomność przerwali mecz z ukrainá w 78 minucie

timon 07.06.2026 19:40

U nich za 30 mln to mozna sobie jakiegos pazia z Wolverhampton ktory jest solidny co najwyzej

Xucatlan 07.06.2026 19:27

Klubów takich jak Liverpool, których nie ciśnie presja finansowa i nie liczy się każdego grosza nie przeraża wizja utraty piłkarza drugoplanowego ze względu na koniec kontraktu.

Xucatlan 07.06.2026 19:22

Różnica wieku to jedno, ale przede wszystkim, to w Liverpoolu nie ma biedy. W Jonesie mają zapchajdziurę, którą można połatać kilka pozycji. Po co mają się go pozbywać za jakieś 20 baniek? Mają sprawdzonego, wszechstronnego zawodnika, którego za 20 mln nie zastąpią. Po co go zatem za tyle sprzedawać? Lepiej go zatrzymać nawet ryzykując odejście za darmo za rok.

KibicInteru 07.06.2026 18:15

7 lat różnicy między nimi

broda4991 07.06.2026 15:17

Ostro sobie liverpool pogrywa z tym jonsem. 30 plus premia plus procent. Gość z rocznym kontraktem a my za Hakana ciężko 20.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624441

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się