Plotki transferowe

Mercato live - 03.08 (23:13) Kondogbia chce odejść? (40)

Autor:
Źródło: różne
prawie 9 lat temu
1031
40

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

23:13

Gary Medel w MLS? Według Washington Post, Chilijczykiem zainteresowane jest DC United, czyli klub zarządzany przez Ericka Thohira.

 

22:54 Trener Valencii, Marcelino, w wypowiedzi dla mediów potwierdza, że chętnie zobaczyłby w swoim zespole Jeisona Murillo i Geoffreya Kondogbię.

 

22:37

Andrea Ranocchia jest celem numer jeden dla Genui w celu wzmocnienia obrony. Ivan Juric poprosił działaczy, aby ci sprowadzili kogoś z dwójki Ranocchia - Zapata, gdzie trener wyżej ceni sobie obrońce Interu Mediolan. Jak informuje Primo Canale problemem mogą być zarobki Andrei, lecz przy niewielkich cięciach wynagrodzenia, transakcja dojdzie do skutku. 

 

22:20

FcInterNews - Geoffrey Kondogbia poinformował przedstawicieli klubu, że chce wrócić do Hiszpanii. Pomocnikiem interesuje się Valencia, za którego Inter oczekuje 35 mln euro. 

 

16:41

Hipszańskie Superdeporte informuje, że Inter zaakceptował ofertę Valencii za Jeisona Murillo. Hiszpanie mają zapłącić za kartę Kolumbijczyka 13 mln. € + bonusy. Inter początkowo żądał 15 mln. €.

 

13:52

Sky, Goal.com potwierdzają: Dalbert zostanie graczem Interu! Zawodnik powinien dzisiaj być w Mediolanie i w dniu jutrzejszym odbędą się testy medyczne zawodnika. Na sobotę planowana jest prezentacja. Piero Ausilio i Walter Sabatini zwrócili się teraz w stronę Balde Keity. 

 

11:32

Mourinho: Dziękuję zarządowi, za ściągnięcie 3 z 4 zawodników o których prosiłem. Byłbym jednak szczęśliwszy, gdyby ściągnęli także tego czwartego...

 

11:03

LGDS donosi, że Sabatini pracuje na sprowadzeniem Vidala. Oferta Interu za Chilijczyka 50 mln. € + 7,5 mln. pensji dla gracza. Alternatywą są: Pastore, Arda Turan lub Mkhitaryan.

 

11.01

Gazzetta dello Sport Informuje, że Inter jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem Serge Auriera z PSG.

 

10:05

GDS: Inter rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu Ivana Perisicia

 

10:02

Gianluca Di Marzio: Przyszłość Schicka będzie znana w najbliższych dniach. Zawodnik albo zostanie w Sampdorii, albo dołączy do Interu. 

 

10:01

Gazzetta dello Sport: Dzisiaj dzień Dalberta. Późnym popołudniem powinny pojawić się nowe szczegóły, możliwe że zawodnik już dzisiaj będzie w Mediolanie. 

 

10:00

Sky: Dzisiaj doszło do kolejnych kontaktów na linii Keita-Balde - Inter.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.08.2017 o 08:16 przez inter_21
inter_21
Banegę sprzedali za połowę wartości jak skończeni frajerzy, za chwilę Murillo pójdzie za śmieszne 13 baniek co będzie kolejną kompromitacją,to już widzę jak Valencia ochoczo wykłada te 35 baniek (chyba padną ze śmiechu jak to usłyszą) facepalm zwłaszcza że po ostatnim pokazie każdy wie, że chłop jest tu na wylocie. Jedynym sensownym wyjściem jest wypożyczenie żeby się gdzies odbudował bo możliwości ma duże ale z głową coś nie tak
04.08.2017 o 07:51 przez Van Dall
Van Dall
wszydcy widzą, jak to tworzenie drużyny wygląda - pół tuzina środkowych pomocników i braki w obronie.
04.08.2017 o 06:18 przez Klinsi64
Klinsi64
Co jeden to większy ekspert od transferów,liczy się stworzenie drużyny,a nie zaspokojenie zachcianek kibiców
04.08.2017 o 01:38 przez Claudia1993Inter
Claudia1993Inter
Van Dall 03.08.2017, 23:29
Ten klub w ciągu kilku lat z jednego z najlepszych w Europie stoczył się do poziomu ligowego średniaka - zapewne dlatego, że wszyscy w zarządzie ciężko pracują i doskonale wiedzą, co robią xD Przepłacamy za przeciętniaków, transfery jakichś pionków, które inne kluby finalizują w kilka dni, u nas ciągną się tygodniami, a do tego tracimy czas na składanie kompromitujących ofert za zawodników poza naszym zasięgiem. Tak nie powinni pracować fachowcy!


O to to
04.08.2017 o 00:23 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
niech pokryją temu kmiotowi część pensji i wypad ze śmieciem.
03.08.2017 o 23:29 przez Van Dall
Van Dall
Ten klub w ciągu kilku lat z jednego z najlepszych w Europie stoczył się do poziomu ligowego średniaka - zapewne dlatego, że wszyscy w zarządzie ciężko pracują i doskonale wiedzą, co robią xD Przepłacamy za przeciętniaków, transfery jakichś pionków, które inne kluby finalizują w kilka dni, u nas ciągną się tygodniami, a do tego tracimy czas na składanie kompromitujących ofert za zawodników poza naszym zasięgiem. Tak nie powinni pracować fachowcy!
03.08.2017 o 23:16 przez AveCaesar
AveCaesar
Van Dall @ tak jasne bo u nas wszyscy z zarządu siedzą sobie u siebie w domu przed telewizorem i mają wy :cenzor: . Przyszli tutaj z przypadku. Z resztą nie ważne, nie ma sensu.
03.08.2017 o 23:11 przez timon
timon
W Vidala nie wierzę za bardzo, ale coś na rzeczy musi być skoro nawet Ancelotti wypowiadał się o zaInteresowaniu Chilijczykiem. Gdyby Valencja sypnela sianem na Kondo i dała za niego 30mln to jak dla mnie może odejść. Pomoc w składzie Vidal, Valero, Vecino, Joao Mario, Gagliardini prezentuje się na prawdę okazale. Tylko co z obroną? Mam nadzieję, że nasi nie zleją sobie tego tematu, bo jeżeli zakładamy odejście Murillo(oby nie) i przyjścia Dalberta to potrzebujemy dwóch środkowych i kogoś na prawą obronę. Mam nadziję, że później nie okaże się, że wydaliśmy 80-90mln na pomocników, kosztem porządnego wzmocnienia linii obrony. No chyba, ze nagle Chińczycy sypną te mityczne 150mln(w co wątpie) i dołożą siano ze sprzedaży zawodników, wtedy możemy myśleć o kimś takim jak Vidal. W innym przypadku kasa, która ma być przeznaczona na Chilijczyka powinna być spożytkowana na dwóch klasowych obrońców
03.08.2017 o 22:45 przez Jacenty
Jacenty
Ciekaw jestem czy to zbieg okoliczności, że Kondogbia poprosił o transfer w chwili, gdy Interesująca się nim od dłuższego czasu Barcelona dostała zastrzyk gotówki :) .
03.08.2017 o 22:23 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
Inter robi lepsze promocje niż LIDL... Inter jest tani... ŻENADA !!
03.08.2017 o 22:22 przez pluto11
pluto11
Jak za,Kondo przyjdzie Vidal to ok
03.08.2017 o 20:40 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Za 13 Damian7 to wiesz kogo kupić można... ewentualnie klon Ranocchi ;) nie mogę zrozumieć jak można było oddać za darmo Andreolliego dwa razy lepszy od Andei! A teraz pozbyć się Murillo by nasz Nesta grał... przez takich piłkarzy jak on,Nagtomo Brozovic ciągną ten zespół od dawna w dół... przykładem jest ciągle grający D'Ambrosio nie było chyba zawodnika który popełnił by tyle błędów w obronie co on.. tragedia niektórzy piłkarze mogą grać dno i tak będą w tym klubie grali... tylko zmienia się reszta która ucieka od nas bo ma umiejętności i w innym otoczeniu grają zdecydowanie lepiej! Brakuje tylko by Spał oddał jedynego ofensywnego środkowego pomocnika do PSG i będzie grał jak Mazzari Mancini beton.
03.08.2017 o 20:12 przez Damian7
Damian7
13mln...porażka. to czekamy na.potwierdzenie i ewentualnego następce za te 13 mln
03.08.2017 o 20:08 przez Pawulon
Pawulon
lepiej by było wymienic Murillo na joao Cancelo fajny prawy obronca z Dalbertem na boki byłyby konkretne
03.08.2017 o 20:03 przez Luciano
Luciano
Ale lamentujecie, bo wszyscy z milanem na czele robią świetne transfery tylko my sprowadzamy same miernoty i do tego jeszcze przepłacamy eh
03.08.2017 o 19:48 przez speaker
speaker
Szkoda Murillo bo bardzo go lubię ale lepiej niech gra w Valencii niż u nas na ławce, on powinien dużo grać. Nasz środek obrony już chyba powstał choć gdyby jeszcze przybył Martinez.. :)
03.08.2017 o 18:38 przez Van Dall
Van Dall
Caesar nikt tu poważnie nie rozmawia o Martialach i Di Mariach, a to, że nie potrafimy wyciągnąć z Romy Manolasa czy Rudigera, to jest tylko nieudolność i brak determinacji zarządu.
03.08.2017 o 18:03 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Inter nie potrafi robic dobrych Interesow. Mam nadzieje ze to plotka.
03.08.2017 o 17:48 przez AveCaesar
AveCaesar
Nawet Karsdrop wybrał Rome :D
03.08.2017 o 17:44 przez maestro177
maestro177
Ciągle jest pisane, że żeby kupić trzeba sprzedać. Murillo ostatni sezon miał słaby i jeśli przejdzie w jego miejsce poważny środkowy obrońca to wszyscy będziemy szczęśliwi. Szkoda tylko, że nie ma wymiany na Cancelo.
03.08.2017 o 17:40 przez AveCaesar
AveCaesar
"Za 50 baniek i 7,5 rocznie można mieć prawie każdego obrońcę." no tak dlatego mamy już w składzie Rudigera, Manolasa, Nainggolana, Di Marie, Martiala, Rabiota, Moure, Bernardeschiego czy chociażby Darmiana z Aurierem, a teraz Vidal chce tylko do nas. Kwestia godzin kiedy będzie w Mediolanie. Może jeszcze na koniec okienka kupimy sobie udział w lidze mistrzów w przyszłym sezonie. Wychodzi na to, że jednak chcieć, a moc to różnica.
03.08.2017 o 17:17 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Pluto na pewno kupimy ale już nie tego lata od dawną wiadomo że musimy kupić bocznych obrońców i środkowego a my sprzedajemy a nie wzmacnikmu najgorszej formacji z zeszłego sezonu... to jakaś kpina marzy im się kupowanie Vidali itp a wystarczy kupić solidnych obranocow i wtedy można marzyć o czymkolwiek...
03.08.2017 o 17:08 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
A jednak jesteśmy śmieszni sprzedajemy Murillo by Rannocchia mógł zostać... pięknie może wygldac w razie kontuzji nasza defensywa z Panem Piłkarzem Rabocchia i Nagatomo.. kur.... mówiłem że jedyna opcja to wymiana za Cancelo teraz to napewno nie kupimy prawego obrońcy jeśli w ogóle uda nam się kogoś za tak promocyjna cena kupić jak my oddajemy... mam nadzieję że zostanie w takim przypadku Medal bo jak zobaczę tych sabotazystow na boisku to nie wytrzymam
03.08.2017 o 17:06 przez pluto11
pluto11
Jeżeli sprzedamy Murillo czego bym nie chciał to na pewno kupimy nie jednego a 2 ŚO
03.08.2017 o 16:59 przez Chuchu
Chuchu
13 za Murillo to trochę mało, teraz na pewno ściągniemy jeszcze kogoś na środek obrony, bo nie wyobrażam sobie, żeby pierwszym zmiennikiem był Ranocchia. Źródło raczej średnio wiarygodne, więc może chociaż wynegocjują trochę więcej za niego.
Może nasi się pokuszą o Martineza albo de Vrija? A może wróci temat Manolasa? Jeśli chodzi o obronę to na pewno na Dalbercie temat się nie skończy tego lata.
03.08.2017 o 16:54 przez Van Dall
Van Dall
Co to za kretyński pomysł ze sprzedażą Murillo? Andreoli dostał kopa w tyłek na pożegnanie, tego sprzedadzą, a w kadrze spokojnie sobie siedzi Ranocchia. Skriniar okaże się parodystą albo Muranda złapie kontuzję i mamy kolejny sezon w plecy xd
03.08.2017 o 15:20 przez piotrekninter
piotrekninter
Odet też długo tak myślałe, Carlo: Vidal zostaje, Przeio: Vidal zostaje
ale to już 3 raz napisali,że Vidal chce do nas, ani on ani agent nie zaprzeczyli !! !
mi to rybka pomoc jest mocna,moze nie przychodzic, a jak przyjdzie super, bo gracz klasy swiatowe

no no jak zaklepią Dalberta, skupią sie na Balde,kupią go i nie odejdzie Ivan,to klasa....chyba naprawde pracują w spokoju :P
03.08.2017 o 14:50 przez Wisniapl
Wisniapl
To teraz PRAWY obrońca plus skrzydłowy i jest całkiem nieźle. Oczywiście jeśli nie opchną Murillo za bezcen i zostaniemy z Rano :(
03.08.2017 o 14:05 przez Odet
Odet
Przecież z tym Vidalem to kaczka dziennikarska. Już nabyliśmy 2 zawodników do pomocy (chyba nawet do wyjściowej 11stki), ewentualny 3 pomocnik to przesada.
Teraz skupiamy się na bocznym obrońcy, a w przypadku odejścia Perisica także na skrzydłowym.
Pozdr.
03.08.2017 o 13:35 przez Van Dall
Van Dall
Za 50 baniek i 7,5 rocznie można mieć prawie każdego obrońcę. Niestety zarząd ma pomieszane priorytety, a Manolasa podobno nie chce Spal. Oby nie sprzedali Murillo, bo skończymy z Ranokją na obronie...

Shoutbox

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Claudio 24.06.2026 12:26

mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum

AveCaesar 24.06.2026 12:06

Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625319

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się