Wywiady z działaczami

Marotta: Chcemy rozwijać klub z roku na rok (8)

Autor:
Źródło: różne
2 miesiące temu
886
8
Giuseppe Beppe Marotta

Beppe Marotta udzielił wczoraj wywiadu dla Radio Uno. Wypowiedział się podczas tej audycji min. o Mauro Icardim, ewentualnej wymianie Icardiego za Dybale, o znaczeniu posiadania własnego stadionu oraz skomentował działanie systemu VAR. Oto co miał do powiedzenia dyrektor Interu:

- Miałem pewne trudności, gdy przychodziłem z Juventusu do Interu. Mogę zaoferować obecnemu klubowi moje doświadczenie.

- Icardi zdobywa doświadczenie w profesjonalnym futbolu. Bez wątpienia jest jednym z naszych największych atutów. Ma jeszcze dwa lata ważnego kontraktu z Interem. Mówimy o jednym z najlepszych środkowych napastników we współczesnym futbolu.

 - Wartość Icardiego jest znana. Teraz koncentruje się on na realizacji własnych celów.

- Udało nam się rozwiązać ostatnią sytuację, która jest częścią futbolu.

- Dokonamy oceny sytuacji, kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Wola klubu jest ważna, ale równie istotna jest wola samego zawodnika.

- Naszym pragnieniem jest to, żeby ten klub i zespół rozwijał się z roku na rok. Chcemy sprowadzać do klubu zawodników, którzy mają zwycięską mentalność. Prowadziliśmy negocjacje z Godinem, zawodnikiem, który ma tą oczekiwaną mentalność. Powtarzam raz jeszcze, rodzina Zhangów chce jak najlepiej dla klubu, ale ogranicza ją FFP.

- Piłkarze nie muszą być na siłę przyjaciółmi. Muszą być profesjonalistami i muszą realizować cele wyznaczone przez klub.

- Luciano Spalletti jest naszym trenerem w  pełnym tego słowa znaczeniu. Ma jeszcze dwa lata kontraktu z klubem. Musimy pokładać w nim nasze zaufanie, ponieważ Inter pod jego dowództwem osiąga wyznaczane cele.

- Plotki o Conte wynikają z faktu, że nie jest on związany z żadnym klubem i ma zwycięski profil. To normalne, że jego nazwisko jest łączone z wielkimi klubami.

- Wczorajszy gest względem Perisicia pokazał, że szatnia znów jest zjednoczona.

- Dybala jest bardzo dobrym piłkarzem, a także bardzo dobrym człowiekiem. Podobnie jak Icardi jest uważany za jednego z najlepszych zawodników na swojej pozycji.

- Siła Juventusu jest niezaprzeczalna. Gwarantuje im to absolutną dominację w lidze od kilku lat. Bianconeri to wzór tego jak powinno wyglądać zarządzanie klubem.

- Własny stadion to ważny temat, ponieważ ma ogromną wartość na poziomie komercyjnym, jak i poczucia przynależności. To musi być miejsce, na którym można przeżywać swoją pasję. Uzyskiwane przychody z jego działalności mają również istotne znaczenie.

- VAR to system, który stara się eliminować błędy, ale nie rozwiązuje ich wszystkich. Problemem są dalej sytuację z zagraniami ręką. W tych sytuacjach, wciąż pozostaje wiele niejasności.

 

 

Zobacz też

Marotta i Antonello

Wspólna konferencja prasowa Antonello i Marotty w Lugano (1)

14.06
16:56
Mauro Wanda Icardi

Wanda: Mauro nie myśli o Juventusie (6)

20.05
14:01

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.04.2019 o 14:01 przez Dyl87
+2
Dyl87
TRzeba brać :)
15.04.2019 o 19:26 przez SETE
SETE
Diaby ... No bo FFp jest dobrym wytłumaczeniem dla kibiców dlaczego nie możemy bądź nie chcemy poważnie zainwestować w skład.
15.04.2019 o 20:19 przez Michellaga
Michellaga
To że nie będziemy mieli sankcji na głowie nie znaczy, że nie bedziemy musieli przestrzegać wymogów FFP według których możemy w bilansie mieć max -30 mln za sezon. FFP nie przestaje obowiązywać.
15.04.2019 o 23:51 przez Diaby_10
Diaby_10
Ok rozumiem dzięki. Teraz nas ratuje własny stadion i do tego inwestorzy ... Zastanawia mnie takie PSG bo o man city już nie mówię bo trzepią kasę z prawa telewizyjnych m.in, to te szejki się nie boją ? W życiu takiej kasy mogą nie uzbierać po kupnie neymara i kyliana nawet jak rezerwę opchaja a my wiecznie się tego boimy. Nawet sąsiedzi zza miedzy maja ffp w dupie
15.04.2019 o 19:01 przez Diaby_10
-1
Diaby_10
Ja już :cenzor: nie wiem co z tym ffp ... Tu niby do czerwca mamy się z tego uwolnić a z drugiej strony cały czas o tym gadają. Do :cenzor: a przecież mercato jest od 1 lipca. Albo ja jestem głupi i ktoś mi to wytlumaczy
15.04.2019 o 17:29 przez karol-taranowski
-1
karol-taranowski
Czyli w lecie mozemy sie spodziewać wielkich transferów heheheheh moze wykupią Politano jak kogoś sprzedadzą no i moze Godin przyjdzie za darmo hehehe na tym sie skończy nasze okienko :-) cos mi sie zdaje ze te FFP to tylko przykrywka a oni po prostu nie chca wydawać za duzo kasy na transfery !! ! No i zostawienie Spallettiego na stanowisku wiąże sie z kolejnym straconym sezonem !! !! pozdrawiam Forza Inter !! !!
15.04.2019 o 16:03 przez Pablo1908
Pablo1908
dobrze gada, w nagrode do okulisty z nim
15.04.2019 o 15:14 przez maverik
maverik
Pełna zgoda Beppe we wszystkim, działaj dalej.

Shoutbox

MK92 15.06.2019 23:23

Dobra. To z napastnikami już mniej więcej wiem. Z lewym wahadłem też już rozważania Wasze śledziłem. A co z prawym wahadłem Interu?

MK92 15.06.2019 23:21

Rotacja będzie nieunikniona.

ANIOL 15.06.2019 23:21

Pany wy się ogarnijcie. Właśnie zaczyna się walka Glowackiego !! !! !! !! !

MK92 15.06.2019 23:21

Ale jak na ławce, to rozumiem.

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:21

mamy Lautaro tylko, a mamy grać na 2 napastników

MK92 15.06.2019 23:21

A jakoś Lukaku czy Dzeko do takiej roli mi nie pasują.

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:21

no ale ktoś musi być na ławce

MK92 15.06.2019 23:20

Nawet nie o kasę chodzi, ale w grze dwójką napastników, to jeden powinien być taką fałszywą dziewiątką bardziej.

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:20

niby czemu

MK92 15.06.2019 23:20

A oni się nie wykluczają?

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:20

i jednego i drugiego

MK92 15.06.2019 23:19

WirtuozTaktyki, wolałbyś Dzeko czy Lukaku w Interze?

MK92 15.06.2019 23:18

Racja, przesadziłem. Ale morele1 bardzo niekulturalny jest.

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:17

zastanów się nad sobą

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:17

MK jesteś gościem SB i FCI i obrażasz gospodarzy

MK92 15.06.2019 23:16

Także tego...

MK92 15.06.2019 23:16

Homoseksualizm propagują lewicowcy, a więc Internacjonaliści...

WirtuozTaktyki 15.06.2019 23:16

utkajcie mordy

morele1 15.06.2019 23:15

i w dodatku milanistą

morele1 15.06.2019 23:15

czy ty jestes pedalem?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 25837

Liczba newsów: 34091