Plotki transferowe

Mehdi Taremi - HERE WE GO! (akt.) (29)

Autor:
Źródło: Fabrizio Romano
ponad 2 lata temu
4062
29

Doczekaliśmy się sławnego HERE WE GO w sprawie pierwszego letniego transferu Interu! Mehdi Taremi kieruje się do Mediolanu!

 

Fabrizio Romano na platformie X (dawny Twitter) poinformował, że przedstawiciele Mehdiego Taremiego porozumieli się z Interem już około miesiąc temu i piłkarz ma umówione badania lekarskie przed oficjalnym podpisaniem kontraktu.

Umowa irańskiego napastnika będzie obowiązywać do czerwca 2026 roku, przy czym ostatni rok będzie opcjonalny dla klubu.

 

AKTUALIZACJA 16:32

Testy medyczne Taremiego odbędą się już jutro! Informację podał Pasquale Guarro.

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (12:00) Dziś lub jutro transfer Palestry | Frattesi chce do Juventusu (22)

23.06
08:54

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.02.2024 o 07:44 przez nicolas80
nicolas80
Idealnie będzie pasował do ustawienia 3-5-2. Jest gwarancją sporej ilości goli oraz asyst. Bardzo duże wzmocnienie w foramcji ataku.
13.02.2024 o 01:00 przez maverik
+1
maverik
Jeśli da tyle co Dżeko to będzie bardzo udany transfer. Myślę, że będzie pasował do taktyki Inzaghiego i z tą myślą został sprowadzony. Bardzo ruchliwy, może uderzać z każdej pozycji blisko pola karnego.
12.02.2024 o 23:43 przez Wojasekkk
Wojasekkk
Nie znam go, ale mniemam że jest ukryty talent, chociaż już po 30, aleeeee... czymś musiał Pana Beppe przekonać, a wiemy to że koleś potrafi łowić w futbolu, więc spokój króluje u mnie :)
12.02.2024 o 22:46 przez jacodj
jacodj
Witamy i powodzenia!
12.02.2024 o 20:48 przez Piekarz
+1
Piekarz
No nie umiem się cieszyć transferem z ligi portugalskiej, choćbym chciał to nie umiem. Wolę się pozytywnie zaskoczyć. 32 lata na karku i ani minuty w jakiejś poważnej lidze, kiepska forma w ostatnim sezonie - przyznam że chyba już Arnautović wzbudzał we mnie więcej optymizmu. Obym odszczekał.
12.02.2024 o 22:14 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Może nie wzbudzać Twojego optymizmu ale jestem pewien że da Interowi więcej niż wspomniany Arnautovic.
Przychodzi za darmo więc żadne ryzyko. Dla mnie to bardzo dobre uzupełnienie kadry.
12.02.2024 o 22:59 przez Piekarz
+2
Piekarz
Ryzyko jest zasadnicze - że znowu nie będziemy mieli godnego trzeciego napastnika.
13.02.2024 o 00:54 przez Piekarz
+2
Piekarz
Zastanawia mnie też Twoja pewność. Arnautović sprawdził się w lidze angielskiej i włoskiej, w reprezentacji Austrii (lepszej niż ta Iranu) zrobił nawet większą karierę niż Taremi w swojej, w sezonie przed Interem miał przyzwoite liczby. Wciąż byłem przeciwko jego przyjściu jak i chyba większość kibiców. I dziwi mnie trochę, że Taremi z góry jest traktowany jako bdb wzmocnienie, a nie kot w worku.
13.02.2024 o 12:42 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Chodzi o kwestię zdrowotną. Arna co chwile miał problemy ze zdrowiem, zaś Taremi odkąd przybył do Europy(2019rok) nie miał żadnego poważnego urazu. Dlatego uważam, że da Interowi więcej niż Arna, bo po prostu powinien być częściej dostępny z racji swojego zdrowia. Nie mam też wygórowanych oczekiwać co do niego. Jako opcja numer 3 wydaje się być wystarczający.
12.02.2024 o 20:42 przez Chuchu
+1
Chuchu
W tym sezonie ma słabe liczby, 32 lata kończy w tym roku. Od Arnautovicia pewnie będzie lepszy, ale fajnie by było jeszcze sprowadzić kogoś solidnego.
12.02.2024 o 20:15 przez Claudio
+3
Claudio
Nie uważam go za super koksa, ale świetne wzmocnienie jako 3 napastnika, a jakby się naprawdę okazał bardzo dobrym napastnikiem to mógłby i poważnie powalczyć o pozycję numer 2 w ataku, ale przy Lautaro i Marcusie będzie mu ciężko.

P.S. jak już wiadomo, że przychodzi do Interu to wg milanistów jest już ogórkiem jak to było z Thuramem czy jeszcze bardzo dobrym napastnikiem?
12.02.2024 o 20:03 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
I wspaniale,potrzebujemy szerokiej kadry na przyszły sezon.
12.02.2024 o 19:29 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
e w lecie to takiego się opłaca? :o
12.02.2024 o 19:13 przez kadrian89
+1
kadrian89
Panowie, będzie dobrze :) Taremi to nie jakiś ogor, jak wróci do dyspozycji to 10 bramek lekko w sezonie da.
12.02.2024 o 19:09 przez Paolo87
+2
Paolo87
Nie jestem jego fanem, niemniej jednak mam przekonanie graniczące z pewnością że gorszy od Alexisa i Arnautovića na pewno nie będzie. Ubiegły sezon miał bardzo dobry, ten już gorszy ale z ławki może być przydatny.
12.02.2024 o 18:18 przez mroowa111
+1
mroowa111
Silny niestary ale doświadczony w lm dobry strzelec zawsze się tu przyda witamy po lepszej stronie Mediolanu
12.02.2024 o 17:48 przez Pjerun
+6
Pjerun
Fakt, że bierzemy za darmo gościa, który rok temu kosztował 20-30 milionów może tylko cieszyć i udowadnia po raz kolejny, że Marotta z Ausillio to jest jeden z najlepszych duetów dyrektorskich w Europie, a na pewno we Włoszech.
Wydaje mi się, że sprawdzi się we Serie A i obym miał dobre przeczucia.
12.02.2024 o 17:24 przez Adi03
+2
Adi03
Witamy w klubie. Trzymam kciuki żeby był bardziej przydatny niż Sanchez. Forza internazionale
12.02.2024 o 17:01 przez ragnar
+1
ragnar
W takim razie witamy
12.02.2024 o 15:28 przez maverik
+1
maverik
Oby teraz się bardziej spiął i zakończył dobrze sezon z Porto, będzie to z korzyścią dla wszystkich.
12.02.2024 o 15:27 przez ukasz
+1
ukasz
Czyli umowa na rok plus rok, jak Inter bedzie chcial? Czy 2 lata do 2026 plus ten rok opcjonalny?
12.02.2024 o 15:50 przez Matti
+3
Matti
Umowa na 2 lata do 2026 roku + ewentualny rok. Czyli w ramach tej umowy może zostać do 2027.
12.02.2024 o 15:23 przez matteoo
matteoo
Niby podstawowy zawodnik Porto, tylko 3 bramki w 15 meczach w słabej lidze portugalskiej, oby wskoczył na wyższy poziom u nas, dobrze że za free.
12.02.2024 o 15:20 przez ciechan
-1
ciechan
Na papierze świetny ruch. To jest napastnik bardzo zbliżony stylem gry do Thurama - biega, zgrywa, rozgrywa. Żaden superstrzelec, ale naprawdę bardzo solidny napastnik w każdym aspekcie, idealny do rotacji, bez większych roszczeń o pierwszy skład.
12.02.2024 o 16:09 przez pablo77
+6
pablo77
Jak można napisać żaden super strzelec o gościu co w poprzednim sezonie strzelił 31 bramek i dołożył 14 asyst. A w trzech ostatnich nie licząc obecnego miał 80 goli i 50 asyst... To kto jest super strzelcem w takim razie ?
12.02.2024 o 16:53 przez Dyl87
Dyl87
Racja rok temu wołali 30 mln euro , to dobry transfer Cobra wie co robi
12.02.2024 o 17:17 przez Seba
+4
Seba
Liga portugalska ma to do siebie, że ciężko obiektywnie ocenić zawodnika. Tam nawet Joao Mario był super strzelcem, a Quaresma super asystującym. W tym sezonie Taremi wygląda już marnie, a to ostatni sezon zawsze jest wyznacznikiem obecnej formy zawodnika. Może się już wystrzelał i nadchodzi schyłek jego kariery, albo potrzebuje zmiany otoczenia i nowego bodźca. Na dzień dzisiejszy jest kotem w worku i nie ma się co zbytnio napalać. Taki transfer za darmo jest mimo wszystko zawsze na plus. Może być super rezerwowym, ale jak okaże się drugim Arnautovicem, to również się nie zdziwię. Na pewno ogromnym plusem jest jego zdrowie. Sprawdziłem i chłop w ciągu ostatnich 4 sezonów opuścił raptem 5 spotkań, co jest wręcz nieprawdopodobne. Nigdy nie wzbudzał we mnie emocji, gdy był łączony z Interem, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli.
12.02.2024 o 17:34 przez ciechan
+2
ciechan
@pablo77 superstrzelec ligi portugaliskiej to dla mnie nie jest gwarant goli w lepszych ligach, dlatego nie nazwałbym go superstrzelcem. Wierzę w ten transfer, bo Teremi to atletyczny i inteligentny napastnik, bardzo dobry taktycznie, ale myślę, że wiele nie ustrzeli w Serie A.
12.02.2024 o 17:59 przez Dyl87
+2
Dyl87
Serie A to liga emerytów Di Natale , Toni , Giroud , Dzeko itd. Moim zdanie strzeli więcej niż Arna na 4 napastnika super opcja Trzeba wierzyć w wybory Cobry i szlif Inziego ;-) Zieliński też ostatni sezon gra jak gra a u nas każdy inaczej wygląda. W Interze jest klimat i super projekt . Zawodnicy którzy odchodzą nic nie pokazują w innych klubach Lukaku , Onana, Perek

Shoutbox

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625154

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się