Plotki transferowe

Mercato Live - 07.09 (21:35) Kolarov po testach (43)

Autor:
Źródło: różne
około 2 miesiące temu
9946
43
mercato live kante vidal

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

21:35

Sassuolo jest zainteresowane sprowadzeniem do siebie Dalberta. 

 

19:00

Zakończyły się testy medyczna Kolarova. Druga część badań jutro. 

 

16:53

Agent Agoume ma własnie spotkanie z włodarzami Interu.

 

14:33

La Gazzetta dello Sport donosi o najnowszej propozycji Interu dla ChelseaMarcelo Brozović został zaoferowany jako część rozliczenia za Kante

 

14:12

Aleksandar Kolarov jest już w Mediolanie!

Serb pojawił się na lotnisku w Linate kilka minut temu i jest gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału swojej kariery przywdziewając czarno-niebieski trykot Interu. Kolarov w ciągu najbliższych godzin przejdzie badania lekarskie, a następnie podpisze kontrakt z ekipą Nerazzurrich.

 

 

12:45

Dziennikarze La Gazzetta dello Sport pokusili się o wytypowanie pierwszej jedenastki na nowy sezon oraz sprawdzenie zarzutów czy nowy Inter Conte będzie wiekowy.

Handanovic (36) Skriniar (25) De Vrij (28) Bastoni (21) Hakimi (21) Barella (23) Kante (29) Vidal (33) Young (35) Lautaro (23) Lukaku (27). Średnia wieku: 27.3 lat.

Według dziennikarzy różowej gazety jest to bardzo prawdopodobna jedenastka, a zarazem średnia wieku nie odbiega od normy. Poza tym w odwodzie jest Sensi oraz Eriksen, obaj przed 30. 

 

12:28

Ranocchia o krok od Genoi. Inter zaoszczędzi na zwolnieniu piłkarza 2,3 mln euro. 

 

09:24

Di Marzio - Kolarov w drodze do Mediolanu.

Zawodnik ma wylądować dzisiaj w Mediolanie bezpośrednio z Serbii w której rozegrał wczoraj mecz reprezentacji przeciwko Turcji. 

 

9:22

Hiszpański Sport – W tym tygodniu w Mediolanie ma dojść do spotkania przedstawicieli Barcelony z władzami Interu. Hiszpanie przylatują do Włoch, aby negocjować transfer Lautaro Martineza, w którym widzą idealnego kandydata do zastąpienia odchodzącego do Juventusu Luisa Suareza. Snajper uzgodnił już warunki swojego kontraktu z hiszpańskim klubem. Teraz żeby transfer doszedł do skutku muszą dogadać się klubowi działacze. Inter oczekuje za Argentyńczyka minimum 85 mln euro. Barca może zaoferować 65 mln oraz jednego ze swoich zawodników.

 

GdSAntonio Conte bardzo chce w swoim zespole N’Golo Kante. Chelsea oczekuje za swojego piłkarza 50 mln euro. Inter nie dysponuje obecnie takimi środkami w klubowej kasie. Marotta chce zdobyć potrzebne na transfer Francuza fundusze sprzedając niechcianych w klubie zawodników.

 

GdS – Andrea Ranocchia w najbliższych dniach stanie się graczem Genoi. Inter odda swojego obrońcę klubowi z Ligurii za darmo.

 

SportitaliaMohammed Fares jutro spodziewany jest w Rzymie, gdzie przejdzie testy medyczne przed transferem do Lazio. Biancocelesti zapłacą za Algierczyka 8 mln euro, a dodatkowe 2 mln euro SPAL dostanie w bonusach.

 

08:55

LGdS - Dzisiaj wieczorem lub jutro Arturo Vidal może przylecieć do Mediolanu, aby sfinalizować swoje przenosiny do Interu!

Chilijczyk wczoraj poinformował Barcelonę, że jest w stanie zrezygnować z ostatnich miesięcy swojego kontraktu z Blaugraną.

Zobacz też

Junior Firpo

Inter rozważa wypożyczenie Firpo (5)

26.10
15:56
Milan Skriniar

Skriniar może zastąpić Van Dijka (16)

19.10
17:55

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.09.2020 o 23:13 przez Ippon
Ippon
Szkoda, że w zimę nie wyszło z spina. Dzisiaj bardzo dobry występ. Jak jest zdrowy to gra dobrze. Dużym atutem jest obunożność, mógłby robić przerzuty z drugiej strony ala candreva.
07.09.2020 o 23:10 przez darek666sz
darek666sz
Sensi gol,Barella gol,Wlosi Interem żyją 🙂p.s Zaniolo kontuzja,ktos wie czy poważna czy dmuchanie na zimne?
07.09.2020 o 23:11 przez Ippon
Ippon
Zerwane więzadła (info z facebooka, fanpage włoskiej piłki).
07.09.2020 o 23:24 przez darek666sz
darek666sz
Wlasnie przeczytalem to samo,szkoda mi gościa naprawdę..kolejny sezon w dupe prawdopodobnie
07.09.2020 o 21:32 przez kamil-rafalkowski
-1
kamil-rafalkowski
Jaki tartak w środku pomocy. Kto tam ma niby rozgrywać i grać technicznie? Chyba że gramy rodem z Championship. Kopnij/biegnij+ laga na Lukaku+ tysiąc wrzutek od wahadłowych. Ale jak tak ma wygladac Inter, to lepiej niech płacą odszkodowanie Conte i biorą kogokolwiek, bo gorzej nie będzie.
07.09.2020 o 19:21 przez pluto11
pluto11
Szkoda ze Kolarov nie przyszedł do nas jak Spall go chciał
07.09.2020 o 18:58 przez igtms
+1
igtms
Ale jak nie uwzględniać w to wszystko Eriksena ? Widzę ta 11 Lgds i nie rozumiem jak można takiego piłkarza olać. Rozumiem że Conte chciał piłkarzy na teraz... Zwycięzców jak to nazwał. Ale to jest technik nie z tej ziemi. Myślę że serwowały lepsze podania od Sneijdera... Nie chcę Tonalnego ? Ok. Przeżyje. Chociaż mogli go wziąć i ogrywać w klubach top 5 serie A. Na pewno znalazłby się chetny. Vidal walczy. Spoko. Zamieniłbym za gagę lub nawet
Brozo. Niech bedzie. Ale już skreślać Eriksena ? Matko co za matoły dali mu tyle władzy. Jednak to nie Zchang wygrał tę debatę a Conte :) Może jednak to kwestia $ Inter dalej musi uważać na hajsy... O y to była zapowiedź owocnego przyszłego okna transferowego. Nie jestem za zwolnieniem. Wręcz przeciwnie. Ale CE ma zostać. I to na 1 skład. Chociaż Kolarov jako wykonawca stałych fragmentów też jest do ry. Pytanie czy to dlatego ten ruch ? Kolarov na +, na sezon max 2. Sprzedaż Eriksena będzie jak pozbycie się Coutinho. On jeszcze dużo zrobi
07.09.2020 o 19:17 przez SETE
SETE
No to sprawa jest raczej jasna, ze do Villi Bellini Conte jechał z podniesiona głowa i wiadome było ze Zhang zgodzi się na wiele aby tylko Antonio nie rzucił robota.
07.09.2020 o 19:50 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie brałbym za pewnik każdego info, które serwują nam media. Polecam dużo dystansu do plotek.
07.09.2020 o 20:23 przez inter30
inter30
Raczej nie ma opcji że odstawi Eriksena i grał 3 przecinakami bo w kadrze jest jeszcze Sensi, też by musiał być odsunięty na boczny tor co brzmi abstrakcyjnie, a granie na przemian 3 przecinakami lub 2 przecinakami plus Sensi też nie brzmi logicznie, liczę że ta przebudowa pomocy jest właśnie pod klasyczną 10 tkę, ktoś w końcu musi te akcje robić
07.09.2020 o 18:13 przez Czarson
+2
Czarson
Kolarov złapał karki na reprezentacji żeby na testy przyjechać 😂
07.09.2020 o 16:34 przez Kazam
Kazam
Czelsja chce tego Deklana Rajsa kupić, więc się może zrobić ciasno dla Kante. Ostatni moment dla niego żeby zmienić klub. W tym bym szansy na jego transfer upatrywał. Brązowicza sprzedać, może perisika i będzie hajs na N'golo. Wątpię żeby Marczelo miał iść w ramach transakcji wiązanej do Londynu.
07.09.2020 o 16:38 przez Kondzik
+1
Kondzik
Też słyszałem że jak uda im się kupić Declana to Kante będzie łatwiej wyciągnąć
07.09.2020 o 21:39 przez KNP
KNP
Tylko ze Rice juz oznajmil ze zostaje na kolejny sezon w West Ham.
07.09.2020 o 16:29 przez Rebelde
+1
Rebelde
Napalili się na tego Kante, a nie było żadnych informacji że Chelsea chce go faktycznie sprzedać czy że sam zawodnik chce odejść. Chelsea robiła wielkie transfer, ale nikogo nie kupiła do pomocy na pozycje Kante. Więc przekonanie Anglików do transfery, będzie karkołomnym wyczynem, już pomijał samą wole zawodnika która jest nieznana. Niech oni lepiej już przygotowują alternatywę, bo pan Conte znów się zagotuje, jak nie dostanie Francuza.
07.09.2020 o 15:42 przez Piotrekfci
-4
Piotrekfci
Brozo jako część rozliczenia? Hm może i Kante lepszy ale na korzyść Brożka przemawia wiek wiec wymiana na 0 I dziękuję...
07.09.2020 o 16:27 przez wegorz
+1
wegorz
Brozovic 92, a Kante 91, więc dużej różnicy nie ma, a biorąc pod uwagę prowadzenie się Marcelo w porównaniu do mega profesjonalizmu Kante, to w zasadzie nie ma różnicy w wieku, a nawet bym powiedział, że czas będzie szybciej działał na niekorzyść Chorwata... Liczyłem, że się ogarnie, kiedy się ustatkował, ale to było tylko chwilowe i trzeba się go pozbyć nawet po kosztach, bo za rok może być wart 25-30, jeśli dalej będzie odwalał takie cyrki...
07.09.2020 o 14:05 przez danielinter
+1
danielinter
Ten Kante bardzo optymistyczny , ale i tak wierze w Eriksena
07.09.2020 o 13:59 przez Czarson
Czarson
Jakie 65 mln ma Barca? Nic nie ma i jest w gorszej sytuacji niż my. Trochę zbyt mało widowiskowo jest narazie, liczę na jakiś zjawiskowy strzał.
07.09.2020 o 13:47 przez KoBa
+1
KoBa
Nie no Young nie będzie w podstawowej 11, nie chce mi się w to wierzyć.
07.09.2020 o 13:45 przez djguclo87
+1
djguclo87
Drodzy redaktorzy Sensi jest grubo przed 30stka :p bo ma dopiero 25 lat :) i jak nie będzie łapał kontuzji to dużo wniesie do zespołu i stawiam że Brozovica wygryzie ze składu szybko no o ile on pozostanie na San Siro na kolejny sezon :p wolalbym go sprzedać i kupić kante bo jednak za dużo kwasu z nim
07.09.2020 o 14:20 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
przeciez jest napisane , ze obaj (Sensi oraz Eriksen) są przed 30 :)
07.09.2020 o 13:16 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Eriksen przyszły sezon przesiedzi na ławie ? Jeżeli wierzyć plotkom to chyba szykuje nam się przebudowa pomocy pod coś takiego : Handa(Radu, Padelli) - Godin, De Vrij, Bastoni (Skriniar, DD, ?) - Young, Hakimi (Kolarov, Candreva) - Vidal, Kante (Barella, ?) - Eriksen (Sensi) - Martiniez, Lukaku (Sanchez, ? ).
07.09.2020 o 13:20 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Zapomniałem o Darmianie :D Young, Hakimi (Kolarov, Darmian) oczywiście ;)
07.09.2020 o 14:23 przez Sempre_Inter
+1
Sempre_Inter
Włosi piszą, że mając Kante nasz trener może korzystać z dwóch formacji 3-4-1-2. nawet porównują to do reprezentacji Francji, że Kante będzie spełniał ta samą funkcję w Interze. Wtedy za LuLa zagra Eriksen/Sensi.
W przypadku 352 miejsca dla Eriksena nie ma i Conte rzekomo ma wybrać Vidala, Kante,Barelle do środka.
07.09.2020 o 19:44 przez AveCaesar
AveCaesar
Jasne przed przyjściem Eriksena to różnie wyglądało i w zależności od przeciwnika oraz tego jak układał się mecz Sensi grał wyżej lub Martiniez się wracał głębiej do obrony. Nic w tym dziwnego. Nawet na trzech napastników grywaliśmy w końcówkach.
07.09.2020 o 19:47 przez AveCaesar
AveCaesar
A co do Eriksena to wg mnie jest za dużą gwiazdą i nie po to go ściągaliśmy żeby siedział na ławie.
07.09.2020 o 13:10 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Sensi 25, Eriksen 28, Radja 32
07.09.2020 o 13:06 przez ragnar
ragnar
28 średnia idealna
07.09.2020 o 12:51 przez Snake86
-2
Snake86
A kiedy nastąpi sprzedaż jakiegokolwiek szrotu?

Gagliardini, Vecino, Mario, Perisic... Gdzie te miliony ofert?
Co jak co, ale sprzedawać to dalej nie potrafimy.
07.09.2020 o 12:02 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Kolarov specjalnie czerwo wczoraj wyłapał żeby na PKSa do Mediolanu zdążyć
07.09.2020 o 11:08 przez ragnar
-1
ragnar
Kolarova
Vidal Kante nawet spoko by było :)
07.09.2020 o 11:10 przez Gloin1989
Gloin1989
Pytanie czy za 50 mln go puszczą
07.09.2020 o 10:21 przez Kondzik
Kondzik
Nasi ponoć nie wykupią Pinamontiego w tym roku za 20mln żeby ta kasa przeszła na Kante.
07.09.2020 o 10:00 przez ANIOL
-1
ANIOL
Conte na serio sabotuje ebany !!
07.09.2020 o 09:34 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Oby im do głowy nie przyszła sprzedaż Lautaro by mieć kasę na Kante
Pozbycie Ivana i Brozo= Kante
07.09.2020 o 09:36 przez Gloin1989
Gloin1989
Vidal,Kolarov zapraszamy jeszcze lewe wahadło
07.09.2020 o 09:41 przez Gloin1989
Gloin1989
Reguilón byłbym idealny
07.09.2020 o 11:26 przez interista1987
interista1987
Tak jest w Twoim football managerze
07.09.2020 o 11:34 przez Gloin1989
Gloin1989
Nie gram w to, preferuje inny rodzaj gier typu Diablo pozdro
07.09.2020 o 09:25 przez inter30
+1
inter30
Jeżeli faktycznie zrezygnuje z tej kasy z barcy to spoko, bo gdyby chciał z nimi walczyć i przez to opóźnić transfer to by świadczyło że wyżej sobie ceni kasę i chęć dokopania im od woli gry w Interze, gdzie przecież czeka na niego podobna kasa.
Ponoć analogiczna sytuacja jest z Suarezem i jego przenosinami do juve - tylko że Suarez czuje się tak mocno urażony że go wykopują na chama, że nie chce nic odpuścić kasy z kontraktu jaki mu został, mimo że podobny czeka na niego u juve. Więc wynika z tego że stawia swój pseudohonor i kasę ponad grę w nowym klubie a jufki nie chcą czekać za długo więc moga być nici z transferu
07.09.2020 o 09:02 przez Kondzik
+2
Kondzik
No git. Będzie robił robotę w środku pola. Takiego zawodnika właśnie brakowało w zeszłym sezonie
07.09.2020 o 08:59 przez SETE
+1
SETE
no i dobrze, Vidal jest potrzebny

Shoutbox

cuba 27.10.2020 11:08

maniek pracuje w szpitalu więc gips niie jest mi znany więc te docinki kompletnie mi nie znane choc pewnie cos tam wymyślisz

maniekfci 27.10.2020 11:08

ale jak sięjest na towarze to się robi takie rzeczty

maniekfci 27.10.2020 11:08

kusy to odkopywal komentarze sprzed miesięcy żeby minusa dać

Endru 27.10.2020 11:07

Niczym kusy IlCapitano swego czasu

Endru 27.10.2020 11:07

Drazkowy sam sie prosi notorycznie daje mi minusy od paru miesiecy jak jakis chory psychicznie maniak

maniekfci 27.10.2020 11:06

no mocno XD

IlCapitano 27.10.2020 11:06

Endru znokautowal drążkowego na forum

maniekfci 27.10.2020 11:06

chyba klinsi weszła na sb

maniekfci 27.10.2020 11:06

zayebało potem i menelem, jakby rozkładające się zwłoki

Endru 27.10.2020 11:06

maniekacm xD

Nerazzurri83 27.10.2020 11:06

:)

Klinsi64 27.10.2020 11:06

Witam wszystkich oprocz il capitano i maniekacm

maniekfci 27.10.2020 11:05

ile metrów karton gipsu dziś położone?

maniekfci 27.10.2020 11:05

cuba witam

IlCapitano 27.10.2020 11:03

A tak sue rzuca tu od dwoch tygodni codziennie

IlCapitano 27.10.2020 11:03

Cuba obijana

cuba 27.10.2020 11:00

oby dziś 3pkt

Endru 27.10.2020 10:58

Inter tydzien temu mi zdupczyl kupon

Endru 27.10.2020 10:58

Nie oplaca sie ryzykowac

Endru 27.10.2020 10:58

Niski od 1.50 do 1.70

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37735