Plotki transferowe

Marotta chce do Interu? (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 2 lata temu
1842
17
Marotta

Po ogłoszeniu pożegnania z Juventusem, Giuseppe Marotta pozostaje bardziej smakowitym kąskiem na rynku niż niejeden, wysokiej klasy zawodnik. 

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Marotta zdołał już odrzucić propozycje Romy i Napoli, a jego wyłączną intencją ma być pozostanie we Włoszech i dołączenie w lecie 2019 roku do Interu. W Mediolanie twórca sukcesów Juventusu spotkałby się z Luciano Spallettim, z którym łączą go doskonałe relacje już od czasów wspólnej pracy w Venezii w sezonie 1999-2000. Jak twierdzi Tuttosport, obie strony podjęły już pierwsze kontakty i są bliskie porozumienia.

Wciąż nie jest jasne jaką rolę oficjalnie przejąłby w Interze Giuseppe Marotta. Z pewnością będzie to stanowisko kluczowe, a więc ktoś z obecnego trio Antonello-Gardini-Ausilio musiałby pożegnać się z Interem.

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:51) Esposito o krok od Venezii (17)

14.01
02:00
Florian Neuhaus

Inter wśród zainteresowanych Neuhausem (2)

13.01
13:40

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.10.2018 o 10:29 przez Kazam
Kazam
maverik napisał:
Jedno oko już mu ucieka w stronę Interu ;)
Haha, właśnie chciałem napisać że Marotta puszcza oko do Interu
03.10.2018 o 17:17 przez maverik
maverik
Jedno oko już mu ucieka w stronę Interu ;)
03.10.2018 o 17:08 przez jaszczomb
jaszczomb
Brać póki wolny. Świetne uzupełnienie sztabu. Miejsce w którym juve się obecnie znajduje w dużej mierze dzięki Panu ze zdjęcia :) . Porównanie z Fassone conajmniej nie na miejscu w odniesieniu do wykonanej pracy :)
03.10.2018 o 15:52 przez kroter32
kroter32
Choc na poczatku prawie oplulem ekran, gdy przeczytalem pierwsze wiadomosci na ten temat. To musze przyznac, ze koles odwalil kawal dobrej roboty w rubentusie i widziec dwojke Ausilio - Zezowaty, to by bylo cos.
03.10.2018 o 11:42 przez KRS
+1
KRS
a tak na marginesie to obiektywnie - Inter jest chyba najciekawszym obecnie projektem we Włoszech i być może to go przyciągać właśnie do NAS :)
03.10.2018 o 11:53 przez Diaby_10
Diaby_10
Jak i nie w Europie 😁
03.10.2018 o 14:43 przez KRS
KRS
może i w Europie - wliczając w to kilka klubów z Premier League (Watford, West Ham)
03.10.2018 o 11:39 przez KRS
KRS
ależ mi Sunnig imponuje - ach jak warto było czekać na takie czasy, a czasy były ciężkie - teraz Chińczycy uzdrawiają drużynę i klub - oby udało się z Marottą - a swoją drogą cieszy mnie reakcja kibiców na ten potencjalny transfer - byłem pewny że część będzie pluć bo Juve! 3mam kciuki
03.10.2018 o 11:29 przez Kusy
Kusy
to byłoby coś! zapraszamy!
03.10.2018 o 11:23 przez Drakan83
Drakan83
Drakan83 napisał:
Ausilio musi zostać, jego robota jest bardzo dobra. Co do Marotty...to może by uświadomił Zarządowi, na podstawie własnych doświadczeń w Juve, że priorytetem powinien być stadion i rozwiąxzanie tego problemu...albo wykupienie GM na własność i przebudowa...albo budowa nówki sztuki na 55-60 tys. widzów...poza poprawionym marketingiem tylko własny nowy(lub przebudowane GM) stadion da nam prawdziwego kopniaka do przodu


zapchać potrafi się czasami...w kilku meczach w sezonie...zazwyczaj kibiców jest średnio w granicach 50 tys., czasami blisko 60 tys.
Nie ma co się tak denerwować...znając życie, pewnie zostaniemy na GM razem z Milanem ;)
03.10.2018 o 11:16 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Chłop zna się na rzeczy jak mało kto, byłyby niezłe wzmocnienie!
03.10.2018 o 10:45 przez Kazam
+2
Kazam
Niech przychodzi i tworzy z Auzylo zabójczy duet. Marotta w Interze potwierdzi tylko mocarstwowe ambicje klubu. Giuseppe przeszedł drogę z Sampy do Dzuwe, a teraz może wygodnie zasiąść w fotelu i rządzić transferami w Interze. Może być ciekawie
03.10.2018 o 10:41 przez ErnestGrandeNerazzurri
+3
ErnestGrandeNerazzurri
Zapraszamy na stanowisko dyrektora strategicznego.

P.S. Jak nie wkurza czytanie o nowym stadionie na 60 tysięcy, widząc, że San Siro potrafi się zapełnić...
03.10.2018 o 10:30 przez Drakan83
-1
Drakan83
Ausilio musi zostać, jego robota jest bardzo dobra. Co do Marotty...to może by uświadomił Zarządowi, na podstawie własnych doświadczeń w Juve, że priorytetem powinien być stadion i rozwiąxzanie tego problemu...albo wykupienie GM na własność i przebudowa...albo budowa nówki sztuki na 55-60 tys. widzów...poza poprawionym marketingiem tylko własny nowy(lub przebudowane GM) stadion da nam prawdziwego kopniaka do przodu
03.10.2018 o 10:37 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Inter i stadion na 55-60 tys? 65 tys to absolutne minimum. Marotta to Król, jakby przybył to detronizujemy Juventus w przeciągu 2-3 lat.
03.10.2018 o 11:04 przez maniekfci
+4
maniekfci
na mecz z Cagliari przychodzi 55 tys ludzi i mamy ograniczać taki potencjał kurnikiem na 60 tys? tym bardziej, że gramy w LM?
03.10.2018 o 10:14 przez Kondzik
+2
Kondzik
Zapraszamy wężyk. To jest człowiek który ma w dna podniesienie klubu na wysoki lvl. Człowiek z głową A takich brakuje u nas na stanowisku dyrektora.

Shoutbox

Adriano_forever 19.01.2021 22:58

narówa

Adriano_forever 19.01.2021 22:39

eeeelówa

Juzek 19.01.2021 22:27

ok,

mroowa111 19.01.2021 22:27

wrocław

Juzek 19.01.2021 22:27

a w Polsce jestes? bo ja za granica i myslałem nad jakims vpn jakby w Polsce były

mroowa111 19.01.2021 22:26

u mnie nie ma

mroowa111 19.01.2021 22:24

raczej nie

Juzek 19.01.2021 22:23

mozesz sprawdzic?

Juzek 19.01.2021 22:23

w serialu Breaking Bad sa polskie napisy albo lektor?

maverik 19.01.2021 22:22

nie krępuj się Juzek

mroowa111 19.01.2021 22:20

no dawaj

Juzek 19.01.2021 22:15

bo mam pytanie

Juzek 19.01.2021 22:15

Ma ktos z was netflixa?

Imrahil 19.01.2021 21:58

gdzie on a gdzie Krecik opiszcie

Imrahil 19.01.2021 21:57

pamietacie tego palacza, obrosnietego wafla, sabbatini czy jakos tajk

Imrahil 19.01.2021 21:56

klub z wiecznego przegrywa

Imrahil 19.01.2021 21:55

taka roma zawsze byla klubem z 2 polki

broda4991 19.01.2021 21:49

w sobotę też spezia gra z romą ciekawe czy ich dojadą

broda4991 19.01.2021 21:49

szkoda że Spezia nie jest po naszej części drabinki tylko milan i juve do finalu

ragnar 19.01.2021 21:48

nie ogladam, ale rzuciło mi sie w oczy

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38448