Plotki transferowe

Mercato Live - 01.09 (21:00) Ausilio: Nie będzie drogich inwestycji (76)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
14786
76
mercato live kante vidal

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

21:00

Ausilio o Nainggolanie, Vidalu i Kolarovie:

Nainggolan to zawodnik z którym mamy 2-letni kontrakt. Dzisiaj pojawił się na spotkaniu i pokazał, że jest dostępny dla klubu i trenera. Myślę, że będzie się sprawował w poważny i profesjonalny sposób, ocenimy to i nie wykluczamy, że zostanie. To świetny zawodnik i wierzę, że może się poprawić oraz przestrzegać zasad, które dotyczą każdego. Dostanie swoje szanse i będzie musiał je dobrze wykorzystać. 

Vidal? Nie jest naszym zawodnikiem, mogę powiedzieć, że każdy chciałby go ściągnąć jeśli pojawiłyby się sprzyjające okoliczności.

Kolarov? Mogę potwierdzić, że negocjujemy z Romą i zawodnikiem. Nie potwierdzę, że zostanie zawodnikiem Interu, bo jeszcze nie wszystko jest zatwierdzone, jednak temat Kolarova w Interze istnieje i są ku temu odpowiednie warunki.

 

19:50

Ausilio na temat mercato:

To będzie trudne okienko, ponieważ jest tylko kilka okazji. Te okazje to nie są drogie inwestycje o których mówią media, szczególnie w ostatnich dniach. 

 

15:30

Sky - Bayern zaproponował za Ivana Perisicia 12 mln euro. Inter odrzucił tą ofertę komunikując, że oczekuje oferty wynoszącej co najmniej 15 mln euro.

 

14:30

Quotidiano.net – Cagliari myśli nad sposobem pozyskania Radji Nainggolana. Według ustaleń wymienionego portalu, Sardyńczycy chcą zaoferować za Belga swojego bramkarza, Alessio Cragno.  Co podkreślają dziennikarze, taka wymiana nie oznaczałaby dla Interu straty kapitałowej.

 

14:28

Tuttosport – W przeciągu najbliższych kilku dni Matteo Darmian może przenieść się do Interu.

 

14:27

Sky Sport - Giovanni Carnevali, dyrektor zarządzający Sassuolo nie zaprzeczył pojawiającym się plotkom mówiącym, że w tym oknie transferowym Manuel Locatelli i Jeremy Boga mogą zasilić Inter.

 

14:26

Sportmediaset – PSG zaproponowało Interowi 50 mln euro za Milana Skriniara. Włosi poinformowali Francuzów, że oczekują za Słowaka 70 mln euro.

 

14:24

Sportitalia Beppe Marotta rozmawia z Aurelio De Laurentisem na temat warunków przejścia do Interu Alexa Mereta.

 

13:50

Na chwilę obecną bilans Interu w tym mercato -3.90 mln euro:

 

  

 

13:45

Marotta spotkał się dzisiaj z dyrektorem sportowym Sassuolo.

 

 

13:35

Brozović na instagramie: Uwielbiam tę koszulkę, kocham Mediolan i nie mogę się doczekać powrotu na boisku. Będę walczyć dla Nerazzurrich przez długi czas.

 

11:25

BILD - Bayern przyspiesza negocjacje w sprawie wykupu Perisicia.

Sam Karl-Heinz Rummnigge włączył się do bezpośrednich negocjacji z Interem. Działacz ma nadzieję na dogadanie się zarówno z zawodnikiem w sprawie niższego wynagrodzenia, jak i z Interem w sprawie niższej kwoty wykupu. Inter chciałby 20 mln euro za kartę Chorwata. Obie strony powinny się dogadać, ponieważ Inter koniecznie musi sprzedać Perisicia, a Bayern wyraża bardzo konkretne zainteresowanie. 

 

10:35

Schira - Połowa zespołów Serie B pyta Inter o możliwość wypożyczenia L. Piroli. 

 

10:25

Angielskie źródła informują, że Chelsea chciałaby za Kante otrzymać 80 mln funtów. 

 

10:20

Ranocchia zaproponowany Bologni. 

Inter jest gotów puścić doświadczonego obrońcę za darmo w podzięce za jego przeszłość w klubie. Agent piłkarza zaproponował go drużynie z Bolonii, która szuka środkowego obrońcy. Na chwilę obecną Bologna rozważa tą kandydaturę. Zawodnikiem interesuje się także Genoa oraz Parma. 

 

10:20

El Chiringuito TV - Szanse na dołączenie Lautaro Martineza do Barcelony spadły niemal do zera. 

Zawodnik podpisze nowy kontrakt z Interem. W międzyczasie Koeman rozważa pozostawienie w klubie na kolejny rok Luisa Suareza. 

 

09:55

La Gazzetta - Conte ma nadzieję mieć do dyspozycji Arturo Vidala już w następny poniedziałek, kiedy to zacznie się obóz przygotowawczy do nowego sezonu. 

 

09:15

La Gazzetta na okładce - Vidal powiedział tak!

Inter porozumiał się z Arturo Vidalem w sprawie 2-letniego kontraktu. Czekamy nadal na rozwiązanie kontraktu Chilijczyka z Barceloną. 

 

 

00:30

N.Schira/F.Romano - Inter jest w zaawansowanych negocjacjach z Arturo Vidalem, a Chilijczyk prawdopodobnie przyjdzie z Barcelony za darmo. Agent pomocnika pracuje nad pełnym porozumieniem. Vidal ma zarabiać 6 milionów euro rocznie + bonusy do czerwca 2022 roku.

 

00:25

Sky - PSG rozpoczyna starania o Milana Skriniara. Póki co Paryżanie nie złożyli oferty za Słowaka, lecz pośrednik między klubami rozpoczął swoją pracę.

 

00:00

Rozpoczęło się okienko transferowe dla włoskich klubów. Mercato potrwa do 5 października.

Zobacz też

de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04
de paul

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (17)

03.12
11:55

Komentarze (76)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.09.2020 o 22:25 przez Rafał 1976
-1
Rafał 1976
Tonali już w czwartek będzie zaprezentowany jako nowy nabytek Milanu.Wielka szkoda.A teraz do tego Sempre_inter chłopcze bakej jaja i ssij kutasa tak jak lubisz to robić z swoimi koleżankami z LGBT+
01.09.2020 o 23:07 przez Pader88
+3
Pader88
No i w końcu BAN dla tego użytkownika! mam nadzieje ze dożywotni 🙏🏻 Dziękujemy serdecznie Sempre_inter jak kolwiek się do tego przyczyniłeś
01.09.2020 o 22:16 przez inter30
inter30
Albo zasłona albo jeszcze Tonali nie stracony, trudno o lepszą okazję na takich warunkach niż on
01.09.2020 o 22:25 przez Doktor377
+1
Doktor377
Przestan snic. TAM JUZ TEMAT ZAMKNIETY
01.09.2020 o 22:07 przez timon
timon
Wydaje się, że kiepsko z kasą stoimy. W poprzednim sezonie -130mln na transferach, w tym już kilka. Pewnie liczyli na zdecydowanie większy wpływ z wypożyczonych. Icardi, Perisic,Lazaro, Nainggolan, Joao oni razem mieli opcji wykupu na około 140mln, a wpadło 50...
01.09.2020 o 21:23 przez Woo-cash
Woo-cash
Dobra zasłona dymna. Czyli wiem że nic nie wiem.
01.09.2020 o 21:20 przez Rebelde
+2
Rebelde
Słowa dyrektorów w trakcie okienka, zawsze są nic nie warte. Jak coś mówią, to przeważnie jest na odwrót
01.09.2020 o 21:11 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
piotrunia robi klasyczną zasłone dymną
01.09.2020 o 20:08 przez Kondzik
-1
Kondzik
Ciekawe czy mówi o Kante. Bo Vidal za free chyba nie zalicza się do nie drogich inwestycji
01.09.2020 o 20:45 przez darek666sz
-1
darek666sz
Vidal,Kolarov,Dzeko i Messi za darmo mają przyjść 😂
01.09.2020 o 19:32 przez Rafał 1976
-3
Rafał 1976
Mogliśmy mieć Tonaliego ale po co jak Conte woli starego Vidala 😠😠A młody chłopak poszedł do Milanu i tam zostanie drugim Pirlalo ❗I znowu popełniamy ten sam błąd szkoda gadać nigdy się nie nauczymy 😠😠😠do ku..y nedzy ❗❗❗
01.09.2020 o 19:53 przez darek666sz
darek666sz
Moze jeszcze powiesz że Tonali jest lepszy od Vidala?
01.09.2020 o 20:13 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Rafał ty się lepiej zajmij awarią Czajki w tej Warszawie i zjedz Snickersa bo za mocno gwiazdorzysz.
Widzę , że jakiś przetarg ogarnales i zamówiłeś za gruba unika kasę na dostawę wykrzykników. Ty to jednak obrotny chłopak jesteś.
01.09.2020 o 19:31 przez olgierd
olgierd
@AveCaesar nie chciałbyś zobaczyć u nas Kante w obronie ?! 😜😜😜
01.09.2020 o 21:48 przez AveCaesar
AveCaesar
Wolałbym w pomocy.
01.09.2020 o 19:30 przez olgierd
olgierd
@AveCaesar nie chciałbyś zobaczyć u nas Kante w obronie ?! 😜😜😜😜
01.09.2020 o 19:22 przez Kebo
Kebo
Mam nadzieję, że przyjdzie ten Vidal na dobrych warunkach i Conte nie będzie już pluł na zarząd w mediach...
01.09.2020 o 18:45 przez AveCaesar
AveCaesar
Czyli Ivan za 15 mln w Bayernie, pięknie !
01.09.2020 o 17:52 przez mateusz-micko
mateusz-micko
Kolejne spotkanie Marotty i CEO Sassuolo, coś się szykuje
01.09.2020 o 18:44 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Może Pirola wyląduje w Sas. Dla Boga nie ma miejsca w naszym kościele, a myślę, że nie po to odpuściliśmy Tonaliego żeby kupić Locatelliego. Nie z Beppe takie numery.
01.09.2020 o 19:07 przez mateusz-micko
+1
mateusz-micko
Chyba, że charakterystyka Locatellego pasuje zarówno Conte jak i Kobrettiemu. Może chodzić o Pirole, ale taki transfer raczej szybko się dokonuje. Tu mamy dwa spotkania jednego dnia. Zobaczymy ☺️
01.09.2020 o 17:03 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
Najpierw niech pogonią tych dwóch kasztanów robercika i mateuszka. Któryś do sassuolo tak bym to widział a menel niech siedzi na ławie
01.09.2020 o 17:03 przez Rebelde
Rebelde
A ten Locatelli. to faktycznie tak "eksplodował" że nagle wszyscy go chcą? W Milanie był przeciętniakiem, a meczów SAS ostatnio nie oglądałem.

A co do Bogi, plota . On nie pasuje do formacji Conte
01.09.2020 o 20:06 przez Dybuk
Dybuk
Loca ponoć chce tylko do swojego idola Pirlo i do swojego klubu Juve... Zainteresowanie jest obopólne. Więc raczej jego można pominąć w rozważaniach.
01.09.2020 o 15:33 przez Kazam
+1
Kazam
@El Imprezatore Boga nie zobaczysz w Interze jeno w kościele.
01.09.2020 o 15:17 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Już dawno pisałem, że Boga bardzo chętnie bym u nas widział. Mam nadzieję, że to dojdzie do skutku.
01.09.2020 o 15:56 przez SETE
SETE
na ktore wahadlo ? lewe czy prawe ?
01.09.2020 o 14:41 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Marotta nie da za Kante 80 mln.
Vidal za darmo na 2 lata to świetna opcja.
01.09.2020 o 15:16 przez darek666sz
darek666sz
Pewnie że nieda,za Skriniara też nie wymieni bo nieogarniety w trójce z tyłu.
01.09.2020 o 18:39 przez AveCaesar
AveCaesar
Ahh miło posłuchać kogoś kto ogarnia to jak widać po wszechobecnym pisku niebywale skomplikowane calcio. Miód na me uszy, zaprawdę.
01.09.2020 o 14:29 przez Kazam
Kazam
Beka przez lzy po prostu. Masakra do potegi.
01.09.2020 o 14:27 przez Pader88
+3
Pader88
No to jak Kante 80 baniek to Skriniar 90 i możemy rozmawiac z Romkiem xD a tak serio mam nadzieje ze te deklaracje Machajłapy Chorwackiej oznaczają ze robi WON
01.09.2020 o 14:20 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Kolejny zakup w Sas,Marotta po Locatelliego
01.09.2020 o 14:11 przez armin22
+1
armin22
Spokojnie z tym Vidalem, Conte dostał jakiś większy kredyt zaufania jak nie wypali to go zwolnią a Conte zaraz go ściągnie do swojego nowego klubu. Finansowo też nic nie tracimy :D
01.09.2020 o 14:07 przez Kazam
+2
Kazam
Kante za 80 mln funtow xd no jasne. Teraz migusiem powinni leciec sie przeprosic z Tonalim, poki jest czas. Alez przeszarzowala grzywka potwornie
01.09.2020 o 14:20 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Chyba jednak jest za późno
01.09.2020 o 14:39 przez darek666sz
darek666sz
Na podbicie oferty nigdy nie jest za późno,zwlaszcza ze i pilkarzowi i klubowi zlozylismy lepsze oferty,choćby przez obowiązkowy wykup
01.09.2020 o 12:44 przez Mateusz17
Mateusz17
Kolarov i Vidal patrząc na przyszły nowy sezon to są wzmocnienia które za dużo nie kosztują, a jak będą wyniki sportowe to i kasa będzie. Tonali jest dobrze zapowiadającym się graczem ale czy da radę, czy będzie nowym Pirlo tego nie wiemy. Radja jakby został byłoby super, była mowa o Depayu też fajny młody zawodnik doświadczony na każdym froncie. Zobaczymy na razie mało wydać a dobrze zakontraktować, zobaczcie przykład Younga każdy też narzekał na wiek przyszedł za paczkę fajek a jaka robotę robi.
01.09.2020 o 11:36 przez boniunio
+1
boniunio
Niechce oceniać mercato na samym początku ale niestety rozpoczeło się niezbyt dobrze dla Nas odpuszczenie Tonaliego i zakontraktowanie Kolarova i Vidala :( Poczekam do 5 października bo coś czuję że Pan Marotta po cichu pracuje i wystrzeli nam z jakimiś fajnymi transferami .
01.09.2020 o 12:37 przez Orrin
Orrin
myślę ze to będzie SMS
01.09.2020 o 12:46 przez intermemm
-2
intermemm
Pytanie,czy Marotta ma w ogóle coś do gadania w sprawie transferów,czy tylko słucha rozkazów Conte?
01.09.2020 o 13:19 przez SETE
+2
SETE
SMS , teraz po awansie Lazio do LM jest mniej realny niz malo realny Ngolo Kante :)
01.09.2020 o 11:30 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
Po stracie Tonaliego liczę tylko na jedno. Czystki amatorów, którym co okienko jakimś cudem udaje się uniknąć pozegnania.
01.09.2020 o 11:23 przez cuba
cuba
inwazja emerytów trwa :D chyba poczekam aż Conte odejdzie bo to się e głowie nie mieści co ten zjuwentusiały trener wyprawia
01.09.2020 o 19:33 przez olgierd
olgierd
A jaki to emeryt trafił do Interu przypomnij mi
01.09.2020 o 11:19 przez forzaragazzi
+2
forzaragazzi
Barca:
- Suareza potraktowali jak psa, komunikując przez telefon że już nie jest potrzebny
- Messi ogłosił odejście. Mimo jego 900 bramek i asyst idą z nim na wojnę
- Lautaro w obliczu odejścia swojego idola stracił ochotę na transfer do nich
- "Luis zostań!"

Nie trawię tego klubu.
01.09.2020 o 11:05 przez danielinter
danielinter
Przyjdzie Kolarov, Vidal a dalej trzeba będzie sprzedac zeby kogos kupic.Na Kante bym nie liczyl , a jak slysze ze merdy wzieli Tonaliego na wypożyczenie za 10 mln z OPCJA wykupu to mnie ch*j strzela.Najgorsze jest to ze nie umiemy sprzedawać i w wiekszosci konczy sie na wypożyczeniach (Perisic , Mario , Dalbert , Lazaro) wiec jak kluby maja problemy finansowe przez korone to tym bardziej ciezej będzie kogos sprzedac, a bez tego o takim Kante mozemy tylko pomarzyć.
01.09.2020 o 13:22 przez SETE
SETE
z tymi asami kazdy mialby problem ze sprzedaza, oferuja bardzo niska jakosc sportowa a przy tym pobieraja nie wspolmierne do tej jakosci wynagrodzenia , najczesciej jeszcze na kilkuletnich kontraktach. Ptrzeciez taki Joao Mario czy Lazaro to gracze ktorych nikt nie kupi, wypozyczyt najwyzej z opcja wykupu , tyle
01.09.2020 o 10:51 przez Lucash
+12
Lucash
Ja to nie wiem co wy chcecie od tego Vidala. Gość do marca najlepszy zawodnik Barcelony. Ma przyjść za darmo na 2 lata i też źle. Odpalcie Fife i róbcie transfery jakie chcecie i przestańcie marudzić bo się tego czytać nie są. Rozumiem napisać swoją opinię, ale od 10 lat na tej stronie większości się nic nie podoba. Znajdźcie sobie inną pasję bo ewidentnie życia wasze mało szczęśliwe.
01.09.2020 o 12:00 przez Kondzik
+1
Kondzik
Amen
01.09.2020 o 14:23 przez Pader88
+1
Pader88
Oesu, polać mu !
01.09.2020 o 14:28 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Głos rozsądku w tej spheldolinie lamentowej, która już dawno przestała być śmieszna.
01.09.2020 o 16:10 przez OSKARIXINTER
OSKARIXINTER
Dobrze gada

Shoutbox

Lopez 03.12.2020 18:31

Pazza Inter Anala

AlwaysRemember 03.12.2020 18:30

co blokuję? :D

IlCapitano 03.12.2020 18:28

I po co to wszystko

IlCapitano 03.12.2020 18:28

Macie swego joaomario celowo z małej TFU !!

Piekarz 03.12.2020 18:01

Forza Inter od zawsze na zawsze

Orzeu 03.12.2020 17:17

Lopez nie wstydź się przyzna jsie

Lopez 03.12.2020 17:16

Musialo to wyjsc

Lopez 03.12.2020 17:16

Orzeu przyznaj sie

Orzeu 03.12.2020 17:13

xd

Vancore 03.12.2020 15:29

debila jakiegos

Luki165 03.12.2020 15:29

Dzonyy nie wstydź siem powiedz

Dzonyy 03.12.2020 15:18

Juz wiem czyje to multi :D

Orzeu 03.12.2020 15:15

proszę się odczepić od JoaoMario

Klinsi64 03.12.2020 15:10

Mario to siostrzeniec orła

domin98 03.12.2020 15:10

no zajmę się tym

IlCapitano 03.12.2020 14:51

Nie wiem i brzydzi mnie to

Luki165 03.12.2020 14:38

Ale ile można to coś tutaj tolerować

Luki165 03.12.2020 14:38

Wiem wiem capitano

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Od razu jak się tu pojawił juwentyn śmierdzący

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Ja pierwszy go rozkminilem

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27064

Liczba newsów: 38065