Wywiady z dziennikarzami

Mentana: To była ostatnia rzecz, jakiej potrzebuje Inter (9)

Źródło: sempreinter.com
około 2 miesiące temu
1649
9
Antonio Conte

Włoski dziennikarz i dyrektor TG La7 Enrico Mentana odniósł się do wybuchu Antonio Conte oraz zwycięstwa Nerazzurrich z Atalantą. 

- Inter rozegrał świetne spotkanie. W całym sezonie mieli wiele wspaniałych momentów, wiele zaprzepaścili grą w drugich połowach. Teraz byli doskonali od pierwszej do ostatniej minuty.

Wybuch Conte i zarzuty w kierunku zarządu to ostatnie, czego w tym momencie potrzebuje Inter. Przed zespołem jeszcze starcia w Lidze Europy i na tym powinna skupiać się uwaga wszystkich.

Ważne, aby klubowi jak najszybciej udało się wyjaśnić tę sprawę. Zachowanie Conte jest co najmniej niepokojące. Inter nie może powtórzyć błędów, jakie popełniono w sprawie Icardiego. Wtedy zatajanych było przez długo wiele faktów, do dziś nie wiadomo do końca, o co chodziło.

- W przekroju całego sezonu zaraz po Lukaku najlepszy był Marcelo Brozović. Niektóre media przedstawiają go jednak jako problematyczną jednostkę, którą trzeba sprzedać czym prędzej.

Inter zakończył sezon ligowy 2019/20 jako wicemistrz Włoch ze stratą jednego punktu do Juventusu, który po raz dziewiąty z rzędu został mistrzem Italii.

 

 

Zobacz też

Antonio Conte Liga Mistrzów

Zazzaroni: Conte ma rację, Inter to słaby klub (12)

03.08
11:01
Antonio Conte

Cucchi: Inter musi dać Conte zawodników, których chce (4)

24.09
10:13

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.08.2020 o 16:30 przez Ploretariusz
Ploretariusz
Co to wgl jest TG La 7? Kim ty jesteś Mentana?
03.08.2020 o 15:48 przez ragnar
ragnar
i tak się do końca nie dowiemy, jak było, o co poszło

Brozovic buhaha
Handa Lukaku De Vrij, najlepsza trójka, po nich przepaść z kolejnym miejscem
Sensi świetny początek , póxniej nie ma człowieka
LM dobre pół sezonu,
Brozo kilka meczów dobrych, kilka średnich, kilka słabych,
Barella jak gra, gra ok, ale też częśto okupuje gabinety lekarskie

więc na tle całego zespołu powyższa trójka zdecydowanie odstaje
03.08.2020 o 17:21 przez Wyzyskiwacz
Wyzyskiwacz
Dokładnie, jak ktoś mówi o najlepszych graczach w tym sezonie i nie wspomina o Stefanie to zaczynam wątpić czy w ogóle oglądał mecze Interu
03.08.2020 o 15:46 przez olgierd
olgierd
Mnie zastanawia czy gość faktycznie się odpalił i wygarnął co mu na sercu leży czy to tylko gra pod publikę żeby zdjąć presję z zespołu. Od 2 dni nikt już nie pisze o Brozo, Lautaro, Godinie itd wszystkie media skupiły się na Conte taka zagrywka w stylu Mou skupić całą uwagę na sobie wtedy zespół ma spokój . Mam nadzieję że tak jest i to zaowocuje sukcesem w LE
03.08.2020 o 16:02 przez ciechan
ciechan
Nie nazwałbym wtedy tego rozsądnym rozwiązaniem. W przypadku porażki w LE, to domniemania nagle się zdwoją, a kryzys w szatni zostanie jeszcze bardziej rozdmuchany. Nie ma tu chyba jakiś wielkich gierek Antonio, po prostu odpalił się jak to zwykle ma w zwyczaju
03.08.2020 o 14:56 przez adriano09
adriano09
Wątpię, żeby jakiś inny trener poprowadził Inter lepiej niż Conte.
03.08.2020 o 14:30 przez interista1987
interista1987
Nainggolan nie takie rzeczy wygadywal o Interze po pijaku ale wiekszosc z was chcialaby jego powrotu.
03.08.2020 o 14:29 przez interista1987
interista1987
Ausilio tez kiedys bardzo mocno skrytykowal Inter ale nie zostal zwolniony (...)
Nie moze byc tak, ze dyrektor i prezydent klubu obrazaja sie za kazde slowa krytyki i zwalniaja z posady za jakiekolwiek sugestie odnosnie funkcjonowania klubu.
Jesli raport bledow zostal wyslany do Zhanga, ktorego wtedy nie bylo w klubie i nadal nie podjete zostaly zadne kroki to normalna rzecz, ze probujesz zdobyc atencje wlascicieli klubu w inny sposob.
Naloezy doprowadzic Conte do porzadku ale nie zwalnaic bo kto zechce prowadzic klub w ktorym nie mozna slowa powiedziec na dzialaczy ?
03.08.2020 o 14:04 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Za takie zachowanie na otwartym forum, a nie wewnątrz organizacji oraz jawna krytykę i podważanie kompetencji zarządu, powinien zostać dyscyplinarne zwolniony.

Shoutbox

Lopez 30.09.2020 16:46

jak nie mają na skriniara to niech się w dupe całują, lepiej dla Interu

Lopez 30.09.2020 16:46

Bo wiadomo,że portugalczyk nie odda za mniej

Endru 30.09.2020 16:44

City guardioli nie umie wydawac hajsu

Czarson 30.09.2020 16:41

serio sriniar tak zle wypada na jego tle, ze city nie chcialo wladowac 50baniek?

Czarson 30.09.2020 16:40

ruben dias 68mln

WTC 30.09.2020 16:24

to se wraka kupili xd

WTC 30.09.2020 16:24

„Przeprowadzone badania wykazały u Edena Hazarda uraz mięśniowy prawej nogi. Zawodnik pozostanie pod obserwacją” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez hiszpański klub.

IlCapitano 30.09.2020 16:24

W zmywaku to cię mogę utopić

taboret 30.09.2020 16:24

ktos bedzie gral w fifke 21?

Skepta 30.09.2020 16:23

capitano jeszcze raz wyjdziesz do kibla z tego zmywaka zeby odpisac na shoutboxie to zobaczysz

jaszczomb 30.09.2020 16:15

najwyzej adl cos sypnie i napoli przed judee bedzie czyste jak kreska charlie sheena

Nitrogen 30.09.2020 16:12

Oczywiście, że bedą. Wszystkie drużyny mają testy na dzień przed meczem

KoBa 30.09.2020 16:11

Nitro, ale sapano dzisiaj, ze w sobote jeszcze wyniki bardziej szczegółowe maja byc

Nitrogen 30.09.2020 16:11

Wszyscy w Napoli zdrowi. Zero koroniaków po mecz z Genoą

jaszczomb 30.09.2020 16:10

sry caps

jaszczomb 30.09.2020 16:10

KON BITY DO PLAKATU PIRLO NA SCIANIE?

Vancore 30.09.2020 16:06

jezu

Vancore 30.09.2020 16:05

to z podniety

Vancore 30.09.2020 16:05

pirlismo* sorry

Vancore 30.09.2020 16:05

urodzeni za wczesnie by eksplorowac kosmos, za pozno by odkrywac nowe lady na ziemii ale w sam czas aby doznac pirlosimo

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Fiorentiną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 26 września

  • FT

    Torino

    2 - 4

    Atalanta

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 3

    Benevento

  • FT

    Inter

    4 - 3

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • FT

    Spezia

    1 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    AC Milan

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 2

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • FT

    Bologna

    4 - 1

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Sobota, 03 października

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Roma

Niedziela, 04 października

  • 12:30

    Atalanta

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Benevento

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Inter

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    2

    6

  • 2

    Milan

    Milan

    2

    6

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    2

    6

  • 4

    Juventus

    Juventus

    2

    4

  • 5

    Sassuolo

    Sassuolo

    2

    4

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    3

  • 2

    Dries Mertens

    2

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 4

    Andrea Belotti

    2

  • 5

    Luca Caldirola

    2

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26971

Liczba newsów: 37524