Plotki transferowe

Mercato Live - 09.01.2019 (20:45) Flamengo oferuje 4 mln euro za Mirandę! (61)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
9 dni temu
8015
61
mercato live 5

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

20:45

Globoesporte - Po zakończeniu negocjacji w sprawie Gabriela Barbosy Flamengo nie chce przestawać i zaproponowało Interowi 4 mln euro za Joao Mirandę. Inter póki co nie odpowiedział, ale prawdopodobnie będzie chciał od klubu z Brazylii kilka milionów euro więcej. 

 

16:50

Mirror - Chelsea gotów zaproponować za Icardiego 100 mln funtów.  W negocjacje miałby się włączyć bezpośrednio Roman Abramowicz.

 

16:36

Wanda Icardi: Nie ma porozumienia, 4 kluby zainteresowane Icardim. 

Po publikacji TyC Sports oficjalne oświadczenie wydała agent i żona piłkarza - Wanda Icardi. Wanda potwierdziła dla AS, że negocjacje z Interem są w martwym punkcie, bez widoków na pozytywne zakończenie:

Na dzień dzisiejszy Icardi jest bardzo daleko od przedłużenia kontraktu z Interem. Bardzo ważne zainteresowane kluby kontaktowały się ze mną, 2 najważniejsze kluby z Hiszpanii z którymi mamy świetne relacje, jeden klub z Anglii i jeden z Francji. Jesteśmy daleko od porozumienia, kwoty o których mówiono we Włoszech nie są prawdziwe. Nie dostaliśmy satysfakcjonującej propozycji od Interu. 

Nie przeczę temu, że możemy dojść do porozumienia, jednak na chwilę obecną dystans jest bardzo duży. Jest to nielogiczne, by przedłużać kontrakt na zasadach podobnych do tych, które zarabia Mauro obecnie. Wierzymy, że Mauro jest na wyższym poziomie. 

 

15:19

Footballitalia cytuje C. Lotito, który przyznał w jednym wywiadów, że odrzucił ofertę za S. Milinkovicia-Savicia opiewającą na 160 mln euro.

 

15:09

TYC - Icardi odrzucił propozycję nowego kontraktu!

Według najnowszych doniesień Mauro Icardi odrzucił ofertę nowego kontraktu! Po spotkaniu z włodarzami klubu zawodnik wraz z żoną zadecydowali, że nie przedłużą kontraktu wygasającego w 2021 roku. Poza tym Argentyńczyk chciałby kontynuować swoją karierę w Realu Madryt, lub Chelsea. 

Wiadomość podało argentyńskie TyC Sports - czy to zagrywka mająca na celu zwiększenie oferty ze strony Interu, czy też Icardi faktycznie chce odejść? Przekonamy się wkrótce, czekamy na kolejne wiadomości w tej sprawie. 

 

13:59

Millyiet - Joao Mario zaoferowany Besiktasowi. Jak donosi turecka gazeta, Antonio Candreva nie jest jedynym zawodnikiem Interu, który został zaoferowany tureckiemu zespołowi. Kolejnym takim zawodnikiem Nerazzurrich jest Joao Mario. Zawodnik, który miał ciężkie początki w Interze, w ostatnim czasie radzi sobie coraz lepiej. Na ten moment jednak, aby do ewentualnej transakcji doszło, drużyna Besiktasu musi sprzedać Tolgana Arslana, aby zrobić miejsce dla Portugalczyka.

 

13:42

Skriniar zdenerwowany wobec pojawiających się plotek o jego przyszłości z dala od Interu - więcej w newsie: Zażenowany Skriniar daje upust swoim emocjom

 

11:30

Sky - PSG chce sprowadzić Nainggolana!

Jak donosi Sky i francuskie media PSG rozpoczęło rozmowy w sprawie sprowadzenia do siebie Radji Nainggolana. Oprócz Belga w kręgu zainteresowań znajduje się także Pellegrini z Romy. Francuski klub poszukuje następstwa dla Adriena Rabiota oraz Lassana Diarry - pierwszy z nich odchodzi do Barcelony, natomiast drugi przechodzi na emeryturę. Inter ma z Nainggolanem kontrakt do 2022 roku, dlatego PSG z pewnością musiałoby sięgnąć głębiej do portfela, by wyrwać z Interu Belga. 

 

11:00

Gabriel Barbosa przywitał się z fanami Flamengo - zobacz film

 

9:35

CdS - Napoli na czele w wyścigu o Agustina Almendrę, którym interesuje się również Inter.

 

9:30

TS - Inter oczekuje 8-10 mln euro za Mirandę. Andersen pierwszym wyborem po sprzedaży Brazylijczyka. W przypadku odrzucenia oferty przez Sampdorię, planem B mają być Mangala z Manchesteru City oraz Cahill z Chelsea Londyn (obu zawodnikom kończą się kontrakty).

 

9:18

LGdS - Darmian, Biraghi i Emerson potencjalnymi kandydatami na boki obrony. Jak informuje La Gazetta dello Sport, w lecie będziemy świadkami dużych zmian na bokach obrony. Według gazety nie wiadomo, czy Inter zdecyduje się na wykup Sime Vrsaljko - głównym tego powodem ma być wysoka kwota wykupu, która wynosi 17,5 mln euro oraz to, że zawodnik dość często jest kontuzjowany. Dalbert również nie przekonał do siebie działaczy Interu i może on zostać poświęcony, aby sprostać wymaganiom FFP. Jedynym pewniakiem jest podobno Kwadwo Asamoah, który może czuć się pewny pozostania w klubie.

 

9:02

CdS - Kroos priorytetem na letnie okienko transferowe. Jak informuje gazeta, Toni Kroos ma być celem numer jeden na letnie Mercato. Inter chce dokonać wzmocnień w linii pomocy i to właśnie Niemiec ma być tym, który rozwiąże problemy Nerazzurrich. Inter zainteresowany jest również innym graczem Realu - Luką Modriciem - ale ze względu na wiek, pierwszym wyborem ma być były pomocnik Bayernu Monachium. Transakcja ta może nie być prosta, ale jak wiadomo, Florentino Perez planuje sprzedać niektórych swoich zawodników, którzy po zdobyciu trzy razy z rzędu Ligi Mistrzów mają już nie być wystarczająco zmotywowani.

 

8:14

Inter będzie miał pierwszeństwo w negocjacjach z jednym z graczy Flamengo. Jak wiadomo, Gabriel Barbosa został wypożyczony do klubu z Brazylii za darmo. Dzięki temu wypożyczeniu, Inter będzie miał pierwszeństwo w negocjacjach w przypadku jednego z zawodników drużyny Flamengo. Którego? Działacze Nerazzurrich mają o tym zadecydować.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

mercato live 5

Mercato Live - 12.01.2019 (19:55) De Paul zdecydowany na Inter! (14)

12.01
03:31
mercato live 3

Mercato Live - 11.01.2019 (20:48) Nowa oferta za Barellę? (21)

11.01
00:37

Komentarze (61)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.01.2019 o 13:53 przez Roni86
Roni86
Proszę Icardiego nie porównywać do legend tego klubu. Obrazą jest wciskać gościa który pozwala swojemu agentowi odp......ć taką szopkę. We Włoszech żaden klub oprócz Juve nie płaci tyle piłkarzom. Poprostu ich nie stać. Ja mam dość tej telenoweli i Mam nadzieję że zostanie sprzedany bez żalu a dzięki zarobionej kasie klub kupi conajmniej 2 klasowych piłkarzy :)
10.01.2019 o 00:49 przez Snake86
Snake86
Real, Barca, Chelsea i PSG zapewne. Ciekawe, co z tego wyniknie. Bardzo lubię Icara, ale podwyżka co roku a mimo, że jest świetnym graczem to nie przybliża nas do sukcesów i raczej nie jest nie do zastąpienia...
09.01.2019 o 19:37 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
100 baniek za Icara kiedy lotek za milikovica chce 160? Trochę szacunku !! Po drugie jeżeli to była prawdziwa wypowiedź Wandzi to nie dziwię się zamieszaniu. Pewnie łysy zaproponował o pół banki więcej niż teraz zarabia więc powoli zaczynają tracić cierpliwość. Starej gwiazdce ponoć są w stanie płacić 10 baniek a tu Będą szczedzic na króla strzelców. To samo ze Skriniarem. Jest komu płacić ok 3 baniek dla dwóch pijawek (żaby i candrevy) a tu nie chcą płacić jednemu z najlepszych stoperow na świecie. Dramat qrwa dramat
09.01.2019 o 19:49 przez Dyl87
Dyl87
Nie chcą mu płacić za dużo bo nie chcą mieć w drużynie kominu płacowego
09.01.2019 o 19:50 przez SETE
SETE
Pełna zgoda z Piotrekfci ... schodzimy z wypłatami dla Rano czyli 2,5 mln , Barbosa ponad 3 mln . Ku rwa dać odpowiednio dla anilana i Icara , to są dwa filary Interu !
09.01.2019 o 19:52 przez SETE
SETE
Dyl myśle ze żartujesz . komina ? Icar no i Skrinar to jest komin ale jakościowy w porównaniu do reszty drużyny i takowoz powinni być opłacani .
09.01.2019 o 22:58 przez Dyl87
Dyl87
W A. Madryt antoine griezmanna docenili przez co teraz stracili Godina a inni tez chcą astronomicznych kontraktów . W seriea są małe podatki dla opcokrajowców wiec kwoty na kontraktach też powinni niższe .
09.01.2019 o 23:34 przez Drakan83
Drakan83
Tylko że AG w Atletico dostał chyba 23 mln netto, jeśli sie nie myle, na pewno ponad 20 mln...nie ma co tego porównywać...Na Icarze i Milanie nie powinni aż tak oszczędzać...dać dobry kontrakt na 5 lat, 8-10 mln, ale wyrzucic klauzule, Milanowi dać 4-5, co i tak nie jest duza kwora i zakonczyc te tematy...bo inaczej tylko nimi bedzie zyl Inter. Natomiast jeśli by sie okazało, że Icar nie bedzie chciał przyjąć naprawde dobrej propozycji, to sprzedać bez żalu, bo widocznie nie bedzie chciał u nas zostać
09.01.2019 o 18:41 przez slawkomir11
-1
slawkomir11
100 mln funtów, jakby dorzucili tego emersona + jakiegoś młodego zdolnego można siadać do stołu
09.01.2019 o 18:06 przez Pader88
Pader88
Romek wez se te sto baniek na choinke powies eee a Gabrys nie caluje nowego herbu?
09.01.2019 o 18:02 przez piotrekninter
piotrekninter
2 najważniejsze kluby w Hiszpanii...i już bujda, bo barca napewno go nie chce
100 mln funtów to mniej więcej klauzula, ciężko kogoś teraz wygarnąć, zwłaszcza jak inne kluby wiedzą że mamy hajs
ale historia pokazała ,że nie ma ludzi nie zastapionych
09.01.2019 o 17:45 przez Kondzik
Kondzik
Tak to jest jak inny klub może mu zaoferować min 10mln. Jak będą szli na kasę to po Icarze. Teraz się zacznie...chciałbym żeby został bo jest legendą A może być jeszcze większą. Ale pieniądz rządzi światem i może być różnie. Chociaż Suning stać na wszystko więc bd zdziwiony jeśli go nie przedłuża...
09.01.2019 o 17:05 przez Karpik
+2
Karpik
Icardi za 100mln i Abramowicz? Brać, nie czekać!
09.01.2019 o 16:36 przez Adi03
Adi03
Roni86.. widać, że nie bardzo wiesz co mówisz, w zespole praktycznie bez środka pola Icar sezon w sezon strzela ponad 20 goli.. a z tego rozlicza się napastnika. piszesz, że strzela gdy dostanie piłkę.. "sam sobie na głowę nie wrzuci :) sam sobie nie poda na sam na sam" :) .. on swoją robotę wykonuje w zespole
10.01.2019 o 14:02 przez Roni86
Roni86
Adi03 czego Ty oczekujesz po grze jednym napastnikiem nie zmienianym nawet jak gra syf ?? 5 bramek? Sprawdź sobie tabele strzelców serie a i zarobki tych zawodników ;)
09.01.2019 o 16:30 przez Adi03
Adi03
nie ma co wierzyć w żaden tekst.. bez oficjalnych potwierdzeń, gadanie o zawodnikach jest zawsze i będzie zawsze
09.01.2019 o 16:23 przez Roni86
Roni86
Sprzedać Icara. Jak ktoś da za gościa 100mln to bedzie beka na maxa. Dla mnie ( moje osobiste zdanie ) gość nic sam nie jest wstanie zrobić chyba że dostanie piłkę do nogi na głowę albo na sam na sam :) Kryty to tak jakbyśmy nie mieli ataku :)
09.01.2019 o 18:25 przez Pjerun
Pjerun
Mam podobne zdanie. Co prawda nie raz zamykał mi japę bramkami, które dawały 3 punkty, ale dalej nie wierzę po prostu, że ktoś za zawodnika o tej charakterystyce da 100 mln.
Mauro ostatnio poprawił trochę grę i częściej jest przy piłce, ale to nie jest gracz, który dryblingiem czy podaniem jest w stanie wygrać mecz. A właśnie tacy zawodnicy są warci najwięcej.
Jest jednym z najlepszych egzekutorów, ale przy takiej ofercie bym się nie zastanawiał.
Z pewnością będziemy go w stanie zastąpić, a np. nie wyobrażam sobie jak byśmy grali bez Brozovica, który jest dla mnie bardziej wartościowym pilkarzem niz Maurito.
09.01.2019 o 15:55 przez rafael021
-2
rafael021
Niech ten Icar juz idzie droga wolna bo juz sie tego czytac nie chce jak ta jego paskuda wymysla, co on w niej widzi nie mam pojecia
09.01.2019 o 15:48 przez darek666sz
+1
darek666sz
Lotito się chyba z kutasem na łby pozamienial.
09.01.2019 o 15:56 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Głupi nie jest i widzi przecież, że wartość SMS'a spadła już do 75 mln. To teraz próbuje zakryć ten fakt farmazonami o bajońskich ofertach, które to niby dostawał.
09.01.2019 o 15:58 przez darek666sz
darek666sz
75 to już górna granica.ale racja,przeliczył się i kombinuje.
09.01.2019 o 16:08 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Jakby skąpy dziad rzeczywiście dostał ofertę 165 mln. to spakowałby SMS'a w brezent i dawno wysłał do innego klubu.
09.01.2019 o 15:32 przez kroter32
kroter32
Wanda :cenzor: glupia miesza mu w glowie. Chce odejsc? Szerokiej drogi... 100-120mln i mozna kupic kogos przyzwoitego. Lautaro dac szanse, ale niech ma godnego zmiennika.
09.01.2019 o 14:55 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Tak, teraz jak akurat Mario jest przydatny i potrafi zagrać coś do przodu to my mamy go wytransferować do Turcji. Będziemy rozgrywać piłkę w środku nijakim Vecino, stuletnim Valero i niewyobrażalnie technicznym Gagliardinim.
09.01.2019 o 15:29 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Wirtuoz nawracasz się czy to tylko słabszy dzień? :]]].
09.01.2019 o 15:57 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Po prostu kieruję się logiką, a nie życzeniowym myśleniem jak Ty w temacie Barboszy.
09.01.2019 o 13:55 przez Rajin
Rajin
Hmm ,jak by rzucili z 50 za radka to można pomyśleć.
09.01.2019 o 13:29 przez karol-otreba
karol-otreba
Nie chcę, żeby Ninja odchodził. Mam przeczucie, że teraz pokaże na co go stać na boisku.
09.01.2019 o 12:42 przez Dyl87
Dyl87
Sprzedać Nainggolana puki jest kupiec , Perisica trzymali i na wartości stracił a gra wielkie g..
09.01.2019 o 12:48 przez darek666sz
darek666sz
A ja tam myślę że Ivan teraz odpali,tylko niewiem czy jeszcze u nas :-)
09.01.2019 o 12:49 przez Kondzik
-1
Kondzik
Tak ale Radziu jak bd chciał to może w pół roku podwoić swoją wartość
09.01.2019 o 13:49 przez Dyl87
Dyl87
Wiara jest najważniejsza oby tak było !! !! !!
09.01.2019 o 14:13 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Ciekawe w jaki sposób on ma niby podwoić swoją wartość. Gość ma 30 lat na karku i jest krnąbrny.
09.01.2019 o 12:41 przez danielinter
danielinter
Codziennie piszecie po srednio 10 newsow na dzien w trakcie okna , a prawdziwych jest moze 1.Same farmazony
09.01.2019 o 12:44 przez Orzeu
+6
Orzeu
tak, na tym polega idea mercato live. Piszemy wiadomości największych włoskich portali - każdy ogarnięty kibic potrafi ocenić wiarygodnosc (im więcej źródeł potwierdza dana wiadomość, tym bardziej news prawdopodobony)
09.01.2019 o 12:56 przez Kondzik
Kondzik
Weź mi pokaż stronę klubu gdzie piszą info gdzie zaraz będzie oficjalka. Na tym polega okienko masa wiadomości, na tym gazety zarabiają kasę I tak samo strony Internetowe
09.01.2019 o 12:13 przez Kondzik
-1
Kondzik
Radziu musi zostać. On się nie zmieni ale jak wróci do formy to czapki z głów. Nie czas na jego odejście. Chyba że skusi go pensja i w jego miejsce Barella to ok ale on wart 50mln więc nie czas na takie zakupy zima.
09.01.2019 o 12:05 przez timon
-1
timon
Podobno na 18miesiecy Gabi :D frajerstwo roku...
10.01.2019 o 00:53 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Niech on już po prostu zniknie, przepadnie i obróci w nicość jakby nigdy nie istniał. Skończą się ostatecznie newsy o tym amatorze, a my być może zapomnimy o utopionym hajsie, który już nigdy się nie zwróci.
09.01.2019 o 12:02 przez Drakan83
Drakan83
Jak by PSG dało konkretny (tyle co my płaciliśmy) hajs za Ninje to powinniśmy go sprzedać i brać Barelle :D
09.01.2019 o 11:51 przez Kazam
Kazam
Radek w PSG? :D Beka
09.01.2019 o 10:30 przez Kondzik
-1
Kondzik
Żadnych wynalazków z Brazylii. Niech tam postrzela i za rok go sprzedać aby odzyskać coś kasy. U nas na tą chwilę nie ma czasu na graczy którzy może odpala może nie i to jeszcze za takie pieniądze..
09.01.2019 o 09:45 przez Kazam
+1
Kazam
Śmieszą mnie już te doniesienia ws. piłkarzy którymi Interesuje się naples i Inter. Najpierw rzekomo my "na czele" wyścigu o podpis, a następnego dnia już śmieciarze. Tyle są warte te doniesienia :) Ale cóż, okres transferów zawsze taki jest.
09.01.2019 o 09:44 przez Speaker
-1
Speaker
Handanović-Vrsalijko,Skriniar,Godin,Emerson-SMS,Brozović,Kroos-James-Balde,Lautaro ?
09.01.2019 o 09:55 przez ddamiann17
ddamiann17
Myślę, że Balde już w tym sezonie pokazał, że gra na środku ataku nie należy do jego najmocniejszych stron ;) Poza tym rozumiem, że Icar zostaje sprzedany?
09.01.2019 o 10:04 przez Speaker
Speaker
Wiesz, jest trochę inna sytuacja grać na środku solo i we dwójka w ataku. Czy nie grali tak za czasów Lazio? Tak, Icardi, Perisić, Naingollan w innych klubach w takiej sytuacji, no nie widzę innej opcji, niestety :)
09.01.2019 o 10:07 przez ddamiann17
ddamiann17
Niby tak, ale mimo wszystko wykończenie Keity było na bardzo niskim poziomie.. Co do Radji, to jeszcze bym się z nim wstrzymał, bo myślę, że wreszcie się ogarnie i zacznie grać na swoim optymalnym poziomie :) No i mimo wszystko wolałbym, żeby jednak Icar grał z Lautaro w ataku :D
09.01.2019 o 10:25 przez Speaker
Speaker
Come on! Przy takim składzie Krzysztof Piątek uderza 20 bramek/serie a pręciutko :)
09.01.2019 o 10:29 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Wiesz, biorąc pod uwagę fakt, że byłoby nowych aż 5 zawodników, to najpierw trochę czasu by minęło, zanim by się w ogóle zgrali :P Choć ogólnie skład w porządku, ale jednak preferowałbym naszego Kapitana :D
09.01.2019 o 10:46 przez Speaker
Speaker
5 nowych, z De Vrij'em i Asamoah by było tak myślę porównywanie. Środek obecnie to groch z kapustą, a tu już coś jest :) w ataku, trójka by musiała zastąpić jednego czlowieka, czy podolają?
Ja jestem ta wizją podekscytowany i z optymizmem udaje się teraz do codziennych obowiązków paa! :D
09.01.2019 o 09:38 przez Kazam
Kazam
Nie wiem czy znajdziemy kogoś lepszego od Sime w tej cenie. Wszystko ok, tylko łamliwy trochę ten nasz Versaljko. Z tych 3 nazwisk, tylko Emerson mnie Interesuje. Ale Sarri raczej nam nie będzie ułatwiał sprawy.
09.01.2019 o 09:15 przez IlCapitano
IlCapitano
Fascynowałby mnie środek pola Barella - Brozović - Kroos niemiłosiernie
09.01.2019 o 09:14 przez KoBa
KoBa
Jedyny plus taki, że dokuczyliśmy Santosowi.
09.01.2019 o 09:10 przez piotrekninter
piotrekninter
Pensje całą oni mają płacić

Shoutbox

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

VVujek 18.01.2019 08:23

Przeciez tego sie nie da logicznie wytlumaczyc .

VVujek 18.01.2019 08:23

Skoro chcieli ich wykluczyc z LE to byli tym gorszym przypadkiem , a dalej wydaja kase

Luki165 18.01.2019 08:21

3 mln plus bonusy wedlug sky . Wujek poki nie mam oficjalnie wyroku to moga tak dzialac . Po drugie czytalem ze Inter i Milan to niby inne przypadki

InteristaNagato 18.01.2019 08:21

Piatek w Mediolanie

VVujek 18.01.2019 08:18

Teraz chca wydac na piatka 40 baniek xd

VVujek 18.01.2019 08:18

Do tego higuain zarabia 7,5 mln

VVujek 18.01.2019 08:16

Higuain 18 paqeta 35 , a przeciez mieli zostac wykluczeni z LE za FFP

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21690

Liczba newsów: 32546