Plotki transferowe

Mercato Live - 07.08 (22:23) Lukaku zawodnikiem Interu, jutro testy medyczne (125)

Autor:
Źródło: różne
18 dni temu
24739
125
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:23

Oficjalnie: George Puscas piłkarzem Reading.

 

21:16

Sky - Inter zaoferuje 20 mln euro za Edina Dzeko.

 

20:40

FcInterNews - Po zamknięciu sprawy transferu Lukaku, Inter będzie chciał jak najszybciej dojść do porozumienia z Romą ws. Edina Dzeko. Przebywający dziś w siedzibie Nerazzurrich agent zawodnika dostał od klubu zapewnienie, że Bośniak w dalszym ciągu znajduje się w planach transferowych, a Inter wkrótce ma podwyższyć swoją ofertę. Gracz jest zdeterminowany, aby dołączyć do mediolańskiego zespołu, o czym wie trener Giallorossich, Paulo Fonseca. Portugalski szkoleniowiec może zacząć naciskać na kierownictwo rzymskiego klubu, żeby wytransferować 33-letniego napastnika, ponieważ nie chce mieć w swojej drużynie niezadowolonych graczy.

 

19:33

Gianluca Di Marzio - Manchester United otrzyma 65 mln euro + 13 mln bonusów oraz procent z przyszłej sprzedaży za Romelu Lukaku.

 

19:23

Sky - Jutro testy medyczne Lukaku. Belg przyleci do Włoch w ciągu najbliższych kilku godzin lub jutro rano.

 

19:09

Sky Sports - Romelu Lukaku piłkarzem Interu. Osiągnieto porozumienie z Manchesterem United. Wymiana dokumentów pomiędzy klubami w toku, niedługo podpisanie kontraktu.

 

18:38

BBC - Lukaku piłkarzem Interu. Transakcja zamknięta!

 

18:23

Fabrizio Romano - Transfer Lukaku na ostatniej prostej.

 

17:45

Gianluca Di Marzio - Inter podniósł ofertę za Romelu Lukaku do około 70 mln euro + bonusy sięgające do 83 mln euro żądanych przez Manchester United. Odpowiedź Manchesteru United powinna nadejść w najbliższych godzinach. 

 

17:37

Fabrizio Romano - Inter złożył nową ofertę za Romelu Lukaku, Nerazzurri są bardzo pewni siebie. Belg naciska na transfer do Interu, oczekując na odpowiedź ze strony Manchesteru United.

 

17:27

FcIN - Piero Ausilio oraz Beppe Marotta są gotowi w każdej chwili polecieć do Anglii by dopiąć transakcję z Romelu Lukaku. Inter ma zaproponować 75 mln + bonusy, a Ed Woodward oczekuje 78 mln + bonusy. 

 

17:20

SportItalia - Steven Zhang odbywa rozmowę telefoniczną z Federico Pastorello, kluby chcą zamknąć transakcję

 

17:15

Sky - Steven Zhang przyjechał do siedziby Interu, Federico Pastorello jest w Londynie

 

16:40

Silvano Martina, agent Edina Dżeko ponownie przyjechał do siedziby Interu.

Affare Dzeko, Silvano Martina è tornato oggi nella sede dell'Inter

 

16:30

Fox Sports - Lukaku o krok od Interu. 83 mln euro płatne przez 2 lata (z uwzględnieniem bonusów), zawodnik podpisze kontrakt do 2024 roku. 

 

15:49

Fox Sports – Były klub Gabigola Santos skontaktował się z Interem, żeby zapytać o cenę, którą musiałby zapłacić brazylijski klub za obecnego napastnika Flamengo. Interiści mieli odpowiedzieć w następujący sposób: 5 mln euro plus karta obrońcy Santosu, Lucasa Verissimo (24 lata, wyceniany na 5 mln euro).

 

Corriere della Sera – Napoli i Monaco są zainteresowane sprowadzeniem Edina Dzeko.

 

Również La Gazzetta dello Sport potwierdza, że dzisiaj nastąpi przełom w negocjacjach na linii Inter- Manchester United w sprawie transferu Romelu Lukaku.

 

FcInter1908.it – Flamengo przygotowuję ofertę  kontraktową dla Mario Balotelliego.

 

Włoski portal Affaritaliani.it twierdzi, że Inter zaproponuje Manchesterowi United 75 mln euro plus bonusy za Romelu Lukaku.

 

Z kolei Enrico Mentana z portalu „Open” twierdzi, że Inter zaoferował United 83 mln euro z premiami za Romelu Lukaku.

 

15:00

Claudia Garcia: Lukaku przejdzie do Interu. Mam potwierdzenie, że Inter porozumiał się z Manchesterem United. Wkrótce podpisanie umowy, zawodnik być może już jutro będzie we Włoszech. W międzyczasie United stara się o Mandzukicia, ale negocjacje są trudne.

Czekamy na potwierdzenia z innych źródeł. 

 

13:20

LGdS - kluczowe spotkanie ws. Lukaku. Biały dym jeszcze dziś? 

 

12:40

Sky - Agent Lukaku zmierza do Londynu, Inter szykuje nową ofertę. 

 

11:36

Palmeri: Inter zaoferował Sevilli Gabriela Barbosę.

 

11:22

Dzeko powołany na dzisiejszy sparing Romy. 

 

10:30

Co na okładkach włoskich dzienników?

 

La Gazetta dello Sport:

Bitwa dziewiątek. Jutro koniec okienka w Anglii, a Lukaku chce odejść.

Oferta Interu za Lukaku.

Perisic na wylocie.

Dzeko naciska na transfer. Nie zagra w sparingu.

CorSport:

Dzeko chce za wszelką cenę do Interu. Wyczuwalne napięcie, piłkarz chce wymusić transfer, a Roma zwiększa cenę.

 

 

 

08:38

LGdS - Dzeko ma już dość. Zawodnik chce jak najszybciej przejść do Interu. Jak informuje włoska  gazeta, Bośniak postanowił zakomunikować władzom Romy, że nie podoba mu się ich postawa w negocjacjach z Interem - ciągłe podnoszenie wymagań finansowych zniechęca klub z Mediolanu, a Dzeko powiedział jasno - w przyszłym sezonie chce grać w czarno - niebieskiej koszulce. 

 

08:16

Gazzetta.it - Dzeko najprawdopodobniej nie zagra w dzisiejszym sparingu jego zespołu z Athletic Bilbao. Wielce prawdopodobne jest również, że Bośniak nie zostanie powołany na to spotkanie - trener Romy wciąż zwleka z podaniem kadry na dzisiejszy mecz towarzyski, co tylko podgrzewa atmosferę wokół Dzeko. 

 

Sky - Manchester United na prowadzeniu w wyścigu o podpis Fernando Llorente. Były zawodnik Tottenhamu jest obecnie bez klubu i ma zostać następcą Romelu Lukaku w drużynie Czerwonych Diabłów

 

CorSera - Perisic zostanie sprzedany. Jak podaje gazeta, Chorwat nie jest w planach Antonio Conte i dyrektorzy Nerazzurrich mają zrobić wszystko, aby do końca obecnego okienka transferowego pozbyć się gracza. Możliwe, że w przypadku braku zainteresowania jego osobą, zostanie wypożyczony (podobnie jak Radja Nainggolan). 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

Zobacz też

Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 24.08 (17:09) Alexis niepowołany na mecz, transfer na początku tygodnia! (25)

24.08
00:17
Luciano Spalletti

Spalletti może zniknąć z listy płac Interu (9)

22.08
10:39

Komentarze (125)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.08.2019 o 23:37 przez kibix
kibix
"i co niedowiarku, kto załatwia zawsze towar? Lepiej przestań się wymądrzać i dopij ten swój browar!"
07.08.2019 o 23:14 przez radekksm
+1
radekksm
Skład masakra trener makabra .....witamy ponownie hectora raul'a cooper'a
07.08.2019 o 23:13 przez radekksm
radekksm
A vieri i domraud do Widzewa?
07.08.2019 o 23:12 przez armin22
armin22
ledwo prezio wrócił i ruszyła maszyna teraz czekamy na kolejne wzmocnienia i oczywiście 26 sierpnia <3
07.08.2019 o 23:11 przez radekksm
radekksm
Prawda to że icardi idzie do niecieczy?ponoć zhang dzwonil do Witkowskiego.......
07.08.2019 o 23:10 przez radekksm
radekksm
No a Zanetti w warcie dzialoszyn
07.08.2019 o 22:59 przez Kondzik
Kondzik
Szach mat i kobra wyjaśnił. Jeszcze czekam na Rakitica i chylę czoła temu panu. Lecz pewnie skończy się na Arturo
07.08.2019 o 22:57 przez szmaloo
szmaloo
Witamy w Interze !! !
07.08.2019 o 22:53 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jeszcze Rakitic bo jest to realne Erriksen marzenie nie dla nas na teraz powiedzmy Dzeko co do ktorego nie jestem przekonany ale jak Conte chce to niech już będzie do tego ktos na wahadło i powalczymy mocno patrząc juz na sparingi które gramy ze slabszym składem.
07.08.2019 o 22:48 przez AJ
AJ
Panie Steven Pan nie wyjeżdża z Mediolanu co najmniej do końca sierpnia :)
07.08.2019 o 22:52 przez Kondzik
+1
Kondzik
2 mln jest w bonusach
07.08.2019 o 22:23 przez DZEJU87
+2
DZEJU87
Jesli sciagneliby dzeko i eriksena to schidze z rowera i padam na pysk. Wtedy dla tych co nie chca odejsc a mieli powiedziane mozna zarezerwowac cala trybune w 1 rzedzie po 1 miejscu za chlopcami od podawania pilek
07.08.2019 o 22:20 przez Lucash
+2
Lucash
Jeszcze Dzeko, Chiesa i De Paul.
07.08.2019 o 22:29 przez SETE
SETE
Dzeko przyjdzie to pewne.
Chiesa to będzie walka z Juventusem podczas przyszłorocznego mercato.
DePaul chyba nie jest wogole brany pod uwagę w kontekście transferu do nas
07.08.2019 o 22:59 przez Lucash
Lucash
De Paul, wydaje mi się że na wahadle by dobrze śmigał. Plus może grać na skrzydle w 3-4-3 lub na środku jeśli będziemy grać kilkoma taktykami. Chiesa do Juve i wymiana za Icara. Dzeko to powinien szybko zawitać do nas. Atak Lukaku (Dzeko) - Martinez (Chiesa) lub Martinez (De Paul) -Lukaku (Dzeko) - Chiesa (Politano) wygląda super. Na ogórków 3 - 4-3 na mocniejszych 3-5-2.
07.08.2019 o 22:20 przez inglorion
-7
inglorion
Ech, taka kasa za Lukaku... podczas gdy za dużo mniejszą był do wyjęcia Erkisen, gwiazda na lata :/
i jeszcze podbijają do 20 mln za emeryta... koszmar :(
07.08.2019 o 22:23 przez ddamiann17
ddamiann17
Koszmarem to jest czytanie takich idiotyzmów.
07.08.2019 o 22:54 przez Kondzik
Kondzik
Równie dobrze można było wziąć Buffona też był w promocji
07.08.2019 o 23:53 przez inglorion
-1
inglorion
jak Twoje? Mieliśmy top 5 egzekutora w Europie. Wydajemy miliardy na kolejnego napastnika (nie mówię, że złego... ale z pewnoscią mającego za sobą gorszy sezon) a pomoc jak leżała tak lezy. Szansa wyciągnięcia w tym okienku Eriksena była naprawdę duża i to za rozsądne pieniądze (rozsądne jak na tę klase zawodnika - nie ma w podobnej cenie na rynku zbyt wielu równie wybitnych graczy środka pola)
A z tym Dzeko przyznacie mi jeszcze rację - 33 lata, to jest ten wiek gdzie napastnik zalicza mega zjazd. 20 mln na rezerwowego? Spoko...
08.08.2019 o 07:38 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Człowiek, wyłącz fifę i zejdź na ziemię. Żeby kupić Eriksena, to ten najpierw musiałby chcieć do nas dołączyć - na co niestety nie ma szans. Pomoc kuleje? Jak na razie kupiliśmy już dwóch zawodników do środka pola, w tym Sensi, który w sparingach pokazał się z bardzo dobrej strony. Przyda się jeszcze jakiś pomocnik, ale Eriksen pozostaje niestety w sferze naszych marzeń.
07.08.2019 o 22:10 przez DonDawido
DonDawido
Kładziemy masę pieniędzy na stół i mam nadzieję, że duet Lautaro - Lukaku w nadchodzącym sezonie rozstrzela całą ligę.
07.08.2019 o 21:57 przez maniek-maniek
maniek-maniek
kogoś na wahadło i rakitić,dżeko,dybala i można grać a i szrot sprzedać :D
07.08.2019 o 21:48 przez ciechan
ciechan
Lubie lukaku, ale za czasów Marotty w Juve, kiedy turynczycy przegrywali rywalizację o jakiegoś zawodnika to okazywał zupełnym niewypałem np. Schick czy Iturbe. Oby to nie była reguła :)
07.08.2019 o 21:40 przez SETE
+5
SETE
Partaczi dostał ostrego gonga od Marotty. Beppe wyczekał wszystkich koncertowo
07.08.2019 o 21:24 przez piotrekninter
+8
piotrekninter
ale by były jaja jakby za rok Wanda urodziła kolejne dziecko, czarne...
07.08.2019 o 21:37 przez SETE
SETE
Hahahah xDDD
07.08.2019 o 22:16 przez DZEJU87
DZEJU87
Miatrz ha ha to by moglo zakrzywic czasoprzestrzen a icar bo sie powiesil podczas meczu na trybunie, z ktorej mialby ogkadac mecze
07.08.2019 o 22:18 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
XDDD
07.08.2019 o 21:12 przez Inte®
Inte®
Super transfer najdroższy w historii Interu
Witamy Panie Lukaku
ps Wanda już pewnie dzwoniła :)
07.08.2019 o 20:56 przez andriej90
andriej90
To teraz Dzeko, później Dybala? Przydałoby się jeszcze boki wzmocnić i jesteśmy gotowi.
Forza Inter!
07.08.2019 o 20:42 przez Piotrekfci
Piotrekfci
W końcu jakieś qrna dobre informacje! Jeszcze ten Dzeko jak już tak go chcą plus wymiana za Dybale i atak palce lizać. Prawa obrona plus środek top i Conte ma co chciał bez wymowek.
07.08.2019 o 20:40 przez Pader88
Pader88
Lukaku w Interze aż sobie barolo otworzyłem z tej okazji
07.08.2019 o 20:29 przez LukeInter
LukeInter
Kibice ManU czują się oszukani, czytając ich komentarze na devil Page trochę mi ich żal, ale nic to, brawo Inter. Forza Inter.
07.08.2019 o 20:26 przez mroowa111
mroowa111
witamy romelu,rozwal tąlige,przywróc nam blask w lm ,obyś był kimś tak ważnym jak milito czy etoo,forza Inter!
07.08.2019 o 20:21 przez cukier17
-1
cukier17
Jeżeli to prawda 93 funtów to faktycznie majstersztyk
07.08.2019 o 20:12 przez Towarzysz
+2
Towarzysz
M A J S T E R S Z T Y K. Wielkie brawa
07.08.2019 o 20:02 przez Rebelde
+3
Rebelde
I co pan Marotta, niczym wytrawny pięściarz wyczekał przebrzydłe United i koncertowo wypunktował cwaniaków. Kto następny do obicia?
07.08.2019 o 20:07 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Roma już w kolejce stoi, a za nimi Juve się kryje bo też wiedzą, że wpierdziel się im kroi.
07.08.2019 o 19:56 przez armin22
armin22
tak dodam humorystycznie że na ACMil..... już kibiców kulke swędzo
07.08.2019 o 19:54 przez rafalik93
rafalik93
Witaj POTWORZE rządź i dziel w napadzie !! !! :D

Shoutbox

VVujek 24.08.2019 20:27

kolejna sprawa ,że on nawet jak nie strzela to bierze ciężar gry na siebie :D

Nitrogen 24.08.2019 20:26

Najlepszy strzelec w historii = klasycznie się zesra xD

VVujek 24.08.2019 20:26

srednio w co drugim meczu gol ,ale jak zwykle się zesra xd

VVujek 24.08.2019 20:26

106 meczY 57 bramek

Skepta 24.08.2019 20:25

;/

Skepta 24.08.2019 20:25

?

Skepta 24.08.2019 20:25

bramki z san marino tez liczysz

Sub-Zero 24.08.2019 20:24

#f :cenzor:

VVujek 24.08.2019 20:24

klasycznie się zesra ? a ile on bramek dla repki strzelił

Skepta 24.08.2019 20:24

bo on tylko dla niemca umi grac #typowyjanusz

Skepta 24.08.2019 20:24

a robercik klasycznie sie zesra w reprze

Sub-Zero 24.08.2019 20:19

Lewy 5 goli po 2 kolejkach. Potem sie dziwić czemu Bayern go nie puści za żadne pieniądze. Powtórke z Austrią poprosze Robercik teraz :)

VVujek 24.08.2019 20:17

dla mnie dzien bez minusa od kusego dniem straconym

VVujek 24.08.2019 20:15

toreira

Neraz1908 24.08.2019 20:12

arsenal

Neraz1908 24.08.2019 20:12

gol

VVujek 24.08.2019 20:12

nie wiem co ma zmienić sanchez który nie chce grać w united xd

Neraz1908 24.08.2019 20:10

cos czuje ze zostanie bo graja kupe

kusy 24.08.2019 20:10

O Lukaku podobnie mówił

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509