Plotki transferowe

Mehdi Taremi - HERE WE GO! (akt.) (29)

Autor:
Źródło: Fabrizio Romano
20 dni temu
3179
29

Doczekaliśmy się sławnego HERE WE GO w sprawie pierwszego letniego transferu Interu! Mehdi Taremi kieruje się do Mediolanu!

 

Fabrizio Romano na platformie X (dawny Twitter) poinformował, że przedstawiciele Mehdiego Taremiego porozumieli się z Interem już około miesiąc temu i piłkarz ma umówione badania lekarskie przed oficjalnym podpisaniem kontraktu.

Umowa irańskiego napastnika będzie obowiązywać do czerwca 2026 roku, przy czym ostatni rok będzie opcjonalny dla klubu.

 

AKTUALIZACJA 16:32

Testy medyczne Taremiego odbędą się już jutro! Informację podał Pasquale Guarro.

 

Zobacz też

Michael Kayode Fiorentina

FCIN - Inter obserwuje Kayode (8)

28.02
07:21
Giovanni Fabbian Bologna

GdS - Inter wykupi Fabbiana (3)

27.02
10:28

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.02.2024 o 07:44 przez nicolas80
nicolas80
Idealnie będzie pasował do ustawienia 3-5-2. Jest gwarancją sporej ilości goli oraz asyst. Bardzo duże wzmocnienie w foramcji ataku.
13.02.2024 o 01:00 przez maverik
+1
maverik
Jeśli da tyle co Dżeko to będzie bardzo udany transfer. Myślę, że będzie pasował do taktyki Inzaghiego i z tą myślą został sprowadzony. Bardzo ruchliwy, może uderzać z każdej pozycji blisko pola karnego.
12.02.2024 o 23:43 przez Wojasekkk
Wojasekkk
Nie znam go, ale mniemam że jest ukryty talent, chociaż już po 30, aleeeee... czymś musiał Pana Beppe przekonać, a wiemy to że koleś potrafi łowić w futbolu, więc spokój króluje u mnie :)
12.02.2024 o 22:46 przez jacodj
jacodj
Witamy i powodzenia!
12.02.2024 o 20:48 przez Piekarz
+1
Piekarz
No nie umiem się cieszyć transferem z ligi portugalskiej, choćbym chciał to nie umiem. Wolę się pozytywnie zaskoczyć. 32 lata na karku i ani minuty w jakiejś poważnej lidze, kiepska forma w ostatnim sezonie - przyznam że chyba już Arnautović wzbudzał we mnie więcej optymizmu. Obym odszczekał.
12.02.2024 o 22:14 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Może nie wzbudzać Twojego optymizmu ale jestem pewien że da Interowi więcej niż wspomniany Arnautovic.
Przychodzi za darmo więc żadne ryzyko. Dla mnie to bardzo dobre uzupełnienie kadry.
12.02.2024 o 22:59 przez Piekarz
+2
Piekarz
Ryzyko jest zasadnicze - że znowu nie będziemy mieli godnego trzeciego napastnika.
13.02.2024 o 00:54 przez Piekarz
+2
Piekarz
Zastanawia mnie też Twoja pewność. Arnautović sprawdził się w lidze angielskiej i włoskiej, w reprezentacji Austrii (lepszej niż ta Iranu) zrobił nawet większą karierę niż Taremi w swojej, w sezonie przed Interem miał przyzwoite liczby. Wciąż byłem przeciwko jego przyjściu jak i chyba większość kibiców. I dziwi mnie trochę, że Taremi z góry jest traktowany jako bdb wzmocnienie, a nie kot w worku.
13.02.2024 o 12:42 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Chodzi o kwestię zdrowotną. Arna co chwile miał problemy ze zdrowiem, zaś Taremi odkąd przybył do Europy(2019rok) nie miał żadnego poważnego urazu. Dlatego uważam, że da Interowi więcej niż Arna, bo po prostu powinien być częściej dostępny z racji swojego zdrowia. Nie mam też wygórowanych oczekiwać co do niego. Jako opcja numer 3 wydaje się być wystarczający.
12.02.2024 o 20:42 przez Chuchu
+1
Chuchu
W tym sezonie ma słabe liczby, 32 lata kończy w tym roku. Od Arnautovicia pewnie będzie lepszy, ale fajnie by było jeszcze sprowadzić kogoś solidnego.
12.02.2024 o 20:15 przez Claudio
+3
Claudio
Nie uważam go za super koksa, ale świetne wzmocnienie jako 3 napastnika, a jakby się naprawdę okazał bardzo dobrym napastnikiem to mógłby i poważnie powalczyć o pozycję numer 2 w ataku, ale przy Lautaro i Marcusie będzie mu ciężko.

P.S. jak już wiadomo, że przychodzi do Interu to wg milanistów jest już ogórkiem jak to było z Thuramem czy jeszcze bardzo dobrym napastnikiem?
12.02.2024 o 20:03 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
I wspaniale,potrzebujemy szerokiej kadry na przyszły sezon.
12.02.2024 o 19:29 przez TONYSOSA
TONYSOSA
e w lecie to takiego się opłaca? :o
12.02.2024 o 19:13 przez kadrian89
+1
kadrian89
Panowie, będzie dobrze :) Taremi to nie jakiś ogor, jak wróci do dyspozycji to 10 bramek lekko w sezonie da.
12.02.2024 o 19:09 przez Paolo87
+2
Paolo87
Nie jestem jego fanem, niemniej jednak mam przekonanie graniczące z pewnością że gorszy od Alexisa i Arnautovića na pewno nie będzie. Ubiegły sezon miał bardzo dobry, ten już gorszy ale z ławki może być przydatny.
12.02.2024 o 18:18 przez mroowa111
+1
mroowa111
Silny niestary ale doświadczony w lm dobry strzelec zawsze się tu przyda witamy po lepszej stronie Mediolanu
12.02.2024 o 17:48 przez Pjerun
+6
Pjerun
Fakt, że bierzemy za darmo gościa, który rok temu kosztował 20-30 milionów może tylko cieszyć i udowadnia po raz kolejny, że Marotta z Ausillio to jest jeden z najlepszych duetów dyrektorskich w Europie, a na pewno we Włoszech.
Wydaje mi się, że sprawdzi się we Serie A i obym miał dobre przeczucia.
12.02.2024 o 17:24 przez Adi03
+2
Adi03
Witamy w klubie. Trzymam kciuki żeby był bardziej przydatny niż Sanchez. Forza internazionale
12.02.2024 o 17:01 przez ragnar
+1
ragnar
W takim razie witamy
12.02.2024 o 15:28 przez maverik
+1
maverik
Oby teraz się bardziej spiął i zakończył dobrze sezon z Porto, będzie to z korzyścią dla wszystkich.
12.02.2024 o 15:27 przez ukasz
+1
ukasz
Czyli umowa na rok plus rok, jak Inter bedzie chcial? Czy 2 lata do 2026 plus ten rok opcjonalny?
12.02.2024 o 15:50 przez Matti
+3
Matti
Umowa na 2 lata do 2026 roku + ewentualny rok. Czyli w ramach tej umowy może zostać do 2027.
12.02.2024 o 15:23 przez matteoo
matteoo
Niby podstawowy zawodnik Porto, tylko 3 bramki w 15 meczach w słabej lidze portugalskiej, oby wskoczył na wyższy poziom u nas, dobrze że za free.
12.02.2024 o 15:20 przez ciechan
-1
ciechan
Na papierze świetny ruch. To jest napastnik bardzo zbliżony stylem gry do Thurama - biega, zgrywa, rozgrywa. Żaden superstrzelec, ale naprawdę bardzo solidny napastnik w każdym aspekcie, idealny do rotacji, bez większych roszczeń o pierwszy skład.
12.02.2024 o 16:09 przez pablo77
+6
pablo77
Jak można napisać żaden super strzelec o gościu co w poprzednim sezonie strzelił 31 bramek i dołożył 14 asyst. A w trzech ostatnich nie licząc obecnego miał 80 goli i 50 asyst... To kto jest super strzelcem w takim razie ?
12.02.2024 o 16:53 przez Dyl87
Dyl87
Racja rok temu wołali 30 mln euro , to dobry transfer Cobra wie co robi
12.02.2024 o 17:17 przez Seba
+4
Seba
Liga portugalska ma to do siebie, że ciężko obiektywnie ocenić zawodnika. Tam nawet Joao Mario był super strzelcem, a Quaresma super asystującym. W tym sezonie Taremi wygląda już marnie, a to ostatni sezon zawsze jest wyznacznikiem obecnej formy zawodnika. Może się już wystrzelał i nadchodzi schyłek jego kariery, albo potrzebuje zmiany otoczenia i nowego bodźca. Na dzień dzisiejszy jest kotem w worku i nie ma się co zbytnio napalać. Taki transfer za darmo jest mimo wszystko zawsze na plus. Może być super rezerwowym, ale jak okaże się drugim Arnautovicem, to również się nie zdziwię. Na pewno ogromnym plusem jest jego zdrowie. Sprawdziłem i chłop w ciągu ostatnich 4 sezonów opuścił raptem 5 spotkań, co jest wręcz nieprawdopodobne. Nigdy nie wzbudzał we mnie emocji, gdy był łączony z Interem, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli.
12.02.2024 o 17:34 przez ciechan
+2
ciechan
@pablo77 superstrzelec ligi portugaliskiej to dla mnie nie jest gwarant goli w lepszych ligach, dlatego nie nazwałbym go superstrzelcem. Wierzę w ten transfer, bo Teremi to atletyczny i inteligentny napastnik, bardzo dobry taktycznie, ale myślę, że wiele nie ustrzeli w Serie A.
12.02.2024 o 17:59 przez Dyl87
+2
Dyl87
Serie A to liga emerytów Di Natale , Toni , Giroud , Dzeko itd. Moim zdanie strzeli więcej niż Arna na 4 napastnika super opcja Trzeba wierzyć w wybory Cobry i szlif Inziego ;-) Zieliński też ostatni sezon gra jak gra a u nas każdy inaczej wygląda. W Interze jest klimat i super projekt . Zawodnicy którzy odchodzą nic nie pokazują w innych klubach Lukaku , Onana, Perek

Shoutbox

Enigma 03.03.2024 19:59

po Genui bedzie +15 od Juve wiec potknięcie mozna wkalkulowac

Chuchu 03.03.2024 19:58

Z Bologną gramy przed wyjazdem do Madrytu, Inzi zrobi rotacje na pewno

Enigma 03.03.2024 19:55

4 miejsce juz

Enigma 03.03.2024 19:55

trzeba stłamsić tą Bologne

andyvdm 03.03.2024 19:55

To się nadusili

KibicInteru 03.03.2024 19:16

o 2:1 xd

KibicInteru 03.03.2024 19:15

aż odpale

KibicInteru 03.03.2024 19:14

i tylko 1:1 wynika z tego zduszenia?

broda4991 03.03.2024 19:07

Bologna zduszona przez atalante dość poważnie

HHAAH ! 03.03.2024 17:28

Etam Arna z Atletico, z Hellas to dał popis xD

WakashimazuKen 03.03.2024 17:19

Przebił Arne z meczu z Atleti ...

broda4991 03.03.2024 17:16

Haland z metra z metra do pustej poza bramke hahaha

broda4991 03.03.2024 17:12

City to taka farsa za guardioli już pomału się kończy. Takie nudne klepanie żeby klepać

broda4991 03.03.2024 17:00

Klasa

broda4991 03.03.2024 17:00

Niema co gadac. Poczatek slaby a teraz klada.

broda4991 03.03.2024 16:59

No teraz kilka meczow złapał forme i się ogarnał

VVujek 03.03.2024 16:56

W całym sezonie jest słaby

broda4991 03.03.2024 16:49

ALE dzik co broni

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w meczu z Atalantą?

Polls answer

Publicystyka

Simone Inzaghi

InzaghiBall - analiza taktyczna Interu po meczu z Atletico Madryt (5)

22.02
13:11
Diego Simeone

System na system. Analiza taktyczna Atletico Madryt przed meczem z Interem Mediolan (7)

18.02
15:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    26

    69

  • 2

    Juventus

    Juventus

    26

    57

  • 3

    Milan

    Milan

    27

    56

  • 4

    Bologna

    Bologna

    27

    51

  • 5

    Roma

    Roma

    27

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    27

    46

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    12

  • 2

    Olivier Giroud

    7

  • 3

    Victor Osimhen

    6

  • 4

    Romelu Lukaku

    6

  • 5

    Andrea Colpani

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27995

Liczba newsów: 47654