Już za dwa tygodnie, Gian Piero Gasperini wzbogaci się o kolejnego zawodnika. 53-latek oznajmił, że do zdrowia powraca Brazylijczyk Maicon, który najprawdopodobniej będzie do dyspozycji trenera na spotkanie w ramach 4. kolejki Serie A z Novarą Calcio.
Potwierdził to ostatnio właśnie Gasperini, który otrzymał jasny sygnał od sztabu medycznego, mówiący iż prawe kolano 30-latka z dnia na dzień wydaje się wracać do optymalnego stanu. Dotychczasowy problem stanowi łąkotka, jednak miejmy nadzieję, że gracz zgodnie z zapowiedziami wyzdrowieje i ponownie będzie nas, kibiców zachwycał swoimi świetnymi występami na prawej flance boiska.
bernardo Silva też bez kontraktu :p z reszta z Anglii zawsze ktoś jest do wyciągnięcia. no ale Ałzyljo i ołkitri wola pokemony z Francji za 25M
Komentarze (7)