Plotki transferowe

Mediaset - Inter poświęci Icardiego (27)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 12 lat temu
527
27

Jak donosi SportMediaset, Mauro Icardi może nie zagrać w meczu z Bologną, ale to nie jedyna informacja...

 

Portal twierdzi, że obecny napastnik Nerazzurrich zostanie poświęcony i zostanie sprzedany podczas letniego okienka transferowego. Fundusze z jego transferu mają pomóc w zakupie innych zawodników. Mówi się, że Argentyńczykiem zainteresowane są kluby między innymi z Hiszpanii i Francji.

 

Mauro Icardi wystąpił w tym sezonie w 16 meczach, wchodząc z ławki aż 10 razy. Podczas czasu spędzonego na boisku udało mu się zdobyć 4 bramki.

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (63)

27.06
08:20
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.04.2014 o 02:27 przez Mateusz17
Mateusz17
Silny*bramkostrzelny*
06.04.2014 o 02:26 przez Mateusz17
Mateusz17
Lukaku jest swietny dosc ze sikny dobrze zbudowany dobry technicznie to jeszcze bra kostrzelny , Icardi dwie bramki z bologna brawo moze uciszyl co niektorych tutaj albo i nie bo wymagaja srednio gola na mecz od niego
04.04.2014 o 21:14 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Tak, zostawmy argentyńczyków w napadzie- to przecież przyszlość Interu, mają zaledwie po 32 lata !! Na co nam Icardi !!

A tak w ogóle Lukaku, czy jakoś tak jest na wylocie z Chelsea, dlaczego jego Inter nie może kupić? Koles ma 20 lat i niexle ciupie, ale Mou go nie widzi u siebie i prawdopodobnie na sprzedaz pojdzie ten mlodzik. :D
04.04.2014 o 15:24 przez matedini
matedini
Lacazette <=> Icardi. Ja bym był zadowolony.
04.04.2014 o 14:20 przez Weo
Weo
@Alabaa czy w protokole było ujęte też że Icardi się nie rozwinie i nie wymaga ogrania się? Na moje oko, większość naszego składu dostaje za dużo szans niż na to zasłużyli, też to odnotowałeś, czy jest to w protokole?
04.04.2014 o 14:15 przez SlimShady
SlimShady
Icardi jak na razie nie spełnia oczekiwań wiec wątpie aby zarobiliśmy na nim.
04.04.2014 o 13:33 przez piotrekninter
piotrekninter
czego wy od niego chcecie, to nie aRonaldo ze minie 3 graczy i gola strzeli, to typowaq 9, dostawic noge ,alozyc glowe, 16 meczow 4 bramki nie jest zle bo rzadko gral 90 min, gdyby nie te poprzeczki to mialby z 7 :P pech, na lawke moze byc, ale za dobra kase opchnac, kupic Cerciego, wtedy 9 to np Dzeko, w razie czego Palacio, podwieszeni Cerci Botta Palacio fajnie wyglada
04.04.2014 o 11:20 przez Alabaa
Alabaa
Akurat Icardi dostał więcej szans niż na to zasłużył. Rozegrał kilka meczów pod rząd od początku i powiem tyle, że trzeba było przeczytać protokół meczowy, aby się o tym dowiedzieć.
04.04.2014 o 04:26 przez Wujas
Wujas
Popieram #13 co da podpatrywanie? Ile czasu mlodzi mogli podpatrywac ronaldo vieriego czy ostatnio nawet milito, i co z tego mamy? Jak nie pogra to sie nie nauczy... ja tez swego czasu podgladalem siatkarzy z plsu na treningach i kariery nie zrobilem... jak nie bd gral to ma male szanse zeby zablysnac.... a jak ktos wspomnial o c. Ronaldo ze nie strzelal tyle w tym wieku... ludzie on gral ciagle w 1 skladzie gdzie nie poszedl wiec sie rozwijal
04.04.2014 o 04:14 przez dico
dico
Nie sprzedawać. Gość ma potencjał i jak pogra trochę u boku jakiegoś klasowego napastnika to będzie z niego dobra maszyna. Co prawda w obecnym Interze młodzi nie dostają dużo szans na ogranie, ale liczę, że dzięki Thohirowi coś ruszy w tej materii, musimy uzbroić się w cierpliwość. Nie chciałbym, żeby w przypadku Icardiego powtórzył się scenariusz Coutinho, dlatego potrzymałbym go jeszcze trochę i nie sprzedawał zbyt pochopnie.
04.04.2014 o 00:53 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak rzeczywiście by tak było, to nic się w zarządzaniu klubem nie zmieniło !!
04.04.2014 o 00:01 przez Nasir
Nasir
sprzedac Ikara, przedluzyc kontrakt z Milito i kupic nowego Rochiego. projekt trwa w najlepsze.
03.04.2014 o 23:45 przez Mateusz17
Mateusz17
Dobre pieniadze ile myslicie ze ktos da za niego ile 16mln bo powyzej 20 zapomnijcie , wole zeby inter byl w dupe te 15mln niz beczec ze za 4lata bedzie wart 30mln czy zostanie swietnym napastnikiem , na wieksze transferowe pomylki dawalismy grubsze pieniadze , niektorzy widze ze zazdroszcza ze ma fajna dupe bo co komentarz to tylko o tej Wandzie pierd, i co wy od tak mlodego napastnika wymagacie bramki co mecz ? Sory ale nawet Cristiano Ronaldo majac 19-21 lat nie mial wielkiej ilosci bramek w klubie
03.04.2014 o 23:40 przez Mateusz17
Mateusz17
Pirlo R Carlos Seedorf itp debilne transfery Interu mnie nie dziwia oczywiscie jestem za tym zeby zostal , on musi zostac zobaczycie jeszcze bedziecie plakac za nim xd przeciez nie gra zle jakby dostal dobrego partnera do ataku inter mialby dobre skrzydla co potrafili by mu dobre pily grac na glowe to Icardi podwoil by wynik strzelecki
03.04.2014 o 23:07 przez el_loco
el_loco
według mnie to jeden z wielu i z pewnością nie będę po nim płakał.
03.04.2014 o 22:13 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Granie a nie podglądanie uczy. Co to za głupie gadanie. Siedź na dupie i patrz, niech zapieprza a nie w głowie mu tylko bzykanie i kupowanie ciuszków.
03.04.2014 o 21:53 przez MichuRowing
MichuRowing
Nie, nie można go sprzedać. Moim zdaniem on ma wielką przyszłość.

Zgadzam się z kolegą Cry. Zostawić go, ściągnąć np. Dżeko. Icardi niech się uczy, obserwuje jak się ma zachować typowa "9". I wychodzi na ostatnie 30 min w meczu. A w pucharze włoch niech gra od pierwszej minuty. Tak zrobił Real z Higuain'em. Wypracował świetnego napastnika i dostali dużo mln od Napoli za niego. Tak samo zróbmy z Mauro , a na pewno nie pożałujemy.
03.04.2014 o 21:23 przez Cny
Cny
Nie oddawać go.

Najpierw należy ściągnąć klasowego napastnika. Milito i tak odchodzi więc zaoszczędzimy na jego pensji sporo kasy i są inne priorytety do opchnięcia i wypchnięcia z drużyny niż Icardi. Gość przy dobrym napastniku i lepszej grze drużyny mógłby przez 1-2 sezony pograć jako rezerwowy, wchodząc na 30 minut drugiej połowy. Lepszy on niż jakiś 30-latek bez przyszłości. Jednak to przy założeniu, że gra drużyny uległaby poprawie i z ogórami przestajemy się męczyć, tylko klepiemy 2-0 i Icardi może pograć na luzie i się rozwijać. A tu kolejny warunek się pojawia, Mazzari do zwolnienia, bo gość muruje jak prowadzi jedną bramką, więc przy takiej mentalności nikt młody się nie rozwinie (patrz Kova, Icardi). Mam nadzieję, że Eric rozważy za i przeciw Mazzariemu. Bardzo trudna decyzja go czeka.
03.04.2014 o 21:04 przez Jacenty
Jacenty
Zgadzam się z kolegą Weo.
03.04.2014 o 21:03 przez Weo
Weo
W przypadku Icardiego to chyba "Wanda-lizmu". Każdy lubi prorokować ale większość to przesada. Ja nie wymagam od Icardi'ego wspaniałej gry od zaraz, tym bardziej w momencie kiedy każdy inny zawodnik Interu, doświadczony i grający więcej niż sezon u nas gra takie gówno. Nie mniej jednak jeżeli zajdzie potrzeba i zaoferują dobre pieniądze za Mauro to pewnie powinien odejść. Ja mimo wszystko pokładam w nim nadzieje choć może to być złudna nadzieja. A co do wiadomości SportMediaset, proponował bym nie brać tego tak na serio.
03.04.2014 o 20:50 przez Seba
Seba
Wywalić to trzeba w pierwszej kolejności Mazzarriego. Oddając Cassano za Belfodila, aby później pozbyć się także Algierczyka pokazał jaki ma pomysł na Inter:]
03.04.2014 o 20:38 przez Dejwid
Dejwid
Szkoda, że twój idol Mazzar twierdzi, że icardi jest genialny, ale rozumiem, że popierasz go w jakiś dziwny wybiórczy sposób. Żal ludzi, którzy uprawiają takie czarnowidztwo w stosunku młodych zawodników, tacy to już wyznawcy 'vandalizmu'.
03.04.2014 o 20:34 przez Dejwid
Dejwid
Nie ma sensu młodych sprzedawać, do tego jest to już dosyć dojrzały zawodnik mimo wieku, koniecznie musi przyjść jakiś napastnik z najwyższej półki i gotowy do gry na najwyższym poziomie, a Icardi będzie dobrym zmiennikiem. No chyba, że jakieś Monaco zaproponuje deal nie do odrzucenia. Z Belfodila to trudno powiedzieć co będzie, bo to co gra to jest kompletny chaos póki co.
03.04.2014 o 20:27 przez Weo
Weo
Już raz pisałem, ale powtórzę, nazywanie Icardiego drewnem tak samo jak nowym Vieri'm jest bez sensu. Przy obecnej grze całej drużyny i jego małym doświadczeniu ciężko jest powiedzieć w jakim kierunku jego rozwój zmierza. Póki co nadal jest wielką niewiadomą. Nie sprzedawał bym go, bo przy zakupie nowego napastnika musimy mieć kogoś na zmianę na ławce chociażby. Chyba że uważacie że powracający z wypożyczenia Belfodil jest lepszy od Icardi'ego? Póki co Mauro gra regularnie od meczu z Fiorentiną i od tamtej pory strzelił 2 bramki. Nie mam mu za złe że się nie angażuje w grę w środku pola, ale mógłby poprawić swoje ustawianie się w polu karnym przynajmniej. Do tego jakby jakość podawanych i rozgrywanych piłek do naszych napastników była lepsza i skuteczniejsza to uważam że Icardi pokazał że więcej znaczy od "chlorowych wybielaczy".
03.04.2014 o 20:25 przez Javier4
Javier4
Najważniejsze, że przed transferem zostanie poświęcony :-D
03.04.2014 o 20:03 przez mariozzzz
mariozzzz
Inter zamiast swieconki swieci Icardiego. :D :D :D
03.04.2014 o 19:58 przez Vancore
Vancore
Wilkanoc juz za moment ale czy Icar zmiesci sie do koszyka?

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 23:06

Strzały RPA też w kosmos

Claudio 28.06.2026 22:58

oni nawet nie potrafili dobrze przyjmowac pilki czy dobrze rozegrac na solidnym poziomie. Strasznie się to ogladalo, a ogladalem tylko 2 polowe

Claudio 28.06.2026 22:57

takiego gówna jak rpa-kanada to nie pamietam w fazie pucharowej MŚ

El_Imprezatore 28.06.2026 21:49

Już mam

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625755

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się