Pozostałe

Mazzarri przeprowadził się do Anglii (17)

Źródło: football-italia.net
około 4 lata temu
148
17
fcinter serwisowe

Były trener Interu Walter Mazzarri, któremu klub nadal opłaca pensję przeprowadził się do Anglii, a dokładniej do Manchesteru. Włoch uczy się tam języka oraz studiuje drużyny Premier League.

Mazzarri był wielokrotnie łączony z przenosinami do któregoś z angielskich klubów. Najwyraźniej postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i samemu poszukać dla siebie pracy.

- On opuścił Włochy i poleciał do Anglii, ale nie wygrał Londynu, ponieważ jest tam zbyt wielu Włochów. Zamiast tego zdecydował się na Manchester, grają tam dwie wielkie drużyny i może w 20 minut dostać się do Liverpoolu i oglądać, analizować mecze The Reds i Evertonu. Mazzarri przeprowadził się do Anglii w marcu razem ze swoim przyjacielem - Antonio Finco, dziennikarzem i pisarzem. Chciał nauczyć się angielskiego oraz zapoznać się z angielską piłką. Manchester jest idealny dla Mazzarriego. Do miasta wprowadził się w czerwcu, żyje tam ze swoją angielską rodziną (?) i ma specjalnego nauczyciela, Seana Warrena, który wprowadza go w innowacyjne metody nauki języka w akademii dla obcokrajowców prowadzonej przez Manchester United - mówił Giampiero Timossi dla calciomercato.com

Być może wkrótce Inter uwolni się od płacenia kosmicznej pensji trenerowi, który od zeszłego roku nie prowadzi drużyny Nerazzurrich.

udostępnij

Zobacz też

Piero Giacomelli

Obsada sędziowska na mecz Lecce - Inter (0)

18.01
07:18
Romelu Lukaku Nicolo Barella Lautaro Martinez Antonio Candreva Napoli San Paolo

Nerazzurri wygrywają w Neapolu pierwszy raz od 1997! 3:1 dla Interu (37)

06.01
19:55

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.11.2015 o 22:01 przez jaszczomb
jaszczomb
Wiadomo, że będzie siorbał hajsy jak długo będzie mógł. Dopiero potem zobaczymy go w jakimś niezbyt wybitnym klubie.
12.11.2015 o 10:32 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Do kostki brukowej by się nadał
11.11.2015 o 23:12 przez ekspert
ekspert
On to chyba na wakacje tam pojechał, bo chyba nie jest na tyle naiwny żeby liczyć na zatrudnienie w jakimś poważnym angielskim klubie.
11.11.2015 o 21:21 przez Piter
Piter
podbił włochy teraz ma szanse na wyspach, powodzenia trenerze Mazzarri
11.11.2015 o 20:58 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Powodzenia Walter i szczescia w jakims klubie w ktorym za sterami nie siedzi wizjoner pokroju Morattiego.
11.11.2015 o 15:39 przez Zadenzwasniemaracji
Zadenzwasniemaracji
No tak, pojechał z przyjacielem to musi być gejem. Logika debili. W umowie ma zapisane, że mają mu płacić to mu płacą, klub ma się wywiązywać z umowy, więc nie wiem dlaczego nazywasz go śmieciem. A poza tym, to, że siedzi w Manchesterze, nie znaczy, że będzie trenował jeden z tych klubów. Tam widocznie jest pełen profesjonalizm jeśli chodzi o wprowadzenie w realia Premiership. Ludzie ogarnijcie się.
11.11.2015 o 15:26 przez yoda79
yoda79
Wyjątkowa kanalia trenerska, zero, szkoleniowe dno, gdzie ten paź do Manchesteru?
I nie jest jego winą, że Indor podpisał z nim taki kontrakt, proste i logiczne.
11.11.2015 o 14:26 przez kibol123
kibol123
HAHAHA TO CITY czy UNITED ??
11.11.2015 o 13:26 przez Yascarr
Yascarr
BEKA, Mazzarri liczy że bedzie Manchester trenował HAHAHA! :D
11.11.2015 o 13:17 przez Nasir
Nasir
lesyn namber łan: 3 tri
lesyn namber tu: 5 fajw
lesyn namber tri: 2 tu
11.11.2015 o 13:11 przez wrobel1908
wrobel1908
Inter uwolni się od płacenia wysokiej pensji trenerowi ... w czerwcu
11.11.2015 o 13:10 przez Jacenty
Jacenty
Czyha na posadę w Chelsea :)
11.11.2015 o 13:02 przez piotrekninter
piotrekninter
z przyjacielem...troche tu gejostwem jedzie
no co szuka roboty,o ile sie nie myle ma kontrakt do czerwca, to akurat z nas zedrze co mial do zdarcia i wezmie jakas druzyne z PL
11.11.2015 o 12:46 przez maniekfci
maniekfci
powodzenia Panie Trenerze!
EssA Walter!
11.11.2015 o 12:42 przez bobogol
bobogol
Na pierwszy rzut oka wygląda jak ucieczka z gejowskim kochankiem, z którym się spiknął w czasie pisania wywiadu rzeki :D i jeszcze Manchester żeby się diaspora nie dowiedziała, bo dużo Włochów w Londynie :D
11.11.2015 o 12:31 przez Imrahil
Imrahil
angielska rodzina ?! ;D
11.11.2015 o 12:19 przez inter_21
inter_21
Wszyscy wiedzą że ten śmieć będzie doił klub do końca, a w Manchesterze to mógłby co najwyżej aplikować na posadę woźnego

Shoutbox

IlCapitano 18.01.2020 10:21

Sam zacząłeś

ManOnFire 18.01.2020 10:21

zakończyć

ManOnFire 18.01.2020 10:20

Miałeś zakończy juz ten temat, walczysz dalej.

IlCapitano 18.01.2020 10:20

Klauny rzymskie TFU

IlCapitano 18.01.2020 10:20

HAHAHAHHA jaki ból dupy XDDDD HAHAHAH

IlCapitano 18.01.2020 10:19

majkel Dodano: 14 godzin temu | Karma: 5 Ja życzę Interowi mistrzostwa. Serio. Życzę im Scudetto do ostatniej minuty ostatniej kolejki Serie A. A później samobója Ranocchi i drugiego miejsca.

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Natomiast my opisujemy kandydatury i potrzeby

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Ale mi chodziło o te gównonewsy Padyr

ManOnFire 18.01.2020 10:18

Sanchez sobie poradzi w LE

Pader88 18.01.2020 10:18

ILCAPITANO 18.01.2020 08:05 Dobrze, że mam w dupie te mercato i wiem, że najpóźniej 31 stycznia Giroud i Eriksen będą nasi

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Lukaku, Martinez, Giroud, Sanchez, Esposito i wszystko

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Jezu dawać tego Giroud idealny na LE

ManOnFire 18.01.2020 10:17

Haha 😂😂😂

ManOnFire 18.01.2020 10:17

Nie jest wykluczonym, że może być kontynuowana przed sądem: Roma może zrobić Interowi sprawę. Są przesłanki związane z brakiem poszanowania zobowiązania przed umową (porozumienie zostało osiągnięte i tym samym zostały podpisy, po tym jak boczny obrońca przeszedł testy medyczne i otrzymał certyfikat od CONI, że jest zdolny do gry). Jak również sprawa wyrządzenia szkody wizerunkowi Spinazzoli, zdewaluowanego w kluczowej fazie negocjacji.

IlCapitano 18.01.2020 10:14

Na tym można zakończyć ten temat i skupić się na mercato Interu

IlCapitano 18.01.2020 10:14

WTF, Alfa oraz Imrahil precyzyjnie wyjaśnili podklub

IlCapitano 18.01.2020 10:14

Amen

Imrahil 18.01.2020 10:09

i dlatego nigdy nic nie osiagna

WTC 18.01.2020 10:08

a oni czują się jeszcze pokrzywdzeni xd

Alfa 18.01.2020 10:08

Podrzędny klub o prowincjonalnym myśleniu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29146

Liczba newsów: 35638