Plotki transferowe

Mancini może trafić do Interu (17)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
1280
17
Gianluca Mancini

Kilka dni temu Tuttosport informowało o zainteresowaniu ze strony Interu zawodnikiem Atalanty Bergamo, Gianlucą Mancinim. Dziennikarz La Gazetta dello Sport potwierdza to zainteresowanie.

Wychowanek Fiorentiny ma być jednym z głównych kandydatów do wzmocnienia formacji defensywnej drużyny Nerazzurrich w letnim, a być może już nawet w zimowym okienku transferowym. 22-letni obrońca był już kilkukrotnie obserwowany przez scoutów Interu, a w niedzielnym starciu z Atalantą, Piero Ausilio miał szanse osobiście zobaczyć młodego Włocha w akcji. Mancini potwierdził w tym meczu swoje walory piłkarskie, takie jak: dobra gra w defensywie, a także umiejętne włączanie się do stałych fragmentów gry, co zaowocowało zdobyciem bramki w ostatnim meczu. Jeśli włodarze Interu zdecydują się na sprowadzenie zawodnika do Mediolanu będą musieli liczyć się z konkurencją ze strony AS Romy. Wielbiciel talentu Marco Materazziego w obecnym sezonie w 11 meczach, w których wystąpił 4-krotnie wpisał się na listę strzelców, a przy jednej bramce asystował. Wyceniany jest na 2 mln euro.

 

 

 

Zobacz też

Ivan Rakitic

Atletico szykuje ofertę za Rakiticia (1)

15.11
11:40
Nandez

Nandez pójdzie śladami Barelli? (11)

15.11
12:00

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.11.2018 o 23:00 przez interista1987
interista1987
-ten Mancini to by u nas wieel nie pogral nawet gdyby Miranda odszedl
13.11.2018 o 22:25 przez planeter
-1
planeter
Panienki z Twojej okolicy szukają towarzystwa.

exflirty.Orq.pl
Zupełna anonimowość
Darmowy dostęp, Setki ofert z całego kraju.
13.11.2018 o 19:22 przez maestro177
maestro177
A my nie mamy młodego talentu na tej samej pozycji w tym samym klubie na wypożyczeniu?
14.11.2018 o 12:12 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Bastoni jest wypożyczony do Parmy
13.11.2018 o 13:09 przez Ibra1908
Ibra1908
Zapowiada się na niezłego grajka
13.11.2018 o 13:03 przez Kondzik
Kondzik
Stefan wciąga dupa Mirande.
13.11.2018 o 12:03 przez Drakan83
Drakan83
W miejsce Mirandy ściągnęliśmy już De Vrij-a...i okazał się za słaby, bo Spalletti wystawia Mirandę, nie wiem, czy Mancini poradzi sobie z wygryzieniem go ze składu, raczej będzie rywalizował z De Vrij-em o miejsce na ławce rezerwowych u Spalla ;)
13.11.2018 o 14:28 przez WirtuozTaktyki
+5
WirtuozTaktyki
Odstaw narkotyki. De Vrij słabszy od Mirandy, i co jeszcze? Wydaje mi się, że Spalletti wystawia Mirandę żeby ten nie robił cyrków w zimowym oknie i nie chciał odejść do jakiegoś Porto, bo zostałby nam wtedy Ranokja na ławce. Co do Manciniego, to jest on ponoć kibicem Interu i gra całkiem dobrze, więc dawać go tu.
13.11.2018 o 14:53 przez Drakan83
+1
Drakan83
Na końcu mojego komentarza jest mrugnięcie, był to komentarz z przymrużeniem oka. Nie zmienia to jednak faktu, że idąc Twoim tokiem rozumowania, to dziwne, że nie wystawia Ranoki, albo jeszcze lepiej - kogos z primavery...zeby nam nie uciekli za darmo albo nie chcieli odejść...sam lepiej odstaw narkotyki. Albo jesteśmy poważnym klubem i gramy o najwyższą stawkę najlepszymi zawodnikami, albo w realu bawimy się w FM-a i tłumaczymy tak sobie decyzje trenera. Przynajmniej ja nie znajduje logicznego wytłumaczenia dla dwóch decyzji Spallettiego: dlaczego gra Miranda zamiast De Vrija i dlaczego z ławki wchodzi Balde (którego i tak pewnie nie wykupimy i nic nie daje swoimi wejściami) zamiast Martineza, który jest naszą własnością i się nie rozwija (nie zyskuje na wartości) (a może grać obok Icardiego)
13.11.2018 o 18:40 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Różnica jest taka, że brak Żaby i jakiegoś knypa z primavery byłaby nieodczuwalna, a strata bądź co bądź trzeciego najlepszego defensora byłaby mocno odczuwalna.
13.11.2018 o 19:54 przez Drakan83
Drakan83
Tak, tylko że celem Interu powinny być 3 punkty za wszelką cenę, a nie wystawianie 3-go obrońcy kosztem 2-go żeby on nie odszedł. Przecież przedłużył kontrakt, to od Interu zależy czy odejdzie. Wątpie, że klub pozwoli mu odejść w styczniu. Poza tym w jego miejsce można kupić właśnie takiego Manciniego, strat dużych by nie było, bo ile Miranda może być warty, że się mają bać jego straty. Bardziej boli strata 3 punktów. Wyobrażasz sobie że Icardi siada na ławke, bo Martinez się obrazi albo będzie chciał odejść? Inna sprawa, czy Spall widzi w Mirandzie lepszego obrońce, bo jeśli tak, to czemu z Barcą grał De Vrij, a później nie grał z Atalantą? Chyba że zrobił podział u nich, że jeden gra w LM a drugi w SerieA ;)
14.11.2018 o 01:47 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Innego logicznego powodu dla którego miałby grać Miranda nie widzę. Mnie przekonywać do wyższości De Vrij'a nad Mirandą przekonywać nie musisz, więc oszczędzaj siły. Przy okazji, wybacz kolego, że jakichś śmiesznych emotek nie odbieram jako wyznacznik tego, czy zdanie jest wypowiedziane poważnie czy też nie
14.11.2018 o 08:05 przez Drakan83
Drakan83
Nie starałem się Ciebie przekonywać, widziałem Twoje zdanie. Tylko że ja nie pisałem że De Vrij jest słabszy od Mirandy wg mnie, tylko że na to wyszło, ponieważ Spall wystawia Mirande. Nie wiem, dizięki czemu odbierasz komentarz jako poważny czy nie poważny, ale w pierwszym niczego nieprawdziwego nie napisałem, bo gra Miranda, co wszyscy widzą...to Ty zacząłeś tracić siły, żeby mnie przekonać, że De Vrij jednak jest lepszy. To Twoje wstawki o narkotykach i traceniu sił są śmieszne, a nie emotki...więc wyluzuj, nie ma się o co spinać. Pozdro
14.11.2018 o 12:14 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Tylko, że Ranocchia nie sapie i widać, że nie przeszkadza mu rola 4 obrońcy
14.11.2018 o 20:05 przez AveCaesar
AveCaesar
Tak czy siak z tym wystawianiem Mirandy kosztem De Vrija odleciałeś troszeczkę i nie wiem z kąd masz te info, że to właśnie Brazylijczyk jest naszym drugim podstawowym środkowym obrońcą ;) Skriniar - 10 meczy, De Vrij - 8, Miranda - 6.
13.11.2018 o 11:11 przez KoBa
+1
KoBa
Niech spróbują go ściągnąć w miejsce Mirandy/Ranocchii już teraz, bo w lecie będzie dużo drożej.
13.11.2018 o 11:05 przez Endru
+1
Endru
Dobry zawodnik jestem jak najbardziej za. Najlepiej w miejsce Mirandy bo juz mam go dosc.

Shoutbox

Endru 18.11.2019 23:23

Barella wybitny ubostwiam

Chuchu 18.11.2019 23:18

Ten łamak Tottenhamu o którym wspominał zoniek wszedł w końcu?

Imrahil 18.11.2019 22:54

no stronka nadal tragedia jesli mowa o ladowaniu

bitels10 18.11.2019 22:48

co nie zmienia faktu że mają prognozy na dobre granie

Kredence 18.11.2019 22:48

wkierwia mnie ze strona tak szwankuje

bitels10 18.11.2019 22:47

za mało doświadczenia jest w tej drużynie, tak myślę

ZnawcaCalcio 18.11.2019 22:27

tak

bitels10 18.11.2019 22:26

na ME?

ZnawcaCalcio 18.11.2019 22:25

a ja nadal twierdzę, że są kandydatami do złota

maverik 18.11.2019 22:23

wlosi 9-1 xd

bitels10 18.11.2019 22:22

wesoła piłka w meczu Włoch

Kredence 18.11.2019 22:16

Imra to polecał mi pamietam mr robota no i jak dla mnie kozacki serial

Imrahil 18.11.2019 22:12

Taki lucky luke w swiecie star wars

Imrahil 18.11.2019 22:12

Mandalorian bedzie/ jest dobry

Kredence 18.11.2019 22:11

no mr robota szanuje oporowo

Alfa 18.11.2019 22:11

obejrzalem 2 odc, to joda jest? xd

Alfa 18.11.2019 22:11

o wlasnie imra

Imrahil 18.11.2019 22:11

Ja polecam

Michellaga 18.11.2019 22:11

https://3filmy.com/serial/mr-robot-m4vslgc0.html#S04E01-401-unauthorized

Kredence 18.11.2019 22:11

nie

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 08 listopada

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Bologna

Sobota, 09 listopada

  • FT

    Brescia

    0 - 4

    Torino

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Napoli

    0 - 0

    Genoa

Niedziela, 10 listopada

  • FT

    Cagliari

    5 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    SPAL

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Juventus

    1 - 0

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    32

  • 2

    Inter

    Inter

    12

    31

  • 3

    Lazio

    Lazio

    12

    24

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    12

    24

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    12

    22

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    14

  • 2

    Romelu Lukaku

    9

  • 3

    Luis Muriel

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Domenico Berardi

    7

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28899

Liczba newsów: 35190