Pozostałe

Maxwell: „Inter jest bardzo mocny” (27)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
505
27

Obrońca Barcelony, Maxwell już myśli o półfinałowej potyczce w Lidze Mistrzów, w której jego obecny klub zmierzy się z Interem Mediolan, którego barwy Brazylijczyk reprezentował jeszcze w minionym sezonie.

 

- Inter jest bardzo mocny, wyeliminowanie Chelsea dało im wielką pewność siebie i teraz osiągają spektakularne rezultaty. Mają w kadrze zawodników wysokiej klasy, dlatego czeka nas ciężki mecz. Obecny Inter jest zupełnie inny w porównaniu z tym, z ubiegłego roku – przyznał Maxwell.

 

Brazylijczyk po przenosinach do stolicy Katalonii nie może liczyć na miejsce w wyjściowej jedenastce, jednak wobec kontuzji Abidala nie jest wykluczone, że będzie miał okazję od pierwszych minut zagrać przeciw byłym kolegom – Gra przeciwko Interowi byłaby dla mnie wyjątkowym przeżyciem, jednak kiedy rozpocznie się mecz wszystkie emocje znikną. W tym momencie mamy nadzieję, że Ibra zdoła się wyleczyć na mecz z Realem, ponieważ jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.08.2010 o 21:03 przez samueletoo
samueletoo
<span style="color: red">I</span>nter i tak wygra zaklad lm nSZE
08.04.2010 o 15:49 przez sas111
sas111
Maxwell przynajmniej ma szacunek do Interu i za to go lubie w przeciwienstwie do zlatana... to bedzie ciezki dwumecz w ktorym faworytem jest napewno barcelona ale ja wierze ze Inter w tym sezonie wygra champions league<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.04.2010 o 20:10 przez SlimShady
SlimShady
Wczoraj na nSport gadali, zę Maxwell tak ponoć zaostrzył rywalizacje na lewej flance że sam Abidal, żeby nie stracić miejsce w pierwszej 11 zaczął grać ofensywnie co go nigdy nie ciągło. Nie ma co gadać Abidal to trochę lepszy zawodnik i większa marką w Barcie, może gdyby Abidal przyszedł razem z Maxwellem doi Barcy w tym samym czasie to Brazylijczyk by był podstawowym zawodnikiem. Ale chyba Maxi zrobił była przechodzą do Barcy nic nie skorzystał grzeje lawę jak na boisku jest Abidal a nas chyba grał częściej
07.04.2010 o 18:37 przez blo
blo
zdjecie w newsie mowi wszystko maxwell to zwykly <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> i to co ma do powiedzenia mnie malo obchodzi razem z ibra dostana takie becki ze beda zalowac swoich decyzji hehe<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
07.04.2010 o 16:09 przez tytusek25
tytusek25
Gdyby recepta na Barce byla taka prosta jak tu podajecie to chyba nie zdobylaby 6 trofeów w ubieglym sezonie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> i nie kroczyla tak pewnie po nastepne. Najlepszych mozna poznac po tym ze kazdy wie jak grasz,walczysz,jezdzisz ale i tak nikt(conajwyzej bardzo niewielu) nie potrafi cie powstrzymać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Wierze jednak gleboko ze Mourinho to jeden z tych niewielu.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.04.2010 o 15:40 przez dodo_IM
dodo_IM
Oby Ibra zagrał przeciwko nam i oby nie miał nic do gadania <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.04.2010 o 15:30 przez konradosmen
konradosmen
to będzie mecz stulecia<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.04.2010 o 15:28 przez Tomekk
Tomekk
Zapowiada sie praktycznie boj o wygrana w calej lidze mistrzow, Barcelone uwazam ze tylko Mourinho obecnie moze pokonac i mam nadzieje ze tak sie stanie
07.04.2010 o 15:27 przez microsoft666
microsoft666
zobaczymy kogo dadza nam do sedziowania,bo tu czuje ze awans bedzie po stronie barcy<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
07.04.2010 o 15:12 przez Dzyl
Dzyl
Jeżeli wygramy mecz z Barcą to wygramy LM. Bo w finale nie powinniśmy mieć problemów z Lyonem czy Bayernem ( wątpie aby MU awansował do półfinału ) <br />
Będzie to bardzo ciężki miecz ale mam nadzieję że wygramy, choć mam złe przeczucia. Będziemy musieli wygrać mecz na GM bo na CN będzie ciężko wygrać. Barca bardzo dobrze gra na własnym stadionie. Trzeba będzie bardzo uważać na Messiego.
07.04.2010 o 14:59 przez IBRA2880
IBRA2880
Barca ma slabe boki obrony?Lewa strona to zgadzam się,ale prawa D.Alvesa to ciezko przejsc!Oj bedzoe meczyk i Jose pewnie ustawi chłopaków na ten meczyk.
07.04.2010 o 14:41 przez Castaignos
Castaignos
całkowicie się z toba zgadzam LolzaczeK mamy teraz inny zespół<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.04.2010 o 14:19 przez LolzaczeK
LolzaczeK
Przeciez to jest wogule inny inter niz w fazie grupowej<br />
i mysle ze sklad 4-3-3 moze byc dobrym pomyslem<br />
i oczywiscie boczna obrone nie maja za dobra\<br />
dowiedzialem sie tego w meczu z arsenalem<br />
ale wygramy i liga mistrzow jest nasza <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.04.2010 o 14:17 przez LolzaczeK
LolzaczeK
ooo jezuuuu wiem ze wiekszosc kibicow boicie sie ze inter przegra, ale jest nadzieja Mourinho swietny trener, a zawodnicy dadza z siebie wszystko<br />
napewno to beda wielkie emocje<br />
Wierze w INTER I MYSLE ZE TO BEDA NASZA NAJPIEKNIEJSZA LIGA MISTRZOW<br />
FORZA INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.04.2010 o 14:14 przez piotrekninter
piotrekninter
ale dobrze ze Maxwell odszedl u nich tez nie gra, ale on lubi wejsc ofensywnie a Barca caly czas atakuje u nas jak mial 1 wypad czy dwa to max, ale nie tesknie za nim mimo wszystko<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
07.04.2010 o 13:56 przez Mate1908
Mate1908
Dokładnie El Intero. Boki obrony to najsłabszy punkt Barcy jeśli chodzi o obronę (atak to inna sprawa). Naszą szansę upatrywałbym w ustawienia 4-3-3. Boczni napastnicy wygrywając pojedynek 1 na 1 zrobią dużą przewagę. Wtedy pozostaje już tylko dograć piłkę do Milito bądź wchodzącego z drugiej linii pomocnika.
07.04.2010 o 13:51 przez mati1908
mati1908
swoja droga to szkoda ze Maxwell odszedł,spoko był tylko na niego nie stawiał. I wogole to moim zdaniem jest duzo lepszy niz abidal tylko tam tez na nim nie moga sie do konca poznac
07.04.2010 o 13:38 przez cor72z
cor72z
Raczej upokorzenia nie powinno być (jak Milan z Manchesterem) i nasza obrona jest na tyle mocna, że 4 golami nas nie rozwalą ale... to wciąż jest Barca, której ani razu w meczach grupowych nie zagroziliśmy jakąś dobrą akcją. Biorąc to pod uwagę ciężko jest być optymistą, jednak jeśli zagramy tak jak z Chelsea, która też była faworytem nawet po porażce 1-2 z nami, to mamy jakieś małe szanse na sprawienie kolejnej niespodzianki. Ja już wiem, że znowu czeka mnie 180 albo i więcej minut stresu, przyspieszonego bicia serca i rzucania mięsem przy każdej stracie naszych <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.04.2010 o 13:35 przez portugalka7
portugalka7
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.04.2010 o 13:28 przez adriano:)
adriano:)
W meczu z Barcą musimy zagrać perfekcyjnie, inaczej przegramy. Naszym atutem może być atakowaniem skrzydłami jak to powiedział El Intero, ale ważne też będzie forma naszych stoperów jak i całej gry defensywnej. Jak zagramy twardo w obronie to możemy sprawić im wielki kłopot. Rok temu Chelsea pokazała jak się powinno grać z Katalończykami i mam nadzieję, że zagramy podobnie.
07.04.2010 o 13:18 przez deathrider89
deathrider89
maxwell wie co mówi damy im popalić<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.04.2010 o 13:16 przez Interfan17
Interfan17
dalej będą przywitani na SS gwizdami<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.04.2010 o 13:02 przez Seba
Seba
Barca ma słabe boki obrony jeśli chodzi o defensywe. Może 4-3-3 i ataki skrzydłami sprawdziłyby się w konfrontacji z Barcą.
07.04.2010 o 12:59 przez snuffy
snuffy
U nas też Ibra był bardzo ważnym zawodnikiem i wszyscy wiemy, że to wcale nie było takie dobre<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
07.04.2010 o 12:54 przez dichu
dichu
każdy gada że nei zobaczymy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Ja licze że na SS zrobimy powtórkę z pierwszego meczu z Milanem 4-0<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.04.2010 o 12:53 przez Pavlo
Pavlo
jednak nie tak mocny jak Barca<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.04.2010 o 12:52 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
najemnik- ów 2-ch <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się