Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 03/07 (59)

Autor:
Źródło: różne
ponad 5 lat temu
267
59
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum.

22:50 Football Italia - Erick Thohir  "wybiera"   się po Stevana Joveticia. Prezes Interu chce wypożyczyć zawodnika z opcją wykupu za 20mln euro. Zaplanowane ma spotkanie z władzami Manchesteru City  jak i agentem Joveticia.

21:10 Sky Sports - Perisic zdecydowany na Inter. Brakuje jedynie porozumienia miedzy klubami. VfL Wolfsburg oczekuje 3mln za wypożyczenie i 18mln za wykupienie zawodnika. Inter chce żeby transfer z wypożyczeniem zamknął sie w kwocie 15mln.

17:15 OFICJALNIE - Andrea Palazzi zawodnikiem Livorno. Młody pomocnik Interu został wypożyczony z opcją wykupienia po sezonie.

17:13 Di Marzio: To są ostatnie chwile Botty w Interze. CF Pachuca będzie nowym klubem Argentyńczyka.

15:55 Di Marzio - Yuto Nagatomo nie jest przekonany co do Sampdorii. Zawodnik woli odejść zagranice i czeka na oferty klubów.

15:11 SportMediaset donosi, że VfL Wolfsburg chce transferu definitywnego Perisicia, nie zgadzając się na wypożyczenie.

15:00 Fiorentina wydała oświadczenie dot. Mohameda Salaha. CZYTAJ WIĘCEJ

14:40 Gazzetta dello SportYuto Nagatomo na celowniku Samdporii. Właściciel klubu z Genui, Massimo Ferrero zjadł dziś obiad w towarzystwie Piero Ausilio, gdzie omawiali temat transferu Japończyka.

14:00 OFICJALNIE - Jeison Murillo piłkarzem Interu. CZYTAJ WIĘCEJ

13:47 Agent: Inter faworytem w pozyskaniu Perisicia. Jednak ostateczną decyzję musi podjąć sam piłkarz.

13:35 Melo: Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem z wieloma klubami. Mimo to nadal nie zdecydowałem o mojej przyszłości. Wszystko muszę uzgodnić z moją rodziną.

11:50 Inter Mediolan złożył ofertę Anderlechtowi za Dennisa Praeta. 21-letni ofensywny pomocnik zaliczył bardzo dobry sezon. Cena za młodego Belga to około 12 mln euro.

11:21 We włoskich mediach pojawia się coraz więcej informacji nt. wymiany między Interem a Borussią Dortmund. Według Tuttosportu Nerazzurri są zainteresowani Ciro Immobile, natomiast Tomas Tuchel chciałby widzieć w swoim zespole Xherdana Shaqiriego. Nie wiadomo, czy w ewentualnej wymianie któraś strona musiałaby dopłacać, jednak niewątpliwie taki ruch odpowiadałby obu stronom.

10:00 GdS - Inter chce wypożyczyć Mario Suareza z obowiązkiem kupna za 10 mln euro. 

09:58 Według Calciomercato.com Roberto Mancini już w grudniu rozmawiał z Salahem, zapewniając go, że wkrótce będą razem pracować.

09:34 Marco Barzaghi twierdzi, że do Nerazzurrich dołączy jeszcze czterech piłkarzy: Zukanovic, Perisic, Salah/Jovetic, Melo/Suarez.

09:32 Zdaniem Tuttosport Inter nie ma zamiaru sprzedawać Kovacicia.

09:30 Tuttosport pisze, że Juventus jest bardziej zdeterminowany do pozyskania Juana Cuadrado.

09:28 Corriere dello Sport donosi także, że Shaqiri powoli przekonywuje się do Stoke City.

09:26 Według Corriere dello Sport Mohamed Salah chce dołączyć do Interu.

02:06 Gazetta Tv - Transfer Thiago Motty do Interu mało realny. Faworytem do pozyskania Włocha jest Atletico Madryt.

02:00 Di Marzio: Spotkanie pomiędzy agentem Joveticia a działaczami Interu zakończyło się pozytywnie dla Nerazzurrich. Szczegóły rozmów jeszcze nieznane.

01:50 Tuttosport - Juventus chce Cuadrado? Giuseppe Marotta ma ponoć spotkać się z agentem piłkarza by porozmawiać o możliwym transferze do Starej Damy. Oto jak te pogłoski skomentował dyrektor sportowy Juventusu:

- Byłaby to okazja by numer 10 na koszulce miał nowego właściciela.

01:31 BildInter gotów jest przeznaczyć 15 mln na Perisicia.

0:12 Agent Mohameda Salaha skomentował sytuację swojego klienta: - Podjęliśmy decyzję o odejściu z Fiorentiny i Mohamed chce przenieść się do innego włoskiego klubu.

00:06 Gianluca Di Marzio: Nie tylko Inter zainteresowany Dudą. Zawodnik Legii znalazł się na celowniku Wolfsburga.

00:01 Sky Sports - Przyszłość Biabiany'ego wciąż niepewna. Do walki o gracza włącza się beniaminek Serie A, Carpi.

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

milik

Politano w rozliczeniu za Milika? (12)

21.11
10:20
Isco

Sky - Inter rozmawia z Realem o wymianie (13)

24.11
11:26

Komentarze (59)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.07.2015 o 09:01 przez Stachoo
Stachoo
"Boota wylatuje z Interu. Bo okazał się za słaby Taaak. Pamiętam jak 2 lata temu połowa forumowej gimbazy robiła w majtki ze złości na moją opinię, że to zawodnik nie tylko za slaby na Inter, ale nawet na średnią Serie A. Pozdrawiam :*"

#Nadia G sory, ale ty srasz na każdego zawodnika Interu i na każdą decyzję zarządu, więc kiedyś Twoje słowa muszą się spełnić, jeśli chodzi o negatywne rzeczy...
04.07.2015 o 05:44 przez Kondzik
Kondzik
Kebo jak przyjdzie jojo to nie salah bo braknie miejsc spoza UE.jedno wzial Miranda.takze sadze ze bedzie Jojo i Perisic
04.07.2015 o 00:30 przez Plocha
Plocha
Moje marzeniami choć to nie realne juz to by byli :P raet/Konoplianka/Yedlin/Veratti/Perisic/Berardi/G.Pelle
03.07.2015 o 23:30 przez Kebo
Kebo
No i gitara Erick twardy zawodnik, więc powinien ogarnąć Jojo, potem ktoś z dwójki Perisic/Salah i jakieś uzupełnienia.
03.07.2015 o 22:35 przez el_loco
el_loco
Ps. Perisic to zdecydowanie lepsza opcja. Znacznie więcej myśli. Natomiast 21 baniek to jednak zbyt wysoka kwota.
03.07.2015 o 22:32 przez el_loco
el_loco
Lovato piszę jak jest. Nie ma co się oszukiwać :)
03.07.2015 o 22:17 przez mathias
mathias
3mln + 18 ? Zdecydowanie za dużo. Już 3+15 wydaje się zbyt dużą kwotą, a co dopiero razem 21mln...
03.07.2015 o 21:59 przez Lovato
Lovato
El_loco dziękuje za bardzo ładne wytłumaczenie wszystkim dlaczego transfer Salaha jest bez sensu, jeśli już dobierać ludzi na skrzydła to takich z techniką, potrafiących stworzyć sytuacje w ataku pozycyjnym jak np. Perisic
03.07.2015 o 21:52 przez Nadia G
Nadia G
Jacenty -- finansowo pewnie tak, biorąc pod uwagę, że był na wypożyczeniu. Natomiast sprowadzenie Botty w sensie piłkarskim wpisuje się niestety w ten mizerny obraz zarządzania Interem, który często krytykuję: sprowadzanie nieprzydatnych zawodników "bo na takich Inter stać." Gdyby podsumować ile Inter wydał na tuzin bezwartościowych zawodników w ostatnich kilku latach (zarówno transfery jak i kontrakty), to wyszłaby kwota, za którą można by kupić 2-3 klasowych piłkarzy. Lepiej mieć 2-3 klasowych piłkarzy, którzy grają, niż 10+ udeptywaczy trawy na treningach.
03.07.2015 o 21:37 przez Jacenty
Jacenty
Nadia G
Botte pozyskalismy za darmo, a sprzedajemy za 2-4mln euro, wiec co by o nim nie powiedziec, jego transfer wyszedl nam na plus.
03.07.2015 o 21:36 przez el_loco
el_loco
pozytywnym - pozycyjnym, T9.
03.07.2015 o 21:35 przez el_loco
el_loco
Powiem szczerze iż nie jestem przekonany co do transferu Salaha. Jest to zawodnik przystosowany do gry z kontry. Ma szybkość i na tym kończą się jego wybitne umiejętności. W ataku pozytywnym oddaje piłkę najbliższemu zawodnikowi, dośrodkowania z gry w większości wykonywane są na ślepo i często bardzo nie chlujnie. To samo z podaniami po ziemi, często piłka zagrana do zawodnika jest w taki sposób, że zawodnik musi się po nią cofnąć. Strzał jak na zawodnika posługującego się lewą nogą, średni. Z prawa nogą jest gorzej niż u Alvareza. Do tego ten bajzel z Fiorą i cena. W tym momencie przekonałem się iż może to być Nasz najgorszy transfer okienka. Oby do niego nie doszło.
03.07.2015 o 21:18 przez micom
micom
Cuadrado pół roku temu był w formie, kto powiedział, że za pół roku znów nie będzie najlepszym skrzydłowym Serie A? Jovetic kosztuje tyle samo co Perisic, a Salah zrobił sobie kuku przez ten cyrk z kontrektem (marotta już zapowiedział, że nie będą się nim interesować, żeby nie wpieprzać się z ten zamęt między klubem a zawodnikiem)... Poza tym w czym niby Perisić jest lepszy od Podolskiego czy Shaiqiriego?
03.07.2015 o 21:11 przez Lovato
Lovato
Ale byli brani do klubu w nadziei że się odbudują, jak na razie te ryzyku daje jedynie środek tabeli, poniżej poziomu to jest raczej ten Salah, któremu udało się zabłysnąć jedynie na chwile
03.07.2015 o 20:56 przez Nen
Nen
Jak można o 23-letnim graczu napisać, że miał tylko przebłyski. Podolski był u schyłku kariery, a Vidic w ustawieniu 4 obrońców mimo wieku był najlepszym stoperem. Musimy ryzykować, a nie stawiać na stabilnych graczy, ale poniżej pewnego poziomu.
03.07.2015 o 17:58 przez Nadia G
Nadia G
Boota wylatuje z Interu. Bo okazał się za słaby Taaak. Pamiętam jak 2 lata temu połowa forumowej gimbazy robiła w majtki ze złości na moją opinię, że to zawodnik nie tylko za slaby na Inter, ale nawet na średnią Serie A. Pozdrawiam :*
03.07.2015 o 17:40 przez Lovato
Lovato
Cuadrado - niemożliwy, za drogi, bez formy, Salah - piłkarz który miał w swojej karierze tylko przebłyski, Jovetic - wieczny rezerwowy w City, szklany, drogi i bardzo niepewny, Perisic - piłkarz który ze wszystkich wymienionych prezentuje najbardziej solidny poziom a nazywany jest tutaj gówniakiem, do tego jaracie się odrzutami bez formy nie wyciągając wniosków z podobnych przypadków czyli np. Podolski, Shaqiri, Vidic i Hernanes
03.07.2015 o 16:48 przez intermed1
intermed1
Juto gówniaku wyp*zduj
03.07.2015 o 16:45 przez Claudio
Claudio
Yuto czeka na Real, a nie jakieś śmieszne Sampdorie.
03.07.2015 o 16:42 przez smalec5
smalec5
Brać Salaha i Cuadrado a odpuscic sobie Perisicia. Jeszcze Biabianego na 4 do zmiany i tyle mamy w ofensywie :) Shaqiriego oczywiscie zostawic
03.07.2015 o 16:31 przez piotrekninter
piotrekninter
Piotrekfci Dambrosio nie do ruszenia,dla Mancio na chwile obecna to najlepszy boczny obronca, , kolejnosc do sprzedania to Yuto Dodo Santon, mam nadzieje ze kitajec odejdzie, dojdzie Montoya Zukanowvic, srednie te boki ale wyjdzie w praniu
03.07.2015 o 16:29 przez piotrekninter
piotrekninter
bo Yuto interesuje sie real,wiadome
03.07.2015 o 16:14 przez Kebo
Kebo
Yuto to kretyn przecież miał oferty chyba 3 zza granicy...
03.07.2015 o 16:12 przez lays
lays
Z tego co wiem to trener Napoli naciska na transfer Guarina więc może uda się go wymienić na Mertensa, chyba obie strony byłyby zadowolone :D
Na jakie kluby z zagranicy czeka Nagatomo? Schalke odrzucił... pewnie przypomniał sobie ploty sprzed 2 lat jak był dla beki łączony z Realem
03.07.2015 o 16:07 przez micom
micom
Też nie rozumiem odnośnie Perisicia. W pierwszej kolejności brać Joveticia, bo koleś w Serie A znów się odrodzi. A potem można bawić się w Perisicia/ Cuadrado/ Mertensa.
03.07.2015 o 15:57 przez Piotrekfci
Piotrekfci
ale oni się pied.. olać perisica - cały cenny czas poswiecic na sprowadzenie Jovetića i Cuadrado lub Salaha - zostawić w spokoju Shaqa, Kove i Santona - sprzedać Guarina jezeli ktoś daje 12-15 baniek lub Hernana za 15-18, Ranocchie, Nagę, D'ambrosio i dziękuję proste ? ;)
03.07.2015 o 15:57 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Juto nigdzie nie chce. Bo po co iść i się męczyć jak w Interze kasa ładna jest
03.07.2015 o 15:12 przez Kondzik
Kondzik
Jak fjuto odejdzie to baaajka ;-)
03.07.2015 o 14:23 przez piotrekninter
piotrekninter
Imo jako zmiennik Icara :P
moim zdaniem cos ,szkoda, Shaq dobry koks,
Witamy Murillo
03.07.2015 o 13:52 przez meinnameistlothar
meinnameistlothar
Z Ivanem scudetto nasze na 100pro.

Shoutbox

pablo77 29.11.2020 23:03

milion rzeczy moze sie wydarzyć po drodze

pablo77 29.11.2020 23:02

nie ma co gdybać, nie wiadomo co się wydarzy

bitels10 29.11.2020 23:01

bióro biorę bierę

pablo77 29.11.2020 23:01

:D

kamil13216 29.11.2020 23:00

bez kitu nie wiem co mi odwaliło

Chuchu 29.11.2020 23:00

bióra?

HB 29.11.2020 23:00

kamil13216 29.11.2020 23:00 bióra*

HB 29.11.2020 23:00

xD

kamil13216 29.11.2020 23:00

bióra*

HB 29.11.2020 22:59

tak

Chuchu 29.11.2020 22:59

Jak wygramy z Gladbach i Szachtarem, a Real wygra z Gladbach to awansujemy wtedy?

HB 29.11.2020 22:59

byle Alexis nie byl kontuzjowany

kamil13216 29.11.2020 22:59

Barcelona to jest jedyny klub w Europie któy potrzebuje napastnika, jeśli z ich strony nie bedzie żadnych ruchow, to Martinez przybiegnie do biura marotty jak zbity kundel i z pocałowaniem oślizgłej kobrzej ręki podpisze kontrakt.

HB 29.11.2020 22:59

do tego jestesmy mniej uzaleznieni od Lukaku czy Juve od Cristiano, co pokazal mecz z Sass

HB 29.11.2020 22:59

wiec jest remis

HB 29.11.2020 22:59

mamy lepszego trenera niz juve

pablo77 29.11.2020 22:57

xD

HB 29.11.2020 22:57

2. we włoszech, 12. w europie

pablo77 29.11.2020 22:57

czas pokaże czy się złapiemy czy nie

HB 29.11.2020 22:57

zobacz sobie na transfermarkt

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27058

Liczba newsów: 38017