Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 03.01 (20:40) Duńskie media - Inter bliski porozumienia z Tottenhamem ws. Eriksena! (57)

Autor:
Źródło: różne
10 miesięcy temu
10789
57
eriksen barbosa mercato live

Przed nami kolejny dzień z Mercato live. Zapraszamy do śledzenia plotek, wiadomości transferowych dotyczących Interu.

 

20:40

Arturo Vidal powołany na mecz z Espanyolem.

 

19:15

Duński magazyn Ekstra Bladet - Inter jest bardzo blisko porozumienia z Tottenhamem ws. transferu Eriksena! 

Dość ciekawa informacja, czekamy na jej rozwój i potwierdzenie z innych źródeł. Inter miałby zapłacić za Eriksena 20-23 mln euro. Mowa w tym przypadku oczywiście o transferze styczniowym. 

 

16:51

FCInternews.it – Inter chce skrócić wypożyczenie Gabriela Brazao do Albacete. Działacze Interu szukają nowego klubu,  w którym Brazylijczyk mógłby regularnie grać. W grę wchodzą kluby z Włoch, Hiszpanii oraz Francji.

 

16:45

Sport Mediaset o Eriksenie.

Inter chce zawodnikowi zapłacić tyle ile płaci Antonio Conte. Nerazzurri mają nadzieję, że oferta w wysokości 10 mln euro za sezon + bonusy przekona Duńczyka do zaakceptowania propozycji. Dziennikarze sugerują, że Marotta i Ausilio pracowali nad tym zawodnikiem od miesięcy i po wielu kontaktach relacje między obiema stronami są bardzo dobre. Pomimo całej pracy Marotty i Ausilio, Antonio Conte nadal preferuje Arturo Vidala i postrzega Chilijczyka jako priorytet.

 

16:40

Angielskie media - Tottenham pyta o Barbosę.

 

14:00

La Gazzetta - Roma odrzuciła propozycję Interu na wymianę Politano - Spinazzola. Miała to być wymiana na zasadzie wypożyczeń. 

 

12:49

FcInternews.it – Ernesto Valverde w rozmowie z Arutro Vidalem miał go zapewnić, że jest dla niego ważnym członkiem zespołu. Trener Barcelony w obliczu kontuzji Arthura nie chce pozbywać się Chilijczyka.  Po 13 stycznia Barcelona wróci do rozmów z Interem na temat transferu zawodnika. Żeby jendak Vidal odszedł z Dumy Katalonii, do klubu musi przyjść Dani Olmo, a oferta Interu musi wynieść 20 mln euro. Inter proponuje wypożyczenie za 2-3 mln euro z możliwością wykupienia go po sezonie za 15 mln euro. Ta oferta nie przekonuje katalońskich działaczy. Chcą oni otrzymać od razu 20 mln euro albo zgodzą się na wypożyczenie pod warunkiem obowiązku wykupienia. Barcelona po sprawie z transferem Rafinhii nie ufa już Interistom.

Na zawodnika czeka kontrakt wynoszący 4.5 mln euro do czerwca plus premie, a później będzie on otrzymywał 6 mln euro za sezon do 2022 roku.

 

12:20

GlobeSporte - Delikatna sytuacja Barbosy. 

Brazylijczyk dostał od klubu ultimatum: 10 dni na zadecydowanie o swojej przyszłości. Flamengo na pewno nie będzie czekało do 31 stycznia. Z kolei na szybkie zakończenie sprawy Gabigola liczy Inter, ponieważ środki pozyskane ze sprzedaży Brazylijczyka przydadzą się na sfinansowanie okienka Nerazzurrich. 

 

10:30

CorSport - Inter chce spróbować wyrwać Eriksena już w styczniu.

Zainteresowanie Nerazzurrich jest poważne, Inter chce sprobować. Jednakże konkurencja o podpis zawodnika jest prestiżowa, a koszty sprowadzenia Duńczyka wysokie. Jak donoszą dziennikarze Inter już w listopadzie za sprawą Piero Ausilio próbował robić podchody pod Eriksena. Jeśli chodzi o wpływ potencjalnego kontraktu zawodnika na budżet (9-10 mln euro) to koszta pozyskania gracza są postrzegane jako wydatki na które Inter może sobie pozwolić. 

Prawdziwą nieznaną jest jednak wola zawodnika, który nadal nie określił się, czy chce odchodzić teraz, czy woli poczekać do końca sezonu. Na jego decyzję czekają także Real Madryt i PSG, które jednak w odróżnieniu od Interu nie są tak konkretne w chwili obecnej, jednak które potencjalnie są w stanie zaproponować zawodnikowi wyższy kontrakt. 

 

Zobacz też

N'golo Kante

Piłkarz Lille alternatywą dla Kante (11)

12.10
12:45
Sergio Aguero

Aguero na celowniku Marotty (12)

12.10
12:56

Komentarze (57)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.01.2020 o 17:43 przez dichu
dichu
Wolałbym skupić się na realnych opcjach Eriksen i vidal to według mnie kluczowi zawodnicy swoich zespołów gdyby byli na sprzedaż to byłaby kolejka po nich. Trzeba się lepiej wysilić i przemyśleć jeszcze raz kogo naprawdę potrzebujemy.
04.01.2020 o 21:45 przez Snake86
Snake86
To są w pewnym sensie realne opcje przecież - jednemu kończy się kontrakt, drugi nie gra za dużo i narzeka. Jeden i/albo drugi się przydadzą, ale Eriksen jest według mnie lepszą opcją - przede wszystkim jest młodszy i bardziej "ofensywny", a tego nam brakuje.
04.01.2020 o 01:55 przez Snake86
Snake86
Jeśli z Vidalem to prawda to olać gościa i skupić się na Eriksenie.

Jak do nas przyjdzie to się nawalę z radości :D
03.01.2020 o 23:24 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Drakan83 napisał:
Odkąd chińczyka przejęli Inter jest coraz lepiej...po przyjściu Conte i transferze min Lukaku sportowo też jesteśmy atrakcyjni. Zapominamy czasami że Mediolan jako miasto jest mega magnesem na zawodników, a szczególnie ich żony. Około 20 baniek to mega okazją...jego przyjście do środka pola byłoby tak samo ważne jak przyjście Schneidera za czasów Mou

Schneidera powiadasz ;)
04.01.2020 o 00:41 przez Drakan83
Drakan83
Sneijder-a...qrde jakąś zawieje mojego "procesora" chyba miałem...jak tam Interu przepraszam za ten kompromitujący błąd 😅
03.01.2020 o 23:06 przez Drakan83
-1
Drakan83
Odkąd chińczyka przejęli Inter jest coraz lepiej...po przyjściu Conte i transferze min Lukaku sportowo też jesteśmy atrakcyjni. Zapominamy czasami że Mediolan jako miasto jest mega magnesem na zawodników, a szczególnie ich żony. Około 20 baniek to mega okazją...jego przyjście do środka pola byłoby tak samo ważne jak przyjście Schneidera za czasów Mou
03.01.2020 o 21:35 przez pluto11
+1
pluto11
To po odejściu Aleni było pewne że nie puści Vidala bo Barcelona nie może szastac kasa przez ffp więc zostawia go
03.01.2020 o 21:59 przez SETE
SETE
Pluto Barca ma problemy z FFp ? Naprawdę ?
04.01.2020 o 06:25 przez Kondzik
Kondzik
Tak do czerwca ponoć mają ogarnąć 150mln
03.01.2020 o 21:34 przez davi23
+2
davi23
Eriksen to TOP wzmocnienie i za takie pieniądze, nie wierzę, że nas nie stać?!?!?!

Mieliśmy szukać okazji, a to mega okazja, Marotta dawaj nam ten prezent!
03.01.2020 o 21:18 przez SETE
+4
SETE
Ernesto Valverde dzisiaj na konferencji prasowej wyraził się dosc jasno : nikt już w tym oknie nie odejdzie z Barcelony

Dziękuje
03.01.2020 o 20:51 przez rafalik93
+1
rafalik93
Patrząc realnie nie wierze w przyjście eriksena do Interu ,nie ma podstaw żeby chcial u nas grac a szkoda bo gracz przekozak.
03.01.2020 o 20:46 przez pluto11
pluto11
Czi ja bym już nawet nie spoglądał w stronę Vidala zająć się Eriksen em Wahadlem i ewentualnie wymiana Politano za kogoś
03.01.2020 o 20:17 przez Kebo
+2
Kebo
Brać teraz za te 20 baniek, latem konkurencja będzie dużo większa, dodatkowo nie mieliśmy takiego kreatywnego pomocnika przez lata.
03.01.2020 o 20:04 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Jakoś tak jestem dziwnie spokojny jak w lato w przypadku Lukaku czy Barelli. Powróżmy Vidal oraz Eriksen u nas + Alonso z Giroud, a Barbosa w Tottkach, Vecino w Chelsea, Politano w Violi, Gaglia z Asa na szczocie na Giuseppe Meazza ;)
03.01.2020 o 20:01 przez Seba.
+2
Seba.
Jeśli jest jakakolwiek szansa, to brać Eriksena kosztem Vidala. Chilijczyk ma w sercu Juventus i specjalnie będzie przeciągał wszystko, aby Inter został z ręką w nocniku. Potwierdzone info ;)
03.01.2020 o 19:56 przez Dyl87
+3
Dyl87
Eriksen to tez olbrzymi skok marketingowy Inter jeszcze na nim zarobi , będzie to też jasny sygnał dla światowej czołówki że Inter Wraca !! !! !!
03.01.2020 o 19:39 przez ragnar
+4
ragnar
jak przyjdzie Eriksen, to ja pierdu, nie wierze, taki transfer, gościu kozak, wreszcie ktoś by stałe fragmenty dobrze bił
03.01.2020 o 19:35 przez Kondzik
+4
Kondzik
Ciężko w to uwierzyć ale jeśli Kobra to dogra to ukłony po same jaja i czapki z głów. Kulusa zgasi jak peta
03.01.2020 o 19:32 przez Rebelde
+4
Rebelde
Dalej nie wierze w Eriksena, ale jak Marotta jakimś cudem domknie ten transfer, to odpali dla nas prawdziwą bombę atomową.
03.01.2020 o 19:29 przez Dyl87
+1
Dyl87
2020 rok oznacza Rok Wielkiego Interu !! !! !! !
03.01.2020 o 19:25 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Ależ to by była bomba transferowa z Eriksenem, robi sie naprawdę ciekawie.
03.01.2020 o 19:00 przez Snake86
+3
Snake86
Sprzedać Barbosę i Politano i będzie na kontrakt Eriksena i na Vidala!
To dopiero byłby skok jakościowy.
03.01.2020 o 18:55 przez pluto11
+3
pluto11
Taki zawodnik w tym momencie był by dla nas jak zastrzyk adrenaliny
03.01.2020 o 18:50 przez Bartek-32
+3
Bartek-32
Christian byłby rewelacyjnym transferem. Kilka goli z rzutów wolnych. Asysty. Absolutnie wykorzystajmy ta okazję
03.01.2020 o 18:47 przez Dyl87
+2
Dyl87
Harry Kane doznał kontuzji czyżby wymiana z udziałem Gabigola coraz bardziej realna ?? ??
03.01.2020 o 18:06 przez danielinter
danielinter
Jezeli rzeczywiście jest szansa na Eriksena (w co watpie bo jak dla mnie to jest informacja dla Realu , PSG itd. zeby sie ruszyli) to nie ma co patrzec na Vidala bo pilkarzami sa obaj swietni , ale wieku nie oszukasz.Jednak przez brak awansu do 1/8 to pewnie zeby kogos kupic to musimy najpierw kogos sprzedac , a im dluzej sie to będzie przeciagac tym mniej opcji będzie dostepnych na rynku juz sie przekonalismy z Kulusevskim.
03.01.2020 o 18:24 przez Dyl87
+2
Dyl87
Zidane zapowiedział dzisiaj że transferów nie będzie i ma ciśnienie na Pogba do tego Valverde Się rozkręcił a PSG na jakaś wymianę z jude idzie oni teraz są skoncentrowani na przedłużaniu kontraktu Mbappé wiec jest szansa trzeba to dobrze rozegrać
03.01.2020 o 17:12 przez Tomekk
+1
Tomekk
Gabigola na Eriksena i hajs za Politano na Vidala i wahadełko
03.01.2020 o 18:27 przez Dyl87
+1
Dyl87
Politano wymienić na Pellegrini
03.01.2020 o 17:10 przez DonDawido
+2
DonDawido
Vidal jest spoko, ale jeśli jest opcja na Eriksena, to o czym my w ogóle rozmawiamy? Pomijając już fakt, że mamy zawodnika o charakterystyce Vidala, młodszego i lepszego, ale na wypożyczeniu, to Eriksen jest po prostu o wiele lepszym i dużo bardziej potrzebnym zawodnikiem. Obie nogi, przegląd pola, ostatnie podanie, świetny strzał... nie ma nad czym się zastanawiać. Eriksen i jak już go podpiszemy, to można wrócić do rozmów z Barceloną.
03.01.2020 o 18:23 przez Guarin
Guarin
Mówimy o tym, że Eriksen chce ponad 10 mln rocznie na łapę nie licząc podatku.
03.01.2020 o 21:31 przez DonDawido
DonDawido
Co w całkowitym rozliczeniu transferu i tak nie musi być przeszkodą. 20M za transfer + 5x10M za pensję = 70M. Normalnie za zawodnika tej klasy musielibyśmy zapłacić w rejonach 80-100M za sam zakup, a do tego doszłyby jeszcze pensje i bonusy.
03.01.2020 o 21:31 przez DonDawido
03.01.2020 o 17:05 przez Woo-cash
Woo-cash
No i cyk Barabasz do Tottenhamu w zamian za Eriksena. Wszystko zaczyna się układać w logiczną całość 😂😂😂
03.01.2020 o 16:50 przez pluto11
-1
pluto11
Mam szacunek do Conte za to co robi ale chłop się uparł na Vidala którego Barca nie chce się pozbyć a tuż za rogiem czeka Eriksen gościu do pierwszej 11 z miejsca a on się dalej upiera i wyjdzie na to że Vidala nie będzie u nas a Eriksena zgranie ktoś inny
03.01.2020 o 16:48 przez pluto11
-1
pluto11
Ja myślałem że akcja będzie wyglądać tak że skoro Conte powiedział że chce Vidala, Zhang to klepnął to w styczniu wejdziemy z buta z nowym pomocnikiem, a tu widzę że oni się zabierają jak pies do jeża
03.01.2020 o 16:15 przez Endru
Endru
Te 20 mln euro tyle kosztuje scudetto nasi nie powinni sie zastanawiać.
03.01.2020 o 14:17 przez SETE
+3
SETE
Akcja z Vidalem to jest cos jak było z Modricem. Jeden i drugi straszyl odejściem ( wystawil się akurat Inter ) a w zamysle mial zapewnić sobie albo wyższy kontrakt albo wazniejsza role w druzynie.
03.01.2020 o 16:38 przez Guarin
+1
Guarin
Modric nie zrobił kompletnie nic by do nas trafić. Vidal pozwał Barcę o 2,5 mln. Barca tylko go trzyma bo nie ma kim grać w innych warunkach za ten pozew nie wstałby z ławki do końca sezonu.

Shoutbox

rchemik 19.10.2020 18:00

https://transfery.info/aktualnosci/fourfourtwo-10-najlepszych-playmakerow-swiata/141614?fbclid=IwAR2r8Ync5J2fB2tSgimbvng36VliVYQAPBzKbg4_MiM4dEI13LN9DSoCkFk Eriksen w 10 najlepszych rozgrywających, ale na siłę tu próbują udowodnić że się nie nadaje na potężną Serie A...

AlwaysRemember 19.10.2020 17:50

o shit, here we go again

Klinsi64 19.10.2020 17:48

fascynuje mnie wizja pojedynkow kolarowa z thuramem embolo czy pleą

Lopez 19.10.2020 17:46

uuu to jest argument nie do podważenia.

Kredence 19.10.2020 17:45

Pirlo jest elastyczny a przede wszystkim ma wlasne wlosy

Klinsi64 19.10.2020 17:40

on by sie u nas sprawdzil

Klinsi64 19.10.2020 17:39

Pyrlo wybitny wizjoner

Vancore 19.10.2020 17:37

wszedlby pewnie w 80 i by im to wygral xD

Vancore 19.10.2020 17:37

portanova jakis gra a dybala caly mecz na lawie

Lopez 19.10.2020 17:37

beka

Vancore 19.10.2020 17:37

pawelek d juz sapie na pirlismo

Skepta 19.10.2020 17:32

a nie jak ZnawcaCalcio czy inni

Skepta 19.10.2020 17:31

przynajmniej oni widza ze cos jest nie tak

Skepta 19.10.2020 17:31

dobrze ze nasz zarzad reaguje

Lopez 19.10.2020 17:30

nie dziś tylko w niedziele

Skepta 19.10.2020 17:29

skoro pieniazki go nie motywuja

Skepta 19.10.2020 17:29

bo inaczej tego gnoja z czupryna sie nie da zmotywowac do wynikow

Skepta 19.10.2020 17:29

mam nadzieje ze Marotta wymownie pokazal co trzyma pod marynarką, pokazal mu klamke

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37667