Plotki transferowe

Mercato Live 02.06 (19:35) Pedulla - Atalanta wyceniła Palestrę na 55 mln euro (59)

Autor:
Źródło: różne
15 dni temu
8856
59

Najnowsze doniesienia, plotki, wywiady związane z rynkiem transferowym Interu. Oficjalnie okno transferowe w Serie A otwiera się 29.06, jednak kluby już teraz zaangażowane są w liczne rozmowy i negocjacje. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszych aktualizacji.

 

19:35

Marca - Real chciałby sprowadzić Dumfriesa do siebie jeszcze przed startem mundialu. 

 

15:55

CalcioAtalanta - Inter szykuje drugą ofertę za Palestrę. 

Palestra kilka tygodni temu poprosił klub o sprzedanie go do innej drużyny, ponieważ chciałby przenieść się do większego zespołu. Atalanta nie postawiła muru, lecz poinformowała agentów gracza, że aby sprzedać go potrzebna będzie oferta w wysokości 50 mln euro + bonusy. 

Na chwilę obecną pierwsza oferta Interu wynosiła 43-44 mln euro i została odrzucona. W nadchodzących godzinach powinniśmy być świadkami kolejnej oferty, która wyniesie 43 mln + 5 mln euro w bonusach. Zdaniem źródła ta oferta również zostanie odrzucona. 

CalcioAtalanta.it jest zdania, że strony dogadają się dokładając do drugiej oferty określony procent od kolejnej sprzedaży zawodnika. 

Sam Palestra natomiast chce dołączyć do Interu, ponieważ jest to klub, który szuka gracza o jego charakterystyce oraz podąża za nim najdłużej. Newcastle jest skłonne zaoferować 50 mln euro Atalancie, jednak sam zawodnik wolałby przejść do Interu. 

 

15:50

Pedulla - Atalanta chce 55 mln euro za Palestrę.

Inter zaoferował 45 mln euro za Palestrę, Atalanta odpowiedziała, że chce za swojego zawodnika 55 mln euro. Oferta 50 + 5 mln euro zostałaby przyjęta. 

 

11:00

Sky - Inter jest przekonany, że wkrótce sprowadzi do siebie Provedela.

 

10:35

La Gazzetta - Jeśli Bisseck odejdzie, to Inter ściągnie dwóch obrońców.

Wraz z odejściem Acerbiego, Chivu poprosił o transfer obrońcy, który mógłby być zawodnikiem pierwszego składu. Nie wiadomo jednak jaka przyszłość czeka Bissecka, więc w przypadku odejścia Niemca przyjdzie dwóch obrońców.

Pierwszym z nich ma być Oumar Solet o którym Inter rozmawia już z Udinese. Solet wyceniony został na 25 mln euro, Inter prawdopodobnie do oferty dołoży któregoś z zawodników z zespołu U-23. Solet podpisze z Interem 4-letni kontrakt warty 2 mln euro rocznie. 

Drugim zawodnikiem, w przypadku odejścia Bissecka, ma być Ndicka z AS Romy. Zawodnik ten kosztuje około 30 mln euro. 

 

09:00

Sky - Inter zaoferował 45 mln euro za Palestrę! Znamy odpowiedź Atalanty.

Atalanta odrzuciła pierwszą ofertę Interu za Marco Palestrę w wysokości 40 mln euro + 5 mln euro bonusów. Klub z Bergamo chce 50 mln euro. Inter chce szybko zamknąć transakcję, ponieważ Real Madryt rozpoczął rozmowy mające na celu pozyskanie Denzela Dumfriesa. 

Atalanta wie, że nie utrzyma Palestry, który wzbudza zainteresowanie nie tylko Interu, ale klubów z Premier League, w tym Manchesteru City. Klub z Bergamo ma nadzieję, że dojdzie do licytacji między klubami. 

 

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (59)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.06.2026 o 06:47 przez Kersik
Kersik
Powariowali 55 baniek za raola Bellanove? Przecież to ten sam sort ,za 55 baniek to Inter nigdy nikogo nie może sprzedać a tu pojawi się jakiś młodzian i krzyczą 55 baniek ,za 50 to Bastoniego by oddali gdyby ktoś wyłożył
03.06.2026 o 09:09 przez Nerazzurx10
+4
Nerazzurx10
Żadnych transakcji i negocjacji z Atalanta, precz z oszustami
03.06.2026 o 13:20 przez Cienty
+2
Cienty
Dokładnie, wywalone na nich. Szukajmy innych alternatyw.
02.06.2026 o 23:28 przez rafalik93
+1
rafalik93
Dołożyć kasę z dumfriesa do tych 50 od Oaktree i brać hakimiego spowrotem
02.06.2026 o 23:30 przez ragnar
+2
ragnar
A może olać Palestrę i brać gracza Romy...Weasleya :)
02.06.2026 o 23:45 przez rafalik93
rafalik93
Ciekawa propozycja by to była gość ma mega ciąg i dobry drybling bo u dumfriesa to kulało
02.06.2026 o 23:24 przez ragnar
+1
ragnar
20 m 3 g 1 a w lidze, dużo nie wniósł w tym sezonie, nie tacy odchodzili
Tylko co z 25 mln bo Fabrizio podaje, że klauzula 20
02.06.2026 o 23:15 przez Bumper
-1
Bumper
Skoro Dumfries już niemal oficjalnie w Realu to albo skupilbym się na Porro jeśli jest możliwość albo dał se spokój i próbował grać na wahadle Dioufem i LH, mało to pocieszające ale potrzebujemy wzmocnień na środku obrony i mimo wszystko w pomocy, bo sam Stankovic na rezerwie nie wystarczy a Hakana zdrowie zaczyna się powoli kruszyć
02.06.2026 o 23:19 przez Cny
+1
Cny
Xd Chryste co ja przeczytałem. Wahadło djuf/Dalbert xd nie obecnie prawe wahadło stało się najbardziej newralgiczna pozycja. Nie jesteś w stanie grać 3-5-2 bez klasowego wahadłowego co było widać jak na dłoni gdy grał LH
02.06.2026 o 22:24 przez danielinter
+2
danielinter
Pytanie kto jest realnie dostępny na rynku za mniejsze pieniądze bo na razie z alternatyw słyszałem o 28 letnim Dodo bądźmy poważni
02.06.2026 o 21:33 przez pluto11
+2
pluto11
Nie wiem czy nie lepeij poszukać kogoś na wahadło za 30-35 a Palestrę odpuścić i dołożyć kasy do obrońcy albo pomocnika z dryblingiem. palestra fajny młody perspektywiczny ale kurde 50-55 mln
03.06.2026 o 16:30 przez Paolo87
+1
Paolo87
To chora cena, Atalanta gra w tą samą grę co z Lookmanem. Zawodnik wart kupna ale nie za takie pieniądze, jeden dobry sezon w Cagliari i cena z kosmosu. Jak mawia klasyk "Nie, tyle to nie"🙂
02.06.2026 o 21:17 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Palestra 55 ? 😅😅😅 To Bisseck 80 !! ! I ani ojro mniej
02.06.2026 o 20:16 przez pasencjusz88
+3
pasencjusz88
Atalanta vaffanculo !! ! Dajmy sobie spokój już z tym gościem chcą nas cwele wydymać jak wtedy z Lookmanem.
02.06.2026 o 20:10 przez Paolo87
+7
Paolo87
Palestra ciekawy, perspektywiczny zawodnik ale 55 mln? Gruba przesada, nie jest wart takich pieniędzy. Nie idźmy w ten transfer, nie na takich warunkach.
02.06.2026 o 20:19 przez rafalik93
+1
rafalik93
To już wolałbym chyba powrót do manu kone wiem że inna pozycja ale to nadal crack
02.06.2026 o 21:00 przez Paolo87
+1
Paolo87
Przy tym co odwala Atalanta z windowaniem ceny, jak najbardziej tak.
02.06.2026 o 19:16 przez acmilanowek
+5
acmilanowek
Wychodzi na to, ze Atalanta tak wlasnie rozgrywa Inter aby saga sie ciagnela jak najdluzej i Inter nie mial planu b . Oni chca zebysmy albo Juventus pozostaliz gorzkim smakiem w ustach kiedy chcemy ich zawodnika. My nie dostalismy Lookmana bo nie rozbilismy banku - gorzki smak, juventus rozbil bank i wzial Koopmeinersa - odbilo sie jeszcze gorzej.
02.06.2026 o 18:54 przez ragnar
ragnar
Słaby sezon w NF ale dobrze grał w Bologni, zaproponowałbym za Ndoye z 30 i co bedzie
02.06.2026 o 20:55 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Faktycznie zapomniałem o nim to może być spoko opcja.
02.06.2026 o 18:51 przez darek666sz
+4
darek666sz
Chyba ich popier.doliło za przeproszeniem.już 40 za dużo a co dopiero 55.niech zostanie u nich i za rok będzie za 20.
02.06.2026 o 18:42 przez Samsewybierz
+4
Samsewybierz
Jakby Diouf grał tyle samo co Palestra to zrobiłby 2 razy lepsze liczby a z dryblingami też było by podobnie. Kompletnie nie czaje zachwytu nad tym gościem
02.06.2026 o 18:39 przez rafalik93
+4
rafalik93
To ja już bym wolał zaproponować 75 milionów za powrót hakimiego niż 55 za one Season Wonder z takimi kiepskimi statami
02.06.2026 o 20:12 przez Paolo87
+2
Paolo87
Popieram (tylko w tym przypadku nawet gdyby było nas stać na wyłożenie takiej opłaty za sam transfer to pozostają jeszcze zarobki).
02.06.2026 o 20:21 przez rafalik93
rafalik93
Nie no nierealne ale musi się inter ogarnąć sprawnie z wahadelkiem bo jesli pójdzie dumfries to zostaniemy z dioufem
02.06.2026 o 17:18 przez Paolo92
+6
Paolo92
Negocjacje z Atalantą to strata czasu. Prędzej oddadzą Palestrę za granicę nawet przy niższej ofercie niż do Interu.
Może nawet w tej cenie (55) znajdziemy kogoś o podobnym profilu i jakości co wahadłowy Atalanty.
02.06.2026 o 17:11 przez matteoo
+3
matteoo
Co za gnidy jeb..e, wyceniaja pilkarza na 45-50, Inter daje 45 to oni że teraz 55, z Lokmanem tak samo było, a koniec końców sprzedali go za ile 30 ? 35 ? Ha tfu na tych ujków tak samo Calgiarii mendy żerujące tylko na wypożyczeniu i potem najlepiej za darmo.. Przypomnijcie mi kiedy Inter taki manewr zastosował ?
02.06.2026 o 19:51 przez Xucatlan
Xucatlan
O co ci chodzi z tym pytaniem na końcu? Inter ma jednak nieco inne cele niż Cagliari i trudno żeby bazował na wypożyczaniu zawodników nie mogących liczyć na regularną grę w dajmy na to Milanie czy Juventusie....
02.06.2026 o 19:52 przez Xucatlan
Xucatlan
Jak my byliśmy w tzw. dupie, to też wypożyczaliśmy zawodników i ich nie wykupywaliśmy jak np. Rafinha, Cancelo czy pamiętna sytuacja z Rolando.
02.06.2026 o 16:55 przez Domino
+5
Domino
Czytajcie uważnie. Prędzej mi kaktus w doopie wyrośnie niż nam Percassi sprzeda Palestrę. Oni nie muszą sprzedawać - mają kasę. Piłkarz ma jeszcze długi kontrakt, więc mogą go nawet na ławie trzymać jak Lookmana jak będą chcieli.
Percassi poczeka spokojnie - na pewno się ktoś z PL zgłosi z taką kasa jaką on chce, albo jakiś Bayern czy Atleti. Nawet jak mu dadzą 45 mln to weźmie i będzie to wolał niż 55 mln od Interu (an Inter nawet by tyle nie zapłacilnwg mnie). A piłkarz się w koncu ugnie i pójdzie do PL zamiast się kisić w Bergamo.
02.06.2026 o 16:46 przez Jaszczu91
+6
Jaszczu91
Nie robił bym żadnych transferów z Atalantą. Niech sobie tego Palestrę sprzedadzą do Anglii. 55 milionów za gościa co ma 1 gol i 4 asysty w jednym sezonie w ogórku Serie A. Kpina. 20 baniek za dużo! Fajny zawodnik, pasował by do nas, no ale ludzie! Nie za taki hajs. Hakimi był tańszy...
02.06.2026 o 16:17 przez Szociq
+6
Szociq
Normalnie zacząłbym się martwić czy Palestra trafi do nas. Ale ponieważ mamy znakomite, ponadstandardowe relacje z Atalantą w ramach których oddaliśmy im Zalewskiego to jestem całkowicie spokojny o dalszy przebieg negocjacji.
02.06.2026 o 16:12 przez tytusek25
+6
tytusek25
koło 60 mln z ogonkiem to dali za Hakimiego po mistrzowskim sezonie w Interze albo obecnie wyceniają T.A.Arnolda , a nie za tylko rokującego siuśka po wypożyczeniach do dolnych ekip słabej serie A . Żarty. Atalanta jest niepoważna . Najlepiej nie brać z tej samej ligi bo połowa ceny to za konkurencyjność . Gość z pewnością nie jest tyle warty zwłaszcza dla takich biedaków zmuszonych oglądać każdy grosz jak my.
02.06.2026 o 18:52 przez darek666sz
darek666sz
Arnold 60?rubli?
02.06.2026 o 19:37 przez tytusek25
tytusek25
nom.. ....zwłaszcza po mundialu przed TV :D Taki "potenszny" ten Arnold . Po tym sezonie oferując 60 baniek za niego Perezowi, osobiście by cię rikszą do domu odwiózł....
02.06.2026 o 16:11 przez Maciek84
+3
Maciek84
On nie przyjdzie do Interu ….. już to widziałem z Ademona . Nie ma szans
02.06.2026 o 15:50 przez Orzeu
+4
Orzeu
Revan napisał:
W idealnym świecie Palestra powinien być w dużej mierze sfinansowany ze sprzedaży LH oraz Dioufa i pierwszy rok wdrażać się u boku Danzela, aby na własne oczy zobaczył czego oczekuje się od wahadłowego z Topu.


W idealnym świecie gwiazda ligi kosztuje 50 mln euro, a młodzian po pierwszym dobrym sezonie w seniorskiej piłce 25 mln euro, a nie na odwrót
02.06.2026 o 15:49 przez Orzeu
+5
Orzeu
55 baniek i stale rośnie. Co za diament ściągamy z tego Cagliari?
02.06.2026 o 16:03 przez Borgen
+2
Borgen
Tak jak pisałem przy wcześniejszym newsie...
Atalanta otwarta na sprzedaż Palestry za 50 mln...
Przychodzi Inter i daje 50 mln...
No nie, no 55 mln miało być...
Dobra... niech Wam będzie 55...
Sorki, ktoś się pomylił, ma być 60... ( przy czym to "sorki" to wysryw dziennikarski, bo przecież nikt nas za pomyłkę nie przeprosi ;) )
...
Dwa dni przed końcem okienka kupujemy za 25 mln zawodnika, o którym wcześniej nikt głośno nie mówił (co samo w sobie oczywiście nie jest złe, ale wiemy jak to u nas wygląda z jakością tych zawodników i że w dłuższej perspektywie bardziej zbliża nas to do zespołów na poziomie Romy czy Atalanty niż do kolejnych finałów LM).
02.06.2026 o 14:32 przez davi23
+1
davi23
Mocno kibicuję, że ściągniemy kogoś znaczącego! ile można czekać
Na moje Denzel pozamiatane i 25 wpłynie, nasi dlatego cisną o Palestre szybko, bo tylko cena będzie się podbijać przez jakieś pseudo zainteresowania City itd
02.06.2026 o 11:24 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Odchodzą Acerbi oraz Darmian i przyjdzie tylko jeden obrońca ? Trochę mało. Wiadomo ,że Carlos Augusto może grać LSO ,ale wtedy kto zmiennikiem Dimarco.?
02.06.2026 o 13:09 przez BartekBartek
+4
BartekBartek
Darmian zagrał w sumie 4 i pół meczu w sezonie. Posadzić w jego miejsce gościa z U-23 i nikt nie zauważy różnicy a przynajmniej srednia wieku drużyny sie zmniejszy.
02.06.2026 o 14:39 przez Piotrek85
Piotrek85
Rozumiem ,ale w u23 to chyba nawet nie ma gościa na odpowiednim poziomie aby wskoczyć do pierwszej drużyny.
02.06.2026 o 16:05 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
W tym sezonie Carlos ma 2512 min jako zmiennik Basto i Dimy, a jeszcze grywał z prawej strony z konieczności. I tak miał pretensje, że za mało gra. Wątpię żeby Chivu potrzebował jeszcze dodatkowo jakiegoś zawodnika. Wystarczyłby jakiś lewonożny ŚO jak Ndicka lub Tarik. Do kadry może być włączony Cocchi. Ma już minuty w pucharze i lidze. Ndicka jest kimś, kogo moglibyśmy ustawić centralnie w obronie. +/- za Bissecka mielibyśmy dwóch dużych, silnych murzynów do obrony.
02.06.2026 o 16:10 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Provedel/Stanković/Di Gennaro

Akanji/Ndicka/Bastoni/Solet/DeVrij/Augusto

Palestra/Dimarco/Luis/Cocchi

Jones/Barella/Zieliński/Sucić/Stanković/Mkhitaryan/Topalović

Martinez/Thuram/Pio/Bonny/Mosconi

To pewnie by wyśmigało tę ligę jeszcze lepiej niż w tym sezonie.
02.06.2026 o 10:48 przez acmilanowek
+2
acmilanowek
Mnie nie interesuje czy klub da 45 czy 50 mln . Niech on juz przychodzi.
02.06.2026 o 10:09 przez Revan
+4
Revan
W idealnym świecie Palestra powinien być w dużej mierze sfinansowany ze sprzedaży LH oraz Dioufa i pierwszy rok wdrażać się u boku Danzela, aby na własne oczy zobaczył czego oczekuje się od wahadłowego z Topu.
02.06.2026 o 12:27 przez DyniaSandomierz
+3
DyniaSandomierz
Za 45 baniek chcesz dopiero wdrażać piłkarza ??
02.06.2026 o 09:34 przez kadrian89
+4
kadrian89
Brać Palestre, Provedela i Stanko jak najszyciej. Budować drużynę na ludziach, którzy nie są najemnikami zwykłymi i odnajdą się w grupie.
02.06.2026 o 09:24 przez Paolo92
+2
Paolo92
Może i nie wart tyle, ale znajdą się chętni dla których 50 mln lub trochę więcej nie stanowi wielkiego problemu.
I będzie po sprawie.

Shoutbox

Cny 17.06.2026 17:30

Real chce pół Interu ;) a Inter pół realu.... po prostu się wymieńmy :D

Cny 17.06.2026 17:29

doman dorzucam się na benzynę!

Cny 17.06.2026 17:29

Asslani zastępujący Fratta i przedłużenie mikiego. mokry sen mercato by się spełnił xd

ragnar 17.06.2026 17:18

Here we go Provedel

martins2000 17.06.2026 16:35

Asllani ma zastąpić Davide :czerwona:

doman 17.06.2026 15:51

jakby to byla prawda to sam go zawioze do madrytu swoja osobowka :D

AveCaesar 17.06.2026 15:42

TO JEST MOCNE! 🇨🇵 Marcus Thuram jest podobno nowym głównym ofensywnym celem Realu Madryt! 🤯 Królewscy prawdopodobnie są gotowi zapłacić za niego 70 milionów euro, których oczekuje Inter Mediolan! W końcu na Bernabéu zawitałby napastnik! 🔥 ℹ️ La Gazetta dello Sport

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29475

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624871

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się