Plotki transferowe

Mercato Live - 08.01.2019 (23:05) Propozycja nowego kontraktu dla Icardiego (29)

Autor:
Źródło: różne
10 dni temu
7335
29
mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live 4

Mercato Live - 15.01.2019 (21:20) Inter blisko 3 transferów (27)

15.01
03:35
mercato live 2

Mercato Live - 16.01 (17:20) Ozil w styczniu w Interze?! (33)

16.01
09:10

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2019 o 22:15 przez Adi03
Adi03
Na wp artykuł ze Modric, Kross i Ramos nie chcą w realu Icara.. wolą lewego :) niby jest doświadczony, a agentka Icara gwarantuje kontrowersje w szatni :) . boję się wejść na transfery.info
08.01.2019 o 22:18 przez Kondzik
+2
Kondzik
Co ty czytasz chlopie xD jak juz to Ramos nie chce Lewego ale czytaj dalej ;)
08.01.2019 o 21:17 przez IlCapitano
IlCapitano
Przecież to Genoa ma prawo odkupu Radu za 8 mln w lecie. Oni nam zapłacą 8 baniek, to w takim razie ile my im zapłacimy? XD
08.01.2019 o 21:27 przez SETE
SETE
Heheh co News to lepszy . Wychodzi na to ze Beppe i Ausi oddają króla strzelców ligi brazylijskiej na darmowe wypożyczenie i jeszcze potrafią odkupić swojego gracza którego wypożyczyli pół roku wcześniej .... :) ))
08.01.2019 o 22:10 przez Orzeu
Orzeu
genoa ma prawo wykupu. Inter prawo odkupu za chyba 16 mln
08.01.2019 o 22:40 przez SETE
SETE
ok, ale jak go Genoa nie wykupi to my Radyu nie bedziemy mogli od Genoi odkupic :)
Bezsensowny news
08.01.2019 o 22:56 przez Orzeu
Orzeu
nie wykupienie go przeczyloby jakiejkolwiek logice. to pewne ze Genoa go wykupi bo Radu jest warty dużo wiecej niż 8 mln euro
08.01.2019 o 17:34 przez Kondzik
+2
Kondzik
No i Gabisrol out na kolejny rok. Niedawno Flamengo chcialo zapłacić, teraz wypożyczenie... Przecież to debilizm. Zaraz mu się kontrakt skończy i odejdzie za 5 mln..dziękujemy panie Kia.
08.01.2019 o 18:37 przez darek666sz
darek666sz
Gdzieś czytałem że przedłużyli z nim kontrakt do 2022
08.01.2019 o 19:07 przez Dyl87
Dyl87
Moim zdaniem ta tranzakcja ma jakieś drugie dno moim zdaniem Inter za ta tranzakcje kogoś wyciągnie dobrego
08.01.2019 o 19:11 przez Dyl87
+2
Dyl87
I policzek dla Santosu . Inter nie jest już taki głupi jak pare sezonów temu teraz mamy mądry zarząd i Moratte z Łysego ja wierze w nich i uważam że każdy ruch jest przemyślany i słuszna.
08.01.2019 o 19:12 przez Dyl87
Dyl87
Słuszna
08.01.2019 o 19:52 przez SETE
SETE
Dyl powiedz mi jakie korzyści Inter odniósł z tej transakcji ? No może oprócz zejścia z pensji
08.01.2019 o 20:36 przez Orzeu
+2
Orzeu
@SETE 3,5 mln euro oszczędności, a nie jak w przypadku Santosu 0. Plus przechodzi do lepszego klubu, więc może jeszcze bardziej zabłysnąć w lidze, a co za tym idzie jego wartość może wzrosnąć. Na chwilę obecną pewnie dostalibyśmy za niego jakieś śmieszne 12 mln euro. Poza tym pewnie idąc na rękę Flamengo zagwarantowaliśmy sobie prawo do uprzywilejowanej pozycji w negocjacjach w sprawie zawodników Flamengo w przyszłości.
08.01.2019 o 21:06 przez timon
timon
Po sezonie zostanie mu 1,5 roku kontrakty, myślisz, że ile ktoś wtedy da za niego? Więcej niż 12mln?
08.01.2019 o 21:08 przez Orzeu
Orzeu
@timon jeśli poprawi wynik i strzeli np. 20 bramek w sezonie? Wątpisz w to, że wtedy ktoś się ostatecznie do niego przekona?

Poza tym pewnie nasi sobie we Flamengo już jakiś talent za to zaklepali.
08.01.2019 o 22:20 przez timon
+1
timon
Wątpię, dalej będzie miał łatkę, ale dodatkowo 1,5roku do końca kontraktu
08.01.2019 o 16:34 przez Roni86
-2
Roni86
Kroos plus kasa za Icara :) Marzenie :) Oby się spełniło :)
08.01.2019 o 18:35 przez Adi03
+1
Adi03
żadnych promocji dla Realu. Icar jeśli miał by do nich odejść to 200-240 mln, a jak proponują Krossa to w pakiecie z Modriciem. Icar jest kapitanem, nie jest napalony na transfer, nie słychać żeby naciskał na tylko pismaki coś pisać muszą.
08.01.2019 o 16:18 przez Pjerun
+1
Pjerun
Kroos wiadomo, że zajebisty, ale mamy już Brozovica i potrzebujemy gościa o troche innej charakterystyce.
08.01.2019 o 15:39 przez Kondzik
Kondzik
Niech opasowy Perez robi rząd i poszuka sobie napastnika w innym klubie. Chciał się z nami sądzić A teraz w łaskę idzie po Icara, won.
08.01.2019 o 14:52 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Candreva I wszytko jasne. Kolejny po zabie nieudacznik który nachapie się do końca z naszego koryta i pójdzie za free. Mówiłem sprzedać tego cudaka w chj jak była jeszcze ku temu okazja :[
08.01.2019 o 13:43 przez piotrekninter
piotrekninter
Kroos*
08.01.2019 o 13:42 przez piotrekninter
piotrekninter
Kross to byłby ten hit Marotty. Na chwilę obecną jeden z najlepszych pomocników
08.01.2019 o 13:27 przez SETE
SETE
*do końca kontraktu
08.01.2019 o 13:26 przez SETE
SETE
Candreva kolejny który zostanie domknąć kontraktu i odejdzie za darmo
08.01.2019 o 11:32 przez Speaker
Speaker
Barella to jest ten zawodnik do wloskiego stylu gry, który myślę wszyscy jak tu jesteśmy lubimy i dlatego tu jesteśmy. Tak jak mistrzowie środka jak Diego Simeone, Il Capitano czy Chuchu, skupieni na neutralizacji i potrafiący ruszyć na przebój. To jest splendor Calcio; zaczynam z myslą, ze mi nie strzelisz, a ja znajdę sposób by ci coś wcisnąć, a jeśli mi strzelisz to pójdziemy na wymianę, bo możemy i potrafimy. Powiem szczerze, że nawet Sulley Muntari czasem był w tym niezły :) Brak ogromnie tego od paru lat, wszyscy letą za modą na grę skrzydlami, jeszcze tylko Cholo trzyma dyscyplinę, czekam aż ktoś w końcu i u nas z tym skończy i wrócimy do naszej ostrej kontry na dwóch napadziorów.
08.01.2019 o 13:04 przez Lucash
Lucash
Też na to czekam, mam nadzieję że przyjdzie Simeone i zaczniemy tak grać 3-5-2 na mocnych rywali, na średnich 4-3-1-2 na leszczy ofensywne 4-1-2-3 lub 4-1-2-1-2. w środku pola widziałbym Brozo, Barella i jakiegoś przecinaka dobrego. W ofensywnym ustawieniu z tyłu Brozo Barella i Ninja z przodu. W ataku Balde - Martinez - Chiesa jeśi Icardi odejdzie. Lub właśnie na dwóch napadziorów Icar-Martinez za nimi Ninja lub Balde jako podwieszony.
08.01.2019 o 02:34 przez bomba
bomba
Uspokjcie trochę te newsy bo zaraz pół ligi do nas przyjdzie, spokojnie. Póki co musimy kogoś sprzedać A później pomyśleć nad wzmocnieniami. To nie FM tylko realny brutalny świat

Shoutbox

Miszczu 18.01.2019 08:48

Sam Milan nie zrozumiał tej kary, bo jest to kiepsko wyjaśnione. Stąd odwołania i spotkania.

Luki165 18.01.2019 08:47

Ja w sumie o szczegolach nie wiedzialem. Generalnie troche beka jest z tych postanowien . Szkoda ze nie ma informacji ile zyskow kapitalowych musza miec na kazdy rok kary.

Miszczu 18.01.2019 08:45

Ale czego nie przetłumaczyli? Komunikatu Uefa z przed miesiąca? Przecież od miesiąca jest trąbione o tym, że się odwołują od tego.

InteristaNagato 18.01.2019 08:45

xdddddddd

Luki165 18.01.2019 08:45

Wychodzi na to ze beda musieli zbilansowac budzet do czerwca 2021. Ograniczenie do 21 zawodnikow w pucharach i zatrzymanie 12 mln za lige europy

VVujek 18.01.2019 08:41

Dziwne ze na stronce milanu tego nie przetlumaczyli

Luki165 18.01.2019 08:37

Jezeli sprawdzi sie to co pisza na stronie uefy to milan popadnie w ruine

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21693

Liczba newsów: 32546