Plotki transferowe

Mercato Live - 08.07 (22:00) Nainggolan odrzucił ofertę Galatasaray (33)

Autor:
Źródło: różne
ponad rok temu
11479
33
mercato live dzeko barella

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:00

Fcinternews poinformowało, że Radja Nainggolan odrzucił ofertę Galatasaray. Ofertę wypożyczenia z prawem wykupu złożyło też Jiangsu Suning. Piłkarz jednak nie był zainteresowany żadną z nich, mimo faktu, iż obie opcje były bardzo dobrze opłacane. 

 

20:20

Sky - Barella bardzo blisko Interu Mediolan. 

Jak donosi G. Di Marzio transfer Nicolo Barelli wydaje się być niemal pewny. Chwilę temu skończyło się spotkanie w sprawie tego transferu: obie strony są już bardzo blisko porozumienia. Na chwilę obecną kluby pracują nad formułą transakcji (Inter chce odroczonych płatności ratalnych), która powinna zamknąć się w kwocie 45 mln euro + bonusy. 

 

16:14

- Trener Romy Daniel Fonseca na konferencji prasowej przed rozpoczęciem przygotowań Giallorossich  do nowego sezonu na temat Edina Dzeko:  

„ Nie rozmawiałem z Dzeko, ale wiem że Petrachi to zrobił. Chcę aby w Romie pozostali na przyszły sezon tylko tacy zawodnicy, którzy są tutaj szczęśliwi i którzy mają motywację do gry w naszym zespole. Posiadanie zawodników, którzy chcą tutaj coś osiągnąć ma fundamentalne znaczenie”.

 

14:27

LGdS Barella o krok od Interu. Według włoskiej gazety Tommaso Giulini wybrał już zawodnika Interu, który ma być włączony w transakcję Felice D'Amico.

 

14:26

TyC Sports: Inter wycofał się z transferu Pedro De La Vegi z argentyńskiego Lanus. Argentyńczyk miał zostać sprowadzony do Włoch wspólnie z zespołem FC Genoa (gdzie zawodnik miał występować, a Inter miał mieć prawo pierwokupu piłkarza), ale Nerazzurri uznali, że proponowane przez argentyńskich działaczy warunki transferu są niekorzystne.

 

14: 24

AS: Atletico Madryt będzie próbowało pozyskać Mauro Icardiego tylko wtedy, gdy sprzeda Diego Costę.

 

14:12

Tuttosport: Jeśli Ivan Persic podczas obozu przygotowawczego w Lugano nie przekona do siebie Antonio Conte, to Inter będzie chciał sprowadzić miejsce Chorwata Emersona Palmeriego z Chelsea.

 

14:00

GDS: Beppe Marotta dzisiejszego dnia przy okazji wizyty w siedzibie Lega Calcio w Mediolanie ma  odbyć kolejne tury negocjacji transferowych z działaczami Cagliari i Romy w sprawie transferów Nicolo Barelli oraz Edina Dzeko.

 

12:22

Edin Dzeko pojawił się na testach medycznych przed obozem przygotowawczym Romy. 

 

11:51

Tuttosport informuje, że w przypadku odejścia Dalberta, Inter w jego miejsce ściagnie Matteo Darmiana z Manchesteru United.

 

09:55

Dzisiejsze wydanie LGdS na swoich łamach donosi, że w tym tygodniu powinny odbyć się decydujące spotkania przedstawicieli Interu w sprawie transferów Barelli, Lukaku oraz Dzeko. Najbliżej dołączenie do Nerazzurrich jest Barella. Cagliari ma przystać na ofertę Interu 36 mln € + 4 mln €. Do transakcji ma zostać włączony jeden z graczy primavery.

 

00:32

FcInternews - Inter będzie próbował włączyć do Joao Mirandę do transakcji związanej z Edinem Dzeko.

 

00:25

FcInternews - Napoli złożyło ofertę kontraktu Mauro Icardiemu

Były kapitan Interu miałby w klubie z Neapolu zarabiać 7,5 mln euro rocznie + bonusy, a kontrakt miałby obowiązywać do 2024 roku. To zbliżona oferta do propozycji Juventusu (8 mln + premie). Nerazzurri za napastnika chcieliby uzyskać kwotę w granicach 50-60 mln euro, a bardziej preferowanym przez mediolański klub kierunkiem sprzedaży jest Napoli.

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

N'golo Kante

Piłkarz Lille alternatywą dla Kante (11)

12.10
12:45
Christian Eriksen

Wymiana Boateng – Eriksen. FCIN dementuje wersję Bilda (2)

13.10
16:35

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.07.2019 o 21:55 przez buczek18
buczek18
Też nie wiem jak ta nasza pomoc będzie wyglądała. Liczę na to że nasz zarzad zaskoczy nas bombą transferową właśnie z linii pomocy. Jak ściągną Lukaku to będę zadowolony 😁
08.07.2019 o 21:22 przez Dyl87
+1
Dyl87
Jak narazie wszystkie cele transferowe są realizowane jeszcze Lukaku i Conte ma to czego chciał
08.07.2019 o 18:20 przez Sempre_Inter
+1
Sempre_Inter
Brozo, Sensi, Barella - przeciez nasza pomoc to jakiś żart. Marotta mówi o włoskim rdzeniu. no to powodzenia w walce z romą :) Dokładając do tego mocarne wahadła w postaci Perisicia oraz czarnoskórego Austriaka , to moim zdaniem środek pola mamy na poziomie podrzednej Fiorentiny.
08.07.2019 o 20:46 przez Dyl87
+1
Dyl87
Zobaczymy ;)
08.07.2019 o 22:06 przez marcin-berganski
+2
marcin-berganski
Hej. I tu się zgodzę. Pomoc jedynie w defensywie wygląda dostatecznie do przodu to dramat. Porównajcie sobie pomóc judkow z nowymi ramseyem i rabiotem. Napoli też daleko przed nami ( zielinski. Allan. Ruiz. Martens calejon.) Nie mamy nikogo na poziomie najsłabszego od nich. Co nam da że barella i brozo będą biegać jak oni rozgrywają piłkę? Kto puści dobre podanie na lukaku żeby mógł zrobić miejsce dla wahadłowych? Nie widzę tego jeżeli nie kupimy porządnego rozgrywającego umiejącego zrobić przewagę. Pozdrawiam
08.07.2019 o 22:09 przez Gloin1989
Gloin1989
Dodatkowo
Nainggolana chcą się pozbyć jak najszybciej
08.07.2019 o 22:31 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Właśnie o to mi chodziło, że na ten moment nasza pomoc (po sprzedaży Radka), w porównaniu z juve i Napoli jest drewniana.
Skoro nasi Interesują się emerytami pokroju Dani Alvesa, to może jeszcze Wesa odkurzą :)
08.07.2019 o 22:53 przez marcin-berganski
marcin-berganski
Radek powinien odrzucać wszystkie oferty jakie wpływają za niego. Conte i tak po dwóch meczach wrzuci go do składu widząc grająca porażkę
08.07.2019 o 17:10 przez AveCaesar
AveCaesar
Super byłoby już zamknąć transfery Barelli, Lukaku, Dzeko oraz Icardiego. Skoro za Dalberta ma przyjść Darmian, a za Perisica Emerson to Asa ląduje na środku pomocy ? Nagle ośmiu śp zrobiłoby się w składzie.
08.07.2019 o 17:19 przez Dyl87
+1
Dyl87
Jestem Ciekawy ASY w środku w tamtym sezonie wyglądał obiecująco w środku ale Spall się bał go tam wystawiać w sezonie zobaczymy jak będzie u Conte
08.07.2019 o 17:19 przez Dyl87
+1
Dyl87
W okresie przygotowawczym miało być ;)
09.07.2019 o 13:20 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakby Asa nie biegał z lewej strony to "grałby" tam Dalbert więc to było nierealne.
08.07.2019 o 16:45 przez Dyl87
+2
Dyl87
Ciekawi mnie tylko kto będzie kreował (rozgrywał) akcje w przyszłym roku ?? ?
08.07.2019 o 16:57 przez Gloin1989
Gloin1989
Valero
08.07.2019 o 17:02 przez Dyl87
+2
Dyl87
🤦🏻‍♂️
08.07.2019 o 17:04 przez AveCaesar
AveCaesar
Valero z Higuainem zrobią robotę.
08.07.2019 o 17:16 przez Dyl87
+1
Dyl87
Jakby nie dawali rady to Dzeko im pomoże
08.07.2019 o 19:03 przez LukeInter
LukeInter
Harry winks. A tak na poważnie to robił to brozo to i pewnie dalej to będzie robił.
08.07.2019 o 14:43 przez Dyl87
+4
Dyl87
Super zamykać transfer Barelli i Lukaku liczę na to że kasa z Karamoha przyspieszy sprawę Lukaku pasuje żeby przetrenowali jak najwiecej czasu z Conte później wyczyścić trochę skład z rdzy i może jakaś Bomba na koniec okienka !
08.07.2019 o 19:05 przez LukeInter
LukeInter
Bomba musi być. Obiecali prezent, to niech spełnią obietnicę. Nie napiszę że na to czekam, bo znowu przypomnicie mi dzisiejszą datę.
08.07.2019 o 12:49 przez boniunio
boniunio
Widmo odstrzelenia Icardiego i Radji a pozostania w drużynie takich osobowości jak Valero Mario Candreva i Vecinio woła o pomstę do nieba … o zgrozo !! ! Coś wydaję się mi że w przyszłym sezonie moję oczy dalej będą krwawiły patrząc na grę tych kopaczy. I znowu nie próbujemy ściągnąć piłkarzy wnoszących świeżość i polot w grze :(
08.07.2019 o 22:12 przez SETE
SETE
Qrwa , ilez mozna pisac , tlumaczyc, ze to sa gracze nie sprzedawalni ..kto ich wezmie z powaznych klubow ? NIKT bo sa slabi , kto ich wezmie ze slabszych klubow ? NIKT bo sa za drodzy w utrzymaniu. Beda siedziec do konca kontraktu i zaden Conte , Zhang czy Marotta tego nie zmieni. Dlatego wole zawsze mniej transferow , ale robionych z sensem
08.07.2019 o 12:36 przez cuba
-1
cuba
Napoli i tak go nie chcę więc te pierdoły o Napoli lepiej by nie zasmiecały info
08.07.2019 o 11:49 przez AveCaesar
-4
AveCaesar
Kurde no ja jednak liczę na tego Higuaina.
08.07.2019 o 19:06 przez LukeInter
LukeInter
Ty tak na poważnie?
09.07.2019 o 13:18 przez AveCaesar
AveCaesar
Musiałbym na głowę upaść :D
08.07.2019 o 10:46 przez cuba
-1
cuba
Dupowłazom mówimy NIE więc ikar wypad na pysk i zabierz z sobą swych przydupasów
08.07.2019 o 09:43 przez Moldar3
Moldar3
Icar niech idzie, jest już spalony. Ale trochę szkoda, potem Radja, który nie dość, że pijak to jeszcze straszny niewypał transferowy i strata zaniolo, ehh te nasze transfery.
08.07.2019 o 07:48 przez Roni86
+7
Roni86
Ja ogólnie twierdzę że jak za gościa nie zapłacą tyle ile jest wart a on sam będzie cały czas sabotazowal swoje odejście tylko do Jude to zostawić brać na mecze nie wpuszczać może tylko na ostatnie mi w puch Włoch i niech gnije do końca kontraktu a potem zobaczymy kto zaproponuje mu kontrakcik 😁 Pewnie Chievo 😀
08.07.2019 o 08:12 przez RedKhmer
+4
RedKhmer
Myślałem od podobnym scenariuszu. Zamiast 40 mln od Juve, posadzić na ławce i niech gnije do końca a potem nikt go nie będzie chciał z jego wymaganiami kontraktowymi.
08.07.2019 o 06:28 przez Seba.
+2
Seba.
"Tiki taka na czworaka" - w roli głównej Nanda Wara.
08.07.2019 o 01:20 przez intermed1
intermed1
Płakać się chce gdy słyszę że za takiego grajka dostaniemy 50 milionów. 1 przeklęty sezon i wartość spadła o połowę, to się nie dzieje!
08.07.2019 o 00:57 przez pluto11
+1
pluto11
A kogo weźmiemy na ławkę do nas na obrone

Shoutbox

maniekfci 19.10.2020 16:59

xd

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:50

+ ma atuty w ofensywie

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:50

może dlatego, że staramy grać się pressingiem, a on jest bardzo wybiegany?

maverik 19.10.2020 16:50

moze jeszcze wrocmy do Brozo na 10, moze odpali

maverik 19.10.2020 16:50

Barella umie zagrywac dlugie fajne pilki, dzialac w odbiore, to po uja on tam na 10

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:50

ale zmarnował 100 to amator już jest ponoć

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:50

mi Lukak bardzo podobał się jeszcze Kredensiak

maverik 19.10.2020 16:49

a to ze wychodzac taka pomoca tylko wahadla nam kreowaly akcje?

Kredence 19.10.2020 16:49

był najlepszy na boisku w naszej drużynie, to wiem na 100 %

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:49

ale mamy mega wszechstronnego pomocnika i nawet tej decyzji Conte nie będę krytykował

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:48

ja nie wiem gdzie zagrałby lepiej

maverik 19.10.2020 16:47

niz biegal za napastnikami

maverik 19.10.2020 16:47

ale nie rozumiesz ze on lepiej by wypadl na 8 i wiecej nam dal?

Kredence 19.10.2020 16:46

nienawiść do betona przysłania ci trzeźwy osad sytuacji

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:46

ja niestety nie wierzę żeby 3 mecze z rzędu od 1 minuty dużo zmieniły w sytuacji Eriksena

Kredence 19.10.2020 16:46

maverik ale Ty krytykujesz decyzję wystawienia na 10 Barelli mimo, że był naszym najlepszym graczem na boisku xD

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:45

widzę Eriksena i mam wrażenie, że włączył ktoś slow motion

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:45

ale wy naprawdę nie widzicie jaki on wolny jest?

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:45

bo przypadkowy zawodnik takich statystyk nie wykręca jak robił to on w Anglii

ZnawcaCalcio 19.10.2020 16:45

ja sam bardzo bym chciał Eriksena w topowej formie z Tottenhamu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37661